agaclar.net

agaclar.net (http://www.agaclar.net/forum/)
-   İstanbul Bonsai Atölye Çalışmaları (http://www.agaclar.net/forum/istanbul-bonsai-atolye-calismalari/)
-   -   Düzenli Bonsai Atölye Çalışmaları (http://www.agaclar.net/forum/istanbul-bonsai-atolye-calismalari/40021.htm)

Harun Parlak 15-09-2016 17:12

Düzenli Bonsai Atölye Çalışmaları

Merhaba arkadaşlar kesinleşmeden paylaşmak istedim ama sanırım istediğiz sayıya ulasabiliyoruz.

Bonsai Atölye çalışmaları için Kadıköy Belediyesi Kültür Merkezi de Eylül son pazar başlayıp Nisan son pazara kadar sürekli her ayın son pazarı atölye çalışmasına katılacak arkadaşlar kesin katılım isteklerini bu etkinlik altında belirtirler ise 10 kişiye ulaştığımızda mekân için ön görüşme yapmaya gideceğim. Eylül Ekim Kasım Aralık Ocak Şubat Mart Nisan son pazarları düzenli Çalışma ya katılacak arkadaşlar Yeni sürücü belgesi alan şoför ne kadar araba sürme tecrübesi edinip zamanla profesyonel şöför olacak ise Bonsai sanatın da da aynı oranda tecrübe sahibi olabilirler.

Harun Parlak 15-09-2016 17:12

İlk başlangıç Bonsai 5 ana tarz Doğal örnekler ve nedenleri işlenir sonra her ay bir tarz olmak üzere program sürdürülür. Arada Bonsai bakım besin ve hastalıklar ile tecrübelerini arkadaşlar mola içinde boş durmaz bir birine aktarır.
Tecrübeli tecrübesiz arkadaşlar geliştirdikleri ya da edindikleri işleme tekniklerini anlatır.
Zamanla bizler de Bonsai sanatı gelişen ülkelerde olduğu gibi tekniklerimizi geliştirebiliriz.

harmanlayan bu çalışmalar sonunda bir çok arkadaş kendine öz şekilcilikten uzak eserler ortaya çıkarabilir. Tabi ki bizlerde bunlardan esinlenebiliriz.

Sonuç lar belli bile olsa gitmenin çeşitli yolları vardır.
Bu tür çalışmalarda çeşitli yolları görmüş ve öğrenmiş oluruz.

Turkerb 20-09-2016 10:58

Harun Bey,
Merhabalar,

Ben Feneryolunda ikamet ediyorum. İlgili çalışmalara (Kadıköy civarında olursa) katılımcı olmaya adayım.

Saygılarımla,

Harun Parlak 21-09-2016 18:09

Kadıköy belediyesi kozzy de yapılacak çalışmalar Ekim ayı duyuru kataloğunda Bonsai Atölye çalışmaları olarak 30 Ekim ve sonraki her ay son Pazar olarak devam edecek.
Bonsai severler ve ilgi duyan tüm arkadaşları bekleriz.

reguler 02-11-2016 20:55

hocam bizde vidyo isteriz ama

Narphus 08-11-2016 14:22

Atolye calismalari basladi mi? Ben gecen pazarkini kacirmisim ama bir sonrakilerine katilmayi dusunuyorum.

yoncalı 23-11-2016 21:15

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi Harun Parlak (Mesaj 1479892)
Kadıköy belediyesi kozzy de yapılacak çalışmalar Ekim ayı duyuru kataloğunda Bonsai Atölye çalışmaları olarak 30 Ekim ve sonraki her ay son Pazar olarak devam edecek.
Bonsai severler ve ilgi duyan tüm arkadaşları bekleriz.

Harun Bey Kadıköydeki Bonsai Atölyesi çalışması güncelse kesinlikle katılmak isterim.

ismaelyilmaze 03-04-2017 19:31

Yeni calisma gruplari olmayacak mi

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 04:53.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024