agaclar.net

agaclar.net (http://www.agaclar.net/forum/)
-   Kediler (http://www.agaclar.net/forum/kediler/)
-   -   Topaç Kedisine Kalıcı Yuva (http://www.agaclar.net/forum/kediler/42726.htm)

umsturz 07-12-2018 13:22

Topaç Kedisine Kalıcı Yuva

1 Eklenti(ler)
Erkek oyuncu ama uslu. Dünyalar tatlısı ve yakışıklı Topaç pisisine kalıcı yuva aranıyor :)

Kuytu köşelerde yatmayı çok sever, oyun oynamak onun işi. Tırmalamaz, pıflamaz, ısırmaz. Dedesinin kanında British var :D

Topaç pisisi dışarıya dönmek istemiyor bu yüzden kalıcı bir yuva, sevecen bir aile ve ömürlük dostlarını arıyor :)

Ankara / Gaziosmanpaşa

david72 07-12-2018 14:18

İnşallah sıcak bir yuva bulunur minnağa

Asoo 07-12-2018 14:53

Evde kedi kavgaları arttı. Bir türlü paylaşamıyoruz. Yakın olsa değerlendirebilirdik. Umarım kedicik mutlu olacağı bir yuva bulur.

ParlakYıldızlar 07-12-2018 18:37

Tekir kedileri sevdim,sıcakkanlı,sakinler.Annemin kedisi beni her gördüğünde tislar ben de tirsarim Anneme gidemiyorum bu yüzden.Umarim kendi sevecen insanını bulur.

aydemiraydın 08-12-2018 09:59

bahçesi olan ev için ideal, çok avcı olurlar. bahçede kafesin içine minder atın hemen orayı sahiplenir. bende farklı renklisi var.

umsturz 10-12-2018 07:39

Evet. Ankara'da yeni yuvasını arıyoruz. Yok mu bu güzelim Tekir pisiciğe evini açacak :D

elifaydin 10-12-2018 07:47

Ben en çok bakışlarını sevdim, umarım gerçekten kedi bakımının sorumluluklarını üstlenebilecek bir ev arkadaşı olur. O mırıltının verdiği keyif paha biçilemez.

umsturz 13-12-2018 15:40

Topaç üzgün :( Eyy insanoğlunun doğurduğu insan, aslında sana muhtaç değilim ama bebekliğimden beri hiç doğayı görmedim ve annem de bana avcılığı öğretemediği için, dışarıda yaşamım çok zor olacak. İyi arkadaş olurum. Kemirmem, ısırmam, tıslamam ve pıflamam, tuvalet eğitimim bile var, pırıl pırıl bir kediyim, ne olur yani beni dost edinsen? Sadece sıcak ev ve mamaya ihtiyacım var. Diyor

Topaç pisisi üzgün ve haliyle artık duyar kasıyor :) Yok mu Ankara'da güzel bir dost edinecek ademoğlu.

aydemiraydın 14-12-2018 09:52

Ankaralı arkadaşlar böyle güzel kediyi kaçırmayın, sahiplenin.

EAkpınar 14-12-2018 13:33

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi umsturz (Mesaj 1553735)
Erkek oyuncu ama uslu. Dünyalar tatlısı ve yakışıklı Topaç pisisine kalıcı yuva aranıyor :)

Kuytu köşelerde yatmayı çok sever, oyun oynamak onun işi. Tırmalamaz, pıflamaz, ısırmaz. Dedesinin kanında British var :D

Topaç pisisi dışarıya dönmek istemiyor bu yüzden kalıcı bir yuva, sevecen bir aile ve ömürlük dostlarını arıyor :)

Ankara / Gaziosmanpaşa

Sayın umsturz facebook ve instagramda Ankara Ücretsiz Kedi & Köpek Sahiplendirme sayfasına üye olup ilan vermeniz halinde pisiciğe kalıcı yuva bulma ihtimaliniz artar. Ben de 15 gün önce bulduğum bir yavruyu buradan sahiplendirdim. Hatta forumda da fotosunu paylaşmıştım.

EAkpınar 14-12-2018 14:09

Mesajımı buradan görüntüleyebilirsiniz

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 08:30.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024