agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Agaclar.net Kullanıcı Hizmetleri > İçimizden Biri
(https)

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 08-05-2008, 10:34   #31
Ağaç Dostu

şükran ünal's Avatar

Giriş Tarihi: 25-07-2007
Galeri: 8
Sevgili Sebo, seninle ilgili düşüncelerimi zaten arkadaşlar çok güzel dile getirmişler. Çok örnek alınacak bir gençsin, etrafına olgun düşüncelerinle bakışınla pozitif enerji dağıtıyorsun. Oğlum yok ama seni bir oğlum kadar kendime yakın görüyor ve seviyorum. Hep mutluluk başarı ve sağlık seninle olsun.

şükran ünal Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 08-05-2008, 13:57   #32
Ağaç Dostu

Oyaman's Avatar

Giriş Tarihi: 20-03-2007
Galeri: 12
Sevgili Sebahattin , siteye yeni üye olduğum günlerde ve senin yazılarını okuduğum anlarda , orta yaş olgunluğunda bir ziraatçi olarak düşünüyordum seni.
Ne zaman profiline baktım ve hayretler içinde kaldım . Ne mutlu senin gibi pırıl pırıl bir genci topluma kazandıran anne ve babaya !

Oyaman Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 08-05-2008, 14:18   #33
Ağaç Dostu

Süha Şendoğan's Avatar

Giriş Tarihi: 01-06-2007
Galeri: 38
Sevgili Sebo'cum..
Seni bu topluma kazandıran başta anne ve babana sonra Selahattin hocaya teşekkür ederiz.
Allah herkeze senin gibi bir evlat nasib etsin..

Süha Şendoğan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 08-05-2008, 15:48   #34
Ağaç Dostu

venus's Avatar

Giriş Tarihi: 09-03-2008
Sevgili Sebahattin,
Henüz yeni oldugum halde sanki seni ve agaclar.net ailesini uzun suredir tanıyormuş gibi hissediyorum.Yazılanlardan anladıgım,senin hakkında yanılmadıgımdı.Cunku seni kardeşim gibi hissetmiştim ve çok cici bulmuştum. Genç yaşına ragmen bu kadar saygılı ve bilinçli olman şaşırtıcı olmakla beraber, huzurluyum gelecegimiz adına....Hep çevrendeki insanları şaşırtmaya devam et, devam etki güzelli görsünler...Ben ruhunun ve yüreginin çok güzel ve dogru oldugunu gördüm.Umarım birgün tanışma şansımız da olur...Artık darısı diger anne-babaların başına ve tabi ki benim henüz yok da.Sevgiler

venus Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 10-05-2008, 15:05   #35
Ağaç Dostu

Sebahattin Sargın's Avatar

Giriş Tarihi: 16-12-2006
Galeri: 345
Sevgili ada ablacığım;

Sen övgüleri fazlası ile hakediyorsun canım ablacığım, övgü dolu güzel sözlerin ve ilgin için çok teşekkür ederim ablacığım...

Sevgili Şükran Ünal;

Bu son derece içten ve sıcak mesajını için teşekkür ederim. Sizin aslanlar gibi bir oğlunuz var burada hiç merak etmeyin siz. İyi dilekleriniz ve güzel sözleriniz için teşekkür ederim efendim.

Sevgili Oyaman;

Sizin siteye ilk geldiğiniz günler hatırlıyorum Teşekkür ederim güzel sözleriniz için, benim için önemlisiniz bunu biliniz

Sevgili Turco;

Amin Allah herkese sizin gibi dostlar nasip etsin. Hepiniz benim için çok değerlisiniz.

Sevgili Venus;

Bu son derece sıcak ve içten mesajınız beni gerçekten çok sevindirdi. Çok teşekkür ederim ilginiz ve güzel sözleriniz için. Bende sizi bir ablam gibi görüyorum, Bursaya yolunuz düşerse mutlaka haberım olsun. Dediğiniz gibi inşallah bir gün tanışma imkanımız olur. Allah hayırlı ömürler ve evlatlar nasip etsin size de.

Sevgiler

Düzenleyen Sebahattin Sargın : 14-04-2010 saat 11:00
Sebahattin Sargın Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 10-05-2008, 21:59   #36
agaclar.net

Mine Pakkaner's Avatar

Giriş Tarihi: 06-01-2006
Galeri: 99
Sevgili Sebahattin çok güzel bir gençsin, inşallah da adam gibi bir adam olacaksın. Ne yaparsan en iyisini yapacağını biliyorum. Hayat ve şans sana hep gülsün.

Mine Pakkaner Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 11-05-2008, 19:46   #37
Ağaç Dostu

bademagacı's Avatar

Giriş Tarihi: 11-03-2007
Öz kardeşim olsa bu kadar severdim. Sebahattin'i tanıdıktan sonra kendi kuşağımdan sonra gelenler hakkında hep güzel ve umut dolu duygular beslemeye başladım.

bademagacı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 12-05-2008, 08:55   #38
Ağaç Dostu

Koyu yeşil's Avatar

Giriş Tarihi: 24-10-2007
Galeri: 35
Sebo, seni tanımaktan çok mutlu oldum. Umarım yakında yine görüşürüz.

Koyu yeşil Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 13-05-2008, 11:15   #39
Ağaç Dostu

Oğuzhan's Avatar

Giriş Tarihi: 23-07-2006
Sebo seninle görüşemedik.Çok iyi kalplisin.Umarım her genç senin gibi olur.Sevgiler .

Oğuzhan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 14-05-2008, 14:34   #40
Ağaç Dostu

M.Sema's Avatar

Giriş Tarihi: 31-07-2007
Galeri: 93
Güler Hanım'ın bahçesinde ki çekilen resimler gözümün önündeyken bir de daha yakından sizi tanımış olmak çok hoş. Uzun bir ömür böyle neşeli, sağlıklı, canlı ve ışıl ışıl kalmanız dileklerimle.

M.Sema Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 15-05-2008, 16:38   #41
Ağaç Dostu

Sevgili Mine Hanımcığım;

İlginiz ve güzel sözleriniz için çok teşekkür ederim. Sizin yazınızı görmek ve bu güzel sözlere layık olduğumu düşünmeniz beni çok sevindirdi efendim.

Sevgili Bademağacı;

Canım ablacığım tabi ki senin kardeşinim ben, sen benim için bu sitedeki en önemli arkadaşlarımızdansın.

Sevgili Koyu yeşil;

Ben sizi ve tunç'u tanıdığıma çok memnun oldum. Sizi güler Hanımın bir kuşak sonra ki versiyonu olarak görüyorum. İnşallah bir İzmir toplantısından görüşürüz tekrar

Sevgili Oğuzhan;

İlgin ve güzel sözlerin için teşekkür ederim Oğuzhan ağabey. İnşallah en kısa zamanda tanışmış oluruz.

Sevgili M. Sema;

İlginiz ve güzel sözleriniz için çok teşekkür ederim efendim. Hep birlikte nice mutlu ömürler geçiririz inşallah.

Sevgiler

Eski 21-05-2008, 11:23   #42
Ağaç Dostu

mormenekşe's Avatar

Giriş Tarihi: 16-03-2007
sevgili kardeşim sebahattin sen kendini tanıtırken ''sıradan ve sevecen'' demişsin ben senin sıradan değil ama sevecen olduğundan eminim.forumda ki yazılarından takip ettiğim kadarı ile sıradan olmak bir yana örnek bir gençsin.senin gibi duyarlı,saygılı ve sevgi dolu bir genç yetiştirdikleri için de aileni ayrıca kutlarım.hep böyle duru ve sevgiyle kal.

mormenekşe Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 21-05-2008, 21:58   #43
Ağaç Dostu

Sevgili Mormenekşe;

İlginiz ve güzel sözleriniz için çok ama çok teşekkür ederim. Elimden geldiği kadar sevdiğim insanlara karşı saygılı ve sevgi dolu bir insan olmaya çalıştım hep. Çünkü karşındakine ne verirsen onu alırsın

Sevgiler

Eski 03-06-2008, 14:39   #44
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 16-05-2007
Sevgili Sebahattin!

Hakkında yazılanlanları fazlası ile hak ettiğine inanan birisi olarak bak neler yazacağım.

Sanane kardeşim !

Çiçekmiş, böcekmiş ,ağaçmış, doğa imiş tabiyatmış sevdası sanamı düştü. Sen git kahveye boş boş oturup okeyini oynasana. Yok efendim Ulu dağın doğal bitki örtüsü zarar görüyormuş sana ne kardeşim sana ne?
Ta kalkıp gidersin İstanbullara bulursun bütün delileri kafe krapende oturursun delilik yahu zır delilik. Birde tutturdu illa Gülerin bahçesine gidip tohumlar güller çelikler alıp çoğaltacak ve herkesle paylaşacakmış. Sana ne kardeşim sana ne ? Bak emsallerinin çoğunun umrundamı? Onlar selam yerine (***) merhaba yerine (***) yazarak ülke yanmış yıkılmış umrumdamı diyerek nasılda zamanı öldürüyorlar. Bir güzel türkçeyi katlediyorlar internet kafelerde.Takılsana onlara.

Şu anda halini görür gibiyim. Güldürme beni Sebo. İnan senin gibi geçlerin bu ülkede var olduğunu bilmek ve seni tanımak ailece bizi çok sevindirdi. Geleceğin GIDA MÜHENDİSİNİ sevgiyle selamlıyoruz. Yengen ve ben.
İyi ki varsınız.

Sevgi ile.

cemal.S Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 03-06-2008, 16:40   #45
Ağaç Dostu

Cemal ağabeyciğim;

İyi ki varsın, nasıl güldürdün beni Senin yazılarını özlemişim vallahi, senin çok farklı bir üslübun var. Mizahi olarak söylediklerinizi yapmadığım için bazen zor anlar yaşıyorum, dalga geçiliyorum. Bu canımı çok sıkıyor ama beni kabul eden böyle eder, yapacak bir şeyim yok...

İnanın bende sizin gibi dost canlısı bir aileyi tanıdığıma çok sevindim...
İnanın bende sizin gibi bir büyüğe, bir ağabeye sahip olduğum için çok sevindim...
İnanın bende sizin gibi bir hayat koçuna sahip olduğum için çok sevindim...
Bunları yaza yaza bitiremem...

Geleceğin Gıda Mühendisi sizleri büyük bir saygı ve sevgi ile selamlar. Yengeme ve Sansar ailesine sevgi dolu selamlar olsun...

Vallahi özlemişim seni Cemal ağabeyim...

Sevgiler

Eski 10-09-2008, 16:10   #46
Yeni Üye

halim_17's Avatar

Giriş Tarihi: 05-04-2007
Canım arkadaşım Sebahattin, seni tanıdığıma çok memnunum. Lisede çok güzel bir 4 yıl geçirdik. Seninle yaptıklarımızı, konuştuklarımızı hiç unutmayacağım. Hayat boyu hep dost kalacağım canım arkadaşım...

halim_17 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 10-09-2008, 21:26   #47
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 19-06-2008
Galeri: 25
Siteye yeni üye olduğumda çok dikkatimi çekmişti. Herkesin Sebahaddin beye karşı gösterdiği ilgi, kardeş yakınlığı gibi idi. İnsanlara saygılı ve kibar yaklaşımlarınız, yazılarınıza da yansıyor.
Sizi tanımak çok güzel. Sevdiğiniz alanlarda çalışıp, mutlu olmanızı diliyorum...

Emine Aktaş Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 11-09-2008, 03:42   #48
Ağaç Dostu

Metin Y.'s Avatar

Giriş Tarihi: 03-05-2007
Galeri: 66
Geleceğin aydınlık ve herşey gönlünce olsun güzel Kardeşim...

Metin Y. Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 11-09-2008, 12:00   #49
Ağaç Dostu

Canım arkadaşım Halim;

Bende seninle çok güzel bir 4 yıl geçirdiğim için ve senin gibi bir dostum olduğu için çok mutluyum. İyi ki varsın Halimciğim...

Sevgili Emine Hanım;

İlginiz ve güzel sözleriniz için çok teşekkür ederim, sizi tanımak da çok güzel efendim...

Sevgili Metin Bey;

Sizi ilk geldiğiniz günden beri izliyorum yazılarınızı, açtığınız konuları. İlginiz ve güzel sözleriniz için çok teşekkür ederim...

Hep birlikte aydınlık geleceklere arkadaşlar....

Sevgiler

Düzenleyen Sebahattin Sargın : 09-10-2009 saat 22:00
Eski 11-09-2008, 15:01   #50
Ağaç Dostu

nisan0671's Avatar

Giriş Tarihi: 18-06-2008
Galeri: 1
Merhaba Sebo, siteyi keşfettiğimden beri hangi kısıma girsem maaşallah ordasın. Aferin kardeşim. Senin gibi genç ve ilgili bir kişiyi tanımak beni mutlu etti. Bu tür çabalarınla bütün gençlerimize örnek olursun inşallah. Üniversite hayatında da normal hayatında da sağlıklı başarılı yıllar dilerim.Sevgilerle.

nisan0671 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 11-09-2008, 15:06   #51
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 02-06-2008
Sebo cuğum seni anlatmak sayfalar sürer herhalde... Helal olsun diyorum yine..

Sevgili arkadaşlar siz seboyu birde yüz yüze tanıyın burada yazılanların ne kadar az olduğunu anlayacaksınız...

Doğal Doğa Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 11-09-2008, 16:49   #52
Ağaç Dostu

Utandım ben şimdi yahu

Sevgili Nisan0671;

Elimden geldiği kadar başlıkları ziyaret edip, bilgimi paylaşıp üyelerimize yardım etmeye çalışıyorum. Başarı oluyorsam ne mutlu bana, ilginiz ve güzel sözleriniz için çok teşekkür ederim....

Sevgili Doğal_Doğa;

Öncelikle sizi ve ortağınız Hüseyin Beyi tanıdığıma çok memnun oldum, bunu belirteyim. Daha sık sık görüşeceğiz emin olunuz, ilginiz ve güzel sözleriniz için çok teşekkür ederim...

Sevgiler

Eski 11-09-2008, 21:23   #53
Ağaç Dostu.

bahtiyar02's Avatar

Giriş Tarihi: 14-09-2006
Galeri: 3
sevgili sebahattin dostum seninle tanışmak bir ayrıcalık.

dostlar tüm kelimeleri kullanmış bana kulanacağım kelime bırakmamışlar.
tanıştığımıza memnun oldum.
saygılar sevgiler

bahtiyar02 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 12-09-2008, 00:41   #54
Ağaç Dostu

Sevgili Bahtiyar02;

Bende sizinle tanıştığıma memnun oldum, ilginiz ve güzel sözleriniz için çok teşekkür ederim. Balkonunuzu ve evcil hayvanlarınızı ilgi ile takip ediyorum, çalışmalarınızın devamını diliyorum...

Sevgiler

Eski 12-09-2008, 06:19   #55
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 25-06-2008
Sebo,
seni tanıdığıma çok sevindim doğrusu sende kardeşimi görüyorum desem yeri belkide kalbimde ondan yerin ayrı dilerim hayatın boyunca güzellikler hiç peşini bırakmaz.

aliş Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 12-09-2008, 09:11   #56
Ağaçsever

zerdüşt's Avatar

Giriş Tarihi: 24-05-2008
Galeri: 13
Sevgili Sebocuğum;

Sadece sanal bir ortamda değil bu güzel sitemizin dışında da ,agaclar.net sayesinde, seni tanıdğım için bu siteye öncelikle bir teşekkür borçluyum.

Sadece iyi bir dost olduğun için değil; insanlığın, düşüncelerin, tavırların ve tabi bursa toplantıları için eşi bulunmaz bir insansın. Umarım doğru olan düşüncelerin ve dostluğumuz daimi kalır.

Bu arada bandırmaya gittiğin için elimden kurtulduğunu sanma orda da rahatsız edeceğim seni. Bandırmada istediğin gibi güzel bir öğrencilik yaşamanı en az o kadar güzel de bir iş hayatının olmasını ümid ediyorum.

SAYGILARIMLA....

zerdüşt Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 12-09-2008, 12:22   #57
Ağaç Dostu

Sevgili Aliş;

İlginiz ve güzel sözleriniz için teşekkür ederim, bende sizi agaclar.net ailesinden görüyorum...

Sevgili ve Değerli Zerdüşt;

Canım arkadaşım ne yazsam ben sana şimdi bilmem ki. Siteden tanıyıp bu kadar kısa sürede ısındığım çok sevdiğim bir arkadaşım. Beni bu güzel sözlerin ile utandırıyosun, çok teşekkür ederim.

Bandırmada yalnız bırakırsan depresyona girerim zaten Ben kimle sohbet edip güleceğim olmaz ki ama. İnşallah ikimizinde başarılı bir iş hayatı olur....

Sevgiler

Eski 12-09-2008, 12:29   #58
Ağaç Dostu

nisan0671's Avatar

Giriş Tarihi: 18-06-2008
Sebo tekrar merhaba. Benim büyük oğlum bu sene lise 1e başladı. Şu avatardaki resmin o gibi geliyor. Ama artık sen üniversitelisin değil mi? Değiştirsek mi resmi ne dersin? Yoksa bizim gözümüzde hep küçük mü kalmak istiyorsun
Sevgiler kardeşim.

nisan0671 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 12-09-2008, 12:35   #59
Ağaç Dostu

Merhaba Sevgili Nisan0671;

O resmimi çok seviyorum ben, ne kadar büyüsemde hep sitenin ufaklığı olarak kalacağım ben zaten

Oğlunuza yeni hayatında başarılar dilerim, Lise günlerini iyi değerlendirsin bir daha bulunmuyor.

Hele benim gibi yatılı bir okulda okuyunca bir sürü şehirden arkadaşın oluyor, gerçi ben yatılı değildim. Ama arkadaşlarımı çok özledim ;( Her şehirde bir evim var zaten hem sitede ki üyelerden hem de okulda ki arkadaşlarımdan....

Sevgiler bizden

Eski 12-09-2008, 17:48   #60
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 20-09-2006
Sebahattin merhaba,

Kısmet bugüne imiş, geç olsun da güç olmasın.

Bu meclisin "fişek"isin sen.

Keyfi, neşe, enerji, gençlik getireni.

Aynen devam...

lerdemir Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 15:24.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024