agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Bitki Dünyası > Bitkiler Hakkında Genel Konuşmalar > Kitaplar
(https)

Beğeni Düzeni1Beğeniler
  • 1 Gönderen ceviz_06

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 07-09-2014, 17:13   #1
Ağaç Dostu

esgül73's Avatar

Giriş Tarihi: 08-03-2013
Anastasya - Çınlayan Sedir 1 (Vladimir Megre)

Bu yaz okuduğum bir kitabı sizlerle paylaşmak istedim.İçinizde belki okuyanlarınız olabilir.Kitabın adı 'Anastasya'.

Kitabın 74. sayfasında tohum ekimiyle ilgili öğütler yer alıyor. Ben bugün bahçeme bu yöntemle maydonoz ve dere otu tohumu ektim. Sonuçlarını bekleyip göreceğim. Farklı bir deneyimdi.

Önce tohumları dilimin altında 9 dk tuttum.Daha sonra avucuma alıp nefesimi üfledim.Ardından güneşe tuttum tohumları.Ayağımla bastığım toprağa tohumları serptim.Üzerini toprakla kapattım.

Kitapta yazılanlara göre tohumlar bu şekilde sizde olan bilgileri ve enerjiyi yüklenip size en fazla yarar sağlayacağı yönünde.Ayrıca kitapta bu yolla yetişen bitkinin meyvesinin insanın her türlü hastalığına iyi geleceği,yaşlanmayı büyük ölçüde engelleyeceği insanı zararlı alışkanlıklardan kurtaracağı,akli yetenekleri artıracağı ve ruhuna huzur vereceği yazılıyor. Meyveler toplandıktan sonra 3 gün içinde tüketilirse etkilerinin artacağı söyleniyor.

Eklenen Resimler

esgül73 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 07-09-2014, 18:23   #2
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 31-05-2014
kitap konusunda bilgi sahibi olmaya çalışıyorum.. kitabı okumaya karar verdim.. bilgi verdiğiniz için teşekkürler... tohumlar konusunda deneyimlerinizi yazarsanız sevinirim....

esgül73 beğendi.
ceviz_06 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 06-03-2018, 20:58   #3
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 06-03-2018
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi esgül73 Mesajı Göster
Bu yaz okuduğum bir kitabı sizlerle paylaşmak istedim.İçinizde belki okuyanlarınız olabilir.Kitabın adı 'Anastasya'.

Kitabın 74. sayfasında tohum ekimiyle ilgili öğütler yer alıyor. Ben bugün bahçeme bu yöntemle maydonoz ve dere otu tohumu ektim. Sonuçlarını bekleyip göreceğim. Farklı bir deneyimdi.

Önce tohumları dilimin altında 9 dk tuttum.Daha sonra avucuma alıp nefesimi üfledim.Ardından güneşe tuttum tohumları.Ayağımla bastığım toprağa tohumları serptim.Üzerini toprakla kapattım.

Kitapta yazılanlara göre tohumlar bu şekilde sizde olan bilgileri ve enerjiyi yüklenip size en fazla yarar sağlayacağı yönünde.Ayrıca kitapta bu yolla yetişen bitkinin meyvesinin insanın her türlü hastalığına iyi geleceği,yaşlanmayı büyük ölçüde engelleyeceği insanı zararlı alışkanlıklardan kurtaracağı,akli yetenekleri artıracağı ve ruhuna huzur vereceği yazılıyor. Meyveler toplandıktan sonra 3 gün içinde tüketilirse etkilerinin artacağı söyleniyor.
Merhabalar ...

Ben bu kitabı 1 yıldır arıyorum . Eğer kitap hala elindeyse ücreti mükabilinde senden almak isterim ...

QuietPoet Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 22:42.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024