agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Hayvanlar > Evcil Hayvanlar > Köpekler
(https)

Beğeni Düzeni18Beğeniler
  • 6 Gönderen Mertibrahim
  • 2 Gönderen mandalinleerik
  • 7 Gönderen Mertibrahim
  • 2 Gönderen mandalinleerik
  • 1 Gönderen Mertibrahim

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 02-02-2016, 21:22   #1
Yeni Üye

Mertibrahim's Avatar

Giriş Tarihi: 01-02-2016
Fransız Bulldog

İsmi: Korsan
Korsan bu ay 1 yaşına girdi benim ufaklık nasılda büyümüş zaman da bir okadar hızlı geçmiş ve bizimki çapkınlığada başlamış Evimize ilk getirdiğimde annem olay yaratmıştı ''ben evde köpek beslenmesine karşıyım , hem bu köpekmi kedimi demişti , garip garip sorular gelmeye devam etti bunun kuyruğu nerde diye soru sormuştu...!!! Daha neler neler '' ))
Yatak odamı paylaşırım sen karışma dedim ve hergün odamdan kaka temizledim...
Benim odam en fazla temizliği ufaklıkla bir likte yaşarken gördü ( Biz doğa ve hayvan severler önce can sonra canan deyemeyen insanlarız Hasta olsak doktora gitmeyiz , köpeğimizi biraz halsiz görsek hemen veteriner !!! ) Annem ile korsan arasındaki ilişkiyi merak ediyorsanız . Şu an ne annem korsandan ne de korsan annemden ayrılabiliyor. Karekteristik Özellikler: Hırsızı eve alır ve paranın nerde olduğunu gösterir . Çok fazla hareketli çılgın yerinde duramaz basık suratlı olduğu için hemen yorulur . Horlamasıda var . Garip garip sesler çıkarır genelde insanlar sıkıldığında off puff çeker korsan ise genele puffff lar . Çok garip bakışları vardır genelde kendisini acındırır . Sabahları uyandırılmayı hiç sevmez Kısacası evin neşesi rengidir . Bazen çok sinir eder yuvasına koyarız daha sonra ortalık hareketsiz bir eksiklik var anında korsan dışarı . Not : Köpekler ilgi ve sorumluluk ister alırım beslerimle olmaz .İlgi göstereceksin, yemeğini ve suyunu eksik etmeyeceksin, aşısını yaptıracaksın,eğitim vereceksin ki o ne yapacağını bilsin sonuçta ağzı dili yok vs vs .Helede besleyemeyip sokağa attığınızda o en zorudur onun için.. sizi küçükken sokağa attıklarını düşünün kimsesiz yanlız aç . Kısacası zordur köpek beslemek. Lütfen köpek alırken iyi düşünün!!! Herkeze iyi forumlar arkadaşlar.

Eklenen Resimler

Mertibrahim Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 02-02-2016, 21:45   #2
Ağaç Dostu

mandalinleerik's Avatar

Giriş Tarihi: 25-05-2011
Yazınızı zevkle okudum ve bu haylaza bayıldım. Tam bir korsan. İçinizdeki sevgiyi yazınıza çok güzel aktarmışsınız. Hayvan sevgisi bambaşka bir şey. Allah onları hiç bir zaman başımızdan eksik etmesin. Bebeklik fotoğrafları varsa paylaşın lütfen.

duy-gu ve Mertibrahim beğendi.
mandalinleerik Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 02-02-2016, 22:24   #3
Yeni Üye

Mertibrahim's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi mandalinleerik Mesajı Göster
Yazınızı zevkle okudum ve bu haylaza bayıldım. Tam bir korsan. İçinizdeki sevgiyi yazınıza çok güzel aktarmışsınız. Hayvan sevgisi bambaşka bir şey. Allah onları hiç bir zaman başımızdan eksik etmesin. Bebeklik fotoğrafları varsa paylaşın lütfen.
Teşekürederim ilginiz için . Hayvanlara olan sevgim bambaşka küçükken her gördüğüm köpeğin peşinden koşardım hiç unutmuyorum çok kötü alerji bile olmuştum köpek yüzünden . 2 gün sonra gene koşturmaya devam günün stresini hayvanlarımla atıyorum işten eve geldiğim zaman da ilk karşılayan korsan Telefonum çalındığı için küçüklük fotoları videolar hepsi gitti. Yemek yerken kafası vücudundan büyük olduğu için mama kabının içine girerdi arka ayaklarda havada . o şekilde pozlarıda vardı ama artık yok Bunuda üye olduğum bi sitede paylaşmıştım onu buldum şimdi .

Eklenen Resimler

abk, orion1988, lolla ve 4 kişi beğendi.
Eski 04-02-2016, 06:18   #4
Ağaç Dostu

mandalinleerik's Avatar

Giriş Tarihi: 25-05-2011
Maşallah çok güzelmiş. Siz anlatırken gözümde canlandırdım bende sizin gibiydim. Köpekleri hep sahiplenmeye bakardım. Zaten Lassie'yi dizisiyle büyüdüm

mandalinleerik Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 07-02-2016, 00:51   #5
Yeni Üye

Mertibrahim's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi mandalinleerik Mesajı Göster
Maşallah çok güzelmiş. Siz anlatırken gözümde canlandırdım bende sizin gibiydim. Köpekleri hep sahiplenmeye bakardım. Zaten Lassie'yi dizisiyle büyüdüm
Tam 25 sene sahiplenmeye baktım !! Ve bu Anten ile karşılaştım ) Lassie de güzeldi ama benim favorim Afacan Köpek Beethoven )

Eski 24-11-2020, 12:12   #6
Yeni Üye

petokulu's Avatar

Giriş Tarihi: 11-02-2020

Fransız Bulldog ırkından köpek diğer hayvanlar ve köpeklerle olmayı severler. Çocuklarla çok iyi ilişki kurabilirler ve her ortama ayak uydurabilirler. Bu özellikleri sayesinde pek çok aile tarafından tercih nedenidir.

Detaylı Bilgi İçin: https://petokulu.com/fransiz-bulldog...e-ozellikleri/

petokulu Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 16:20.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024