agaclar.net

agaclar.net (http://www.agaclar.net/forum/)
-   Tohum Paylaşım Etkinliği 2023-2024 (http://www.agaclar.net/forum/tohum-paylasim-etkinligi-2023-2024/)
-   -   Kargo için adres bilgilerimi nasıl göndereceğim? (http://www.agaclar.net/forum/tohum-paylasim-etkinligi-2023-2024/42677.htm)

MeyveliTepe 18-11-2018 11:41

Kargo için adres bilgilerimi nasıl göndereceğim?

Tohum Paylaşım Etkinliğinden tohum talep eden üyelerimizin kargo iletişim bilgilerini toplama sürecini başlatıyoruz.

Aşağıda, kutu içinde gösterilen ifadede görüldüğü gibi kargo bilgilerini ve etkinlikten ücretsiz paylaşım çerçevesinde tohum aldığına, alıcı ödemeli kargoyu kabul ettiğine dair beyanlar ile alınan tohumlardan yetiştirilecek bitkilerin tohumlarının gelecek yılın etkinliğinde paylaşıma niyet ifadeleri yer almaktadır.

Gelen adres bilgilerinin sisteme kolayca alınabilmesi için ";" (noktalı virgül) işaretinin ayraç olarak kullanıldığı (hiç boşluk bırakmadan) tek satırlık bir kargo bilgisi hazırlanması öngörülmüştür.

Buna göre formatımız tek bir satır halinde,

forum kullanıcı adı;Ad Soyad;kargo adresi;irtibat telefonu

şeklindedir.

Önemli:

(lütfen bilgileri noktalı virgül ile ayırmayı unutmayınız)
(adres bilgisi uzun bile olsa alt satıra geçme tuşuna (enter tuşuna) basmadan yazınız)

Örnek:

malina;Vildan Özfenerci;Deretepe Mah. Gelip Geçer Sok. No:21/3 Kadıköy İstanbul;02160000000

Buna göre tohum talebinde bulunmuş olan üyelerimiz lütfen aşağıdaki kutu içindeki ifadeyi kopyalayıp, üye kodu, isim, adres alanlarına kendi bilgilerinizi yazarak,

LojistikMerkezi kullanıcısına özel mesaj ile gönderiniz.

Kutu içindeki ifadenin son satırında görünen kargo şirketi bilgisine dikkat etmenizi rica ederiz.
Etkinlik için indirim anlaşması yapılmaya çalışılan kargo şirketi yerine başka bir kargo şirketi tercihiniz var ise (indirim yoktur) mutlaka belirtiniz.

Adres bilgilerinizi beklemeden hemen gönderiniz.

(Sadece adres göndermiş üyelerin taleplerine göre tohum poşetleme etiketleri hazırlanacağı için, adresleri zamanında gelmeyen talepler maalesef dikkate alınamayacaktır.)

Adına tohum poşetleme etiketi hazırlanmamış talep sahiplerine tohum hazırlamak mümkün olamayacağı için maalesef tüm haklarını kaybederler.
Bu yüzden son güne bırakmadan söz konusu adres bildirim özel mesajını hemen göndermenizi tavsiye ediyoruz.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Bu kadar ön bilgiden sonra, yapmanız gerekeni özetleyelim :)

Gerekli bilgileri özel mesaj ile LojistikMerkezi adlı üye adına iletiniz.

Alıntı:

Aşağıda verdiğim bilgiler doğrultusunda, içinde talep ettiğim tohumlardan paylaşımcılar tarafından şahsıma özel hazırlanacak ücretsiz tohum poşetleri bulunan kargonun, ödemesi bana ait olmak üzere tarafıma gönderilmesini kabul ve rica ederim.

Aldığım tohumlardan yetiştirdiklerimden elde edeceğim tohumları, gelecek yılın agaclar.net etkinliğinde paylaşmaya gayret edeceğim.

forum kullancı adı;Ad Soyad;kargo adresi;irtibat telefonu

Tercih ettiğim kargo: Standart anlaşmalı kargo (Yurt içi kargo) / XXXXX Kargo

Muda 23-11-2018 18:30

Sn. yeşilyayla..
Özel mesaj ile LojistikMerkezi adlı üyeye Mesajınızı göndermeniz gerekmekte.

yeşilyayla 24-11-2018 10:12

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi Muda (Mesaj 1552717)
Sn. yeşilyayla..
Özel mesaj ile LojistikMerkezi adlı üyeye Mesajınızı göndermeniz gerekmekte.

Dikkatsizlik sonucu yanlış yere göndermişim, sonra farkettim. Doğru adrese daha sonra gönderdim. Uyardığınız için teşekkür ederim.

Gülçincik 25-11-2018 01:22

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi yeşilyayla (Mesaj 1552759)
Dikkatsizlik sonucu yanlış yere göndermişim, sonra farkettim. Doğru adrese daha sonra gönderdim. Uyardığınız için teşekkür ederim.

Yeşil yayla msjınız hala sayfada görünüyo hayliyle numaranızda dahil. Bence yorumunuzu silin:rolleyes:

chelik26 25-11-2018 11:35

LojistikMerkezi ne yazınca mesaj tekrar bana geliyor bu normal mi?

malina 26-11-2018 18:45

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi chelik26 (Mesaj 1552810)
LojistikMerkezi ne yazınca mesaj tekrar bana geliyor bu normal mi?

Denemek için bir de bana yazın bakalım...

Kayrum38 26-11-2018 19:01

Lojistik merkezi keşke buraya mesaj yazma imkanı olsada mesaj atsak.

chelik26 26-11-2018 20:25

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi malina (Mesaj 1552898)
Denemek için bir de bana yazın bakalım...

Size yazınca tekrar bana gelmiyor. O mesajı lojistik merkezine iletirmisiniz, zahmet olmazsa. Teşekkür ederim

nazlı06 26-11-2018 20:27

Benim mesajın geri dönmedi herhalde lojistik merkezine ulaştı.

Muda 26-11-2018 21:26

Ben herhangibir kişiye özel mesaj gönderir gibi o kişinin üzerine tıkladığımda açılan ikinci kutucuktaki özel mesaj gönder seçeneğini tıkladım.

O kişiye ait özel mesaj bölümü açılınca LojistikMerkezi kopyalayıp kişinin rumuzunu silip yapıştırdım.

Başlık kısmına aşağıdaki ifadeyi kopyalayıp yapıştırdım.
Kargo için adres bilgileri
Yapılması gereken kısmına da aşagıdaki ifadeleri kopyalayıp yapıştırdım.

Aşağıda verdiğim bilgiler doğrultusunda, içinde talep ettiğim tohumlardan paylaşımcılar tarafından şahsıma özel hazırlanacak ücretsiz tohum poşetleri bulunan kargonun, ödemesi bana ait olmak üzere tarafıma gönderilmesini kabul ve rica ederim.

Aldığım tohumlardan yetiştirdiklerimden elde edeceğim tohumları, gelecek yılın agaclar.net etkinliğinde paylaşmaya gayret edeceğim.

Kendi bilgilerimi de hiç bir şey unutmamak için ; leri silmeden diğer kısımları silerek kendi istenilen bilgiler ile enter tuşuna basmadan doldurdum.

forum kullancı adı;Ad Soyad;kargo adresi;irtibat telefonu

Tercih ettiğim kargo: Standart anlaşmalı kargo (Yurt içi kargo) / XXXXX Kargo

Cevabı gönder tuşuna basınca benim bilgilerim gitti. Giden kutusundan da gittiğine dair gönderdiğimiz mesajın bir kopyası çıkmakta.

Kolay gelsin.

Kayrum38 27-11-2018 07:28

muda, teşekkür ederim.

dalperen 28-11-2018 05:18

Lojistik Merkezi Özel mesaj kotasını açtı diyor ne yapacağız ?

thunderon 28-11-2018 09:07

Aşağıdaki hatayı veriyor kontrol edebilir misiniz?

LojistikMerkezi has exceeded their stored private messages quota and cannot accept further messages until they clear some space.

LojistikMerkezi 28-11-2018 10:56

Herkes üçer dörder kere adres mesajı gönderirse olacağı bu.

Bir miktar temizlik yapıldı.

Meraklıdr 27-12-2018 11:30

Sevgili lojistik merkezi, acaba sizde adres kaydı gözüken kişilerin bir listesini mi paylaşsanız, misal ben de gönderdim ama sizin listenizdemiyim bilemiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

AkisSoftware 27-12-2018 11:50

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi Meraklıdr (Mesaj 1554987)
Sevgili lojistik merkezi, acaba sizde adres kaydı gözüken kişilerin bir listesini mi paylaşsanız, misal ben de gönderdim ama sizin listenizdemiyim bilemiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba. Sanırım bir kaç güne kadar MeyveliTepe lakaplı kullanıcı paylaşacaktır.

Meraklıdr 08-01-2019 11:48

Tekrar merhabalar, meyvelitepe acaba listeyi paylaştı mı? Nereden takip edebilirim? Teşekkür ederim

AkisSoftware 08-01-2019 12:21

Bilgiler

Daha önce paylaşıldı...

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi Meraklıdr (Mesaj 1555737)
Tekrar merhabalar, meyvelitepe acaba listeyi paylaştı mı? Nereden takip edebilirim? Teşekkür ederim

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi MeyveliTepe (Mesaj 1555486)
Bu yılın (2019) etkinliğine ait geçici TALEPLER tablosu yüklenmiştir. Bu adresten görebilirsiniz.

Kayıtlar, Talep Eden/Tarih sıralıdır. Herkes talep kayıtlarını görüp buna göre kataloglardan taleplerine ekleme çıkartma yapabilir.

Tablodaki talep kayıtlarının etkinlik sonuna kadar değişebileceğini, henüz etkinlik kurallarına göre ayıklama yapılmamış olduğunu bildirmeliyim.

Meraklıdr 09-01-2019 16:33

Emeğinize sağlık, çok teşekkür ederim

meeteine 13-01-2019 20:42

Listede adımı göremedim. Liste güncel mi?

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 16:58.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024