agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Üretim, Bakım, Düzenleme, Temel Malzemeler > Kompost > Solucan Kompostu
(https)

Reklam

Beğeni Düzeni505Beğeniler

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 03-01-2015, 19:03   #691
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 10-11-2007
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi vetman996 Mesajı Göster
solucan Gübresi satışı : madrasol.com sitemizde de yakında bu konuda detaylı bilgi bulabileceksiniz.

Size kolaylıklar dilerim. Selamlar... Saygılar...
Merhaba Sayın Vetman996,
Siteniz madrasol'daki satış sistemi çalışmıyor. Kredi kartıyla satış olmaması büyük eksiklik. Paypal sistemi kullanıldığında ise hata çıkıyor ve ödeme gerçekleşmiyor. Bunu çözümlemeniz gerek.

polatuz Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 02-05-2015, 15:15   #692
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 29-04-2015
Sayın Epsody
Yazılarınızı okudum, solucanları ve doğal yaşam konusundaki düşünceleriniz ve engin bilgilerinizden etkilenmemek mümkün değil.Doğal yaşam konusunda neler yapabileceğim konusunda Ist. da yaşayan biri olarak son zamanlarda çok kafa yormaya başladım. Forumlarda çok güzel bilgiler buldum hepsini okuyacağım , bahsettiğiniz konular çok yararlı ve işe yarar.Gelibolu da olduğunuzu öğrendim,sizden başka bir konuda bilgi almak istiyorum , şimdiden çok teşekkür ederim.

RENN Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 10-05-2015, 00:38   #693
Ağaçsever

Giriş Tarihi: 01-11-2008
Başta sayın Epsody olmak üzere konuya soruları, cevapları, deneyimleri ile katkıda bulunan tüm arkadaşlara teşekkür ederim..

Ayazkızı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 11-05-2015, 17:03   #694
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 11-05-2015
Biz de bu kervana katıldık !

Merhaba dostlar,

Aylardır, üye olmaksızın, izlediğim bu forumdan bu süre içerisinde çok şeyler öğrendim. Özellikle Sn.Epsody, Sn.Savaş ve Sn.vetman996'nın karşılıksız paylaşmış oldukları bilgiler mama hazırlığından, solucanların özel hayatlarına kadar pek çok başlıkta beni bilgilendirdi ve cesaretlendirdi. Buradan öğrendiklerim ve solucan konusunun bir başka duayeni Sn.Mehmet Hanifi Can'ın destekleri ile kendi çapımızda bu işe amatörce bir giriş yapmaya cüret ettik. "Amatörce" deyişim lafın gelişi değil, gerçekten amatörce, bırakın pazara girişi kendimize faydamız yok Şu anda öğrenme sürecinin içerisindeyiz ve pek çok şeyi de deneme yanılma ile öğrenmeye devam etmekteyiz. Resmen deneme tahtasına dönen sevgili solucanlarımız ise bizden ne kadar memnun, Allah bilir.

Bu denemelerin ileride bizi nereye götüreceği ise kader..

Kaydetmiş olduğumuz ilerlemeyi ve nacizane deneyimi sizlerle de paylaşmaktan mutlu olacağım.

Çıkmış olduğumuz bu yolculukta, katkıda bulunan/bulunacak tüm dostlara şimdiden çok teşekkür ederim.

PalyanJoe Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 13-05-2015, 15:58   #695
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 13-05-2015
Elimizde kalifprniya solucanı ile hazırlanmış (1000-3000adet) kompost yatakları solucan gübresi ve solucanlar mevcuttur yeni başlayacak organik Dostları için ya mesaj yoluyla **** Facebook aracılığıyla Ertan Tüzün e ulaşılabilir

inkero beğendi.
Ertanertan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 23-05-2015, 17:25   #696
Ağaçsever

Giriş Tarihi: 28-03-2015
solucanlar ve gübreleri

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Ertanertan Mesajı Göster
Elimizde kalifprniya solucanı ile hazırlanmış (1000-3000adet) kompost yatakları solucan gübresi ve solucanlar mevcuttur yeni başlayacak organik Dostları için ya mesaj yoluyla **** Facebook aracılığıyla Ertan Tüzün e ulaşılabilir
konuyu biraz daha açarmısınız satışımı yapılıyor

extant958 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 19-05-2016, 22:54   #697
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 19-05-2016
VermiTorf Solucan Humusu Turbo Bereket

Merhaba Solucan gübresi üretici kardeşlerim,

öncelikle şunu belirtmek isterim. Solucan gübresi, vermicompost üretimi sadece hayvan gübresi kullanilarak yapilmaz
Hayvansal yan produk dedigimiz ciftlik gübresi hangi asamadan gecerse gecsin Avrupaya ihrac edilemez. Hatta 1 saat boyunca 70 derecede firinlamaniz gerekir.
Hayvansal gübre kullanılarak üretilen vermicompost meşakkatli, bir o kadar da elemesi ve solucanlardan ayrıştırması zor bir işlemdir.
avrupaya özgü üretim modelimizle ruhsat alımlardaki zorlukların önüne geçiyoruz..
Ürettiğiniz Vermicompost hicbir yasal mevzuata aykırı değildir.
%100 organik Solucan Torfumuzu siz üretici ve hobby olarak kullanan arkadaşlara sunuyoruz.
Organik solucan torfu elemesi kolay, heryerde gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz hijyenik bir üründür.
Toptan ve parakende Satışlarımız başlamıştır
Solucan Gübrenizi hayvan gübresi kullanmadan da üretebilirsiniz.
Not: Çiftlik Gübresi katkintili değildir. Salmonella gibi zararlı bakteriler içermez, ve bahçenizi otlandirmaz.
topraktaki organik madde oranini düzenler ve su tutucu yapisi sayesinde bitkileri canli tutar. Ürün artisi saglar.
Solucan humusu üretiminde devrim gibi bir yenilige imza atiyoruz.
Toptan ve perakende satislarimiz baslamistir.
Daha detayli bilgi icin lütfen bizimle irtibata geciniz.

Iyi Calismalar

Turbo Bereket Organic Solucan Humusu

Eklenen Resimler

dongyul beğendi.
Turbo Bereket Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 21-04-2019, 00:18   #698
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 22-10-2015
Fermente ve yarı fermente hayvan gübreleri mevcut. Solucanlar için hangisini kullanmak daha iyi olur

agasun Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön

Etiketler
gübre, solucan, solucan gübresi, solucan humusu

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 04:51.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2019