agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Agaclar.net Çalışmaları, Projeleri, Etkinlikleri > Önceki Tohum Paylaşım Etkinlikleri (Tamamlananlar) > 2018-2019 Tohum Paylaşım Etkinliği
(https)

Beğeni Düzeni1241Beğeniler

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 01-02-2019, 15:49   #391
agaclar.net

MeyveliTepe's Avatar

Giriş Tarihi: 22-03-2007
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi İsmailuzer Mesajı Göster
Merhabalar, ben tohum isteğinde bulundum ancak tanıtımımı daha dün yaptım. Tohum alma fırsatından yararlanabilecek miyim?

Çok geç kalmışsınız.

MeyveliTepe Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 01-02-2019, 16:31   #392
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 11-05-2009
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi MeyveliTepe Mesajı Göster
Siz tohum mu paylaşıyorsunuz?
Sanırım sayın Neşecan Güz fasulyesi paylaşıma koydu, 26 kişi istekte bulunmuş fakat tanıtımı ilk başlıkta yazmış.

http://www.agaclar.net/forum/2018-20...andi/42513.htm

istcallst Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 01-02-2019, 16:40   #393
agaclar.net

MeyveliTepe's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi istcallst Mesajı Göster
Sanırım sayın Neşecan Güz fasulyesi paylaşıma koydu, 26 kişi istekte bulunmuş fakat tanıtımı ilk başlıkta yazmış.

http://www.agaclar.net/forum/2018-20...andi/42513.htm

İlk başlık tohum paylaşmak için değil. İkinci ve takip eden mesajlarda, mesaj başlığına da tohum adı yazılarak tohum tanıtılıyor. Dolayısıyla sistemden paylaşımlar ve talepler çekildiğinde Neşecan için hiç bir şey gelmiyor

Eski 01-02-2019, 19:05   #394
TCM
Ağaç Dostu

TCM's Avatar

Giriş Tarihi: 18-01-2014
Alıntı:
Talep kayıtlarının final tablosu yüklenmiştir. Buradan bakabilirsiniz.
Etiketlerle birlikte son beş yılın özetini göndermiştiniz. Baktım ilk yıl forumda olmamama (amma da 'ma' oldu) rağmen en çok gönderi yapan dördüncü kişiyim. İlk üçün ikisi son yıl paylaşım yapmamışlar yani hak iddia edemezler, @bahcedenn de yakında ABD ye gidecek gibi duruyor, O nu da geçelim, ben birinci sayılırım aslında. Eeee bir hediyeyi hak ettim artık. Seneye bir ev veya üst sınıf sıfır araba vermezseniz ben bu işte yokum arkadaş, ona göre baştan söyliyeyim.

TCM Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 01-02-2019, 20:24   #395
Ağaç Dostu

Tolga Özmeral's Avatar

Giriş Tarihi: 19-12-2007
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi TCM Mesajı Göster
Etiketlerle birlikte son beş yılın özetini göndermiştiniz. Baktım ilk yıl forumda olmamama (amma da 'ma' oldu) rağmen en çok gönderi yapan dördüncü kişiyim. İlk üçün ikisi son yıl paylaşım yapmamışlar yani hak iddia edemezler, @bahcedenn de yakında ABD ye gidecek gibi duruyor, O nu da geçelim, ben birinci sayılırım aslında. Eeee bir hediyeyi hak ettim artık. Seneye bir ev veya üst sınıf sıfır araba vermezseniz ben bu işte yokum arkadaş, ona göre baştan söyliyeyim.
İnanmayınız Sayın üyeler. Sırf ödül için poşet başına sadece 1 tohum koymuş diye duydum.

Düzenleyen Tolga Özmeral : 01-02-2019 saat 22:13 Neden: İmla.
Tolga Özmeral Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 01-02-2019, 21:36   #396
Ağaç Dostu

dobipa's Avatar

Giriş Tarihi: 21-09-2018
Sayın bahceden den 10 çeşit
Sayın tcm den 2 çeşit talebim oldu.

Kısmetse geldiklerinde tohumları tek tek sayıp raporlayalım

OSMAN45, TCM, YeşimM ve 1 kişi beğendi.
dobipa Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 01-02-2019, 21:43   #397
agaclar.net

MeyveliTepe's Avatar

Alıntı:

Eh, ben de 6 senedir epey uğraşmışım, alacağım iki arabadan birini size vereyim bari

Eski 01-02-2019, 22:02   #398
Ağaç Dostu

Muda's Avatar

Giriş Tarihi: 12-02-2013
Galeri: 8
Sn TCM

Benim büyük ehliyeti alıp üniversiteye gidince benden araba istedi. Ben de benim oğlana döndüm. Oğlum arabalarından birini ablana ver dedim.

Söylerim bir araba da size verir. Sizi mi kıracağız.

Muda Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 01-02-2019, 22:26   #399
TCM
Ağaç Dostu

TCM's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Tolga Özmeral Mesajı Göster
İnanmayınız Sayın üyeler. Sırf ödül için poşet başına sadece 1 tohum koymuş diye duydum.
Allah tan daha tohumları kargoya vermemiştim, poşetlere birer tane daha koydum şimdi.

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi dobipa Mesajı Göster
Sayın bahceden den 10 çeşit
Sayın tcm den 2 çeşit talebim oldu.

Kısmetse geldiklerinde tohumları tek tek sayıp raporlayalım
Demek öyle haa... Bekle yin bakalım, çıkarsa kutunun içinden poşet sayarsınız kaç tohum var... Yerleştirirken az önce iki tanesi balkondan aşağı uçtuydu, sizin ki herhal düşenler..

Alıntı:
Eh, ben de 6 senedir epey uğraşmışım, alacağım iki arabadan birini size vereyim bari
Vah ki ne vah. Altı yılda daha arabayı siz alamadıysanız bize 36 yıl sonra da gelmez. Benim poşetlerin içine oyuncak moyuncak, çekince giden kurmalı bir araba atıverin bari, onunla idare edelim. Açık kasa olsun da içine tohum koyarık..

Eski 01-02-2019, 22:31   #400
TCM
Ağaç Dostu

TCM's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Muda Mesajı Göster
Sn TCM

Benim büyük ehliyeti alıp üniversiteye gidince benden araba istedi. Ben de benim oğlana döndüm. Oğlum arabalarından birini ablana ver dedim.

Söylerim bir araba da size verir. Sizi mi kıracağız.
Olur, onu da hanıma veririk.. Ehliyeti alamadı daha ama.. Geçen cumartesi direksiyon sınavına girdi. Dönüşte komisyondaki hoca 'abi senin hanım hızlı şöför çıktı' dedi gülerek. Meğer bizimki sarıda geçmiş Kimden gördü bilmem ki.

Eski 02-02-2019, 06:42   #401
Ağaç Dostu

AkisSoftware's Avatar

Giriş Tarihi: 10-08-2017
Alıntı:
Olur, onu da hanıma veririk.. Ehliyeti alamadı daha ama.. Geçen cumartesi direksiyon sınavına girdi. Dönüşte komisyondaki hoca 'abi senin hanım hızlı şöför çıktı' dedi gülerek. Meğer bizimki sarıda geçmiş Kimden gördü bilmem ki.
Neşenizle foruma ayrı bir TAD katıyorsunuz. Mesajlarınızı okumak büyük zevk. Hep böyle pozitif insanlara imrenmişimdir. Allah bozmasın...

Emekleriniz gerçektende çok büyük. Ama maddi olarak karşılık beklerseniz beklentilerinizi bu dünyada bırakmak zorunda kalırsınız

Bizler size iki Dünya'da da kullanılacak dua gönderiyoruz. Şimdilik elimizden gelen bu...

Bu sözlerim bu yolda emeği geçen herkes için...

Zekoş, Atilgan, Asoo ve 5 kişi beğendi.
AkisSoftware Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 02-02-2019, 07:32   #402
Ağaç Dostu

Musa Gündoğan's Avatar

Giriş Tarihi: 21-11-2014
Cool

Alıntı:
sayın tcm
dün sizin taleplerinizi hazırlarken gözüme bi az göründü. bir kaç arkadaşa elime haricen geçen denemenizi isteyeceğim tohumlardan paketinize ekleyeceğim.

araba olmasa da böyle bir kıyak yapalım size de

hatta; size gönderdiğim 5 tohumu bu sene dikin seneye 200 tohum olsa o sene de dikseniz 8000 dersek böyle böyle 3-4 yıla arabayı da alırsınız

sernur, Atilgan, TCM ve 5 kişi beğendi.
Musa Gündoğan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 02-02-2019, 07:37   #403
Ağaç Dostu

Musa Gündoğan's Avatar

bu arada tohumları son gönderim tarihi neydi kaçırdım sanırım. ancak istenmeyen sebeplerden ötürü tohumları bitiremedim. bugün akşam bitireceğim inşallah. ve pazartesi gönderim yapacağım. çok çabaladım fakat bugün gönderemedim.

tohum tasnifini yapacak abilerim işinizi çok kolaylaştıracağım. hiç yorulmadan benim paketlerimi okutup direkt poşetine atacaksınız. hiç açmayacaksınız.

Eski 02-02-2019, 07:39   #404
Ağaç Dostu

Musa Gündoğan's Avatar

son olarak bazı arkadaşlara tohumun azlığından daha doğrusu talep fazlalığından kaynaklı olarak yeterince tohum çıkaramadım, bazı tohumlarda da miktar azaltması yaparak herkese göndermeye çalıştım.

Eski 03-02-2019, 01:09   #405
Ağaçsever

Giriş Tarihi: 17-07-2018
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi YeşimM Mesajı Göster
Maviş de tohumlardan kendi nasibini arıyor gibi;) Maşaallah ne kadar sevimli.
Evet galiba öyleydi. Teşekkürler Yeşim abla.

CASPER_VIA_E2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

YeşimM beğendi.
Bay Şifacı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 03-02-2019, 11:50   #406
Ağaç Dostu

malbman's Avatar

Giriş Tarihi: 25-04-2008
Galeri: 15
Bir takım aksilikler ve biraz da benim tembelliğim nedeniyle, tohumları paketlemeyi ancak bitirebildim. Bu yüzden çok özür dilerim.

Talepte bulunan her arkadaşın tohumlarını ayrıca tek bir torbada birleştirip, torbanın üzerine, içeriğinde yer alan tohum barkodlarını yapıştırdım. Bu sayede LojistikMerkezi gönüllüsü arkadaşlar, barkodları paketleri açmadan okutup ilgili bölüme atabilir diye düşündüm. Umarım işleyişte farklı bir gidiş olup, iş yükünü azaltmak isterken daha fazla iş yükü çıkarmamışımdır.
Name:  IMG_6864.JPG
Views: 429
Size:  37.2 KB

Ancak Sayın meminaydın ve adını şimdi hatırlayamadığım bir formudaşımızın istediği "MeyveliTepe turuncusu" domatese ait iki etiketi o hengamede kaybetmişim. O etiketler büyük torbanın üzerinde eksik kaldı ancak eksik olan etiketi torbanın içinde en üste koydum. Bu şekilde, LojistikMerkezi gönüllüsü forumdaşlar yine torbayı açmadan o etiketi okutabilecekler.

Burada okunmayıp gözden kaçma ihtimaline karşı, etiketi eksik olan torbalara ayrıca bir açıklama notu koyarak durumu orada da izah ettim.
Name:  IMG_6865.JPG
Views: 445
Size:  40.3 KB

En sonunda harf sırasına göre iki tane buzdolabı poşetine yerleştirdim

Name:  IMG_6866.JPG
Views: 451
Size:  27.1 KB

ve o torbaları da bu kutunun içine yerleştirdim. Umarım yeterince muntazam olmuştur.

Name:  IMG_6867.JPG
Views: 441
Size:  27.3 KB

Kutuyu yarın kargoya verceğim.

Düzenleyen malbman : 03-02-2019 saat 15:24 Neden: Yazım hatası
malbman Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 03-02-2019, 13:35   #407
Ağaç Dostu

İlknur44's Avatar

Giriş Tarihi: 09-05-2016
Merhaba tohum gönderen ve emeği geçen tüm abilere ve ablalara çok teşekkür ederim.
Bu sene ilk defa tohum talebinde bulundum, inşallah seneye bende tohum paylaşacam.Birkaç sorum olacak. 25 tohum sınırı var ben birkaçtane tohum taleplerini eklesem tüm tohumlar mı silinir. Yoksa son talep ettiklerim. Emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ederim ,Sağlıcakla kalın.

İlknur44 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 03-02-2019, 13:48   #408
Ağaç Dostu

its_just_a_ride's Avatar

Giriş Tarihi: 08-09-2017
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi İlknur44 Mesajı Göster
Merhaba tohum gönderen ve emeği geçen tüm abilere ve ablalara çok teşekkür ederim.
Bu sene ilk defa tohum talebinde bulundum, inşallah seneye bende tohum paylaşacam.Birkaç sorum olacak. 25 tohum sınırı var ben birkaçtane tohum taleplerini eklesem tüm tohumlar mı silinir. Yoksa son talep ettiklerim. Emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ederim ,Sağlıcakla kalın.
Selamlar,

Tohum talepleri ve kataloglar kapandı. Son tarih öncesinde ne talep ettiyseniz kurallar dahilinde onlar elinize ulaşır. Şu an bir değişiklik yapamazsınız.

İlknur44 ve Hediyeunlu beğendi.
its_just_a_ride Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 03-02-2019, 16:26   #409
Ağaç Dostu

chelik26's Avatar

Giriş Tarihi: 16-11-2018
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Musa Gündoğan Mesajı Göster
sayın tcm
dün sizin taleplerinizi hazırlarken gözüme bi az göründü. bir kaç arkadaşa elime haricen geçen denemenizi isteyeceğim tohumlardan paketinize ekleyeceğim.

araba olmasa da böyle bir kıyak yapalım size de

hatta; size gönderdiğim 5 tohumu bu sene dikin seneye 200 tohum olsa o sene de dikseniz 8000 dersek böyle böyle 3-4 yıla arabayı da alırsınız
Tmm Musa bey tohumdan mahrum bırakıyorsunuz da bari adını esirgemeyin bu garip forumdaşlardan

chelik26 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 03-02-2019, 17:54   #410
Ağaç Dostu

İlknur44's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi its_just_a_ride Mesajı Göster
Selamlar,

Tohum talepleri ve kataloglar kapandı. Son tarih öncesinde ne talep ettiyseniz kurallar dahilinde onlar elinize ulaşır. Şu an bir değişiklik yapamazsınız.
Teşekkür ederim cevabınız için inşallah gelir.

Eski 03-02-2019, 18:14   #411
Ağaç Dostu

Jezebel's Avatar

Giriş Tarihi: 05-02-2010
Galeri: 11
Ben şahsen birazcık üzüldüm.
Bazı isteklerim silinmiş sanırım.
Neredeyse 10 yıllık üyeliğime ve mesajlarımın çokluğu ayrıca etkinlik dışı dağıttığım tohum çelik ve bitkinin hesabını tutmadığım için acaba dedim...
Bilseydim isteklerimi bir daha gözden geçirirdim.
Neyse kural kuraldır.
Emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.
Çok zor ve karmaşık olan bu organizasyonu başarılı bir şekilde yıllardır yürütüyorlar.
İnşallah seneye ben de dağıtıcı olarak katılayım da bir nebze olsun bu emekler karşılık bulsun.
Sağlık ve sevgiyle kalın.

Jezebel Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 03-02-2019, 22:11   #412
Ağaç Dostu

YeşimM's Avatar

Giriş Tarihi: 22-02-2015
Sevgili ilknur44 kataloglar kapanmadan 25'den fazla da istemiş olsanız ilk talep ettiğiniz 25 çeşit gelir diğerleri geçerli olmaz.

malina ve İlknur44 beğendi.
YeşimM Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 04-02-2019, 10:57   #413
Ağaç Dostu

İlknur44's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi YeşimM Mesajı Göster
Sevgili ilknur44 kataloglar kapanmadan 25'den fazla da istemiş olsanız ilk talep ettiğiniz 25 çeşit gelir diğerleri geçerli olmaz.
Teşekkür ederim ablacım ozaman inşallah gelirler. Çünkü kataloglar kapanmadan talep etmiştim .Sağlıcakla kalın.

YeşimM beğendi.
Eski 04-02-2019, 12:57   #414
Ağaç Dostu

Musa Gündoğan's Avatar

kargo sonunda tamam

dağıtım merkezindeki arkadaşlar rahat etsinler diye kargo paketlerinin üzerine ayrıca gönderdiğim tohumların barkodlarını ekledim. paketleri açmadan hızlıca okutup geçecekler.
herkesin gönlüne sağlık
Name:  1.jpg
Views: 496
Size:  66.5 KB
Name:  2.jpg
Views: 490
Size:  63.3 KB
Name:  3.jpg
Views: 482
Size:  53.3 KB

Eski 04-02-2019, 16:12   #415
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 11-05-2009
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Musa Gündoğan Mesajı Göster
dağıtım merkezindeki arkadaşlar rahat etsinler diye kargo paketlerinin üzerine ayrıca gönderdiğim tohumların barkodlarını ekledim. paketleri açmadan hızlıca okutup geçecekler.
herkesin gönlüne sağlık
Eklenti 686812
Eklenti 686813
Eklenti 686814

Seneye herkes öyle yaparsa herhalde büyük bir kolaylık olacak.

YeşimM ve Kenger beğendi.
istcallst Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 04-02-2019, 20:52   #416
Yeni Üye

knamre's Avatar

Giriş Tarihi: 05-04-2014
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi İlknur44 Mesajı Göster
Teşekkür ederim ablacım ozaman inşallah gelirler. Çünkü kataloglar kapanmadan talep etmiştim .Sağlıcakla kalın.
İlknur Hanım, talep edenler listesinin kesin hali yayınlanmıştı görmemişsin demek ki. 404.mesajda alıntı bölümüne bakabilirsiniz.

İlknur44 beğendi.
knamre Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 04-02-2019, 21:00   #417
Ağaç Dostu

İlknur44's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi knamre Mesajı Göster
İlknur Hanım, talep edenler listesinin kesin hali yayınlanmıştı görmemişsin demek ki.
Malesef görmedim nerede yayımlanmış.

Eski 04-02-2019, 21:02   #418
Ağaç Dostu

İlknur44's Avatar

Teşekkür ederim.

Eski 05-02-2019, 07:44   #419
Ağaç Dostu

incirli's Avatar

Giriş Tarihi: 13-06-2013
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Jezebel Mesajı Göster
Ben şahsen birazcık üzüldüm.
Bazı isteklerim silinmiş sanırım.
Neredeyse 10 yıllık üyeliğime ve mesajlarımın çokluğu ayrıca etkinlik dışı dağıttığım tohum çelik ve bitkinin hesabını tutmadığım için acaba dedim...
Bilseydim isteklerimi bir daha gözden geçirirdim.
Neyse kural kuraldır.
Emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.
Çok zor ve karmaşık olan bu organizasyonu başarılı bir şekilde yıllardır yürütüyorlar.
İnşallah seneye ben de dağıtıcı olarak katılayım da bir nebze olsun bu emekler karşılık bulsun.
Sağlık ve sevgiyle kalın.
benim paylaşımlardan isteğiniz olursa haber verin yollayayım

incirli Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 05-02-2019, 13:55   #420
Ağaç Dostu

Musa Gündoğan's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi chelik26 Mesajı Göster
Tmm Musa bey tohumdan mahrum bırakıyorsunuz da bari adını esirgemeyin bu garip forumdaşlardan
sayın chelik26
paylaştığım tohumlar adet olarak çok az olan tohumlar. örneğin bir tane şeker kırmızı çeri domatesim var. ben bu domatesi gördüğümde inanılmaz ticari bir değeri olacağını düşündüm. o kadar güzel rengi vardı ki hayran kaldım. seneye bu tohumu da paylaşıma alacağım. bunun haricinde paristen gelen 4-5 çeşit sebze tohumu bulunmakta.(ananas domates, meksika tatlısı domatesi, güzel bir çeri, kırmızı marul, sarı paris göbek marulu). benim tat olarak çok lezzetli bulduğum, tohumu tamamen tesadüf eseri bahçemde büyüyen başka bir çeşit;(sarı **** benzer domatesim yoktu) onun ismini de sarı tatlı irice çeri olarak not almıştım. ve bir kaç tohum daha diyelim.

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 03:37.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024