agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Agaclar.net Kullanıcı Hizmetleri > İçimizden Biri
(https)

Beğeni Düzeni1Beğeniler

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 06-06-2008, 15:48   #31
Ağaç Dostu

malbman's Avatar

Giriş Tarihi: 25-04-2008
Galeri: 15
Siteye yeni üye olduğum günlerde, ilk bir kaç günü sadece forumda yazılanları (hiç abartısız söylüyorum tamamını) okuyarak geçirdim. Ve bu bir kaç günlük okuma seanslarında dikkatimi en çok çeken şey Selahattin Yılmaz adıydı. Nasıl dikkat çekmesin ki; adam bir yandan biber yetiştirirken kazaya uğramış bir arkadaşın lastik değiştirmesine yardım ederken, aynı anda diğer tarafta domateslerine akar bulaşmış bir başka arkadaşa ilaç tarifi verip, diğer eliyle de salatalık fidanlarını şaşırtmaya korkan bir başkasına fidanları nasıl şaşırtacağını uygulamalı olarak gösteriyordu.Eh ben Selahattin hoca için ne söyleyeyim. Hocam hiç bir şekilde bilgi sahibi olmadığım konularda, sayende çok şey öğrendim ve öğrenmeye de devam ediyorum. Sana ve senin nezdinde çok değerli bilgiler edindiğimiz, bilginin paylaştıkça büyüyeceği fikrini düstur edinmiş diğer arkadaşlara da sonsuz teşekkürler.

malbman Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 06-06-2008, 15:53   #32
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 28-07-2007
Galeri: 92
Hocam,
Sizin gibi bir hemşerim olduğu için gurur duyuyorum.

Hiperaktif,
Yardımsever,
Dost canlısı,
Sabırlı..(Bu sabır konusu, bizlere bilgilerinizi aktarırken geçerli tabii)

Sevilay Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 20-06-2008, 02:52   #33
Ağaç Dostu

kuzen38's Avatar

Giriş Tarihi: 30-10-2007
Selahattin beyin foruma katkılarını, bilgi paylasımlarını gören bir üye olarak kendisine teşekkür ediyorum.

kuzen38 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 01-08-2008, 10:05   #34
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 19-06-2008
Galeri: 25
Geç de olsa bu bölümü fark ettim. Yazmadan da geçemedim. Selahaddin bey, sizi tanımak çok güzel, bilgi ve birikimlerinizi paylaştığınız için teşekkürler.

Emine Aktaş Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 02-08-2008, 18:04   #35
Ağaç Dostu

Mermaid's Avatar

Giriş Tarihi: 29-05-2008
Galeri: 4
Sn. SELAHATTİN YILMAZ
Genç, dinamik mesleğine gönül vermiş,doğayı ve insanları seven hiç bıkmadan küçücük sorulara bile cevap veren güzel insan.

Sayesinde balkonda kurmuş olduğum bahçem hayat buldu. Önerileriyle domateslerimi hayata döndürdü. Göndermiş olduğu çelikler balkonuma ayrı bir güzellik kattı.
Kısacası tıkandığımız her noktada can simidi oldu.

SAĞOLASIN SELAHATTİN HOCAM

Herşey için sonsuz teşekkürler.
Dilerim herşey gönlünüzce olur.

Mermaid Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 02-08-2008, 19:05   #36
Ağaç Dostu

Selahattin Yılmaz's Avatar

Giriş Tarihi: 16-05-2006
Bu tür mesajları gördükçe azmim ve yardım etme istek ve arzum artıyor teşekkür ederim arkadaşlar...

Selahattin Yılmaz Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 09-10-2009, 15:30   #37
Ağaç Dostu

tturt's Avatar

Giriş Tarihi: 20-04-2008
Galeri: 112
Maalesef bende bu bölümü geç keşfedenlerdenim.
Selahattin Hocam'ın bahçe konusunda kendimi geliştirmemde büyük emeği var sabırla forum ve mail yoluyla sorularımı cevaplandırırken telefonlarımda da benimle içtenlikle ve nezaketle görüştü. Teşekkürler Selahhattin Hocam. Sizi tanımak benim için büyük bir keyif ve kazanç, sağlıcakla kalın.

tturt Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 09-10-2009, 15:49   #38
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 22-07-2008
Çok ihmalkarım.. Çook!

Yeni gördüm burayı.. Kİmbilir daha gözümden kaçan neler var bu zengin platformda.

Selahattin Bey ile GSm den iletişim kurma şansına ben de sahibim. Kesinlikle yardıma açık, açık olduğu kadar da arda arda gelen soruların bitiminde, yine de "ne zaman isterseniz danışabilirsiniz" gibi nazik bir yaklaşım sergilemek!!

Ne mutlu bizlere ki sizinle tanışma şansına sahibiz Selahattin Bey!

fizban Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 09-10-2009, 15:59   #39
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 05-08-2009
Cevaplanmamış soru kalmasın, 1 doğru yorum bir fidandır mantığıyla bilgi paylaşıyorsunuz. Teşekkürler

cukurovalı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 10-10-2009, 14:42   #40
Ağaç Dostu

almira's Avatar

Giriş Tarihi: 24-02-2009
Galeri: 4
Sayın Hocam; sizi tanımaktan onur duydum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sevgiler.

almira Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 10-10-2009, 15:03   #41
Ağaç Dostu

Adalet Yağcı's Avatar

Giriş Tarihi: 25-06-2008
Galeri: 260
Selahattin bey, sitede sizin gibi, yardım alabileceğimiz bir ustanın bulunması çok hoş.
Sizi daha yakından tanıdığım için mutlu oldum.

Adalet Yağcı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 10-10-2009, 15:39   #42
Ağaç Dostu

Cumhur Tonba's Avatar

Giriş Tarihi: 07-07-2008
Galeri: 80
Selahattin Bey,
Sizi yazılarınızdan tanıyorum. İnşallah nasip olurda bir gün tanışırız. Arkadaşlar tüm özelliklerinizi sıralamış. Bana yazacak bir şey kalmamış.
Sevgi, saygı ve selamlarımı sunuyorum.

Cumhur Tonba Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 12-10-2009, 05:55   #43
Ağaç Dostu

fellez's Avatar

Giriş Tarihi: 12-01-2008
Galeri: 125
sizi tanıdığıma çok memnunum .sitede hangi konuyla ilgili olursa olsun her türlü sorumuzu bıkmadan usanmadan, şakayla karışık her şekile cevapladınız..tam bir eğitimcisiniz. ne kadar hiperaktif olduğunuzu da manyas'ta gördük.iyi ki varsınız hocam...

fellez Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 12-10-2009, 10:45   #44
Ağaç Dostu.

bahtiyar02's Avatar

Giriş Tarihi: 14-09-2006
Galeri: 3
Sevgili Selahattin Yılmaz dostum gerek formda gerekse telefonla olsun bizlerden yardımlarını bıkmadan usanmadan esirgemediğin için çok teşekkür ederim İyiki varsınız ve iyiki agaclar.net'tesiniz sizi tanıdığıma çok sevindim.saygılar

bahtiyar02 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 19-10-2009, 22:53   #45
Ağaç Dostu

celalsungur's Avatar

Giriş Tarihi: 29-08-2007
Galeri: 93
''Kitabı okurken karar vereceksiniz. Yapan edenlerden misiniz, yoksa şikayet edenlerden mi?''
Atlas Silkindi kitabının tanıtım yazısından...

Sevgili Selahattin Hoca'mı hiç şikayet ederken görmedim. Yüzünde hiç acı izi, bezginlik görmedim. Çakmak çakmak gözlerinde ümitsizliğe hiç raslamadım.
Sırtında dostları için Dünya'yı taşırken, her daim silkinen Atlas'ı hatırlattı bana.
Dilerim emeklerinin karşılığı hep güzellikler olarak döner sana sevgili kadim dostum, Sevgili Selahattin Hocam.

celalsungur Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 20-10-2009, 15:09   #46
Ağaç Dostu

Teşekkür ediyorum Celal abim. Burası benim evim gibi, öğretmenken okul serasında anlatabildiklerimi ve paylaşabildiklerimi burada çok daha ulusal düzeyde yapabiliyorum tabi kendime yorucu bir maliyet getirmeden. Üstelik ülkemin doğasına aşık, onu korumak isteyen, ona gönüllü hizmet eden harika insanlarla tanışıyorum.

Aylardır sıkıntısını ve sorunlarını yaşadığım hakkımda yapılan maliye şikayetine rağmen bana yine en büyük desteği agaclar.net ve sizler verdiniz şikayet eden bir kişiye rağmen onlarca kişinin destek ve moral mesajlarıyla yine buradayım, soyadım YILMAZ idi öyle kalmasına sizler destek oldunuz. Burada aldığım dualar, teşekkürler, minnettarlıklar herşeyden el etek çekme kararlarımı çok defa gözden geçirmeme neden oldu ve merhem sürdü ve kendime gelmemi sağladı.

Yine de daha yapacak çok şey var, ayağımıza bizi tökezletecek şeyler takılsa da sevenlerimiz ve bizi umursayanlarımız var, agaclar.net ve her şey için teşekkürler

Eski 20-10-2009, 15:38   #47
Ağaç Dostu

hozat's Avatar

Giriş Tarihi: 13-03-2009
Galeri: 45
Selahattin Hocam,

Siteye üye olduğumda, bilgisayar acemisi ve ürkek bir ruh hali içinde günlerce kuralları,sayfaları okuyarak epeyce zaman geçirdim.

Bir şeyleri anlamaya başlayınca sıra mesaj yazmaya geldi.
Okuduğum başlıklarda sizin mesajlarınız ve verdiğiniz bilgiler ilgimi çekiyordu.

Bendeki yeriniz çok ayrı Hocam. Çünkü ilk mesajımı özelinize yazarak,emekli öğretmen olduğumu, acemiliğimi ve şaşkınlığımı belirterek sizden yardım istemiştim.

Cevabınız geç kalmadan geldi, ne kadar sevinmiştim anlatamam.
Cesaret veren sözlerinizle bir şeyi başarmış olmanın mutluluğunu yaşattınız bana.

Şu anda tüm mesajlarımı silsem de sizinki halâ duruyor.Çünkü onda mesaj 1 yazıyor.

Herkese her konuda : İçten, sevgi dolu, bilgilendirici, egitici katkılarnız için teşekkür ediyorum.

Yüzlerce insan sizden feyz alıyor,"her ak sürüde bir kara koyun" çıkarmış naçizane diyorum ki: Ne olur hep armızda olun. Kara koyun zaten yolunuzdan çekilmek zorunda kalacaktır.

Size duyulan sevgi seli hiçbir zaman dinmiyecektir.

saygılarımla..

Düzenleyen hozat : 20-10-2009 saat 16:33
hozat Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 20-10-2009, 15:43   #48
Ağaç Dostu

karaaslan50's Avatar

Giriş Tarihi: 30-03-2008
Selahattin hocam, çok doğru söylüyorsun yapacak çok şey var. Ülkemiz, insanımız ve sizi sevenler için. Siz doğru bildiğiniz yolda yürümeye devam edin, Allah yolunu açık etsin. Meyve veren ağaç taşlanırmış, sizin de istemeyenleriniz olması gayet normal. Şundan emin olabilirsin herkes yaptıklarının karşılığını elbet bulacaktır. Allah herkesin gönlüne göre versin, emeğinizi zayi etmesin. Selamlar.

karaaslan50 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 20-10-2009, 15:47   #49
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 13-04-2006
Galeri: 25
Kara koyunlar çıksa da, meyve veren ağaçlar taşlansa da kalbinde gerçek sevgiyi taşıyanlar ayakta kalacaktır.

denizakvaryumu Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 21-10-2009, 16:35   #50
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 21-10-2009
süper

serdarrrr Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 21-10-2009, 19:49   #51
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 16-05-2007
QUOTE=cemal.S;245147]Merhabalar !

Yaz be Cemal yaz artık. İnan sana yakışmıyor ne çekiniyorsun. Kızarsa kızsın karşındaki FATLULU ALİ ÇAVUŞUN TORUNU;

O her zaman dedesinin izinde olmuş gerçekten bir vatan ve doğa sevdalısı. Dosluğun ve sevginin ne demek olduğunu çok iyi bilen bir insan. Kısacası arkadaşlardan birisi ne güzel yazmış tam bir ANADOLU insanı. Bilginin paylaşıldıkça çoğaldığının farkında gerçekten tam bir atom karınca. Elinde paketlerle Bursa otogarda tüm anadoluya fide, fidan,tohum gönderen bir deliye raslarsanız sakın şaşırmayın. Hele mısır çarşısında kafenin garsonuna çelik almayı ve aşılamayı gösterecek kadar ileride birisini görürsenizde şaşırmayın. Çünkü o bizim baş delimiz.

Çok bahtiyarım sizi tanıdım. İyiki varsınız.

Saygıyla.[/QUOTE]

Fatlulu ALİ ÇAVUŞUN torunu olmayı kolaymı sanıyorsun hemşerim. Her zaman her şeyimle yanındayım unutma.

Bir dost.

cemal.S Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 21-10-2009, 20:23   #52
Ağaç Dostu

Eyvallah...

Eski 21-10-2009, 20:48   #53
Ağaçsever

Shibumi71's Avatar

Giriş Tarihi: 13-10-2009
bende yardımları için çoook ama çok teşekkür ediyorum. Ama zannedersem ben değişik konularda da kendilerini rahatsız edeceğim umarım rahatsız olmaz

herkese
saygı&sevgilerimle

Shibumi71 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 22-10-2009, 13:14   #54
Ağaç Dostu

anilozer112's Avatar

Giriş Tarihi: 23-06-2005
Galeri: 45
Yardımları ve paylaşımları çoktur. Forumda sizin gibi bir bilgiler yardım almak ve aynı forumu solumak güzel.

anilozer112 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 24-10-2009, 23:36   #55
Ağaç Dostu

Sonja Varol's Avatar

Giriş Tarihi: 13-03-2007

Gercek dost, ayrica doga dostu. Biber tohumlarini islak mendil icinde bana gelinceye kadar yari cimlenmis zarf icinde aldigimi, dut fidanini paketleyip ucakla önce Avusturya`ya, Avusturya`dan bana postayla geldigini, camin üzerinde kis günü dut verdigini unutmadim.
Seni tanidigimiz icin cok sansliyiz sevgili Selahattin. Bu dostluk Türkiye`ye dönüsümüzde de devam edecek insallah.

gulcingiller beğendi.
Sonja Varol Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 24-10-2009, 23:49   #56
Ağaç Dostu

Çok teşekkür ediyorum sevgili sonia.

Eski 25-10-2009, 21:38   #57
Ağaçsever

sadocan's Avatar

Giriş Tarihi: 19-01-2007
Değerli hocam sizi hem Bahçesel, hemde Ağaçlar net sitesinden çok yakın takip etmekte aynı zamanda telefonlada bir kaç defa görüşmüş olmanın mutluluğunu yaşayanlardan biriyim, KİMİ İNSAN VARDIR; BİLGİYİ PARAYLA SATAR; KİMİ İNSAN VARDIR PARASIYLA BİLGİ BULAMAZ; hocam sizi ilk bahçeselden tanıdım kısa bir mesaj attım ve gecenin bir vaktinde telefonum çaldı birde baktımki sizmişsiniz meğer, her mesajı elinden geldiği kadar cevaplamaya çalışan gerek teletonla, gerekse meillerle insanlara türlü bilgileri sunan bir şahsiyetsiniz, sizi tanımaktan gerçekten mutluyum işiniz gücünüz rastgelsin ömrün uzun olsun yolun ve bahtın açık olsun sizi çekemeyenlerde ÇATLASIN......

sadocan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 05-11-2009, 14:06   #58
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 24-10-2008
selahattin bey ben yenişehir meslek yüksek okulundan veysel elinizde bodur meyve fidanlarınız varmı satışını yaptığınız

veysel14 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 05-11-2009, 14:08   #59
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 24-10-2008
birde z900 kirazının en iyi tozlayıcısı hangi türdür bilgi verirseniz sevinirim

veysel14 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 27-11-2011, 12:03   #60
Ağaçsever

Giriş Tarihi: 05-07-2009
Selahattin Bey, benim gibi acemi doğa severlere yaptığınız yardımlar için çok teşekkür ederim (agaclar.net, hemde Bereket tv'de). Cumartesi akşamları artık sizi seyredeceğiz. Dün ilk defa izledim. Başta biraz heyecan olduğu halde çok güzeldi. Sizden Bereket tv'de biraz daha pratik şeyler anlatmanızı rica edeceğim.Şimdi önümüz tohum ekme zamanı az kaldı. Dün kökleri anlatırken acaba fideleri yan yatırarak ekersek daha iyi bir köklenme mi olur. Bu ekime uygun cinsler nelerdir. Yan ekileren fidelerin çok büyük kök sistemine sahip olacağı yazılıyor. Yarım metre kök boyu gibi. Yatırılan gövdedeki yapraklar koparılırmı. Resimle olursa daha iyi olur.
Selahatin bey herşey için çok teşekkür ederim. Bize yol gösterenlerdensiniz.

merkal Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 20:57.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024