agaclar.net

agaclar.net (http://www.agaclar.net/forum/)
-   SIK SORULAN SORULAR / FORUM KULLANMA KILAVUZU (http://www.agaclar.net/forum/sik-sorulan-sorular-forum-kullanma-kilavuzu/)
-   -   Ödevlere Yardım Kuralları (http://www.agaclar.net/forum/sik-sorulan-sorular-forum-kullanma-kilavuzu/1006.htm)

Mine Pakkaner 26-03-2006 13:19

Ödevlere Yardım Kuralları

Bir arama makinasında ödevleri ile ilgili bilgi arayan öğrenciler, sitemize geldiklerinde hemen forumlarda yardım taleplerinde bulunmaktalar.

Hatta, "yarın teslim ediceeeem, noluuuur ödevime yardııım, konular şunlar, bulup yazın, en az iki sayfa olacak " şeklinde isteklerle bile karşılaşmaktayız. Üstelik bulduğumuz bilgileri adresine yollamamızı isteyenler dahi olmakta.

Ziyaretçilerimiz tarafından bilinmelidir ki, bu tür ödev yardımları, üyelerimiz tarafından kesinlikle yapılmamaktadır. Ödev yardımı yapılabilmesinin şartı, o ana kadar konu ile ilgili topladığı bilgileri özetlemesi ve gerisi için ne yapabilirim sorusunu sormasıdır. Bu aşamada üyelerimizden konu hakkında bilgisi olan varsa kendisine yardım eder.

Öğrencilerin, okumak yerine hazır roman özeti bulmak gibi, bilimsel ödev hazırlarken de hazır ödev almak alışkanlıklarını desteklemediğimizi bu vesileyle duyururuz.

eslin 06-05-2012 21:57

Acill ödevv

Herkese merhaba, "Farklı meyve anaçlarının kullanımında karşılaşılan sorunlar ve çözüm öunerileri nelerdir ?" ödev konum bu, ve her meyve için ayrı bilgi yazmam isteniyor bana bir kaynak söyleyebilecek **** herhangi bir şekilde yol gösterebilecek biri olursa çok sevinirim..
not: Ödevimin aciliyeti var bu yüzden en kısa sürede cevaplarınızı bekliyorum,teşekkürler..

Güler 07-05-2012 07:21

Sayın eslin, lütfen bir yukardaki, sayın yöneticimizin yazmış olduğu mesajı okur musunuz?

sabah 07-05-2012 15:53

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi eslin (Mesaj 961080)
.., "Farklı meyve anaçlarının kullanımında karşılaşılan sorunlar ve çözüm önerileri nelerdir ?" ...

Ödev konusu ilginçmiş.

Ödevini hazırladıktan sonra az ya da çok öğrendiklerini bizimle paylaşırsan seviniriz.:rolleyes:

eslin 08-05-2012 22:36

Sayın moderatör uyarınız için teşekkür ederim, yazıyı görmemiştim görseydim yazmazdım zaten.Ödevimde ele alabildiğim kadar meyveye değinmeye çalısıyorum fakat her kaynak belli başlı meyvelere değinmiş, benim istediğim ise kısa ve öz olarak daha çok başlığa yer vermekti.Şu an itibariyle ödevimi tamamlamış bulunmaktayım,Uygun olduğum en kısa sürede edindiğim bilgileri sizlerle paylaşacağım.

gübreci 28-03-2013 07:05

merhaba sayın forum üyeleri yardıma ihtiyacım var galiba mesajım silinmiş ben bu konuda çok araştırma yaptım hiç birşey bulamadım ve alamayacağım maddeler ve kimyasallar karşıma çıktı sizden istediğim şu:Lütfen bana basit bir gübre formülü ve nasil yapılacağını gerçekten çok araştırma yaptım ödevin 2. kısmınıda ben yapacağım o gübrede bitki yetiştrmek lütfen bana yardımcı olun 2 haftam var aldığım notu ve çiceğin durumunu sizinle paylaşacağım yardımcı olursanız sevinirim...;)

malina 28-03-2013 13:00

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi gübreci (Mesaj 1128525)
merhaba sayın forum üyeleri yardıma ihtiyacım var galiba mesajım silinmiş

Ödev olarak gübre hazırlamam gerek

Mesajınız bu başlıkla ilgili değil (Ödevlere Yardım Kuralları) diye ayrı konu olarak taşımıştım.

Foruma yazdığınız mesajları nasıl bulabilir ve takip edebilirsiniz?

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 20:11.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024