agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Agaclar.net Çalışmaları, Projeleri, Etkinlikleri > Önceki Tohum Paylaşım Etkinlikleri (Tamamlananlar) > 2016-2017 Tohum Paylaşım Etkinliği
(https)

Beğeni Düzeni76Beğeniler

Sadece okunabilir konu

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 11-01-2017, 22:19   #31
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 05-04-2016
Hatasız insan olmaz deyip, hata yaptığını düşündüğümüz insanlara hücum etmek de yine biz insanlara özgü.
Bu sözleri kimseye ithafen değil, kendimden yola çıkarak söylüyorum.

Yeni bir üyeyim, forumun genel kurallarını belki defalarca okumuşumdur:
Ara sıra kendi kendime şöyle söylenirim; "Her ne hikmetse, bir türlü kendini tanıtma zahmetini gösteremedin!"

İşte, ille de ayıplanması gereken bir şey varsa, o da kusurdur.
Hatada "bilmeme" hakimken, kusurda "bilerek yapma" vasfı nispeten daha baskındır.
(Forumda, bir başlık altında, o başlıkla ilgisiz mesaj yazmak da kusurlardandır).

Sözü çok uzatmadan;
Önceki mesaj(lar)ımda yazdıklarımın sorumluluğunun şahsıma ait olduğunu söyleme gereğini hissettiğimi bildirmeliyim.
Üstleniyorum, çünkü "sürçü lisan ettiysek..." değil de (bu ifade samimiyetsiz geliyor bana),
Kırıcı bir ifade kullandım ise, özür dilediğimi belirtmek istedim.

Konuya müdahil olmamın nedeni; kırgınlık, kızgınlık, yanlış anlama gibi durumların bir nebze önüne geçebilme ümidimdi...

Elbette her zaman bu kadar iyi niyetli değilimdir.
Kavga eden insanların bana memnuniyet vermesi de mümkündür.

Eh, insan olmak tuhaf ve zor...

Zekoş ve sweetnurse83 beğendi.
MaynaVira Çevrimdışı   Başa Dön
Eski 12-01-2017, 00:11   #32
/

Giriş Tarihi: 23-09-2016
Hatalarımızı kabul etmemiz güzel bir davranış. Ben şöyle düşünüyorum. Haklıysak sonu neye giderse gitsin davranışlarımızın arkasında durmalıyız.Birazcık menfaat yüzünden karakterimizden ödün vermemeliyiz.Daha önce çok başıma gelmeyen kalmadı. Facebok bir tohum grubuna üyeyim.Üyelerden tohum istemek yasak demiş. Hangi mantıkla dediyse.Mantıklı gelmedi.Israrla tohum istedim üyelerden.Gruptan atıldım.Düşünebiliyor musunuz ? Grubun yöneticisi kural koyuyor. Kendi tohumunu paylaşan insanlarda beni yöneticiye bildiriyor.İnsanlarımız bu durumda olmamalı.Kaldı ki tohumları bile Çimlenmedi. Çıkanlar da verim vermedi.Sonra başka bir gruba üye oldum. Bu eski grubun yöneticisi de oraya üyeymiş.Ben bir iki bir şey paylaştım.Duvara yazmışlar tohum ajanları takibimizde diye.Ben dedim ki tohum ajanı olan kurar bir grup tohumları elinde toplar.Kimsenin eline geçmesin diye birde kural koyar dedim.Üyelerden tohum toplamak yasak diye dedim.Bir ajan aranacaksa elinde tohum toplayanlardır dedim.Hemen gruptan attılar.Tohumları onların olsun.Kaldı ki tohumlar onların değil. Üyelerin yani milletin.Ben tohumu her yerden bulurum.Karakterimi kaybetmeyeyim yeter.
İkinci grubun tohumları güzeldi.Çimlendi verimi de tadı da iyiydi.Biri çıkıp demesin atıldığın için grupları kötülemişin.

aslama1994 Çevrimdışı   Başa Dön
Sadece okunabilir konu

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 08:04.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024