agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Agaclar.net Çalışmaları, Projeleri, Etkinlikleri > Önceki Tohum Paylaşım Etkinlikleri (Tamamlananlar) > 2016-2017 Tohum Paylaşım Etkinliği
(https)

Beğeni Düzeni604Beğeniler

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 08-02-2017, 20:13   #301
Yeni Üye

Meenish's Avatar

Giriş Tarihi: 06-02-2017
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Güler Mesajı Göster
Sayın Meenish, hakikaten agaclar.net'in gurur duyacağı bir etkinlik tohum paylaşım etkinliği ama üzülmeyin inşallah seneye de siz katılırsınız.

Hele hele arkadaşların bu tohumları fidelerken aldıkları zevk, o fideleri dikerken ve ürün aldıklarında hissettikleri, anlatılması mümkün olmayan bir haz.
İsterim ki bu paylaşımları takip edin, okuyun. Eminim ki siz de onlar kadar keyifleneceksiniz.
İyi akşamlar Güler Hn.
Elimden geldiğince bu etkinlikle ilgili paylaşımları takip edeceğim.Ve umarım bir sonrakine katılabilirim Tohumlarına kavuşanların heyecanını tahmin edebiliyorum.Ben de etrafımdaki insanlardan çiçek tohumu ya da sevdiğim bir çiçekden minik bir parça koparıp verdiklerinde ilk iş bunları dikip heyecanla tutmasını ya da çimlenmesini beklerken ve sonunda tutuğunda veya çimlendiğinde duyduğum hazzı hatırladım sizin yazınızla.Ve bugün de böyle bir haz yaşadım şansa bakın ki Kuaförüm sağ olsun dün komşusunun verdiği orta boy bir saksıdan artık kabına sığmayıp fışkıran bodur kılıç çiçeğinden bir kaç kök verdi ve ben kendimi eve nasıl attığımı bilemedim.Çok mutluyum çok

Meenish Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 08-02-2017, 23:00   #302
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 27-10-2016
Merhabalar tohumları pakette geldiği gibi kilitli torbalarda saklayabilir miyiz yoksa özel bir yöntem uygulamak gerekir mi?

cagataykara. Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 08-02-2017, 23:18   #303
Moderatör

Güler's Avatar

Giriş Tarihi: 26-04-2007
Galeri: 103
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Meenish Mesajı Göster
İyi akşamlar Güler Hn.
Elimden geldiğince bu etkinlikle ilgili paylaşımları takip edeceğim.Ve umarım bir sonrakine katılabilirim Tohumlarına kavuşanların heyecanını tahmin edebiliyorum.Ben de etrafımdaki insanlardan çiçek tohumu ya da sevdiğim bir çiçekden minik bir parça koparıp verdiklerinde ilk iş bunları dikip heyecanla tutmasını ya da çimlenmesini beklerken ve sonunda tutuğunda veya çimlendiğinde duyduğum hazzı hatırladım sizin yazınızla.Ve bugün de böyle bir haz yaşadım şansa bakın ki Kuaförüm sağ olsun dün komşusunun verdiği orta boy bir saksıdan artık kabına sığmayıp fışkıran bodur kılıç çiçeğinden bir kaç kök verdi ve ben kendimi eve nasıl attığımı bilemedim.Çok mutluyum çok

Siz yeni üyesiniz sizi ben de mutlu edeyim; eğer isterseniz size Aloevera fidesi göndereyim, Forumdaki arkadaşlara sık sık dağıtım yaparım.
Adres bilgilerinizi ve kargo şirketinin size ulaşabileceği bir telefon numarasıni özelime yazın lütfen.

Zekoş, TCM ve sweetnurse83 beğendi.
Güler Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 09-02-2017, 11:01   #304
agaclar.net

malina's Avatar

Giriş Tarihi: 04-04-2004
Galeri: 88
Kargo şikayetlerini hepsi bir arada bulunsun diye ilgili konuya taşıdım.

Kargo şikayetleri

malina Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 09-02-2017, 14:22   #305
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 02-10-2007
Bir saglik sorunu nedeniyle bir suredir gelemedim. Kacirdigim birsey yoktur umarim
Yapmam gereken

kaktüs Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 09-02-2017, 20:45   #306
Ağaç Dostu

bayramyildiran's Avatar

Giriş Tarihi: 04-10-2006
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi cagataykara. Mesajı Göster
Merhabalar tohumları pakette geldiği gibi kilitli torbalarda saklayabilir miyiz yoksa özel bir yöntem uygulamak gerekir mi?
tohumları kuru, karanlık. bir ortamda poşetle veya kağıda sararak. saklaya bilirsiniz

bayramyildiran Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 09-02-2017, 20:57   #307
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 13-12-2016
Tohumlarım geldiiiii çok heyecan ve mutluluk verici. Emeği geçen herkese çok çok teşekkür ederim.

Atilgan, Milla, telato ve 1 kişi beğendi.
Bal_Arısı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 11-02-2017, 09:28   #308
/

Giriş Tarihi: 23-09-2016
İyiki varsınız ağaçlar net ve üyeleri. Resimlere baka baka 99 çeşit tohum seçtim. Üç tane de fazladan tphum geldi. Bana tereyi kim gönderdi ?

aslama1994 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 11-02-2017, 10:38   #309
TCM
Ağaç Dostu

TCM's Avatar

Giriş Tarihi: 18-01-2014
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi aslama1994 Mesajı Göster
...Bana tereyi kim gönderdi ?
Yazı şekline ve tohumlara bakınca muhtemelen @ Muda göndermiş. Benim merak ettiğim farklı mesajlarda bu soruya üç - dört kez denk geldim. Gönderen eğer karşılığını bekleyen biriyse ismini sekiz sütuna manşet yazardı zaten, içinden gelmiş göndermiş. Siz ne yapacaksınız sahibini; plaket mi vereceksiniz, dövecek misiniz, sövecek misiniz, sevmediğiniz birinden geldiyse ekmeyecek misiniz, beğendiğiniz birinden geldiyce tohumları altın suyuna batırıp pamuklara mı saracaksınız, uğraşmayın fazla, stres olmayın, atın torfa hafiften su serpin gitsin.

TCM Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 11-02-2017, 13:18   #310
/

Giriş Tarihi: 23-09-2016
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi TCM Mesajı Göster
Yazı şekline ve tohumlara bakınca muhtemelen @ Muda göndermiş. Benim merak ettiğim farklı mesajlarda bu soruya üç - dört kez denk geldim. Gönderen eğer karşılığını bekleyen biriyse ismini sekiz sütuna manşet yazardı zaten, içinden gelmiş göndermiş. Siz ne yapacaksınız sahibini; plaket mi vereceksiniz, dövecek misiniz, sövecek misiniz, sevmediğiniz birinden geldiyse ekmeyecek misiniz, beğendiğiniz birinden geldiyce tohumları altın suyuna batırıp pamuklara mı saracaksınız, uğraşmayın fazla, stres olmayın, atın torfa hafiften su serpin gitsin.
Kim gönderdiyse teşekkür ederim.

aslama1994 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 14-02-2017, 20:02   #311
Ağaç Dostu

telato's Avatar

Giriş Tarihi: 12-02-2014
Bir tohum paylaşım etkinliği daha bitti...

Geçen sene yayınlandığı gibi;
Bu etkinliğin kendi içinde ve önceki etkinliklerle karşılaştırmalı istatistiği yayınlanacak mı acaba...
Geçen sene dikkatle takip ettiğim bir sayfa olmuştu.

Alıntı:
Biz de dün ve bu gün gelen kargoların barkod kayıtlarını yaptık ve alfabetik sıraya koyduk, Geldikçe işleyeceğiz ve daha sonra da zarflarına koyup kargoya teslim edeceğiz.

Bu işlemleri yaparken karşılalaştığımız sorunları malina fotoğrafla sizlere bildirecektir bu arada ben özellikle arkadaşımız Deniz59'a tohum paketlemede gösterdiği intizam ve kolaylıkla barkod okumamızı sağladığı için teşekkür etmek istiyorum. Ellerinize sağlık.

Yine arkadaşımız oz26' nın da bulduğu usul işimizi çok kolaylaştırdı ve bu lezzeti sona bırakalım diyerek hepsini kolayça barkodladık, teşekkür ederiz sevgili oz26

Birde oz26 arkadaşımızın nasıl poşetleme yaptığını merak ediyorum doğrusu )

telato Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 14-02-2017, 21:30   #312
Ağaç Dostu

A_NOMAD's Avatar

Giriş Tarihi: 09-12-2013
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi telato Mesajı Göster
...Birde oz26 arkadaşımızın nasıl poşetleme yaptığını merak ediyorum doğrusu )
Sevgili oz26 ve Muda aynı yöntemi kullanmış, barkodların ayrı çıktısını almışlar, Deniz 59 ise öyle bir paketleme yapmış ki o da aynı ölçüde işimizi kolaylaştırdı. Barkodları ben okuttuğum için özellikle bu üç arkadaşın etiketlerinin tadı damağımda kaldı desem yeridir

Hazır siz konuyu açmışken, sevgili oz26, Muda ve Deniz59 barkod etiketlerine gösterdiğiniz ekstra özen için çok teşekkürler

Sevgili malina lojistik merkezi çalışmalarını, sorun yaşadığımız paketleri ve özellikle teşekkür etmek istediklerimizi fotoğraflarla paylaşacaktı zaten, sanırım henüz fırsat bulamadı. Fotoğraflarla desteklenince daha anlamlı olacaktır, daha fazlası için malina'yı bekleyelim bence...

A_NOMAD Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 15-02-2017, 13:10   #313
Ağaç Dostu

Muda's Avatar

Giriş Tarihi: 12-02-2013
Galeri: 8
Sn. aslama1994;
06-12-2016, 18:58
Alıntı:
Arkadaşlar elinde tere tohumu olan var mı?
Yukarıda alıntı yaptığım tarihte arıyorum şeklinde başlık atmışsınız.
07-12-2016, 14:09 Zekoş

Ben de bulunduğu adresi yazmışım.

11-12-2016, 10:27
Alıntı:
Oradan geleceğine inanmıyorum.
Siz de yukarıdaki şekilde yazmışsınız. Öyle bir yazı yazdınız neden talepte bulundunuz. Talepte bulundunuz niçin bu şekilde yazı yazdınız. Hiçbir kimsenin hiçbir kişiye tohum gönderme zorunluluğu yok. Farklı yerlerde bu şekilde yazan kişiye siz çok daha fazla tepki gösterirsiniz. Tohumlar halen gönderilmemişti.

Ben ikinci kargo gönderirken sizin bu talebinizi hatırlayıp tere tohumu gönderdim. Acele bir şekilde gönderdiğim ve bilinmesine gerek duymadığım için adımı yazmadım. Sizin görebildiğim kadarı ile yazdıklarınız.

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi lfkaya Mesajı Göster
Tohum paylaşıp da göndermeyen arkadaşlar gönderemeyecekse veya gönderememe sebebini açıklamıyorsa neden paylaşıyor
Alıntı:
Bana da kadının birisi söz verdi.Sonra birine tohum göndermiş almamış.Kargo parasını o ödemiş. Kocası kızmış yemin etmiş. Kargo göndermem diye.Kimseye bir şey diyemeyiz. Vardır bir sebepleri.Birde sonradan vazgeçmiş olabilir. Kimsenin tohumuna ortak değiliz.Ama söz verip sözünü tutmak karakter meselesi.
Hiçbir kişiye bu şekilde hitap etme, suçlama hakkına sahip değiliz. Çok güzel başlamışsınız çok kötü bitirmişsiniz.

Orijinal Mesaj Sahibi aslama1994
Tohumlar geldi. Emeği geçen herkese teşekkür ederim. Yalniz tereyi kim gönderdi.Sayın Taşlıbahçe siz mi ? Zekoş'a ihtimal vermiyorum.

En az iki yerde yazdınız. Resim ile birlikte.

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi birnefestoprak Mesajı Göster
Burda isim vererek, "gönderdi/göndermedi" söylentisi çıkarmanız doğru değil. Bir üye göndermemiş bile olsa, kurallar gereği niye öyle yaptığını sorma hakkımız da yok. Paketleme sırasında paket minder arasında, koltuk altında vs kalmış olabilir; tohum çok nadirdir de tohumu paylaşan kişi ilk seferde bahçe tecrübesine güvendiği ve tohumu çoğaltabileceğini düşündüğü birine göndermiştir ya da tohum azdır da talepte bulunan ilk birkaç kişiye göndermiştir vs.
Alıntı:
Yok o tere paylaşımı yaptığı için onun ismini kullandım. Kimin gönderdiği belli olmayan bir tere var.
GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Göndereni belli olmayan tere var diye bu şekilde mi yazmak gerekiyor.

Alıntı:
En az on talebim karşılanamadı sanırım. Aslında önemli olan pek yok içinde sadece bir üyeden istediğim beş çeşit çok istediğim tohumlar moralimi bozdu.
Alıntı:
Tahmini göndermeyenleri saydım tek tek.Gönderenlerden de bir üyenin beş çeşit tohum göndermediğini biliyorum. Gerisini de takip ettim.Taleplerin hepsi karşılandı yazdılar.
Daha tohumlar gelmeden yazdığınız yazıları başkası yazmış gibi okuyun. Fala bakmanın, birilerini ithamda bulunmanın gereği var mı?

Alıntı:
İyiki varsınız ağaçlar net ve üyeleri. Resimlere baka baka 99 çeşit tohum seçtim. Üç tane de fazladan tphum geldi. Bana tereyi kim gönderdi ?
Toplamda 102 çeşit tohum size gönderilmiş. Kendi ifadeniz üç de fazladan tohum gelmiş. Bu size verilen değeri gösterir bana göre. Hala siz tereyi soruyorsunuz. Bu kadar tohumu yetiştirmek çok zor. Umarım vaktiniz, yeriniz müsait olur. Yetiştirirsiniz.

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi TCM Mesajı Göster
Arkadaşımıza, ismini hatırlayamadığım başka bir arkadaşımıza ve telato arkadaşımıza dereotu tohumu bulunamadığı için gönderilemediğini bir arkadaşımız okuduğum için isimlerini hatırladığım iki arkadaşımıza önceki yıldan kalan dereotu tohumları gönderdim. Diğer arkadaşımızın ismini hatırlayamayınca gönderemedim.

Oysa TCM, arkadaşımıza kendi talep ettiği, birkaç da değerlendireceğini düşündüğüm tohumlardan göndermeme rağmen benden talep ettiği tohumlar kendisine ulaşmamış. Hiçbir şekilde arkadaşımız bunu dile getirmedi. Kendisine yeniden istediği tohumları göndermeyi teklif ettim. Teşekkür etti. Gelecek yıl isteyeceğini söyledi. Teklifim halen baki. İstediği anda kendisine ulaşmayan tohumları gönderebilirim. Bunu da mecbur kaldığım için arkadaşımızdan özür dileyerek yazıyorum. Sürekli yazmanın başkalarını rencide etmenin doğru olmadığını düşünüyorum.

Alıntı:
Kim gönderdiyse teşekkür ederim.
Yapacağınız iş bu kadar basitti.

Birkaç kere özel mesajdan mesaj gönderdiniz. Tek cümlelik genellikle. Aynı şekilde ayıp olmasın şeklinde karşılık verdim.

Yeni gönderdiğiniz mesajın başlık kısmı erik

Erik
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi aslama1994
Sayın Musa nasılsınız?
Altındaki mesaj ile alakasını ben göremedim. Belki makul bir açıklamasını yaparsınız.

Sonrası Muda olmuş Musa

Cevabım buradan Teşekkür ederim siz nasılsınız?

En uzun mesaj cümleniz.

Forumda arkadaşlarımız uyarmıştı. Düzgün ve yazım kurallarına uygun yazılar yazılmasını. Daha sonra oldukça düzelttiniz. Ancak halen yazılarınızda kurallar ve yazı içeriklerinde sıkıntı oluyor. Ben cep telefonundan yazamıyorum. Düzgün yazamadığım ve Türkçe karakterlerde sıkıntı olduğu için.

Forumdaki arkadaşlarımızın çoğunluğunun belirli işleri bulunmakta. Eksta olarak bildiklerini yazıyorlar. Gönüllülük esası geçerli. Hiç kimse istemediği, yazmış olmak için yazılara cevap yazmak istemiyor. Ben şu anda oldukça fazla zaman vererek tam olmasa da yazdıklarınızdan kısa bir özet yazdım. Bunu size ve başkalarına değer vererek bu kadar zaman harcadım. Mümkün olduğu kadar kimseyi kırmadan, kurallara dikkat ederek, hiçbir kimseyi özelden, genelden veya farklı şekillerde rahatsız etmeden yazmaya özen gösterelim.

Bu mesajımı da belirli bir süre sonra sileceğim. Umarım bundan daha dikkatli olursunuz.

Muda Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 19-02-2017, 13:26   #314
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 07-09-2016
Merhabalar,
Ben tohum taleplerini ve adres göndermeyi bugün yaptım. Geç kalmamışımdır diye temenni ediyorum

arslanbenzer Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 19-02-2017, 13:58   #315
Ağaç Dostu

A_NOMAD's Avatar

Giriş Tarihi: 09-12-2013
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi arslanbenzer Mesajı Göster
Merhabalar,
Ben tohum taleplerini ve adres göndermeyi bugün yaptım. Geç kalmamışımdır diye temenni ediyorum
Belli ki BURAYI okumamışsınız, etkinlik bitti, tohumlar sahiplerine ulaştı hatta ekilmeye bile başlanmış olabilir.

A_NOMAD Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 19-02-2017, 14:00   #316
Ağaç Dostu

defender77's Avatar

Giriş Tarihi: 25-05-2015
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi arslanbenzer Mesajı Göster
Merhabalar,
Bir buçuk - iki ay kadar geç kalmışsınız sayın arslanbenzer, sanıyorum ki tohum paylaşım etkinliği mesajlaşmalarını ve tarihler konusundaki uyarıları hiç takip etmemişsiniz. Bir sonraki etkinlikte bu konulara dikkat ettiğiniz taktirde sorunsuz bir şekilde tohumlarınıza kavuşma şansınız hala devam ediyor.

A_NOMAD ve telato beğendi.
defender77 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 19-02-2017, 14:51   #317
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 07-09-2016
Sağ olun arkadaşlar biraz acemiyim erken bakmam gerektiğini düşünmemiştim artık bir yerlerden fide almaya çalışırım

arslanbenzer Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 13-03-2017, 13:48   #318
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 13-03-2017
Bende tohum göndermek ve almak istiyorum artık gönderilmiyor mu

Şifalı bitkiler Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 13-03-2017, 14:02   #319
Ağaç Dostu

saleri's Avatar

Giriş Tarihi: 29-05-2015
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Şifalı bitkiler Mesajı Göster
Bende tohum göndermek ve almak istiyorum artık gönderilmiyor mu
Etkinlik biteli çok oldu. Tohumlarınızı

Ücretsiz Tohum, Çelik, Fidan vs. Paylaşımı ve Takas - agaclar.net

başlığı altında paylaşabilirsiniz

saleri Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 23-03-2017, 02:42   #320
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 06-12-2016
Arkadaşlar tohumlarına kavuşanlar adına çok sevindim. Umarım önümüzdeki yıl ben de erkinliğe katılabilirim. Zira hala bir tane bile kıvırcık çimlendirebilmiş değilim. Domatesim ağaç oldu ama aklım kıvırcıkta o da olur umarım. İyi hasatlar❤

Lonicera ve Resulgur beğendi.
soulofthesea Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 24-03-2017, 00:35   #321
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 13-06-2014
Merhaba,

Nikahımızda nikah şekeri yerine tohum topları hazırlayıp dağıtmak istedik. Maalesef bizdeki çiçek tohumları yeterli değil.

Bu sebeple ağaçlar.net üzerinden destek istemeye karar verdik. Yıllardan beri takip ettiğim çok önemli bir takas etkinliği sürdürüyorsunuz. Belki etkinlik sonrasında hala ellerinizde paylaşmayı düşünebileceğiniz tohumlarınız kalmıştır. Bunun için tohum paylaşım bölümü altında bir başlık açtım. Buradan da haber vermek istedim.

Ücretsiz Tohum, Çelik, Fidan vs. Paylaşımı ve Takas - agaclar.net

Teşekkürler,
Serdar

kutupbahcesi Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 29-03-2017, 21:25   #322
Ağaç Dostu

kana06's Avatar

Giriş Tarihi: 24-04-2007
Selamlar, kadife cicegi, zinnia ve aksam sefasi tohumu ariyorum, yardimci olursaniz sevinirim.

kana06 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 30-03-2017, 14:21   #323
Ağaç Dostu

Musa Gündoğan's Avatar

Giriş Tarihi: 21-11-2014
tohum takas etkinliğine katılamayanlar

merhaba arkadaşlar bu sene tohum takas etkinliğine katılamadım. daha doğrusu üye olduğumda zamanı geçmişti. bunun için tohum takas etkinliğine katılıp da kargolarını alamayanların yerine paylaşılmak istenip de elde kalan tohumların önceki kargo ücretleri de karşılanacak şekilde yeniden konu açılarak hızlı bir şekilde bu değişim uygulanabilir mi?

şöyle ki bu uygulamanın yararı: kişiler ellerine geçen bu süredeki tohumlardan bazılarını fazla almış ya da gereksiz almış olabilirler. yeterli gördükleri toprak alanı yetersiz gelmiş ve elinde kalmış da olabilir. faydalanması için o kişi bu sezonda arda kalan kişilere ulaştırma yapabilir. böylelikle bir sene gecikmeden yeniden kazanım sağlanmış olabilir.

örneğin benim şu anda meyve çelik-fidana ihtiyacım var. sağ olsun forumdan ibrahim bey 2 tane çelik verecek. ancak başka çelik ya da tohumlarda bu şekilde ayrıca paylaşımda olabilir.

Düzenleyen Musa Gündoğan : 30-03-2017 saat 14:22 Neden: ya da
Musa Gündoğan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 30-03-2017, 14:30   #324
TCM
Ağaç Dostu

TCM's Avatar

Giriş Tarihi: 18-01-2014
Çoğu tohumun ekim zamanı geçti geçiyor, elde kalan veya zaten yeterli tohumu olanlardan birebir taleplerle olabilir ancak dediğiniz. Yoksa ikinci bir etkinliğe zaman, tohum, enerji ve aşkın yeteceğini sanmıyorum.

YeniBON beğendi.
TCM Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 01-04-2017, 00:58   #325
agaclar.net

MeyveliTepe's Avatar

Giriş Tarihi: 22-03-2007
Elde kalan tohum yok ki, hepsi yerlerini buldu.

YeniBON beğendi.
MeyveliTepe Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 04-04-2017, 18:00   #326
agaclar.net

malina's Avatar

Giriş Tarihi: 04-04-2004
Galeri: 88
birnefestoprak,

Bu mesajına uygun bir konu başlığı söyler misin?

Ayrı konu olarak taşıyayım, burada arada kaybolmasın...

malina Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 04-04-2017, 18:17   #327
Ağaç Dostu

birnefestoprak's Avatar

Giriş Tarihi: 15-07-2012
"Tohum saflığının korunması için gereken izolasyon koşulları" olabilir.

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi malina Mesajı Göster
Bu mesajına uygun bir konu başlığı söyler misin?

Ayrı konu olarak taşıyayım, burada arada kaybolmasın...

birnefestoprak Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 20-05-2017, 19:10   #329
Ağaç Dostu

hberbul's Avatar

Giriş Tarihi: 21-11-2011
Bir saattir arıyorum ama bulamadım talep ettiğimiz tohum listeleri hangi başlıktaydı.

hberbul Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 20-05-2017, 19:49   #330
Ağaç Dostu

Lonicera's Avatar

Giriş Tarihi: 20-03-2008
Buyrun...

hberbul beğendi.
Lonicera Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 17:00.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024