agaclar.net

agaclar.net (http://www.agaclar.net/forum/)
-   Kaktüs (http://www.agaclar.net/forum/kaktus/)
-   -   Rose Greenovia (http://www.agaclar.net/forum/kaktus/40919.htm)

lenavita 24-04-2017 18:02

Rose Greenovia
 
Greenovia'ya Bakmak Bu sulu meyveleri sıcak ve parlak ışıklı bir yerde saklayın. Topun üst yüzeyi kuruduğunda su. Kışın suyun yarısını azaltın. Baharda yeni büyüme başladığında sulamaya devam edin. Bu, gübrelemenin en iyi zamanı. Yeşil banlonuzu yaz aylarında verandaya veya diğer parlak mekanlara taşıyabilirsiniz ancak bitkiyi yavaş yavaş açık havada ayarladığınızdan emin olun. Küçük bitkilerin kavurulmasını önlemek için, günün en yüksek ışıklarından korunmanın olduğu bir yer seçmek en iyisidir. Herhangi bir böcek zararlılarına dikkat edin ve hemen savaşın. Sezon kapanırken ve bitkileri içeride geri getirme zamanında bu özellikle önemlidir. Hiçbir otostop böcekleri, saksı bitkilerini sarsmak istemezsiniz. Birkaç yılda bir greenovia'yı tekrarlayın. Kalabalık olmayı severler, bu yüzden toprağı daha verimli bir ortamla değiştirmek gerekebilir. Bu eşsiz küçük bitkilerin yavrularını mümkün olduğunca paylaşın, bu nedenle daha fazla bahçıvan küçük gül şeklinde yeşil bitkinin
Tadını çıkarabilir

lenavita 24-04-2017 18:09

2 Eklenti(ler)
Rose greenovia

lenavita 24-04-2017 18:37

2 Eklenti(ler)
Rose greenovia

lenavita 24-04-2017 18:43

2 Eklenti(ler)
Rose greenovia

lenavita 24-04-2017 18:50

1 Eklenti(ler)
Rose greenovia

lenavita 24-04-2017 19:04

1 Eklenti(ler)
Rose greenova (Dağ Gül )Nasıl Yetiştirilir Yıl boyunca ekim için uygun Kapalı bitkiler, sadece odada tutmak, hafif, havadar.
Büyüme her zaman toprağı hafif nemli koşullarda, toprak suyunda ve çok kuru tutarak bitki gelişimine elverişli olmamalıdır. Gübreleme ya da sıkı değil, genellikle bazı yavaş salınımlı gübreler toprak parçacıklarının büyüme ihtiyaçlarını karşılayabilir. Kış yaklaşık 0 derece olmasına rağmen bitkiler ölecektir, ancak sık sık büyümeyi durdurur, bu nedenle en az 5 derece veya daha düşük sıcaklık garantilemek en iyisidir ve gündüz ile gece arasında yaklaşık 10 derece sıcaklık farkı vardır. Yaz uykusu iyi havalandırma var, güneş maruz kalmamak, su kontrolü, aynı zamanda yağmur önlemek için, böylece sıcak ve nemli bitkiler çürümeye neden önlemek için.

Sonbaharda bölünme havzasında gevşek, nefes alabilen, Biraz taneli ve az miktarda organik madde. Genellikle az miktarda turba veya turba ile vermikülit, perlit veya diğer parçacıklı malzeme ekme ile karıştırılır.

Dağ Gül yetiştirme mevsiminde ekilebilir, tohumları toprak yüzeyine eşit olarak serpin, taşmamaya dikkat edin, küçük tohumların yıkanmasını önlemek için doğrudan güneş ışığı bırakmayın. Ekimden 5-10 gün sonra çimlenir. Fide fidanı bol ve yumuşak ışık veren toprakları nemli tutun. Ekimden 5-10 gün sonra çimlenir. Fide fidanı bol ve yumuşak ışık veren toprakları nemli tutun. Ekimden 5-10 gün sonra çimlenir. Fide fidanı bol ve yumuşak ışık veren toprakları nemli tutun.


Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 00:12.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2021