agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Hayvanlar > Evcil Hayvanlar > Kediler
(https)

Beğeni Düzeni100Beğeniler

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 21-05-2013, 22:43   #121
Ağaç Dostu

Nautilus Cycad's Avatar

Giriş Tarihi: 20-05-2012
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi wisdom Mesajı Göster
Sayın Nautilus,

Muğla olsa olur mu?

Bahçeli bir evde ikisini de ailemize dahil etmekten mutlu oluruz.
Teşekkür ederim, umarım siz ve kedicikler mutlu olursunuz...

Nautilus Cycad Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 21-05-2013, 22:55   #122
Ağaç Dostu

mandalinleerik's Avatar

Giriş Tarihi: 25-05-2011
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Nautilus Cycad Mesajı Göster
Teşekkür ederim, umarım siz ve kedicikler mutlu olursunuz...
Oradaki ortamlarını ve kedilerin fotoğraflarını bu başlıktan paylaşırlarsa sevinirim. Çok güzeller maşallah.

loveforlife beğendi.
mandalinleerik Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 21-05-2013, 23:26   #123
Ağaç Dostu

Nautilus Cycad's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi mandalinleerik Mesajı Göster
Oradaki ortamlarını ve kedilerin fotoğraflarını bu başlıktan paylaşırlarsa sevinirim. Çok güzeller maşallah.
Evet katılıyorum.. Bu sayede Muğlaya gitmeme gerek kalmaz Bende bekliyorum resimleri...

loveforlife beğendi.
Eski 22-05-2013, 00:06   #124
Ağaç Dostu

Nautilus Cycad's Avatar

Benim 2 adet minik siyam kedisi hemen bu siteden bir yuva buldu Bu dünyaya cins olarak gelmek varmış arkadaş....

Eski 22-05-2013, 17:15   #125
Ağaçsever

Giriş Tarihi: 31-03-2011
Merhabalar tekrar.

Ben buraya siyamların resimini yüklediğimi zannettim. Oysaki başka bir başlık açmışım.

Siyam Kedileri

wisdom Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 22-05-2013, 17:44   #126
Ağaçsever

Buraya kopyalayayım.

Sayın Arkadaşlar,

En kısa sürede resimlerini ve yaşadıkları ortamın resimini sizlerle paylaşacağım.

Bu arada Sayın Nautilius, ne zaman isterseniz ziyarete gelebilirsiniz.

Kediler çok çabuk alıştı. Bahçenin her tarafını eberlediler. Evde girmedik yer bırakmadılar. İyice etraflarını tanıdıktan sonra oynamaya yaramazlık yapmaya başladılar. Ço ktatlılar.

Diğer kedilerle oyanarken ellerimin her tarafı yara çizik oluyor.Şu anda da öyle. ancak bu yaramazlar bir defa bile oynarken tırnaklarını açmadılar. Bu sanırım özellikleri imiş.

Diğer bir konuda yavaş yavaş köpeğimiz Atom'a alışmaya başladılar. Atom 4 yaşında ve kedilerle arası iyidir. Daha önceki tüm kedilerimizle oynar onları diğer kedilerden ve köpeklerden korurdu. herhangi bir sorun olduğunda kediler doğruca koşup Atom'un yanına giderlerdi. Siyamların da o şekilde alışması için yavaş yavaş uyğraşacağım.

Komşumuz ile beraber baktığımız 7 aylık Pamuk (kedimiz) öncelikle bu durumdan biraz rahatsız oldu. siyamlara biraz hırladı. Dün eve hiçgelmedi.Komşuda kaldı sanırım.Bu gün sabah bir uğradı, gitti. Bir de Pamuk ve siyamları uzlaştıracağız. Henüz kavga yapmadılar. Sadece hafiften hırladılar ve birbirlerinden belli birmesafe uzak durdular. Siyamlar daha uyumlu. Ancak Pamuk için biraz zaman lacak alışması.

Bu arada yeri gelmişken, Atom "sokak köpeği". 2 aylıkken yolda ezmek üzere idik. O şekide tanıştık. O gün bu gündür evimizin en değerli üyesi. Resmini yüklerim.

Eski 22-05-2013, 17:51   #127
Ağaçsever

Resimleri büyük ihtimalle yarın yüklerim.

Karışıklık için kusura bakmayın.

Eski 27-06-2013, 14:41   #128
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 27-06-2013
hayvansever olmayanlar ve petşopçular iletişime gecmesin

sahibi olan yaşlı kadın ölünce ortada kalan dışarıyada adapte olamayan bakımlı bir ev bir kedisini acıyıp eve aldık.bu kedi sağlıklı beş yavru doğurdu.yaklaşık 2 aylıklar ve çok tatlılar.bu kedilere bakamadığımız için dağıtmaya karar verdik.çok zor olsada anne ve yavrulardan birini komşu dükkana verdik.4 yavruyuda yine dağıtmak üzere evde getirdik.komşuya verdiğimiz kedi işyerimize devamlı girip ağlamaklı bir şekilde adeta bizden yavrularını istiyor arıyor.yavrularda evde ağlıyor adeta.mersinde hayvan barınağıda yok.lütfen hayvanseverler yardım.bunları birleştirecek bir formül yokmu.ev barınak vs gibi.(not; hepsini birden vermem gerekir.ayırmadan)duyarlı arkadaşları bekliyorum.tell 05073344395.
msn kumgibi903@hotmail.com
(hayvensever olmayanlar,petşhopçular iletişime geçmesin lütfen)

ginsengg Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 27-06-2013, 15:26   #129
Ağaç Dostu

mandalinleerik's Avatar

Giriş Tarihi: 25-05-2011
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi ginsengg Mesajı Göster
sahibi olan yaşlı kadın ölünce ortada kalan dışarıyada adapte olamayan bakımlı bir ev bir kedisini acıyıp eve aldık.bu kedi sağlıklı beş yavru doğurdu.yaklaşık 2 aylıklar ve çok tatlılar.bu kedilere bakamadığımız için dağıtmaya karar verdik.çok zor olsada anne ve yavrulardan birini komşu dükkana verdik.4 yavruyuda yine dağıtmak üzere evde getirdik.komşuya verdiğimiz kedi işyerimize devamlı girip ağlamaklı bir şekilde adeta bizden yavrularını istiyor arıyor.yavrularda evde ağlıyor adeta.mersinde hayvan barınağıda yok.lütfen hayvanseverler yardım.bunları birleştirecek bir formül yokmu.ev barınak vs gibi.(not; hepsini birden vermem gerekir.ayırmadan)duyarlı arkadaşları bekliyorum.tell 05073344395.
msn kumgibi903@hotmail.com
(hayvensever olmayanlar,petşhopçular iletişime geçmesin lütfen)
Çok üzüldüm bu duruma. Fotoğraf ekleyebilirseniz belki yuva bulmaları daha kolay olur. Umarım en kısa zamanda mutlu bir yuvaları olur.

mandalinleerik Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 26-09-2013, 14:13   #130
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 20-01-2010
Merhaba,

15 gün kadar önce düzenli olarak yemek verdiğimiz sokak kedilerinin arasına 2 aylık siyah beyaz bir yavru kedi attılar. Travma geçiriyormuş bilemedik ertesi gün ölmek üzereyken veterinere götürdük organlarının yerinde değil karın kısmının deri altına geldiğini söyedi. Önce serum, bakım derken ameliyat edilecek duruma gelince organları toparlamak için ameliyat ettiler. Şuan durumu iyi ama artık sokakta yaşayamayacağını düşünüyorum ve yavru için ev arıyorum. Fotoğrafını da yüklemeye çalışacam.

(Benim iki kedim var biri 7 diğeri 3 yaşında, o nedenle yavruyu eve alamıyorum.)

merkürvenüs Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 21:31.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024