agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Üretim, Bakım, Düzenleme, Temel Malzemeler > Peyzaj, Bahçe Düzenleme
(https)

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 25-05-2013, 01:20   #1
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 28-04-2013
Masrafsız ve acemice havuz yapımı

daha çok fotolar var formun acemisiyim evimin bahçesine arkadaşım doğan koç ile beraber ( boyutlar yaklaşıktır) 3,5 m boyunda 1,5 m eninde en (geniş yeri) derinlik 80-90 cm iki basamaklı bir havuz yaptık izolasyon naylon ve türevleri ( kabarcıklı naylondan başlayıp en üstte sera naylonuna kadar nerede ise bütün naylon türevleri kullanılmıştır sivri uca bir şelale yapıp içine kafa motordan gelen suyu filtre edecek 2,5 lt.lik cola şişesi yerleştireceğiz bu konuda tecrübesi olan arkadaşlar umarız yardımlarını esirgemezler teşekkürler

egemen962 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 27-05-2013, 14:15   #2
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 27-08-2012
görsel ekleyebilirseniz konu biraz daha açılabilir sanki hocam.

cifadam Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 28-05-2013, 00:32   #3
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 27-05-2013
Google Sonuçları İçin Tıkla Birkaç çeşitli arama ile yardımcı olabilicek fikirler edinebilirsiniz. kolay gelsin

Özgür Çifci Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 28-05-2013, 00:43   #4
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 23-03-2009
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi egemen962 Mesajı Göster
daha çok fotolar var formun acemisiyim evimin bahçesine arkadaşım doğan koç ile beraber ( boyutlar yaklaşıktır) 3,5 m boyunda 1,5 m eninde en (geniş yeri) derinlik 80-90 cm iki basamaklı bir havuz yaptık izolasyon naylon ve türevleri ( kabarcıklı naylondan başlayıp en üstte sera naylonuna kadar nerede ise bütün naylon türevleri kullanılmıştır sivri uca bir şelale yapıp içine kafa motordan gelen suyu filtre edecek 2,5 lt.lik cola şişesi yerleştireceğiz bu konuda tecrübesi olan arkadaşlar umarız yardımlarını esirgemezler teşekkürler
Sn. Egemen962, ben de bu yıl küçük bir dere ve bir minik havuz yapmaya çalıştım ve bazı tecrübelerim oldu. Düşündüğünüz ölçülerde bir havuz için 2.5 lt.lik kola şişesi filtrasyon için yeterli olacak mı acaba? Benim görüşüm yetmeyecek, ben de bugün bir filtre yapmaya başladım ve bahçe sayfamda kadir_26 / Bahçe yapımını basitçe anlatmaya çalıştım arzu ederseniz bir göz atabilir siniz filtreyi yarın tamamlamayı planlıyorum. Sistem başarılı çalışırsa detaylarıda yine sayfada paylaşacağım.

Kolay gelsin.

kadir_26 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 21-06-2018, 22:52   #5
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 14-10-2016
Bahçe havuzu

resmini koyabilirmisiniz?.ben de bahçeme 3x3x2 metre şeklinde bir sulama havuzu yapmak istiyorum.fikri olanlar varsa çok memnun olurum.

mustafanevzat1 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 22-06-2018, 11:51   #6
Ağaç Dostu

saleri's Avatar

Giriş Tarihi: 29-05-2015
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi mustafanevzat1 Mesajı Göster
resmini koyabilirmisiniz?.ben de bahçeme 3x3x2 metre şeklinde bir sulama havuzu yapmak istiyorum.fikri olanlar varsa çok memnun olurum.
Yüzme Havuzu

Bu başlığı da bir inceleyin

saleri Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 11:10.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024