agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Üretim, Bakım, Düzenleme, Temel Malzemeler > Peyzaj, Bahçe Düzenleme
(https)

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 30-05-2007, 01:29   #1
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 20-05-2007
Sevgili dostlar aldığımda, bakımsız bir diken tarlası halinde olan bahçemi temizleyip ahşap evimizi yerleştireceğimiz zemini hazırladık sonunda; bu hale gelene kadar köylülerle çok uğraştım; onlara kalırsa bahçedeki bütün ağaçları kesiceklerdi,ama zar zor 40 adet erik ağacını kurtardım, bunlar birbirine çok yakın oldukları için meyve vermezler dediler, meyve vermeleri için seyreltilmeliymiş ama ben üzerine gelen bülbülleri kaçırmamak için meyveden fedakarlık ettim onları doğal haline terkettim.

4 tarafıda yemyeşil bir yer burası,arkamızmeşe ormanları;

Size bir sorum olucak toprakaltındaki diken köklerinden pratik bir yöntemle kurtulabilirmiyim acaba?

Eklenen Resimler

mgbars Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 30-05-2007, 22:57   #2
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 24-04-2007
Şehir: dag eteginde genelde çifçilikle ugraşılan şirin bir ilce
Agaçlarin Meyve Vermemesi Sikligindan Degilbitmeyen Göz çinsi Aşilanmiş Kesme Sadece Sikişan Dallari Al Hafifbir Budama Yapin Yeter Arti Diken Eller Içinde Dallandiginda Yani Birkariş Oldugunda Yeşil öldüren Atin Amasakin Rüzgarli Havada Atmayin Birde Agaçlari Koruyun Yeşil öldüren Ilaçinin Tozudahi öldürür
Egerki Yanlişlik La Geldiyse O Sürgünü Koparin Ilaç Içine Işlemesin

rabit Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 30-05-2007, 23:57   #3
agaclar.net

Mine Pakkaner's Avatar

Giriş Tarihi: 06-01-2006
Galeri: 99
Mgbars hoşgeldiniz, eviniz hayırlı uğurlu olsun. Bu uygulamayı sonuna dek görmeyi bekliyoruz.

Rabit siz de hoşgeldiniz. Yeni gelen arkadaşlar başlığında kendinizi tanıtmanızı bekliyoruz. Bu arada büyük harfi lütfen her kelimenin başında değil, cümle başlarında, özel isimlerde vs. kullanınız. Bu konuda Forumda Türkçenin doğru kullanımı hakkında başlığını okumanızı rica ederim.

Mine Pakkaner Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 02-06-2007, 23:29   #4
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 20-05-2007
Rabit bilgiler için teşekkürler; bir bilgiyeihtiyacım daha var,çimleri sulamak için en uygun otomatik sulama sistemini nasıl yaptırabilirim.
Bileniniz varsa cevabınızı bekliyorum;teşekkürler

mgbars Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 08:35.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024