agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Agaclar.net Kullanıcı Hizmetleri > İçimizden Biri
(https)

Beğeni Düzeni1Beğeniler

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 12-05-2008, 10:58   #1
agaclar.net

malina's Avatar

Giriş Tarihi: 03-04-2004
Galeri: 88
Selahattin Yılmaz

Agaclar.net'e geliş maceranız nasıl oldu?
Kardeşim bu forumda yazıyordu (Sebahattin) onun tavsiyesiyle üye oldum.

Burada neler öğrendiniz?

Mesleğimi yeniden öğrendiğim gibi pekiştirdim, yeni şeyler öğrenmemin yegane yolu ve güzel paylaşımların uygun ortamını sunan bir forumu var.

Diğer üyeler sizden neler öğrendi?

Bu soru konusunda diğer üyelerin görüşünü almak lazım.

Sizi tanıyalım.

10 Yıl Bursa Tarım Meslek Lisesinde meslek dersi öğretmenliği geçmişim var. Halen yine Tarım bakanlığına bağlı bir kuruluşta Ziraat Mühendisi olarak çalışıyorum.

Ayrıca forumdan aldığım heyecanla, bitkiler konusunda eğitimimi internet, üye olduğum tarım siteleri ve agaclar.net aracılığıyla devam ettiriyorum. Özel sektörde kendime ait yatırımsal iştigallerim var. Ticari düzeyde ve kendi çapımda geleceğe yönelik taırmsal yatırımlarla öğrendiğim bilgileri pratiğe dökmeye çalşıyorum.

Zamanınızın ne kadarını bitkilere ayırıyorsunuz?

Neredeyse mesaim dışındaki tüm zamanları, ayrıca meslek ve forumdaki kişiliğimiz gereği, bizimle öğretici düzeyde irtibatlar çok oluyor. Bir yandan da hem forumdan, hem de çevremizden bu sorulara yanıt vermeye çalışarak bitkilerle iç içe oluyoruz.

Kurumumda bitki arayan ve bitki seçecek kişi beni bulur.

Agaclar.net'te "şu da olsaydı" ya da "olmasaydı iyi olurdu" diyebileceğiniz neler var?

Zaten böyle bir çalışma sürekli gelişen forumda kendiliğinden ihtiyaç olarak ortaya çıkıyor yönetimimiz sağolsun, gelişmeleri değerlendiriyor ve ihtiyaçlara cevap veriyor.

Diğer üyelere ne tür önerileriniz olabilir?

Sorulara çok cevap vermeye çalıştığımdan zaten önerilerim sorular yönünde oluyor. Bunun dışında bu sitenin katılımcı ancak bilgiye dayalı bir forum olmasını arzu ediyoruz, boş laftan ziyade, bol bilgi tercihimizdir.

Bitkilerle ilgilenmek sizi nasıl etkiliyor? En çok ilgilendiğiniz türler hangileri?

Çoğu zaman hareketli bir insanımdır. Çalışırken tırnaklarım kazınır farkında bile olmam, ta ki iş sonuna kadar. Aslında ilgilendiğim tür derken meslekten olmama rağmen bende bir çok şeyi yeni öğreniyorum, öğrendikçede öğretici oluyorum.

Bu anlamda ilgimi çeken her yeni tür aslında yoğunlaştığım bitkiler oluyor. Yine de Sığla'nın yanına vardığımda onun kokusu, dokusu ve yapısı bambaşka, acer palmatumun yaprakları hiç bir şeye benzemiyor.

Bitkilerle ilgilenirken yaşadığınız en ilgi çekici, trajik ya da komik olay hangisi?

İşyerinde mesaiye yeni gelmiştim forumdan bir arkadaşım forumda ıhlamurun 1000 dane ağırlığını sormuştu; ben de işyerinin önündeki küçük ağaçlardan birisinden toplayıp tartayım dedim. Topladım, tam ineceğim ağacın tepesinde cep telefonum çalıdı, açtım konuşmaya başladım.

O arada müdür bey arabasıyla geldi ağacın az ilerisine arabasını park etti. Arabadan çıkınca sesimi duydu, aradı aradı bulamadı, en sonunda ağacın tepesinde görünce çok şaşırdı. Konuşmamı da kesemedim, pişkinliğe verdim. Adamcağız ne yapıyor bu deli ağacın tepesinde demiştir. Sonra izah ettim tabii nedenini.

Foruma katıldıktan sonra ileriye dönük planlarınızda değişiklikler oldu mu?

Meslekten olduğum için çok fazla değişiklik olmadı ancak doğruyu söylemek gerekirse insanlara yardımcı olabilmenin hazzını yaşıyorum ve bilmediğim şeyleri de onlarla birlikte öğreniyorum.

Agaclar.net toplantılarına katılıyor musunuz? Gözlemlerinizi yazar mısınız?

Bursa toplantılarına katılmadığım olmadı henüz. İstanbul ve Yalova fuar gezisine katıldım. Katılmaya elimizden ve vaktimizden geldiğince devam edeceğim.

Bitkilerle ilgili yararlandığınız ve önereceğiniz kitaplar hangileri?

Benim kaynaklarım daha ziyade akademik kaynaklar olduğundan pek tavsiye edilecek tarzda değiller. Ancak piyasaya yeni çıkan "Türkiyenin Ağaçları" gibi ağaç ve çiçekleri anlatan kitapları tavsiye ederim.

Doğa ve çevre ile ilişkisini örnek aldığınız ya da örnek diye gösterebileceğiniz insanlar var mı?

Okuldan hocam ve eski mesai arkadaşım Ziraat Yüksek Mühendisi Kemal Etik Bey... Bu konuda hassasiyetine hayranım, kulakları çınlasın.

Üye olduğunuz diğer forumlar hangileri? Agaclar.net'i onlardan ayıran özellikler ne?

bahcesel.com üyesiyim aktif bir site, haberleri taze ve sahibi okuldaşım ve meslektaşım ayrıca diğer tarım sitelerine de üyeyim. Ancak sadece ana sayfalarını ve mail gruplarını takip edebiliyorum.

agaclar.net ise, aktif ve canlı bir site. Ziyaretçisi itibariyle yoğun, içerik olarak zengin ve doyurucu.

Ayrıca agaclar.net'te uzman meslektaşlarım var ve onlarla olmak gurur verici. Zira hem mesleğimize hizmet ve hem de ülkemizin ağaçlarına değer veriyoruz.

Bitkilerle ilgili mesleki bir eğitim aldınız mı? Almak ister misiniz?

Bitkilere dair öğrenmek isteğim ne biter, ne de eksilir. Ancak hayatın öğrettiğinden daha fazlasına şartlar her zaman müsade etmeyebiliyor.

Öğrenmenin en iyi yerlerinden birisi www.agaclar.net/forum

Zamanınızın ne kadarını agaclar.net'e ayırıyorsunuz?

İnternette geçen vakitlerimin %70'i

Bitki, tohum, çelik paylaşımlarına katıldınız mı? Neler düşünüyorsunuz?

Her paylaşımın, ülkemin doğasında olduğu sürece yine ülkemin doğasına zenginlik kattığını düşünüyorum

Doğa ve çevre konularında yapılan protestolara aktif olarak katılır mısınız, katılmak gerekir mi?

Aktif olarak katılmam gönülden desteklerim. Zira ben bu tür organizasyonlara katılınsa da "arabası temiz dünya pis (arabasını tezmi tutup pisliğini arabasının dışına boşaltanlar), evi temiz dünya pis (Evini temiz tutup evinin dışına kayıtsız kalanlar)" yaklaşımıyla yaşayıp da, sadece duyduğunda ya da çağırıldığında tepki veren insanların varlığını ya da hiç katılmayanları gördükçe "Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz" atasözümüzle iştigal ediyorum.

Katılmanın gereğine inanmıyorum.

TV ve radyoda bu konuları işleyen programları yeterli buluyor musunuz, nasıl olmalı?

Bu iş öyle yapılmaz, şimdiye kadar işe yaradığını görüp duyanınız var mı? Henüz o mesajı kitlelere ulaştıracak ve kabul ettirecek metodu bulamadı insanoğlu.

Hobi bahçeleri hakkında neler düşünüyorsunuz?

Yaygınlaştırılmalı, zira savaş görmemiş neslimiz yok. İnsanlar kendi yiyeceklerini yetiştirebilmeli, çevrelerini yeşillendirmeyi öğrenmeli.

malina Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 12-05-2008, 11:12   #2
Ağaç Dostu

papatyam's Avatar

Giriş Tarihi: 03-11-2006
Galeri: 1
Selahattin Bey, çok yardım sever paylaşımcı biri, kendisi ile ilk kudret narı aradığım zamanlarda tanıştım o gün bu gün güzel bir dostluğumuz var, yazacak o kadar çok şey vardı ki aklımda hepsi gitti )

Sizi tanıdığıma çok mutluyum iyi ki varsınız.

papatyam Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 12-05-2008, 11:34   #3
Ağaç Dostu

Özhan's Avatar

Giriş Tarihi: 20-03-2008
Galeri: 3
Forumdaki tüm konulara yetişen , hepsine cevap veren, ortak alım (paylaşım)organizasyonları yapan , banada çok yardımcı olan kişi. Teşekkürler Selahattin Bey.

Özhan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 12-05-2008, 11:38   #4
Ağaç Dostu

limon's Avatar

Giriş Tarihi: 14-03-2007
Galeri: 637
Diğer üyeler sizden neler öğrendi?

Neler öğrenmedi ki? Saymakla bitmez.... Kendisi o kadar alçak gönüllü ki bu cümleyi kurmamış Ben sizin yerinizde olsam aynen öyle yazardım

Sizi tanıdığım için çok memnunum hocam Sevgiler...

limon Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 12-05-2008, 12:01   #5
Ağaç Dostu

berduray's Avatar

Giriş Tarihi: 15-04-2007
Galeri: 72
Ben de kendisiyle sadece bir adet rica ettiğim fidan sayesinde müşerref oldum.

Kargo problemlerine, zaman kıtlığına rağmen, kendisi yılmadan fidan elime geçene dek uğraştı sağolsun.

Yoğunluğuna rağmen forumdaki sorularımıza bıkmadan usanmadan cevap veriyor, bilgisini paylaşıyor, Allah ondan razı olsun ve sitemizden eksik etmesin, müteşekkiriz.

berduray Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 12-05-2008, 12:10   #6
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 08-06-2006
Galeri: 232
Selahettin bey yazdiklarinizla sizi daha yakindan tanidim, bilginizi deneyimlerinizi, sizin deyisinizle "paylasimi guzel olan forumda" paylasmaniz ne guzel. Paylastiginiz her guzel seyin size, nasil bir keyif verdigini biliyor gibiyim. Guzel paylasimlarinizin daha, uzun bir zaman devam etmesi dilegi ile hosca kal.

Düzenleyen Ali H. ALI : 12-05-2008 saat 12:42
Ali H. ALI Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 12-05-2008, 12:29   #7
Ağaç Dostu

Koyu yeşil's Avatar

Giriş Tarihi: 24-10-2007
Galeri: 35
Selahattin Hocam, sizi tanımış olmaktan mutluluk duydum. Ellerinizle hazırladığınız sarı yasemen ve arap yasemini çelikleri şu an torfta. Umarım köklenirler de, bana sizi ve Güler Hanım'ı hatırlatırlar.

Koyu yeşil Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 12-05-2008, 12:49   #8
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 01-10-2007
Bu sene çimlendirdiğim bütün tohumlarda Selahattin beyin emeği var.Onun açıklamaları ve önerileri olmasaydı ben herhalde bütün tohumlarımı suyla boğar, içlerinden 1-2 tanesini de kazara kurtarabilirdim.Üyeler sizden ne öğrendi sorusunun en hayati cevabı benim açımdan bu herhalde. Öğrendiklerim bunla sınırlı değil ama benim için en önemli olanlardan biriydi. Gönderdiği birbirinden harika ve sağlıklı fideler de cabası.( Onları göndermek için harcadığı emeği hiç saymıyorum bile ) İyiki varsınız hocam binlerce teşekkür size.

nkoksal Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 12-05-2008, 14:19   #9
Ağaç Dostu

Süha Şendoğan's Avatar

Giriş Tarihi: 01-06-2007
Galeri: 38
Selahattin hoca için fazla lafa gerek yok.Dört dörtlük bir insan kısaca adam gibi adam.

Süha Şendoğan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 12-05-2008, 14:35   #10
Ağaç Dostu

İklimsiz's Avatar

Giriş Tarihi: 11-03-2007
Galeri: 53
Sizi, yazdıklarınıza binayen daha da yakından tanımak mutluluk verici. Çok mütavazi bir yanınız olduğunu da gördüm, "üyeler sizden neler öğrendi" sorusuyla

Mine hanımı da merakla bekliyorum, bakalım kendisi bu soruyu nasıl cevaplayacak Sizden öğrendiklerim olmasaydı, ne balkonda, ne bahçede sebze yetiştirmeye cesaret edemezdim.

Kabak-salatalık aşısı tuttu, ayrıca dünyanın en acı biberinden sayenizde tohum da alacağım inşallah

İklimsiz Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 12-05-2008, 15:29   #11
Ağaç Dostu

şükran ünal's Avatar

Giriş Tarihi: 25-07-2007
Galeri: 8
Selahattin Bey, sizi yakından tanımaktan mutluluk duydum. Bu sitede önerilerinizden hareketle bir çok bitkiye bakışım daha da değişti. Her sorulan soruya yoğun temponuza rağmen cevap verme nezaketini gösterdiniz çok sağolun. Bir talebenin gözünde ilk okul da tanıdığı ilk öğretmeni ne kadar çok değerli ise benim içinde siz öylesiniz. Diğer arkadaşları bilmem ama bana rehber oldunuz , tekrar çok teşekkürler.

şükran ünal Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 12-05-2008, 15:54   #12
Ağaç Dostu

Selahattin Yılmaz's Avatar

Giriş Tarihi: 16-05-2006
Galeri: 15
Arkadaşlar teveccühünüz için çok teşekkür ediyorum inanın mahcup oluyorum.

Selahattin Yılmaz Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 12-05-2008, 16:09   #13
Ağaç Dostu

Tuba's Avatar

Giriş Tarihi: 19-04-2007
Selahattin bey ilkyardım gibi, sıkışınca "nerde bu bilgisayar" diye aranıp yazıyorum, cevapsız kalmadım şükür Bazen iyerlere abuk subuk şeyler yazıyorum sonra arkamdan Selahattin bey toplayıp düzeltiyor. Teşekkür ederim burada olduğunuz ve özellikle sabrettiğiniz için...

Tuba Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 12-05-2008, 20:54   #14
Ağaç Dostu

Buket Aknar's Avatar

Giriş Tarihi: 30-03-2007
Galeri: 53
Sevgili Selahattin hocam iyiki sitemiz sayesinde sizi tanıdık. Doğaya ve bize katkılarınızdan dolayı size çok çok teşekkür ediyorum. Size bol yeşilli, çiçekli ve sağlıklı günler dilerim.

Buket Aknar Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 12-05-2008, 21:00   #15
agaclar.net

Mine Pakkaner's Avatar

Giriş Tarihi: 06-01-2006
Galeri: 99
Selahattin atak (hatta hiperaktif), bilgili, paylaşımcı ve profesyonel. Kitabi bilgiyi tecrübeyle, uygulamayla yoğurmuş. Bilgisini yardımını esirgemiyor, sakınmıyor.

Teşekkürler Selahattin.

Mine Pakkaner Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 12-05-2008, 21:06   #16
Ağaç Dostu

envor's Avatar

Giriş Tarihi: 05-01-2008
Galeri: 17
Sizi tanıdığıma çok memnun oldum Selahattin bey...

envor Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 12-05-2008, 21:11   #17
Ağaçsever

Evaca's Avatar

Giriş Tarihi: 10-05-2008
Siteye üye oldum.. Forumları ilgimi çekenler başta olmak üzere okumaya başladım..

Hemen hemen her forum konusunda Selahattin beyi biraz daha tanıdım..

Evet çok uzun süre değil, 3-4 günde tanıma şansım oldu kendisini..

Ama ortak tanım kelimelerinin altına bende imzamı atıyorum.

''Bilgili, paylaşımcı ve profesyonel. Kitabi bilgiyi tecrübeyle, uygulamayla yoğurmuş. Bilgisini yardımını esirgemiyor, sakınmıyor.''

İyi ki varsınız.

Saygılarımla..

Evrim

Evaca Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 12-05-2008, 22:24   #18
Ağaç Dostu

caretta's Avatar

Giriş Tarihi: 06-06-2007
Galeri: 121
Sitenin aktif bir üyesiyle daha tanışmaktan çok mutlu oldum
Herkesin sevdiği bir üyesiyle daha deseydim keşke..

caretta Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 12-05-2008, 22:34   #19
Ağaç Dostu

zenfree's Avatar

Giriş Tarihi: 20-03-2007
Galeri: 341
Selahattin Bey, tohumdan çıkan ilk fideleri sizin cesaretlendirmenizle şaşırtmıştım. Bu işe ısınmamda siz farketmesiniz bile büyük payınız var. Dergideki yazılarınız, forumdaki bilgilendirmeleriniz bizim için çok değerli. Tekrar çok çok teşekkürler. Ayrıca üslubunuzdaki alçak gönüllülüğü de belirtmeden geçemeyeceğim. Ağaçlar net ailesinin vazgeçilmeslerinden biri olarak görüyorum sizi.
Sizi tanımak çok güzel iyi ki varsınız.

Not: Bir ara kavga bile etmiştik.

zenfree Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 13-05-2008, 02:05   #20
Ağaç Dostu

Penelophe's Avatar

Giriş Tarihi: 30-04-2007
Galeri: 373
Paylaşımcı, uzman, öğretici, fedakar fakat sadece forumdan tanımak yetmiyor, yüzyüze tanıdığınızda, alçakgönüllü, tam anlamıyla hiperaktif, neşeli, sorduğunuz her soruya bıkmadan usanmadan cevap veren mükemmel bir insan, sizi tanıdığım için mutluyum Selahhattin bey.

Penelophe Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 13-05-2008, 11:12   #21
Ağaç Dostu

Oğuzhan's Avatar

Giriş Tarihi: 23-07-2006
Sizinle yüzyüze tanışamadık ama tanışmış gibi olduk.Benim için çok uğraştınız.Hele ahududu macerasını hiç unutmuyorum.Belki bir macera daha yaşarız
Paylaşımcı, uzman, öğretici, fedakar biri olarak sizi tanıdığım için çok memnunum.Hocam olarak size teşekkür ederim.Sevgiler .

Oğuzhan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 14-05-2008, 14:56   #22
Ağaç Dostu

M.Sema's Avatar

Giriş Tarihi: 31-07-2007
Galeri: 93
Sn Selahattin hocam; yazdığınız yorumlardan en çok faydalananlardan biriyim. Hala da çok eksiğim olduğu inancındayım. İyiki bu site var, sizler varsınız. Dilerim bizlerle birlikte daha çok uzun,sağlıklı ve mutlu bir ömür yaşarsınız. (Böylece kendimize de bir pay çıkarmış oldum.)

M.Sema Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 16-05-2008, 06:58   #23
Ağaç Dostu

bademagacı's Avatar

Giriş Tarihi: 11-03-2007
Selahattin Bey tertemiz bir anadolu insanı..
Bunun yanı sıra kendini bu denli yetiştirmiş bir Ziraat Mühendisi görmedim.
Dikkat ettim;ben nasılsa biliyorum havalarında da değil..
Herkesten yeni birşey öğrenirim mantığı ve merakıyla hareket ediyor.
O'ndan çok şey öğrendik.
Başımız sıkışınca arayacak bir tanıdığımızın olması çok güzel.
İyi ki varsınız hocam.

bademagacı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 16-05-2008, 10:27   #24
Ağaç Dostu

fatmadundar's Avatar

Giriş Tarihi: 16-08-2007
Galeri: 82
Selahattin Hocam, foruma katıldıktak kısa bir süre sonra ilk sizden yardım aldım. Köklendirme hormonu az miktarda bulunmadığı için büyük paketleri bizlere paylaştırıyordunuz. Bu bulunmaz bir fedakarlıktı. Ve talep ettikten sadece 16 saat sonra elime geçtiğinde çok şaşırmıştım. Forumda herkesin sorularına zamanında cevaplar verdiniz, hepimiz yararlandık.
Güler yüzlü, paylaşımcı, Mine Hanım'ın dediği gibi ne kadar hiperaktif olduğunuzu Manyas'ta yakından gördük.
Sizi tanıdığım için çok memnun oldum.

fatmadundar Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 16-05-2008, 11:40   #25
Ağaç Dostu

Gülşen's Avatar

Giriş Tarihi: 30-04-2008
Galeri: 30
Siteye üyeliğim çok yeni; girdiğimden beri her bölümü karıştırıp birşeyler öğrenmeye çalışıyorum.Gördüğüm, Selahattin Bey atom karınca gibi Herkesin sorusuna yetişiyor,bilgisini paylaşıyor.İyi ki varsınız Selahattin Bey.Sizi ve diğer arkadaşları tanıdığım için çok mutluyum

Gülşen Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 16-05-2008, 13:44   #26
doğasever

iargin's Avatar

Giriş Tarihi: 26-07-2006
Selahattin hocam, enerjisi, bilgisi ve sabrıyla hayatta bir insanın tanışabileceği nadir kişilerdendir.Sizi tanıdığım için çok şanslıyım.

iargin Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 16-05-2008, 13:52   #27
Ağaç Dostu

Sebahattin Sargın's Avatar

Giriş Tarihi: 16-12-2006
Galeri: 345
Selahattin Hocamın öğrencisi olmak benim için büyük bir şans oldu. Hocamdan bitkiler, insan ilişkileri ve hayat konusundan birçok şey öğrendim. İyi ki varsınız Hocam...

Sevgiler

Sebahattin Sargın Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 06-06-2008, 13:30   #28
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 16-05-2007
Merhabalar !

Yaz be Cemal yaz artık. İnan sana yakışmıyor ne çekiniyorsun. Kızarsa kızsın karşındaki FATLULU ALİ ÇAVUŞUN TORUNU;

O her zaman dedesinin izinde olmuş gerçekten bir vatan ve doğa sevdalısı. Dosluğun ve sevginin ne demek olduğunu çok iyi bilen bir insan. Kısacası arkadaşlardan birisi ne güzel yazmış tam bir ANADOLU insanı. Bilginin paylaşıldıkça çoğaldığının farkında gerçekten tam bir atom karınca. Elinde paketlerle Bursa otogarda tüm anadoluya fide, fidan,tohum gönderen bir deliye raslarsanız sakın şaşırmayın. Hele mısır çarşısında kafenin garsonuna çelik almayı ve aşılamayı gösterecek kadar ileride birisini görürsenizde şaşırmayın. Çünkü o bizim baş delimiz.

Çok bahtiyarım sizi tanıdım. İyiki varsınız.

Saygıyla.

cemal.S Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 06-06-2008, 15:01   #29
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 15-09-2006
Sevgili Selahattin ,
Herkes seninle ilgili söylenebilecek tüm güzel duygu ve düşüncelerini yazmışlar. Seni tanımaktan dolayı çok mutluyum. Yaşamın boyunca başarılı olmanı dilerim.

Mahmut Leventoğlu Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 06-06-2008, 15:18   #30
Ağaç Dostu

Selahattin Yılmaz's Avatar

Giriş Tarihi: 16-05-2006
Galeri: 15
Yorumları okuyunca ben neymişim dyorum şımarmıyorum ama bu kadarda gaz vermeyin kardeşim mahcup oluyorum inanın yorum yapanlarda benden aşağı kalır değil hani .

Selahattin Yılmaz Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 00:40.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024