agaclar.net

agaclar.net (http://www.agaclar.net/forum/)
-   Kediler (http://www.agaclar.net/forum/kediler/)
-   -   Vahşi kedi sesleri (http://www.agaclar.net/forum/kediler/7495.htm)

Khan 04-02-2008 21:55

Vahşi kedi sesleri

Kedi sesleri

echnaton 08-12-2008 17:20

teşekkürler..

Cumhur Tonba 08-12-2008 17:33

Harika. Çok güzel. Eline sağlık. Teşekkür ederiz.

mfirat 24-12-2008 19:58

Valla sanki benim siyam kedimi duyar gibi oldum :D
teşekkürler

BoncukZ 02-01-2009 20:27

çok güzel ya.Maşallah Harley-Davıdson gibi sesi çıkıyor:D.sanırım bişeyler yiyodu o sesleri çıkartırken:eek:

bahtiyar02 06-03-2009 12:32

ellerine sağlık hepsi bir birinden ilginç.saygılar

Sûz-i Dilârâ 25-04-2009 17:27

1 Eklenti(ler)
Benim kedime bu aralar bi' haller oldu. Önce kendine bir sevgili buldu, 3-4 gün onun peşinden koştu sonra bıraktı, bu sefer o bizimkinin peşinde koşmaya başladı. Bu koşuşturma sırasında iki geceyi tarihinde ilk defa dışarda geçirdi eve sokamadık. Daha sonra da sol bacağına bir taş isabet ettiği için birkaç gün evden çıkamadı.
Bütün bu anlattığım sürecin öncesinde garip bir adet edindi, eskiden herkesin "bu kedi dilini mi yutmuş?" dediği sütoğlum kulak yırtacak kabalıkta bağırıp miyavlamaya başladı. Ama nasıl bağırmak! Maaaaaaav maaaaavv sonu gelmeyen miyavlamalar! hatta bu yazıyı yazarken yine içerden bağırtıları geliyor, ne istediğini de bilemiyoruz, dışarı çıkarıyorum, durmuyor geliyor kapının ağzında bağırıyor, içeri alıyorum dışarı çıkacağım diye kapının ağzında bağırıyor, koridorda bağırıyor komşular rahatsız olmasın diye müdahale etmek zorunda kalıyorum ama benim için çok zor oluyor, ne oturup yemek yiyebiliyorum ne de ders çalışabiliyorum! Kendisi bir Van kedisi, haziranın 16'sında 2 yaşında olacak. Dışarda bir düşmanı var, sarı bir kedi onunla sürekli iktidar savaşı veriyor, bölgelerini paylaşamıyorlar, haliyle bizimkinin sevgilisi olan kediciği de paylaşamıyorlar:D Ne olur bana yardım edin artık dayanamıyorum, bu bağırtılar ne zaman geçecek?

limon 25-04-2009 23:41

:) Kedinizi kısırlaştırdınız mı? Dişi mi erkek mi? Genellikle kısırlaştırılmamış dişi kediler dönemsel olarak bu tür şeyler yapıyorlar. Kısırlaştırmaktan başka pek bir çaresi yok.

Çok ta güzelmiş :)

Sûz-i Dilârâ 26-04-2009 07:24

Kedimiz bir erkek :( ve iki yıldır ilk defa böyle şeyler yapıyor. Bağırtılarını duyup yanına gidiyorum diye kedide klasik koşullanmaya sebep olup bu bağırtılarını sürekli hale getireceğim diye de korkuyorum bir yandan. Çünkü ne zaman bağırmaya başlasa yanında bitiyorum. Gece uyanınca direk burnumun dibine geliyor maaaaaaavvvv diye bağırmaya başlıyor nasıl uyandığımı siz düşünün artık.:o Evden mi atsam acaba? :D

limon 26-04-2009 12:25

Erkek te olsa aynı durum geçerli. Dönemsel, "Krize girdi" diye tabir ettiğimiz durum. Bir bir buçuk ay kadar dönem dönem sürer. Kısırlaştırmak en kesin çözüm.

lokosit 24-11-2009 01:07

Paylaşım için teşekkürler.

merkürvenüs 24-05-2010 12:45

Sn. Suz-i Dilara benim kedim de erkek ve aynı sorunu yaşadık, kısırlaştırınca geçti.

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 08:45.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024