agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Agaclar.net Çalışmaları, Projeleri, Etkinlikleri > Tohum Paylaşım Etkinliği
(https)

Reklam

Beğeni Düzeni60Beğeniler

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 21-12-2017, 10:41   #31
Ağaç Dostu.

bahcedenn's Avatar

Giriş Tarihi: 26-11-2011
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Hakan DAG Mesajı Göster
Arkadaşlar 25 adet tohum çeşit olarak mı yoksa istediğimiz çeşitlerin tamamının 25 tane olarak mı gönderilmesi ben de bunu anlayamadım.Tohum isteğinde bulunucam bu yıl ilk defa o yüzden soruyorum. Mesela biber, kabak, çekirdek, mısır, domates istedim ilgili arkadaşlardan.Hepsinden 5' er adet mi gönderiliyor yoksa bu 5 çeşitten 25 tane mi ona göre istemde bulunucam da.Herkese iyi çalışmalar.Emeği geçenlere sonsuz teşekkür ediyorum
Siz 25 çeşit olarak talepte bulunacaksınız. Size ise gönderen arkadaşın stoğuna göre tohum gelecek. Mesela benden Genovese Fesleğeni talepte bulundunuz. Misal, kaşığa ne denk gelirse o kadar tohum gelecek size. 20 adet de olabilir 32 adet de. Ya da bir başkasından Balkabağı talep ettiniz. Gönderen arkadaşın stoğuna göre 5 adet de gelebilir 15 adet de.

2017-2018 Tohum Paylaşım Etkinliği Genel Prensipler

Aslında yukarıdaki linkte aşağıdaki bilgi ve daha fazlası yazıyor. Etkinlik ile ilgili daha çok bilgiye ulaşmak istiyorsanız linke tıklayarak okuyabilirsiniz.

Tohum poşetlerine bir kişiye yetecek miktarda tohum koymak. "Bir kişiye yetecek miktar" paylaşımcının insiyatifinde olmakla beraber büyük tohumlarda en az 5-10 adet, daha küçük tohumlarda 10-15, daha da küçük tohumlarda 50+ şeklinde olabilir (Örnek, fasulye balkabağı 5-10 adet, domates biber patlıcan 10-15 adet, aslanağzı tohumu bir tutam gibi).

bahcedenn Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 22-12-2017, 09:48   #32
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 09-12-2017
Teşekkür ederim.Emeği geçen herkese bir kez daha teşekkürler iyi çalışmalar. İnşallah bende tohum üretip diğer arkadaşlara ulaştıracak seviyeye gelirim. Formu kısa süredir takip ediyorum mümkün mertebe bilmediğim şeyleri öğrenmeye çalışıyorum burda bilgi paylaşımında bulunan arkadaşlara teşekkür ederim.

bahcedenn beğendi.
Hakan DAG Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 26-12-2017, 07:53   #33
Yeni Üye

sayen21's Avatar

Giriş Tarihi: 28-09-2015
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Zekoş Mesajı Göster
Sayın Sayen21 her ne kadar karışık gözükse de her yeni üyenin aklına gelebilecek sorular..ilk sorunuzu bende bir arkadasıma sormuştum çünkü
Aldığım cevap secim tamamen gönderenin insafına kalmış ister elindeki miktarı böler ya da kendi prensiplerine göre sınırlamayı uygular...Aslinda bunun icin; Sayın Dongyul'du galiba göndereceklerini listelemisti boyle birsey de yapılabilir..
Diger sorunuzu da en iyi Sayın Meyvelitepe cevaplayabilir.Tedbir olarak kritik olanlari sona birakabilirsiniz
İlginiz için teşekkürler sayın Zekoş. Gelişmeleri takip ediyorum.

Heveslerin kırılmadığı, emeklerin karşılığının alındığı, hayırlı bereketli huzurlu bir yıl dileğiyle. İyi seneler cümleten

intibah ve Zekoş beğendi.
sayen21 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 12-01-2018, 10:53   #34
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 09-05-2017
sanırım zamanı kaçırdım.şimdi tohum talep edebiliyor muyuz? teşekkürler

i.sunaz Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 12-01-2018, 11:44   #35
Tohum Takas

Giriş Tarihi: 08-11-2013
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi i.sunaz Mesajı Göster
sanırım zamanı kaçırdım.şimdi tohum talep edebiliyor muyuz? teşekkürler
Hayır, artık kapandı.

LojistikMerkezi Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 16-01-2018, 15:34   #36
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 15-09-2015
Adreslerimizi gönderdik artık ne yapmamız gerekiyor ya da yapmamız gereken bir şey var mı?

divitsizhokka Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 19:59.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2018