agaclar.net

agaclar.net (http://www.agaclar.net/forum/)
-   Kaktüs ve Sukulent Düzenlemeleri Yarışması 2013 (http://www.agaclar.net/forum/kaktus-ve-sukulent-duzenlemeleri-yarismasi-2013/)
-   -   Kaktüs ve Sukulent Düzenlemeleri Yarışması 2013 Oylaması (http://www.agaclar.net/forum/kaktus-ve-sukulent-duzenlemeleri-yarismasi-2013/31545.htm)

selenn 16-05-2013 07:42

Kaktüs ve Sukulent Düzenlemeleri Yarışması 2013 Oylaması

2013 yılı Kaktüs ve Sukulent düzenlemeleri yarışması oylaması başlamıştır.
(Oylarınızı 30 Mayıs'a kadar kullanabilirsiniz.)

Devsekoya / sukulent 1

feriha / sukulent 1

Karahan / sukulent 1

nurcanaybay / sukulent 1

yamadorian / sukulent 1

Sakdağ / sukulent 2

Sevgi / kaktüs 1

malina 16-05-2013 11:45

Hayırlı olsun :)

mehmetçiçek 23-05-2013 00:39

seçim yapmakta zorlandım doğrusu. Hepinizin emeklerine sağlık.

selenn 27-05-2013 12:23

Yarışmanın sonuçlanmasına az bir zaman kaldı, sonucu merakla bekliyorum. Oy kullanmak isteyen arkadaşlara hatırlatayım; beğendiğiniz tasarımı ve tasarımcıyı 30 Mayıs'a kadar oylarınızla destekleyebilirsiniz.

sabah 28-05-2013 21:44

Oy kullanmak için baktım ama seçimde zorlandım. Her birinde beğendiğim birşey oldu. Yarışmaların böyle güzel hoşluğu oluyor.

Katılanlara, çalışmalarını bizimle paylaştıkları için teşekkürler.

Güler 01-06-2013 06:45

Herbir kare güzeldi, bütün arkadaşlara teşekkür ederim, ama bu durumda Karahan'ın birinciliğini de kutlamamız gerekir.

Sevgili Karahan, seni can-ı gönülden kutlar, başarılarının devamını dilerim.

Devsekoya 02-06-2013 16:20

Herkesi tebrik ediyorum çok hoş düzenlemelerdi gerçekten ...;)

selenn 02-06-2013 21:44

Şehirdışında olduğum için bu mesajı yazmakta geciktim biraz. Düzenlemelerin hepsi farklı yaratıcılıkların eseriydi ve herbiri birbirinden güzel, özenli hazırlanmıştı. Yarışmaya katılan tüm arkadaşlarımıza emeklerinden ötürü teşekkür ederim.

Yarışma oylamamızın sonucu olarak birinci gelen arkadaşımız sevgili Karahan, seni tebrik ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum.

malina 02-06-2013 22:36

Herkesten özür dilerim...

Selenn'e konuyla ilgileneceğime söz vermiştim ama son günlerde yaşananlar yüzünden, burası tümüyle aklımdan çıktı...

Offf, off..

malina 02-06-2013 22:37

Tüm katılanları ve Karahan'ı kutlarım :)

Sakaki 02-06-2013 22:39

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi selenn (Mesaj 1164699)
Şehirdışında olduğum için bu mesajı yazmakta geciktim biraz. Düzenlemelerin hepsi farklı yaratıcılıkların eseriydi ve herbiri birbirinden güzel, özenli hazırlanmıştı. Yarışmaya katılan tüm arkadaşlarımıza emeklerinden ötürü teşekkür ederim.

Yarışma oylamamızın sonucu olarak birinci gelen arkadaşımız sevgili Karahan, seni tebrik ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum.

Karahan şu anda internet ve bilgisayar yasaklı :)
Şaka bir yana, yarın son bir sınavı var, akşamına damlar foruma.
Şu anda içi içine sığmıyor, son sınavını da verip burada alır soluğu merak etmeyin :)

nurcanaybay 03-06-2013 09:23

Karahan tebrik ederim.

Sn.Tturt , nil-nilüfer teşekkür ederim.

Feriha hanım , rakibim olduğunuz halde oyunuzu almak benim için çok anlamlıydı .Size de ayrıca teşekkür ediyorum.

Karahan 03-06-2013 21:48

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi Güler (Mesaj 1164088)
Herbir kare güzeldi, bütün arkadaşlara teşekkür ederim, ama bu durumda Karahan'ın birinciliğini de kutlamamız gerekir.

Sevgili Karahan, seni can-ı gönülden kutlar, başarılarının devamını dilerim.

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi selenn (Mesaj 1164699)

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi malina (Mesaj 1164739)
Tüm katılanları ve Karahan'ı kutlarım :)

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi nurcanaybay (Mesaj 1164899)
Karahan tebrik ederim.

Sn.Tturt , nil-nilüfer teşekkür ederim.

Feriha hanım , rakibim olduğunuz halde oyunuzu almak benim için çok anlamlıydı .Size de ayrıca teşekkür ediyorum.

Birinci olduğumda çok heyecanlanmıştım. Oy veren ve beğenen herkese teşekkür ediyorum. Umarım ileride daha da güzel şeyler yapabilirim.
Toprak hazırlamamda ve saksı konusunda yardımettiği için babama da ayrıca teşekkür ediyorum.

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 22:00.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024