agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Hayvanlar > Yabani Hayvanlar > Sürüngenler ve Diğerleri
(https)

Beğeni Düzeni5Beğeniler

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 14-08-2012, 04:09   #31
Yeni Üye

ByOrumcek's Avatar

Giriş Tarihi: 14-08-2012
Adana da yaşadiğim dönemlerde oturduğum semtte bir komşunun tarantula beslediğini ve o tarantulanin birgün kaçip beni issiracağini hiç bilmezdim.Bundan tam 4 sene önce bu olay başima geldi.Çarpinti ve kusma olmuştu.Tam 1.5 sene boyunca örümcek fobisi oldu bu olayin üzerine.Daha sonra bu fobiyi yendim.Ama ne yalan söyleyeyim hala geceleri yatarken yatağimin sağini solunu orasini burasini kontrol ederim...

ByOrumcek Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 14-08-2012, 10:47   #32
Ağaç Dostu

sertacturhan's Avatar

Giriş Tarihi: 12-11-2011
Galeri: 5
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi ByOrumcek Mesajı Göster
Adana da yaşadiğim dönemlerde oturduğum semtte bir komşunun tarantula beslediğini ve o tarantulanin birgün kaçip beni issiracağini hiç bilmezdim.Bundan tam 4 sene önce bu olay başima geldi.Çarpinti ve kusma olmuştu.Tam 1.5 sene boyunca örümcek fobisi oldu bu olayin üzerine.Daha sonra bu fobiyi yendim.Ama ne yalan söyleyeyim hala geceleri yatarken yatağimin sağini solunu orasini burasini kontrol ederim...
Şanssızlık... Komsunuzun kendisini ısırması gerekiyormuş tutsak ettiği için....

sertacturhan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 10-04-2013, 21:55   #33
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 10-04-2013
arkadaslar eger orumcek agları.orumcek.bocek.ve Örümcekler dışında kuşların depo, çatı arası benzeri yerlerde yuva yapmalarını engellemektedir.

Bir Devekuşu yumurtasının örümceğe etki edebilmesi için içinin dolu olarak bekletilmesi ve içinin bozulması gerekmektedir. Nedeni ise bozulan yumurtanın etrafa koku vermesidir, bu koku insanın alamayacağı bir ölçüde olup hiçbir şekilde insanı rahatsız etmemektedir.

kullanım alanı genıstır eger sızde deve kusu yumurtasına sahıp olmak ıstıyorsanız bana ulasmanız yeterlı 0535 70 48 99

anekli Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 11-04-2013, 08:24   #34
Ağaçsever

Giriş Tarihi: 10-02-2013
Ben yazın sonunda yazlıktan dönerken katlara birer tas mazot koyuyorum. Örümcekler, sinekler, dolayısıyla eve giren canlılarda oldukça ciddi azalma oldu. Sizlerin de denemenizde fayda olacağını düşünüyorum. Kolay gelsin

Perhan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 10-07-2013, 03:43   #35
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 22-10-2011
Galeri: 1
Örümceklerin yaşama alanlarının evlerimiz olmadığı düşüncesi ile zehir kullanmaktan hiç çekinmiyorum.

s.serdar Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 04-09-2018, 11:28   #36
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 04-09-2018
Merhaba. Benim örümcek fobim yoktu, hatta oturup hayvanları izlemeyi seven bir insanım. Ama örümcekler son günlerde evin her yerinde karşıma çıkmaya başladı. Dün saçımda gezindiğini fark ettim.

Çok tuhaf hissediyorum. Artık kurtulmak istiyorum. Nasıl kurtulabilirim bu hayvanlardan. O andan sonra sürekli geziniyormuş gibi hissediyorum. Ne yapabilirim?

Misafirim Ben Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 14:26.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024