agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Üretim, Bakım, Düzenleme, Temel Malzemeler > Peyzaj, Bahçe Düzenleme
(https)

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 15-11-2011, 01:38   #1
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 07-11-2011
Wink Kiralık araç gereç- özellikle çapalama- temini

yaklaşık 100 m2 kadar bir bahçeye başlıyorum. hem çevresini temizleyeyim hemde toprağı hazırlayarak bahara hazır olsun dedim. Bu hafta sonu bahçenin diğer kısımlarında olan bolca olan söğüt (kavak gibi boyludur isteyene çelik verebilirim) ve kavakların (buda dev gibi) budanan, benim kullanmayı düşündüğüm köşeye atılan dallarını, çer çöpü temizlemeye çalıştım. Bu arada biraz belleme-çapalama yapmaya niyetlendim ama toprak çok sert. Birden yorulup hevesimi kaçırmak istemiyorum. Uzun lafın kısası yapı marketlerde bazı aletleri kiraladıkları gibi çapa kiralama veya çapalama hizmeti alabileceğimiz birileri varmı. Yer istanbul-Ataşehir. Son söz olarak imdaaat.

Mustafa Abdal Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 15-11-2011, 09:37   #2
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 13-01-2010
Kendın dene agır agır yaparsın
kavak agacını kesmelısın altında bır sey olmaz
köklerı bır seyı barındıraz

Safranlı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 15-11-2011, 21:27   #3
Ağaç Dostu

YeniBON's Avatar

Giriş Tarihi: 08-10-2011
Hizmet temini.

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi meraklı_amatör Mesajı Göster
yaklaşık 100 m2 kadar bir bahçeye başlıyorum. hem çevresini temizleyeyim hemde toprağı hazırlayarak bahara hazır olsun dedim. Bu hafta sonu bahçenin diğer kısımlarında olan bolca olan söğüt (kavak gibi boyludur isteyene çelik verebilirim) ve kavakların (buda dev gibi) budanan, benim kullanmayı düşündüğüm köşeye atılan dallarını, çer çöpü temizlemeye çalıştım. Bu arada biraz belleme-çapalama yapmaya niyetlendim ama toprak çok sert. Birden yorulup hevesimi kaçırmak istemiyorum. Uzun lafın kısası yapı marketlerde bazı aletleri kiraladıkları gibi çapa kiralama veya çapalama hizmeti alabileceğimiz birileri varmı. Yer istanbul-Ataşehir. Son söz olarak imdaaat.
Bence en kolay yol size en yakın Belediye den bilgi istemeniz. Kendileri büyük ihtimalle bu konuda hizmet alımı yapıyorlardır. Hizmet alımı yapyorlarsa firmayla görüşürsünüz. Hizmet alımı yapmıyorlarsa kendi bünyelerinde ki Park-Bahçe benzeri isim altında ki birimden, birim çalışanlarından yardım alabilirsiniz.

Saygılarımla.

YeniBON Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön

Etiketler
çapa yapacak biri, kiralık alet

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 08:40.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024