agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Hayvanlar > Evcil Hayvanlar > Köpekler
(https)

Beğeni Düzeni76Beğeniler

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 16-08-2011, 07:31   #31
Ağaç Dostu

kedicik's Avatar

Giriş Tarihi: 08-01-2011
Abla içleriinde böle gözüü açık atik olan hangisii böle anneden beslenirken yerinii kimseleree kaptırmayan varmı **** yawrumm yazık diğerleriinden sıra bulamayıp tüüh yine ayakta kaldık diyen .ÇOK rica edicem ablam lütfenn görüntüle bu harika varlıkları.sevgileriimle

kedicik Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 16-08-2011, 13:23   #32
Kaybettik, Allah rahmet eylesin

Giriş Tarihi: 22-02-2010
merhaba hayvandostları,
yeni anneyi kutluyorum.yavrulara uzun ve sağlıklı ömürler diliyorum.cemonun paşasına da acil şifalar.
benim kedilerim oldu.apartman dairesinde yaşadığım için hayvanlar için pek uygun değildi.bahçeli bir ev için uğraş veriyorum.inşallah olursa bütün hayvanlarım rahat, ben de mutlu olucam. yavrulardan birine gönülden talip oldum ama ahh işte ev uygun değil.
sağlıcakla kalın...

gulbirsen Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 18-08-2011, 14:02   #33
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 31-03-2010
Sevgili Gulbirsen,
Teşekkür ederim ziyeretiniz için. Dilerim Sizde bahçeli bir Eve kavuşursunuz.

missmenas Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 18-08-2011, 14:26   #34
Ağaç Dostu

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi kedicik Mesajı Göster
Abla içleriinde böle gözüü açık atik olan hangisii böle anneden beslenirken yerinii kimseleree kaptırmayan varmı **** yawrumm yazık diğerleriinden sıra bulamayıp tüüh yine ayakta kaldık diyen .ÇOK rica edicem ablam lütfenn görüntüle bu harika varlıkları.sevgileriimle
Sadece Velveleci istediği memeyi kapıyor onun cıyaklaması sanırsam yanındakini rahatsız ediyor. Yanındakiler memeyi bırakıp ona veriyor sus yeter artık der gibi Karnını doyuran sırtüstü yuvarlanıp kendini arkaya atıyor. Rahat 2 saat kadar uyuyor. Uyanan kıtlıktan çıkmış gibi Annelerinin kokusuna yönelip memeye yapışıyor. Bugüne kadar sürünerek gidiyorlardı bugün biraz patilerine güç gelmiş nerdeyse yürüyecekler
Dün Şirini balkonda soğuk suyla yıkamak zorunda kaldım. İyiki yıkamışım, garibimin çok hoşuna gitti. Banyo yapmak istediğini anlatmaya çalışırcasına dışarıya su açtığım tuvalete sürekli girip çıktı sonrada arada bir onu banyo yaptırttığım yere 2 defa gitti. Anlaşıldı dedim canı banyo istiyor. Öyle rahatlamıştıki, 2 defa banyo esnasında koşup içeri girdi yavrulara bakıp geri yanıma geldi. Bu sıcaklardan olsa gerek birde süt veriyor arada bir ateşi yükselir gibi oluyor. Sürekli yavruları ve Şirini gözlemliyorum. Daha öğrenecek çok şeyimiz var
Dün Akşam, Site sakinlerinden Veteriner Arif Bey in arkadaşı diğer veteriner. Şirine tam 15 tane bıldırcın hediye etti. Onlar gider gitmez haşladım 5 tanesini Afiyetle yedi, 1 tanesini tabii ben götürdüm Nasılsa Şirin bıldırcın avına çıkmayacak....

Kızımla böyle, ve yavrularıyla nerdeyse yatağımı paylaşacağım.
Benim yatağımdan uzakta yattıkları zaman, sabaha kadar uyutmuyorlar ne beni nede kendilerini. Çareyi böyle bulduk, sabaha kadar çıyaklama olmadan uyuyabiliyoruz artık. Diğer türlü Şirin benim yanımda uyumak istiyor, hal öyle oluncada Yavruların Anne kokusuna doğru emekleyerek cıyaklayarak gelmeye çalıştıklarını Ve kaç defa Şirini yerine yatmalısın diye uyardığımı siz düşünün artık.
İnsan Sevince herşeye katlanabiliyor. Şirin'in hala kanaması devam ediyor.... Kanaması biter bitmez evimize taşınmaya başlayabiliriz.

Bu Velveleci, Ya Anne'in boynunda uyur ve ya arkada en uzakta.

Eklenen Resimler

SUDEM beğendi.
Eski 18-08-2011, 14:34   #35
Ağaç Dostu

maki01's Avatar

Giriş Tarihi: 05-05-2008
Galeri: 73
Bugün arkadaşımzın sesi çıkmıyor, yorgun olmalı diye konuştuk sevgili hazan-z ile . Sabaha kadar uyumuyor olmalı demiştik haklıymışız. Bebeklerle aynı yatakta uyumak zorunda kalınca uyku yerine nöbet tutuyorsundur.

Maşallahları var yine, ve de senin maşallahın var tabii, yüreğine sağlık canım arkadaşım.

maki01 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 18-08-2011, 15:17   #36
Ağaç Dostu

Canım 2 gecedir çok güzel uyuyoruz, iyiki şirini yakınıma taşımak aklıma gelmiş.
Bugün sabah gözümü bir açtım saat 7 ye doğru, Yavrulardan bir tanesi hemen dibimde uyuyor, Allahtan çok cıyaklıyorlar en ufak bir dokunmada, yani tehlike yok hiçbirini ezmeyeceğim

Eski 18-08-2011, 19:53   #37
Ağaç Dostu

kedicik's Avatar

Giriş Tarihi: 08-01-2011
Abla ne kadarda çabuk büyüümüşlerrr,ilk güne göree baya toplanmışlarrrr.Velvelecii kızı ailecek çok seviyoruzz..dikkat çekmeyi ii biliyor hele annesiinin boynunda yatarkenki o pozz ne sölenir bilemiyoruum.müthiş bi görüüntü.Ama biz kızıımızın emdikten sonra arka üstüü devrilişiniide görmek istiyoruz.yüzüünü net göremediik Şirin senle uyumak isterr yawruları şiriinle

kedicik Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 19-08-2011, 00:52   #38
Ağaç Dostu

agozce's Avatar

Giriş Tarihi: 27-04-2007
Galeri: 4
Şu üç günlük dünyada, her hayvanın ve insanın böyle bir sevgiyi ve güzelliği yaşaması dileği ile.....diyorum, başka da bir şey diyemiyorum.

agozce Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 19-08-2011, 22:22   #39
Ağaç Dostu

iris41's Avatar

Giriş Tarihi: 05-02-2009
Kedileri daha cok seviyorum ama bu tatlı bebişleri görüncede bir yanım gidip bir köpek al diyor ama 12 yaşındaki kızımın isticeni hic sanmıyorum
evde onun sözü geciyor

iris41 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 23-08-2011, 00:07   #40
Ağaç Dostu

Herkese iyi Geceler diliyoruz...

Eklenen Resimler

dalya35 beğendi.
Eski 23-08-2011, 00:09   #41
Ağaç Dostu

gulşen's Avatar

Giriş Tarihi: 05-04-2010
Galeri: 5
oyyy allahım ya bu nasıl bir güzelliktir böyle sizide iyi geceler şekerler

gulşen Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 23-08-2011, 01:40   #42
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 12-03-2009
Ben de bu dünya güzellerine iyi geceler diyorum.

Hatice Tarhan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 23-08-2011, 01:52   #43
Ağaç Dostu

yeşillim's Avatar

Giriş Tarihi: 28-01-2008
Galeri: 14
Hatice Hanım, yavrular uyuduğundaki görüntüleri size huzur veriyordur şimdi..
Onlar uyuyunca kimbilir neler yapıyorsunuz. Şirin'in sütü yetiyordur umarım.
Kolay gelsin. Maşallah çok tatlı uyuyorlar.

yeşillim Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 23-08-2011, 07:59   #44
Ağaç Dostu

a1919's Avatar

Giriş Tarihi: 24-02-2010
Yerim ben bunları yaaa. Hatice hanım hepsini tek tek kucaklayıp sıkıştırmadan nasıl durabiliyorsunuz. Ben fotoğrafları görünce bile sarılasım geliyor. Allah nazardan saklasın bu kadar mı sevimli, şirin olur yavrular. Bu fotoğrafları kızıma göstersem anında başlar biz de köpek alalım demeye

a1919 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 23-08-2011, 17:26   #45
Ağaç Dostu

nazlı06's Avatar

Giriş Tarihi: 27-05-2007
Yerim siziiiiiiiiiiii Şirin ne kadar güzel bir anne olmuş yavrulara güzel bakıyor. ben bir cooker hastayım resimleri pc den kokladım bayıldım bayıldım sanki yanımdaymışlar gibi oldular

hatice hanım sizide fedakarlıklarınızdan dolayı tebrik ediyorum aynı fedakarlığı malesef ben göstermedim resimlere bakarken içim sızladı aklıma Caffii ile olan günlerimiz geldi sizleri ve şirin bebekleri çok öptüm.

nazlı06 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 23-08-2011, 18:32   #46
Ağaç Dostu

Çok Teşekkürler hepinize. Sevgi paylaştıkça artıyor. Taa uzaklardanda olsa sevimliliklerine insan dayanamıyor biliyorum... Sütü şimdilik yetiyor, kuru mama emziren Anneler için, yaş mama ( konserve) 3 günde bir ciğer pişirip veriyorum. Kaburga kemiğini düdüklüde kaynatıp suyuna, havuç, patates, soğan, pirinç, bulgur. Sulu çorba gibi yapıyorum, kuru mamasına karıştırıyorum. Bunların dışında yarım yağlı sütü kuru mamaya döküyorum sulandırıp. Arada bir yoğurdu sulandırıp veriyorum. Cafeye gelen müşterilerden tost isteyen olunca, çeyrek tostta Şirine yapıp veriyorum Günlük 1 tane de vitamin veriyorum. Su kabı sürekli yanında zaten. Yavrular sanki ayaklanmaya başladılar. Bende sizler kadar merak ediyorum gözlerini bir açsalar diye. Şirin'in kanaması hala devam ediyor, biter bitmez eve gelip gidebileceğiz. o zamana kadarda yavruların gözleri açılır. Ayağa kalkmaya çalışınca yavrular gözlemlemek çok güzel oluyor, her denemelerinde düşüp yuvarlanıyorlar. Yerim ben seni diye sevdimmi Şirin başlıyor hırlamaya hemde derinden derinden .''yerim ben Kelimesi'' Şirinin çok tanıdığı bir kelime zannedersem yavruyu yiyeceğimi düşünüyor. o kelimeyi kullandıktan sonra yavruyu öperken resmen tırsıyorum hırlamasını görmelisiniz.
Bugün Şirin ilk defa cafede 3 saat yanlız kaldı peşime takılıyordu gitme diye. Yavrularını korumalısın ben mama getireceğim dedim içeri girdi yavruların yanına yattı. Kapılar açık bırakıp gittim, eminimki hiçkimse cesaret edipte içeri giremez...
Hergünümüz ayrı bir roman olacak kadar mükemmel. Yavrular karnını doyuran arka üstü devrilip uyuyor, bu arada hepside taşın üzerine kaçıyor havlunun üstünde yatmıyorlar. Karnı acıkanda direk Anne kokusuna doğru memeye emekliyerek gitmeye başladı. Alanımız epeyce gelişmeye başladı. Kafesimizde hala gelmedi. Şu günlerde cafe resmen huzur dolu.
Sadece Şirinin ortalığı ayağa kaldırdığı anda Yaşlı bir teyzemiz var sitede koltukdeğneği ile yürüyor, o sesi duyunca siteyi ayağa kaldıracak kadar havluyor Teyzeye. Gerkeçemizide açıklayınca Sağolsun Teyzemizde kızmıyor....

Eski 23-08-2011, 20:07   #47
Ağaç Dostu

gülenmelek's Avatar

Giriş Tarihi: 16-04-2007
Galeri: 2
7 yaşındaki oğlumla beraber bakıyoruz fotolara, ayyy, oyyyyy, canlarım benim eşliğinde. Onları öpemesek de bakmak biraz olsun mutlu ediyor bizi, o kadar güzeller ki Siyah beyaz olan fotoyu çok beğeniyor oğlum (ben de) ve "bunu masaüstü yapsana anne" diyor.
Sevgiler.

gülenmelek Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 25-08-2011, 13:40   #48
Ağaç Dostu

Dünya Tatlılarının gözleri açılıyor Ayağa kalkıp yürüyorlar, birkaç adım atıp sırtüstü yuvarlanıyorlanıyorlar. Çooookkk şekerler...

Eklenen Resimler

Eski 25-08-2011, 17:25   #49
Ağaç Dostu

agozce's Avatar

Giriş Tarihi: 27-04-2007
Galeri: 4
Yalnız anne yan gözle hep tetikte..)

Çok tatlılar gerçekten.

agozce Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 25-08-2011, 20:01   #50
Ağaç Dostu

smiy's Avatar

Giriş Tarihi: 13-05-2008
Şirin ve yavruları harika görünüyor.Ailece resimlere baktık kızlarım ve eşim ufaklıklara bayıldılar.Hepsi çok tatlılar.

smiy Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 26-08-2011, 20:42   #51
dkp
Ağaç Dostu

dkp's Avatar

Giriş Tarihi: 24-06-2006
Tümü inceledim, korktuğumu söylemeliyim, hamile gördüm ama bu kadar da olmaz dedim. Ben donar kalırdım herhalde bu manzara karşısında, cesaretinizden ve becerinizden dolayı sizi kutluyorum. Nasıl olsa sevmeye geleceğim için, bir şey demeyeceğim...

dkp Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 27-08-2011, 22:41   #52
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 12-10-2010
Merhabalar, bugün Sirin anne ve bebislerini görme sansina eristim. Cok ama cok güzeller. Devamli uyku modundalar, diger zamanlarini da karinlarini doyurmakla geciriyorlar. Sirin anne devamli ilgi ve sevgi istiyor. Hatice hanimla aralarinda ki sevgi müthis. Bebisleri emzirirken Hatice hanim ayaklaninca oda ayaklaniyor hemen, bebisler meme de asili kaliyorlar. Uyurlarken onlari seyrettik uzun, uzun. Rüya görüyorlar, patiler hep hareketli arada havlamaya benzer ses cikariyorlar, becerebildikleri kadar. Ayaga kalkmaya calisip, yuvarlaniyorlar. Kimisi asker gibi sürünerek ilerlemeye calisiyor. Hepsi birbirinden tatliydi. Hatice hanima kolayliklar diliyorum, insallah bebisler de anneleri kadar sansli olurlar. Simdi resimler....

Eklenen Resimler

karalale Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 27-08-2011, 22:45   #53
Ağaç Dostu

Devam....

Eklenen Resimler

dalya35 ve SUDEM beğendi.
Eski 27-08-2011, 22:50   #54
Ağaç Dostu

Devam... Bir kac resim de missmenas in sayfasina eklemistim. Bur dan hepinize iyi bayramlar diliyorum, selamlar......

Eklenen Resimler

SUDEM beğendi.
Eski 27-08-2011, 22:51   #55
Ağaçsever

esinruzgar's Avatar

Giriş Tarihi: 02-08-2011
Bunlar da diğer bayram şekerleriymiş sevgili karalale)

esinruzgar Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 27-08-2011, 23:08   #56
Ağaç Dostu

gülenmelek's Avatar

53. mesajda yavru çaktırmadan alınmaya çalışılıyor galiba, yakalandınız Şaka bir yana çok koruyucu bir anne olduğunu öğrendik zaten. E ben olsam ben de çaktırmazdım Bu tüy yumaklarını biz de çok seviyoruz. Siz şanslısınız ki çok yakından görmüşsünüz Sayın karalale

Eski 28-08-2011, 14:14   #57
Ağaç Dostu

Çaktırmadan alamaya çalışmıyorum,
Bu uykucu olanı, Bazen yoğun olduğum için onu uyandırıp emzirtemiyorum. Dolayısiylen oda istediği zaman uyanıyor. Feryadfigan yaygarayı basıyor açlığımdan öleüyorum dercesine. Şirini sevgiyle o uykucu içinde fedakarlık yapması için telkin etmek gerekiyor bazen. Diğer yavruları yeni emzirmişse bunu emzirmek istemiyebiliyor bazen dikkat ediyorum. Çaktırmadan şirine Yavruyu alabilmenin inkanı varmı

Eski 28-08-2011, 16:32   #58
Ağaç Dostu

gülenmelek's Avatar

Tamam, yanlış anlamışım Ama fotoğrafa bakınca gerçekten öyle anlaşılıyordu

Eski 28-08-2011, 21:31   #59
Ağaçsever

esinruzgar's Avatar

Giriş Tarihi: 02-08-2011
Sevgili missmanas bebişleri bu kadar güzel, özverili hatta annelerinden bile hassas şekilde büyütmenizi izlemek gerçekten muhteşem. o uykucu tembeli benim için öpüverin, çok tatlılar hepsi, şimdiden karkterlerini belli ediyorlar anlaşılan

eğer durumum müsait olsaydı o uykucuya talip olurdum hemen, benim gibi seviyor uykuyu demek ki, bizim ufaklığa da öğretirdi

esinruzgar Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 29-08-2011, 13:23   #60
Ağaç Dostu

Sevgili Dilaver Bey,
Siz geldiğiniz zaman tamda sevimli zamanı olacak.

Yavrulardan bir tanesini suç üstü yakaladım hep aynı yere çiş yapıyor olmaları güzel eğitime erken başlıyoruz. bakalım randıman alabilecekmiyim çiş pedlerini serdim.
Canım Şirin'im, birde suç mahalini hep temizliyor yalayıp yok ediyor.Kızımıda kurtarayım bu suçluluktan bakışlarına bakarmısın Yavruma kızma dercesine

Eklenen Resimler

SUDEM beğendi.

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 11:07.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024