agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Agaclar.net Çalışmaları, Projeleri, Etkinlikleri > Doğa İçin Çal
(https)

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 05-05-2010, 19:04   #91
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 02-05-2010
hazırlayan arkadaşların emeğine ve sesine sağlık çalışmalarınızın devamını bekliyorum keşke çalabildiğim bir müzik aleti olsaydı da sizinle birlikte çalma fırsatında bulunsaydım.ama hayat istediğin herşeyi sana vermiyor inşallah bir gün beraber bir müzikte bulunma fırsatım olur. o zaman hayata ilk tekmeyi attığımın işaretidir.

illiada_2000 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 05-05-2010, 22:08   #92
Ağaç Dostu

Zafer İnandıklı's Avatar

Giriş Tarihi: 02-10-2009
Galeri: 16
Bu gün dinleme fırsatı bulabildim, Muhteşem olmuş. Emeği geçen herkesi yürekten kutluyorum.

Zafer İnandıklı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 05-05-2010, 23:42   #93
Ağaç Dostu

asumandilek's Avatar

Giriş Tarihi: 20-05-2007
Galeri: 87
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi malina Mesajı Göster
Öykü'nün2 kez tekrarladığı

Berk:
Yol bir dakka miktarınca
Gidiyorum gündüz gece

Öykü:
gündüz gece
gündüz gece
gündüz gece

Berk:
Thank you

Böyle mi yani?
Nasıl bir mantık olabilir ki?

Herkes mi böyle duyuyor?
Yorumları okurken hiç yazmayayım dedim ama dayanamayacağım. Madem sordunuz duyduğumu ve ne düşündüğümü de yazayım...

Ben ilk dinlediğimde de " öykü " olarak algıladım. Konuşmalar neticesiyle defalarca aynı yeri dinledim yine " Öykü " olarak duydum. Yetmedi hiç bir yorum yapmadan eşime de dinlettim o da "Öykü" diye duydu.

Berk'in daha önceleri de dinlediğim canlı performanslarında kardeşine yaptığı böyle atıflar işittim. Bunun bi zararı da olmuş gibi görmedim hiç. Projenin kendisi çok güzel olmuş ve biz bunu konuşmak yerine "thank you" mu demiş, "Öykü" mü demiş tartışıyoruz.

Çalınan müzik aletlerinin çeşitliliği ki neredeyse bütün enstrumanlar kullanılmış, özenle seçilmiş sesler, seslendirmeler, montaj, çekimler, farklılıkların birbirinin içinde kaybolması, bence her karesi müthiş olmuş, bütün emekler yerine oturmuş ve gayet güzel bir proje çıkmış ortaya. Kutlayalım ve yenileri için fikirlerimizi, tartışalım.

asumandilek Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 06-05-2010, 00:10   #94
agaclar.net

malina's Avatar

Giriş Tarihi: 03-04-2004
Galeri: 88
Asumandilek haklısın ama bazı şeylere cevap vermek de gerekiyor

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi acemi_caylak Mesajı Göster
Odatv "İŞTE İNTERNETİN YENİ FENOMENİ" diye iddialı bir başlık atmış ve okur görüşlerine yer vermiş. En dikkatimi çeken aşağıdaki yorum.

Alıntı:
güzel olmuş 02:51 anına denk gelen sahnede dikkat edin mikrofona kablosu takılı değil falso vermiş yönetmen.
Dileyen aşağıdaki linkten diğer yorumlarıda okuyabilir.

http://www.odatv.com/n.php?n=iste-in...eni-0305101200
02:51 anında, siyah kablo, siyah palto üzerinde görünmüyor...

Oysa biraz geriye, 02:44'de gidince kablonun olduğunu görmek mümkün

malina Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 06-05-2010, 07:19   #95
Ağaç Dostu

DarkYES's Avatar

Giriş Tarihi: 28-08-2004
Galeri: 363
Bu yorum üzerine ben de bakmıştım ki ilk okurken de mantıklı gelmemişti çünkü kayıtların çekim esnasında yapıldığı ilk çalışmada dile getirilmişti.

Alıntı:
Projenin kendisi çok güzel olmuş ve biz bunu konuşmak yerine "thank you" mu demiş, "Öykü" mü demiş tartışıyoruz.
Bunu tartışanlar da projenin güzel olduğunu söylüyor bir taraftan. Tek yaptıkları iş bunun muhabbetini yapmak değil
Hatta ekşi-sözlük tarafında da aynı durum geçerli

Öykü-Berk'in ilk popüler şarkıları benim müzik çalarımda 2-3 hafta dönüp durmuştu ve iş arkadaşlarım "Bu dinlenir mi? Nedir bu? Ciddi olamazısn, bunu seviyor musun?" gibi tepkiler vermişti. Kendi adıma ikiliden zerre rahatsızlık da duymadım projede oldukları için. Gerçi ben müzikten de hiç anlamam. O sebeple de olsam ne olmasam ne

Kaldı ki oradaki kelime ne olursa olsun ya da nasıl anlaşılıyorsa anlaşılsın, kimsenin sırf bu sebeple yapılan işe ait tüm güzellikleri yok saymaya hakkı yok.

DarkYES Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 06-05-2010, 09:32   #96
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 28-07-2007
Galeri: 92
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi DarkYES Mesajı Göster
Öykü-Berk'in ilk popüler şarkıları benim müzik çalarımda 2-3 hafta dönüp durmuştu ve iş arkadaşlarım "Bu dinlenir mi? Nedir bu? Ciddi olamazısn, bunu seviyor musun?" gibi tepkiler vermişti. Kendi adıma ikiliden zerre rahatsızlık da duymadım projede oldukları için. Gerçi ben müzikten de hiç anlamam. O sebeple de olsam ne olmasam ne
Ben Cd lerini bile almıştım. Bana göre müthiş bir "iş"ti yaptıkları. Zekiyceydi.

Bu proje için Face Book da yazmıştım, burada da yazayım;

Her dinlediğimde söylediğim tek cümle;

Hepinizin elini öpeyim..

Sevilay Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 06-05-2010, 10:23   #97
agaclar.net

malina's Avatar

Engelliler.biz

Doğa İçin Çal başlıklı daha önce açılmış konuya, işitme engelliler için hazırlanmış, Uzun İnce Bir Yoldayım videosu ekledim. 2 gün oldu, tek kişi yorum yazmamış...

Uzun zamandır ilişkide olduğum bir site...
http://www.engelliler.biz/Hakkimizda.htm
Oradaki webdersleri.com'dan kasıt, benim

Yani site sahibi bile beni tanıyor, reklam olsun eklenmedi o mesaj oraya...

Engelliler bu kadar şeyden şikayet ederken, kendileri için yapılmış bir jesti nasıl görmezden gelebiliyorlar?

Benim için, bugünün sorusu da bu

(Bu soruyu orada da sorabilirdim ama onun da cevapsız kalma ihtimali yüzünden vazgeçtim. Oysa nedenini gerçekten merak ediyorum. Belki burada ihtimaller üzerinde yazışacak kimseler bulabilirim)

Eski 06-05-2010, 10:50   #98
Ağaç Dostu

Orhan Özbilgiç's Avatar

Giriş Tarihi: 12-04-2008
Galeri: 83
''Divane Aşık Gibi'' den sonra, ''Uzun İnce Bir Yoldayım'' ı, biraz şansızlık diye izledim. Ama kortuğum başıma gelmedi. En az ilki kadar başarılı buldum. Hatta benim için, ilkinin kanıksanmışlığının boşluğunu doldurdu.

Ben de; İngilizce teşekküre takılmıyorum. Madem müziğin enternasyonallığını tartışmıyoruz, uluslararası müzik yarışmalarına bile, yer yer yabancı sözler içeren parçalarla katılıyoruz, o zaman çok önemli değil.

Müjgan arkadaşımızında, bu sefer ki grupta yer alması bende tarifi güç bir duygu yarattı.
Sevgili Malina;
Devrim niteliğinde, çok kaliteli işlere imzalar atıyorsunuz. Agaclar.net üyesi olarak, sayenizde bende kendime gurur payı çıkarıyorum. İyi ki varsınız. Tekraren söylüyorum: Agaclar.net üyesi olmak bana kıvanç veriyor.

Orhan Özbilgiç Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 06-05-2010, 11:00   #99
agaclar.net

malina's Avatar

Alıntı:
Ben de; İngilizce teşekküre takılmıyorum. Madem müziğin enternasyonallığını tartışmıyoruz, uluslararası müzik yarışmalarına bile, yer yer yabancı sözler içeren parçalarla katılıyoruz, o zaman çok önemli değil.
Demek, siz de thank you olarak duyanlardansınız...

Fırat Çavaş'ın, "orada öykü dedi. Kaydı ben yaptım, ben bilmezsem kim bilecek?" dediğini ileteyim

Yaşadığınız endişeden sonra, beğenmenize sevindik

Eski 06-05-2010, 12:10   #100
Ağaç Dostu

Cumhur Tonba's Avatar

Giriş Tarihi: 07-07-2008
Galeri: 80
Şu andan sonra olacakları ben sizlere söyleyeyim mi?

Alttan müthiş bir baskı gelecek. İnsanlar bu projenin devamı olacak videoları sabırsızlıkla bekleyecekler. Ve öngörülerimde çok az aldanırım. Sizler sanatçı aramıyacaksınız. Sanatçı kardeşlerimiz sizi aramaya başlayacak. İşiniz zor çocuklar. Öylesine bir yol açtınız ki, artık bu yolu kapamak ve geri dönmek imkansız. Şimdiden paçaları sıvasanız iyi olur.

Cumhur Tonba Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 06-05-2010, 12:20   #101
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 05-08-2009
Dinlerken mest olmuşum, başka bir aleme gitmişim, Ağaçlar.net 'den dolayı kendime bile biraz pay çıkarmışım.
Engelli kardeşimizi görünce duygulanmışım, o kelimeye hiç mi hiç takılmamışım, yapılan işin keyfine dalmışım.

Emeği geçen herkese çok ama çok Teşekkür ederim.

cukurovalı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 07-05-2010, 02:03   #102
Ağaç Dostu

gece's Avatar

Giriş Tarihi: 22-02-2007
Galeri: 32
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi malina Mesajı Göster
Engelliler.biz

Doğa İçin Çal başlıklı daha önce açılmış konuya, işitme engelliler için hazırlanmış, Uzun İnce Bir Yoldayım videosu ekledim. 2 gün oldu, tek kişi yorum yazmamış...

Uzun zamandır ilişkide olduğum bir site...
http://www.engelliler.biz/Hakkimizda.htm
Oradaki webdersleri.com'dan kasıt, benim

Yani site sahibi bile beni tanıyor, reklam olsun eklenmedi o mesaj oraya...

Engelliler bu kadar şeyden şikayet ederken, kendileri için yapılmış bir jesti nasıl görmezden gelebiliyorlar?

Benim için, bugünün sorusu da bu

(Bu soruyu orada da sorabilirdim ama onun da cevapsız kalma ihtimali yüzünden vazgeçtim. Oysa nedenini gerçekten merak ediyorum. Belki burada ihtimaller üzerinde yazışacak kimseler bulabilirim)
Engellilerin en büyük engellerinin görünür engelleri değil de iletişim engelleri olduğunu söyleyerek kişisel görüşümü belirteyim.

Dikkat edilirse, en çok, dışlanmaktan yakındıkları, asıl isteklerinin; diğerlerinin onlara aşırı ilgi ya da şefkat gösterilmesi değil, toplumsal kabul ve eşitlik olduğunu görürsünüz.

İçe kapanıklar; o kadar içe kapanıklar ve iletişim engelini yaşıyorlar ki (bu engel sadece onlardan kaynaklanmıyor, engellilere karşı engelli konumundaki, engelsiz oldukları kabul edilenlerin bunda payı daha büyük) bu tür durumlar kolayca oluşabiliyor.

'Görmezden geliyor'muş gibi görünüyor olabilir, ancak seyretmiş olanların görmezden gelebileceğini sanmıyorum. Tepkilerini ifade edemiyor olmaları çok daha olası.

Unutulmamalı ki alışık oldukları bir yaklaşım da değil olan, ne tepki vereceklerini kendileri de bilemiyor olabilirler. Haberler tamam da müzik konusunda Doğa İçin Çal, bir ilk.

Yukarıdaki düşüncem genel olarak engelliler açısından, özelde işitme engelliler açısından ise bir başka zorluk daha ortaya çıkıyor; tepki vereceği kişiyi görememesi.

Birçok kişinin (ki ben de buna dahilim) telefon ile konuşmayı pek sevmediklerini bilirsiniz, gözlerini görmediğim bir kişi ile konuşmak gerekliliğin dışında bana bir şey ifade etmiyor örneğin. Bu iletişimlerini bizim tahmin edebileceğimizden çok daha fazla bloke ediyor olabilir.

İletişimin tüm yoğunluğu görme üzerine kurulu olduğundan ve karşınızda görerek iletişim kuracağınız biri de olmadığında olay, telesekrete konuşmaktan daha bile boş gelebilir ve düt sesi de olmadığından, iki satır olsun yazmayıp, zaten mevcut ve alışkın olunan sessizliği sürdürmek çok daha kolay olsa gerek.

İşaret dili ile konuşan insanların yüzlerine uzun süre bakamıyorum, gözlerinin derinliği ve anlam yükü ağır ve ürpertici geliyor bana. Oysa sesli iletişimde biri ile sırtınız dönük iken hatta onun da sırtı dönük iken sohbet edebilir hatta yerine göre bunu tercih edebilirsiniz.

Onların böyle bir lüksü yok. Dolayısıyla aslında sözlü iletişimi temsil ve taklit eden yazılı iletişim ile araları çok iyi olmayabilir ve iç dünyalarındakileri bizlere göstereceklerini umduğumuz zamanlarda tam tersine içlerine kapanıyor olabilirler.

Uzun sözün kısası; asıl engel iletişimde, hatta bu öyle bir engel ki engelsiz olduğumuzu sandığımızda dahi çoğumuzun aşamadığı bir engel.

gece
asıl başarı, aşılmaz görünen engelleri birlikte aşıp ortak duyguları paylaşmaktır diyen forum kişisi

gece Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 08-05-2010, 12:33   #103
Ağaç Dostu

Sevgi Durul's Avatar

Giriş Tarihi: 02-08-2009
Galeri: 765
Ben de dinledim. Aşık Veysel Şatıroğlu'nun ölümsüz eseri, mükemmel seslendirilmiş. Emeği geçenlerin yüreklerine sağlık.

Sevgi Durul Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 08-05-2010, 13:45   #104
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 25-04-2010
mükemmel bir projeden mükemmel bir proje daha böylesi bir proje içinde yer almak çok gurur verici olmalı bende sizlerle olmak bu projede bir katkı sağlamak isterim bu projeyi başlatanlara fikir sahiplerini çok teşekkür ederim

sam_375 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 09-05-2010, 03:01   #105
Moderatör

Güler's Avatar

Giriş Tarihi: 26-04-2007
Galeri: 103
Günün yorgunluğu erkenden yatma ihtiyacı hissettirdi.
Erken yatınca da gece saat üçte uyandım, baktım bütün vücudum kırılıyor. Kalkıp bir asprin alsam iyi olacak dedim ve bu arada yatak odamdaki TV yi de açtım.

Karşımda agaclar.net'in avatarını görünce bende ne uyku kaldı ne de ağrı.
D.İ.Ç'ın ikinci bölümü çalıyordu.
Fırat Çavaş ve arkadaşı Okan Bayülgen'in programındaydılar.
Uzun uzun alkışlanmaları ve O.Bayülgen'nin " çocuklar sizlere sadece teşekkür yetmez, beyninizden öpmeli sizleri" sözleri çok hoştu.
agaclar.net'in bir kere daha isminin duyulması bana gurur verdi.

Sevgili malina size, Fırat ve emeği geçen bütün arkadaşlara bir kere daha teşekkür etmek isterim, sağolun arkadaşlar.....

Düzenleyen Sevilay : 10-05-2010 saat 22:51
Güler Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 09-05-2010, 03:18   #106
Ağaç Dostu

selenn's Avatar

Giriş Tarihi: 12-04-2007
Galeri: 12
Ben de programa Fırat Çavaş'ın katılacağından habersizdim. Okan Bayülgen'in kendisini anons ettiğini duyunca hem çok duygulandım hem de bir agaclar.net'li olarak gurur duydum.

Bir kez daha başarılarınızı tebrik ediyorum. Daha nice projelerde isminizi duymak dileğiyle...

selenn Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 09-05-2010, 05:20   #107
Ağaçsever

..bg..'s Avatar

Giriş Tarihi: 09-05-2010
İnternetim kısıtlı olduğu için yeni dinleyebildim. Harika bir iş yapılıyor. Emeği geçenlerin ellerine,yüreklerine sağlık.

..bg.. Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 09-05-2010, 10:58   #108
Ağaç Dostu.

katmer's Avatar

Giriş Tarihi: 16-09-2008
Galeri: 167
Ben de televizyonun karşısında uyuya kalanlardanım. Kaçırdığım için çok üzüldüm. İzleyemesem de, tekrar tebrik etmek ve burada olmaktan gurur duyduğumu belirtmek istiyorum

katmer Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 09-05-2010, 13:34   #109
Ağaç Dostu

giz3m's Avatar

Giriş Tarihi: 15-04-2009
Galeri: 45
Yine çok güzel ve gurur vericiydi. Ayrıca bandırmalı bi arkadaşımızın orda olması daha da mutlu etti beni. İyi bir Türkiye mozaiği oluşturulmuş.

giz3m Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 09-05-2010, 15:42   #110
Ağaç Dostu

imgelem's Avatar

Giriş Tarihi: 21-01-2007
Galeri: 25
Siteye bu aralar çok sık giremiyorum.Videoklip'i ancak izleyebildim.Bence şarkı seçimi ve çekimler ilkinden de güzel olmuş.Emeği geçen herkesi kutluyorum.
Biraz şaibeli bir slogan ama buraya çok yakışacak .Durmak yok , yola devam

imgelem Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 10-05-2010, 01:48   #111
Ağaç Dostu

Gülşen's Avatar

Giriş Tarihi: 30-04-2008
Galeri: 30
Gunlerdir kivancla dinliyorum ve izliyorum bu videoyu. Oncelikle; bu piril piril insanlarin, bir amac icin, boylesine biraraya gelmesi muhtesem birsey.

Birseyler icin tam umidimi yitirmeye baslarken; bu guzel insanlar, yuregime su serpiyor. Umursamazlik carkina herkesin kapilmadigini gormek, bana umit veriyor.

Video da; beni en etkileyen bolum, sessizmis gibi gorunen, ama ciglik gibi yuregimize carpan kisim. Onun icin; 2. hazirlanan videoyu, daha da cok sevdim.

Ayrim yapamiyorum ama, yorumunu en cok begendigim sanatci Mertkan Yilmazer.

Ben de; tum arkadaslarim gibi, agaclar.net uyesi olmaktan, ayrica gurur duyuyorum.

Sevgili Malina, Firat Cavas ve projeye tum emek verip, destekleyenler sagolun, varolun.

Sevgiyle kalin...

Gülşen Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 10-05-2010, 08:10   #112
Ağaç Dostu

Eser İlhan's Avatar

Giriş Tarihi: 04-03-2007
Galeri: 1
MUhteşem olmuş. Duygularımı nasıl ifade edebilirim,bilmiyorum.Şu ortam içinde sanki bir vaha. Ben de bazı arkadaşların dediği gibi ilkinden sonra "uzun ince bir yoldayım"ın biraz yavan kalabileceği düşüncesiyle başlattım videoyu ama ne kadar yanıldığımı hemen anladım. Gözlerim dolu dolu izledim.Çok mutlu oldum,adeta içim yıkandı.

Berk-Öykü ise ilk dinlediğimde hiç dikkatimi çekmedi,fark etmedim bile. Yazılanları okuduktan sonra meraktan tekrar izledim ve "Öykü" dendiğini açıkça duydum. Ama bu kadar güzel bir işten sonra bunu tartışmak bence gereksiz. Harika bir iş yapılmış ; bunu düşünen,hayal eden,kotaran herkesi tüm yüreğimle kucaklıyorum.

Eser İlhan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 10-05-2010, 22:28   #113
dkp
Ağaç Dostu

dkp's Avatar

Giriş Tarihi: 24-06-2006
''Divane Aşık Gibi'' den sonra '' Selanik türküsü '' kalbimden geçmişti, ilki kadar başarılı olurmu ? sorusuna da evet diyememiştim.
''Uzun İnce Bir Yoldayım'' güzel olmuş, parçalardaki akışkanlık ve uyum, iyi sağlamış.
Bence sesleri bu diziye getirebilmek, parçayı yorumlamaktan daha zor olsa gerek. Tüm katılımcıları yürekten kutluyorum.

Engelliler konusunda sayın gece' ye katılıyorum.

dkp Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 11-05-2010, 03:19   #114
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 05-10-2009
inşallah nice projelerde sosyal sorunları dile getirmek ümidiyle....

Ersan Özcan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 11-05-2010, 12:21   #115
agaclar.net

malina's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi dkp Mesajı Göster

Engelliler konusunda sayın gece' ye katılıyorum.

Engelliler iiiiçin yaptığı genellemeler konusunda ben de gece'ye katılıyorum ama söz konusu olan o değil.
Agaclar.net büyüklüğünde, engellerle ilgili bir forumdan söz ediyoruz.

Eski 11-05-2010, 12:23   #116
agaclar.net

malina's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Ersan Özcan Mesajı Göster
inşallah nice projelerde sosyal sorunları dile getirmek ümidiyle....
Merhaba Ersan Özcan, her iki projede de yer almış biri olarak, seni burada görmek ne güzel...

Eski 11-05-2010, 14:10   #117
Ağaç Dostu.

katmer's Avatar

Belki bir gün, bir projede de bizler yer alırız ümidiyle..... )

Düzenleyen katmer : 11-05-2010 saat 14:10 Neden: Büyük harf
Eski 11-05-2010, 14:47   #118
Ağaç Dostu

Müjgan's Avatar

Giriş Tarihi: 02-08-2004
Galeri: 30
Ankara halk müziği korolarından tanıdığım, tanıştığım, ünlü, ünsüz bir çok kişi projede yer almaya çok hevesli olduklarını ilettiler. Onları şimdiden gönüllüler listesine yazdık.

Müjgan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 11-05-2010, 15:11   #119
Ağaç Dostu.

katmer's Avatar

O zaman beni de yazın sevgili Müjgan Ben de ilk ve orta öğretimim boyunca okul korosundaydım. Nota da bilirim

Eski 11-05-2010, 18:29   #120
Yeni Üye

Mertkan D. Yılmazer's Avatar

Giriş Tarihi: 02-10-2009
Sevgili Ağaçlar :)

Öncelikle Müjgan, Gülşen ve tüm Ağaçları dallarımla selamlarım. Bu güzel iltifatlar karşısında yaprakları dökülünce çıplak kalmış bir Günlük ağacı kadar utandım !!!
Sevgiler ve saygılar.
İyi ki varsınız.

Mertkan D. Yılmazer Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 15:23.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024