agaclar.net

agaclar.net (http://www.agaclar.net/forum/)
-   İçimizden Biri (http://www.agaclar.net/forum/icimizden-biri/)
-   -   Nejla K. (http://www.agaclar.net/forum/icimizden-biri/18412.htm)

Lilium 16-12-2009 14:56

Sayın Nejla K. Sizi tanıdığıma sevindim, Doğallığınız yazınıza da yansımış, içten sevecen, duygusallığınız apayrı bir güzelliğiniz, iyi ki buradasınız.

Nejla K. 16-12-2009 18:25

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi Lilium (Mesaj 547603)
Sayın Nejla K. Sizi tanıdığıma sevindim, Doğallığınız yazınıza da yansımış, içten sevecen, duygusallığınız apayrı bir güzelliğiniz, iyi ki buradasınız.

Sayın Lilium, güzel sözleriniz için çok teşekkür ederim. Sizler gibi saygıdeğer büyüklerimle, sayfamda karşıllaşıp, tanışmak beni çok gururlandırıyor. Forum sayfalarından adlarını bildiğim sizin gibi bitkiseverlerle birlikte olmaktan dolyı çok mutluyum. Saygılar...

uzman16 16-12-2009 23:54

Sevgili NejlaK,
Çok hoş bir tanıtım yazısı olmuş.
Begonvil başlığında bilgi alışverişinde bulunmuştuk sizinle, ailenizin Bursa'da olduğu söylemiştiniz.
Sizi bu yazı ile tanımanın yanında Bursa'ya geldiğinizde de tanışmak isterim.
Herşey gönlünüzce olsun. :)

Nejla K. 17-12-2009 10:33

Sayın Uzman16, hafızanız süper, unutmamışsınız... Bursa'ya her gidişimde annem ve babamın o küçücük bahçesinde mutlaka begonvilleri konuşuyoruz ve mutlaka sizin kulağınızı çınlatıyoruz. Ben sizi Bursa'nın sert şartlarında ( lodosunda, karında) begonvil yetiştirmiş ve yaşatabilmiş biri olarak çok takdir ediyorum. Bütün çiçekleriniz ve bilgi donanımınız takdire değer farkındayım... Pek çok ortak noktamız olması ne hoş... Sayfamda yer aldığınız için çok mutluyum, teşekkür ederim. İyi ki varsınız... Ben de sizinle tanışmayı çok isterim. Bundan sevinç duyarım. Yüzyüze de görüşmek dileği ile... Sevgiler...

( Not: Ailem Bursa' da Ertuğrulgazi, Mesken, Yeşilyayla'da... Siz hangi semttesiniz? Bakarsınız konum olarak da çok yakın olabiliriz.)

uzman16 18-12-2009 16:40

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi Nejla K. (Mesaj 548041)
Sayın Uzman16, hafızanız süper, unutmamışsınız... Bursa'ya her gidişimde annem ve babamın o küçücük bahçesinde mutlaka begonvilleri konuşuyoruz ve mutlaka sizin kulağınızı çınlatıyoruz. Ben sizi Bursa'nın sert şartlarında ( lodosunda, karında) begonvil yetiştirmiş ve yaşatabilmiş biri olarak çok takdir ediyorum. Bütün çiçekleriniz ve bilgi donanımınız takdire değer farkındayım... Pek çok ortak noktamız olması ne hoş... Sayfamda yer aldığınız için çok mutluyum, teşekkür ederim. İyi ki varsınız... Ben de sizinle tanışmayı çok isterim. Bundan sevinç duyarım. Yüzyüze de görüşmek dileği ile... Sevgiler...

( Not: Ailem Bursa' da Ertuğrulgazi, Mesken, Yeşilyayla'da... Siz hangi semttesiniz? Bakarsınız konum olarak da çok yakın olabiliriz.)

Çok yakın değiliz ama belediye yollara çok yatırım yaptı. Artık uzun dediğimiz mesafaler bile kısaldı. Özelden bilgileri yazıyorum. Sevgiler.

Nejla K. 18-12-2009 18:09

Sayın Uzman16, mesajınızı aldım. Haklısınız çok da uzak sayılmaz. Sizinle tanışmak ve yüz yüze konuşmak benim için de çok keyifli olacak. İlginiz için çok teşekkür ederim. Her şey gönlünüzce olsun...

gece 18-12-2009 23:14

Pırıl pırıl, bir güzel insanın, ışıl ışıl tanıtım sayfası...

Teşekkürler, Nejla K. iyi ki aramızdasın.

gece
fikriyle, gönlüyle güzel insanların, bu forumun çiçekleri olduğunu düşünen forum kişisi!

Nejla K. 19-12-2009 14:25

Sayın Gece, sayfamı ziyaret ettiğiniz ve yorum bıraktığınız için çok teşekkür ederim. Mutlu oldum. Özellikle felsefi sohbetlerinizi takip etmeye çalışıyorum. Kendinize has tarzınızı ve üslubunuzu beğeniyorum. En büyük gelişmenin gönül zenginliği olduğuna inan ve paylaşımı değer sayan forum kişisi...

Nejla K. 19-12-2009 22:06

1 Eklenti(ler)
Değerli dostlar, ne güzel bir duyguymuş, ismini gördüğünüz ama herhangi bir forum sayfasında konuşamamış olsanız bile takdir ettiğiniz kişilerin sayfanızda sizi ziyaret etmesi... Evimi ziyaret etmişler gibi mutlu oldum...
Sizlere bir kez daha teşekkür ederim. Varlığınızla beni güçlendirdiğiniz için...
Yapraktan yetiştirdiğim menekşem, sizin için...

Asia 20-12-2009 15:08

Bir güzel insanı yakından tanımış olmaktan mutluyum. Kendini bunca güzellikle bezemiş bir insanın çiçeklere karşı duyarsız kalması beklenemezdi elbet. Yazınızı okuyunca en güzel çiçeklerde daha güzel bir kalbiniz olduğu kanısına vardım. Hele yazınızdaki akıcılık nemde öykülerinizle bir an önce tanışma sabırsızlığı yarattı. Buna cesaretiniz olmadığını yazmakla kendinize haksızlık ettiğinizin altını çizmek istiyorum. Bie gün sizinle yüz yüze görüşmek dileğiyle sevgiyle kalın.
( Ben de Aydın Çineliyim. Eşim Karacasulu. Aydın yolumuz üzeri.)

Nejla K. 20-12-2009 20:19

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi aysel uçar (Mesaj 549557)
Bir güzel insanı yakından tanımış olmaktan mutluyum. Kendini bunca güzellikle bezemiş bir insanın çiçeklere karşı duyarsız kalması beklenemezdi elbet. Yazınızı okuyunca en güzel çiçeklerde daha güzel bir kalbiniz olduğu kanısına vardım. Hele yazınızdaki akıcılık nemde öykülerinizle bir an önce tanışma sabırsızlığı yarattı. Buna cesaretiniz olmadığını yazmakla kendinize haksızlık ettiğinizin altını çizmek istiyorum. Bie gün sizinle yüz yüze görüşmek dileğiyle sevgiyle kalın.
( Ben de Aydın Çineliyim. Eşim Karacasulu. Aydın yolumuz üzeri.)

Sevgili Aysel Hanım, yazınızdaki bütün güzel sözler için teşekkür ederim. Övgülerinize layık olmaya çalışacağım. Ne kadar güzel bir duygu ki bu site sayesinde, bitkiler dışında pek çok ortak noktamız bulunan yeni arkadaşlarla tanıştım. Sizin ve eşinizin Aydın'lı olması da bu hoş tesadüflerden biri... Aydın merkezde oturuyoruz ama benim eşim Karpuzlu'dan... Dolayısı ile Çine çok bildiğimiz bir ilçe... Aydına yolunuz düşerse , mutlaka beklerim... Sizinle tenışmakve yüz yüze görüşmek beni de mutlu eder. Sayfama gösterdiğiniz ilgi için çok teşekkür ederim. Her şey gönlünüzce olsun...

Nejla K. 21-12-2009 20:00

Aysel Hanım, Şubat tatilinde Bursa'da olmayı planlıyoruz. Öncesinde ve sonrasında burada olursanız mutlaka görüşelim... Sevgiler...

Asia 21-12-2009 23:43

Öncesinde belki olmaz. Ama şubattan sonra mutlaka görüşelim derim ben de. Sevgiyle kalın.

Nejla K. 22-12-2009 20:54

Zaman sizin için uygun olduğunda ağaçlar.net, özel mesaj aracılığı ile haberleşebiliriz...İyi akşamlar...

almira 25-12-2009 13:51

Sevgili Nejla K.; Sizi daha yakından tanımak büyük mutluluk. İyiki varsınız, iyiki burdasınız. Tüm güzellikler sizinle olsun.

Nejla K. 25-12-2009 17:09

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi almira (Mesaj 551737)
Sevgili Nejla K.; Sizi daha yakından tanımak büyük mutluluk. İyiki varsınız, iyiki burdasınız. Tüm güzellikler sizinle olsun.

Sayın Almira, katılımınız ve iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Normalden epey uzun olan tanıtım yazımı sabırla okuyup, yorum yazmanız benim için büyük incelik... Her şey gönlünüzce olsun... ( Avatarınız çok güzel... Gül mü?)

almira 25-12-2009 19:10

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi Nejla K. (Mesaj 551828)
Sayın Almira, katılımınız ve iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Normalden epey uzun olan tanıtım yazımı sabırla okuyup, yorum yazmanız benim için büyük incelik... Her şey gönlünüzce olsun... ( Avatarınız çok güzel... Gül mü?)

Teşekkür ederim. Avatarım pembe acem borusu. Bahara bir çelik hazırlayayım mı?:D

Nejla K. 25-12-2009 19:17

Sayın Almira, balkonda ve saksıda yaşayabilen bir bitki ise mutlaka isterim. Öneriniz ve ilginiz için teşekkürler...

almira 25-12-2009 19:22

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi Nejla K. (Mesaj 551914)
Sayın Almira, balkonda ve saksıda yaşayabilen bir bitki ise mutlaka isterim. Öneriniz ve ilginiz için teşekkürler...

Çok hızlı gelişiyor ve çok fazla kök oluşturuyor. Bolkonda olmaz. Bahçeye dikmek lazım.:(

Nejla K. 25-12-2009 19:25

O zaman apartmanın arka bahçesine dikmek için alt kattaki huysuz komşuyu ikna ederim. Kayınvalidem ve annem de bahçelerinde olmasını isterler eminim... Size zahmet olmaz ise bu güzellikten bir çelik baharda yine de rica edebilirmiyim?

Nejla K. 26-12-2009 19:55

Sanırım ilgilendiğim çiçeklere acem borusu da ekleniyor, özellikle pembesi...

Nejla K. 03-01-2010 19:02

Yeni bir yılda yeni ümitler taşırken yaptığım iyi şeylerden biri de ''İçimizden Biri'' köşesinin sorularını cevaplamak olmuş. Tanıdığım dostlar beni yalnız bırakmaz iken yeni arkadaşlar tanımış olmaktan mutluyum. Aynı ortamda ortak pekçok yanımız olan yeni arkadaşlar kazandıran bu köşeyi hazırlayanlara , bu fikri sunanlara teşekkür ederim. Herkese tekrar huzurlu bir yıl diliyorum...

skyking24 07-01-2010 15:24

güzel

Nejla K. 09-01-2010 18:50

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi skyking24 (Mesaj 559691)
güzel

İlginiz için teşekkür ederim. Özellikle güzel bulduğunuz neyse keşek bizimle paylaşsaydınız...

Nejla K. 21-01-2010 19:33

;););)

hüzün 02-05-2010 20:33

iyi ki varsın iyi ki burdasın Nejla K :)

Nejla K. 03-05-2010 09:10

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi hüzün (Mesaj 630155)
iyi ki varsın iyi ki burdasın Nejla K :)

Çok teşekkürler Hüzün... Senin gibi arkadaşların bu sitedeki en büyük şansımız olduğunu düşünüyorum. Sevgilerimle...

Yılmaz Yalçın 04-05-2010 11:36

Seni tanımak gerçekten çok güzel Necla Hanım,
Eşin ve çocuğunla birlikte sağlık,mutluluk ve çiçek dolu seneler dilerim:)

Nejla K. 04-05-2010 18:21

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi Yılmaz Yalçın (Mesaj 631342)
Seni tanımak gerçekten çok güzel Necla Hanım,
Eşin ve çocuğunla birlikte sağlık,mutluluk ve çiçek dolu seneler dilerim:)

Yılmaz Bey, güzel dilekleriniz için teşekkür ederim. Daha yaşanır bir ülke ve dünyada güzelliklerin hiç bitmemesi umudu ile ben de size bol bitkili bir hayat diliyorum. İlginiz için teşekkürler...

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 14:35.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024