agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Agaclar.net Kullanıcı Hizmetleri > İçimizden Biri
(https)

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 09-06-2008, 12:28   #1
agaclar.net

malina's Avatar

Giriş Tarihi: 03-04-2004
Galeri: 88
Oğuzhan

Agaclar.net'e geliş maceranız nasıl oldu?

Kokulu bitkilere karşı daha bir ilgim var . Çiçekçiden bir gardenya almıştım. Aldığımda her çiçekte olduğu gibi muhteşem görünüşlü ve çok güzeldi. Üzerinde bol tomurcuk vardı. Misafirimiz eve geldi. Bir kaç gün sonra yapraklar sararıp ,tomurcuklar dökülmeye başladı. Ben de panik başladı. Bu panik sayesinde internette sörf yaparken bu güzel siteyle tanıştım. İlk önce misafir olarak katıldım. Daha sonra üye oldum. İyi ki de olmuşum.

Burada neler öğrendiniz?

Çok güzel dostluklar kazandım. Birbirimizi görmesek de tanışmasak da çok güzel dostluklar kurulcağını öğrendim. Paylaşmanın ne kadar güzel bir duygu olduğunu öğrendim. Çiçekler ve ağaçları daha iyi tanıdım. Birçok pratik bilgiler öğrendim. Bitki delisi olduğumu öğrendim.

Diğer üyeler sizden neler öğrendi?

Neler öğrendi acaba onlara bir sormak lazım. Çünkü ben de amatörüm. İnşallah güzel bir şeyler öğrenmişlerdir. Ben çok güzel bilgiler öğrendim. İnşallah bende bir şeyler katmışımdır.

Sizi tanıyalım

Adım Oğuzhan GELİŞLİ, Karabük/Merkez'de ikamet ediyorum. 32 yaşındayım Aslen Trabzon’luyum. Özel bir şirkette Finasman bölümünde görev yapmaktayım. Bekarım. Günümün çoğu işyerinde geçiyor. Doğaya aşık biriyim.

Zamanınızın ne kadarını bitkilere ayırıyorsunuz?

Çalışan biri olduğum için sabah erken saatlari ve geceleri onlarla ilgileniyorum. Birlikte mutluyuz.

Agaclar.net'te "şu da olsaydı" ya da "olmasaydı iyi olurdu" diyebileceğiniz neler var?

Ağaçlar net'i çok beğeniyor ve seviyorum. Çok da faydalanıyorum. Aradığını bulabiliyorsun. Bitki veritabanı da yapılınca süper bir site olur.

Diğer üyelere ne tür önerileriniz olabilir?

Bildiklerini forumda ilgili alanlarda paylaşmalarını tavsiye ediyorum.

Bitkilerle ilgilenmek sizi nasıl etkiliyor? En çok ilgilendiğiniz türler hangileri?

Bitkilerle ilgilenmek terapi gibi geliyor bana. Onlara ayırdığım zamanda çok mutlu oluyorum. Gelişimlerini gözlemlemek, sularını, gübrelerini zamanında vermek çok severek yaptığım gönüllü bir uğraş. Onlarla çoçuk gibi ilgilenmek gerekiyor. İsteklerini karşılarsanız sizde onlarda mutlu oluyorsunuz. Hepsini çok seviyorum. Kokulu türlerin ayrı bir yeri var.

Bitkilerle ilgilenirken yaşadığınız en ilgi çekici, trajik ya da komik olay hangisi?

1995 tarihinden beri benimle beraber yaşayan Paskalya yılbaşım var. Cam kenarında duruyor.Her çiçek açışında bir kaza geçiriyor. Galiba çiçekleri ağır geliyor. Dengesi bozuluyor.Büyük saksıda cam kenarında duruyor. Çiçek açtığı zaman konuşuyorum onunla. Ben arkamı dönüm içeriye girerken heyecanlanıyor garibim düşüyor aşağıya.O an şok tayım tabi. Gülsem bir türlü ağlasam bir türlü. Bu sene yere aldım. Düşme tehlikesi yok. Ben mutlu o mutlu geçinip gidiyoruz. Artık her yerde bir kardeşi var.

Foruma katıldıktan sonra ileriye dönük planlarınızda değişiklikler oldu mu?

Forumlarda öğrendiğim bilgiler neticesinde, mevcut bitkilerime daha iyi bir bakım sağlayabildiğimi öğrendim.. Yepyeni türlerle de tanışıp, sahip oldum. Forum beni daha bir deli yaptı sanki. Bahçe hayalim daha bir yoğunlaştı. İnşallah olur.

Agaclar.net toplantılarına katılıyor musunuz? Gözlemlerinizi yazar mısınız?

Agaclar.net toplantılarına bir sefer katılabildim. Ankara grubunun toplantısına katıldım. Güzel ve keyifli bir gündü. Keşke her toplantıya katılabilsek. Aynı çatı altında yazıştığımız arkadaşları daha yakından tanıma, birikim ve deneyimlerimizi yüz yüze paylaşma olanağı buluyoruz. Elimizde olanları paylaşıyoruz.

Bitkilerle ilgili yararlandığınız ve önereceğiniz kitaplar hangileri?

Her ay Ev Bahçe dergisi alıyorum. Genelde internetten yararlanıyorum.

Doğa ve çevre ile ilişkisini örnek aldığınız ya da örnek diye gösterebileceğiniz insanlar var mı?

Bu soruya tüm agaclar.net üyeleri diyebiliriz. Tema’nın Karaca dedesine hayranım. Bizde de Güler Özkan’ı örnek gösterebilirim. Bahçesi de bunu netleştiriyor.

Üye olduğunuz diğer forumlar hangileri? Agaclar.net'i onlardan ayıran özellikler ne?

Agaclar.net dışında başka forum üyeliğim yok. Tek dolaştığım yer burası. Açıp ara ara göz gezdiriyorum.

Bitkilerle ilgili mesleki bir eğitim aldınız mı? Almak ister misiniz?

Bitkilerle ilgili mesleki eğitim almadım. Ziraat Mühendisi olmayı çok isterdim.

Zamanınızın ne kadarını agaclar.net'e ayırıyorsunuz?

Agaclar.net bir hastalık oldu artık . İnternette geçirdiğim zamanın neredeyse tamamını sitemize ayırıyorum. O kadar fazla zaman kalamıyorum. Şöyle bir gözatıyorum.

Uğramadığım başlıklar olduğu oluyor. Bütün siteye yetişemediğim vakitler oluyor. Belli bir zaman yok. İş yaparken arar ara giriyorum.

Bitkilerden başka ilgilendiğiniz neler var?

Hayvanlar da ilgi duyduğum canlılar. Kuşlarım var. Kanarya ve muhabbet. Hafta sonları çevre dağlara gezmeye gidiyorum. Balık tutmayı seviyorum. Av sezonu hafta sonları balığa gideriz.

Bitki, tohum, çelik paylaşımlarına katıldınız mı? Neler düşünüyorsunuz?

Elbette katıldım, her zaman da devam edecek bu katılım. Elimdekileri paylaşmayı seviyorum. Elimden geldiğince katılmaya çalışıyorum.

Forumdaki hangi üyeler sizi olumlu yönde etkiliyor, neden?

Güler Özkan’ın bahçesine hayranım. Çoğumuzun hayalini gerçekleştirmiş. Çok güzel bir bahçe. Maşallah.

Gönüllüsü olduğunuz Sivil Toplum Örgütleri var mı? Hangileri?

Şu an için yok.

Doğa ve çevre konularında yapılan protestolara aktif olarak katılır mısınız, katılmak gerekir mi?

Katılmıyorum. Olumlu bir sonuç alınacağına inansam elbette…

TV ve radyoda bu konuları işleyen programları yeterli buluyor musunuz, nasıl olmalı?

Televizyon seyretme fırsatım pek olmuyor. Akşam geç çıkıyoruz. O saatlerde de öyle programlar olmuyor. Keşke herkes bilinçli olsa .

Hepsinden sadece birer tane yazın: En sevdiğiniz; ağaç, çiçek, kitap, şarkı, müzik grubu/müzik sanatçısı, ressam, şair, film, web sitesi.

İğde
Hanımeli

Bitki –hayvan dergi ve kitapları
Haydi gel benimle ol
Türk Halk ve Sanat Müziği
Sezen Aksu
Nazım Hikmet

Yeşil yol
Agaclar.net

Böyle bir sitenin kurulmasına ve yaşatılmasına emeği geçen herkese çok teşekkürler ediyorum.

malina Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 09-06-2008, 12:52   #2
Ağaç Dostu

papatyam's Avatar

Giriş Tarihi: 03-11-2006
Galeri: 1
Sevgili Oğuzhan,
O kadar temiz yürekli o kadar efendi sevecen bir arkadaşsın ki seni tanıdığım için bir kez daha mutlu oldum
iyi ki varsın...

papatyam Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 09-06-2008, 13:02   #3
Ağaç Dostu

İklimsiz's Avatar

Giriş Tarihi: 11-03-2007
Galeri: 53
Bilmem sizlerde de olur mu? O kadar vakit geçirdikten, paylaşımlarda bulunduktan sonra, üyeler hakkında bir öngörüş oluyor ve tanıtımları okuyunca yanılmadığımı anlıyorum.

Sevgili Oğuzhan'da da yanılmadım İyi ki varsın Oğuzhan, seni seviyoruz. Trabzon'lu olduğunu bilmiyordum, çekim boşuna değilmiş

İklimsiz Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 09-06-2008, 13:19   #4
Ağaç Dostu

Penelophe's Avatar

Giriş Tarihi: 30-04-2007
Galeri: 373
Oğuzhan, uzun zamandır buradayız ve foruma çok gelip gidenler oldu, forumda sürekli gördüğüm ve bundan memnun olduğum arkadaşlarımdansın. Seni tanımak güzel.

Penelophe Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 09-06-2008, 14:02   #5
Ağaç Dostu

Oğuzhan's Avatar

Giriş Tarihi: 23-07-2006
Sevgili Papatyam,
Güzel dileklerin için teşekkür ederim.Gönüllerimiz bir.Bende sizi tanıdığım için mutluyum.İyi ki varsın.

Oğuzhan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 09-06-2008, 14:10   #6
Ağaç Dostu

Buket Aknar's Avatar

Giriş Tarihi: 30-03-2007
Galeri: 53
Sevgili Oğuzhan, geçen yaz aylarında ben henüz çok acemi iken ( şimdi de acemiyim ama çokluğu gitti ) sen de elfogi iken kahvedeki güzelim tatlılarını görür doğrusu nasıl birisin diye merak ederdim. İşte seni yakından tanıma fırsatımız oldu. Sana bol çiçekli ve yeşil günler diliyorum.

Buket Aknar Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 09-06-2008, 14:10   #7
Ağaç Dostu

Oğuzhan's Avatar

Sevgili İklimsiz,
Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim.Ortam güzel olunca insanlar da güzel oluyor.İyiki üye olmuşum bu siteye .Sizlerle tanışmak çok güzel.Sevgi ve saygı da bizden size.Sevgili hemşerim inşallah bir gün yüzyüzede tanışırız.

Eski 09-06-2008, 14:12   #8
Ağaç Dostu

Oğuzhan's Avatar

Sevgili Penelophe ,
Çok teşekkür ederim.Sizler oldukça bende varım.

Eski 09-06-2008, 14:14   #9
Ağaç Dostu

Oğuzhan's Avatar

Sevgili Buket Aknar ,
Teşekkür ederim.Sizde bol çiçekli güzel günler dilerim.

Eski 09-06-2008, 14:15   #10
Ağaç Dostu

Oğuzhan's Avatar

Bu site her yönden çok güzel.Paylaşım,sevgi,saygı var.Sizleri tanımak ve sizlerle olmak çok güzel.İyi ki varsınız.

Eski 09-06-2008, 14:18   #11
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 08-06-2006
Galeri: 232
Tum Karadenizliler gibi siz de dogaya asiksiniz, bitkileri seviyorsunuz ve bu sevgiyi paylasiyorsunuz, Siz ve sizin gibi arkadaslarla ayni yerde olmak ne guzel.

Ali H. ALI Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 09-06-2008, 14:38   #12
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 28-07-2007
Galeri: 92
Sevgili Oğuzhan,

Mesajlarınızı okuduğumda, ne kadar paylaşımcı, saygılı, efendi ve ne kadar bitki delisi olduğunuzu düşünürüm.

Deli günlüğü başlığındaki öykünüz de beni çok güldürmüştü. Bitkilerimiz için ne fedakârlıklar yapıyoruz değil mi?

Trabzonlu olduğunuzu bu başlığı okuyunca öğrendim.
Anne tarafından ben de Karadenizli sayılırım. Dedem Trabzon'dan Samsun'a gelip yerleşmiş bir zamanlar.

O efendi,saygılı,paylaşımcı kişiliğinizle hep bizimle olun..

Sevilay Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 09-06-2008, 15:54   #13
Ağaç Dostu

şükran ünal's Avatar

Giriş Tarihi: 25-07-2007
Galeri: 8
Sevgili Oğuzhan, mesajlarından tanıyordum daha sonra da Ankara toplantısında tanımıştım. İyi ki tanımışım. Sevgili İklimsiz in de dediği gibi yüzyüze tanışmadan da seni nasıl pozitif değerlendirdiysem tanıştıktan sonra da yanılmadığımı gördüm. Her zaman aramızda görmek isteriz. Sevgiler..

şükran ünal Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 09-06-2008, 16:10   #14
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 08-08-2006
Galeri: 33
Dostluğun, kardeşliğin, yardımseverliğin ve arkadaşlığın uzak olsa da bizi birbirimize yakınlaştırıyor. Geç kalmış bir dostluğumuz varmış onu da agaclar.net'e borçluyum.
Hep burada ol.

some_at Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 09-06-2008, 16:50   #15
Ağaç Dostu

M.Sema's Avatar

Giriş Tarihi: 31-07-2007
Galeri: 93
Sevgili Oğuzhan; meslektaşım, kardeşim ve akıl hocam. Dilerim çok çok uzun yıllar boyunca sevdiklerinle birlikte sağlıklı, mutlu ve bol çiçekli bir ömür geçirmeni dilerim. Seni Nazım Hikmet ile birlikte selamlarım:

DOSTLUK

Biz haber etmeden haberimizi alırsın,
Yedi yıllık yoldan kuş kanadıyla gelirsin.

Gözümüzün dilinden anlar,
Elimizin sırrını bilirsin.

Namuslu bir kitap gibi güler,
Alnımızın terini silersin.

O gider, bu gider, şu gider,
Dostluk, sen yanı başımızda kalırsın

M.Sema Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 09-06-2008, 17:59   #16
Ağaç Dostu

limon's Avatar

Giriş Tarihi: 14-03-2007
Galeri: 637
Böyle durumlarda sonlara kalmayı sevmiyorum. Güzel mi güzel yorumlardan sonra en az onlar kadar güzelini yazmak istiyorum. Düşünüyorum...düşünüyorum.... yazıyorum, siliyorum...

Sevgili Oğuzhan, seni tanımaktan çok memnunum. En sevdiğin filmden bir replik her şeyi özetleyecek sanıyorum "İnsan kalbindekini saklayamaz."

limon Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 09-06-2008, 19:08   #17
Ağaç Dostu

nazlı06's Avatar

Giriş Tarihi: 27-05-2007
Sevgili Oğuzhan, seni tanımış olmaktan çok memnunum. Güzel günler senin olsun.

nazlı06 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 09-06-2008, 19:16   #18
Ağaç Dostu

zenfree's Avatar

Giriş Tarihi: 20-03-2007
Galeri: 341
Sevgili Oğuzhan pozitif elektiriğinle, kokulu çiçeklere düşkünlüğünle, eklediğin birbirinden güzel pasta resimlerinle seni seviyoruz. İlk İstanbul toplantısına bekliyoruz. Sevgiler.

Alıntı:
Forum beni daha bir deli yaptı sanki. Bahçe hayalim daha bir yoğunlaştı. İnşallah olur.
Ben de İnşallah diyorum. Allah gönlüne göre versin.

zenfree Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 09-06-2008, 20:11   #19
Ağaç Dostu

Oğuzhan's Avatar

İnsan böyle güzel sözler ve temennileri okuyunca pek duygulanıyor.İnannın ki okudukça sevginin gücünü birkez daha anlıyorum.Yaşamak çok güzel.Sizlerle bu sitede birşeyleri paylaşmak çok güzel.Sizlerle aynı mekan olmak çok güzel.İnsan kalbindekini saklıyamaz.

Sevgili Ali H.Ali ,
Sizinle burda olmak çok güzel.O güzel kaktüslerinize hastayım.

Sevgili Sevilay,
Siz olduğunuz sürece bende varım.Hemşerim teşekkür ederim. Sizin kalbiniz nasılsa karşınızdaki de öyle olur.Ne görmek isterseniz onu görürsünüz.

Sevgili Şükran Ünal,
Sizinle tanışmak benim içinde güzeldi.Güzel keyifli bir toplantı geçirmiştik.Güleç yüzünüz ve pozitif ruhunuz için teşekkür ederim.

Eski 09-06-2008, 20:12   #20
Ağaç Dostu

Oğuzhan's Avatar

Sevgili Some at ,
Bir şeyleri paylaşmak biryerden başlamak çok güzel.Siz varsanız ben de varım.Herşey gönlünce olsun.Teşekkür ederim arkadaşım.

Sevgili M.Sema ,
Ablam ,mesteklaşım olarak sizinle tanışmak çok güzeldi.O güzel pastalarınızdanda tatmış oldum.Keyifli bir toplantı geçirmiştik.Güleç yüzünüz ve misafirperverliğiniz için teşekkür ederim.Sevdiklerinizle güzel bir yaşam dilerim.Bol çiçekli sağlıklı günler.Şiir içinde ayrıca teşekkür ederim.

Sevgili Limon,
Sizi tanımaktan bende çok memnunum.Bazen duygularınızı kaleme dökemezsiniz.O kadar çok istersiniz ki hiç birşey akla gelmez.Sizi çok iyi anlıyorum.Bitki ve hayvansever olarak size teşekkür ederim.O güzel yaseminler arasında benim içinde bir kahve içer misiniz.?

Sevgili Nazlı06,
Teşekkür ederim.Güzel çiçekli bir hayat sizin olsun.

Sevgili Zenfree,
Paylaşımınız için ben size teşekkür ederim.Çoğu yerde imdadıma yetiştiniz.Güzellikleri benimle paylaştınız.İnşallah Yüce Rabbim size güzel bahçeli bir ev nasip eder.Ve o bahçede güzel sağlıklı bir yaşam sunar.Amin.

Tabi bahçesi olmayanlarada Allahım nasip etsin.İnşallah herkes bahçe sahibi olur.Toplantılara katılmayı çok istiyorum.Ama malesef çalıştığımız ve uzak mesafe olunca zor oluyor.Ama gönlüm sizlerle.İnşallah bir gün katılırım..

Allahım herkese gönlüne göre versin.İnşallah her bir dileğiniz gerçekleşir.Sizleri çok seviyorum.Sevgiler .

Eski 09-06-2008, 20:20   #21
Ağaç Dostu

Oğuzhan's Avatar

Bende sizlere sevgilerle ...Bu güzel yerde güzel dostluğunuz için.

Name:  thak.jpg
Views: 531
Size:  50.6 KB

Eski 09-06-2008, 20:24   #22
Ağaç Dostu

envor's Avatar

Giriş Tarihi: 05-01-2008
Galeri: 17
Sevgili Oğuzhan
Çok Hoş Bir Yazı Olmuş,Sizi Tanıdığıma Çok Memnun Oldum...

envor Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 09-06-2008, 20:55   #23
Ağaç Dostu

Özhan's Avatar

Giriş Tarihi: 20-03-2008
Galeri: 3
Ben en çok Oğuzhanın balkonunu merak ediyorum. Sanırım yok yok. Çünkü hangi bilinmeyen (az bilinen) bitkinin başlığı başlıyor ve tanıtıliyor, hemen Oğuzhanın mesajı orda bitiveriyor. Hemen bende edinmek isterim , nerden temin edebiliriz, ne kadar zamanda çiçek veya meyve veriyor gibisinden .... mesajları görüveriyorsunuz. Ne kadar güzel. O balkonunun ve salonunun halini merak ediyorum. Sanırım bahçe hayalin olmasada yaklaştın Selamlar.

Özhan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 10-06-2008, 10:20   #24
Moderatör

Güler's Avatar

Giriş Tarihi: 26-04-2007
Galeri: 103
Sevgili elfogi, yazını mutlulukla okudum. Şahsen seni tanımadım ama dostluğumuzun çok ileri olduğunu taa içten hissediyorum. Çok özel bir arkadaşsın benim için. Güzel çiçek ve tohum paylaşılmalarımız oldu.
Siteye yeni üye olduğımda, harika pastalarına bayılıyordum, hatırlarsan sıkıştığım bir anda hemen sana Elfogiiii, neredesin diye bağırıyordum.
Sevgili Oğuzhan, iyiki aramızdasın ve hep bizimle olman en büyük dileğim. Herşeyin arzu ettiğin şekilde olmasını dilerim, sen bunlara layık, iyi bir arkadaşsın, ve ben seni çok seviyorum.

Güler Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 10-06-2008, 10:40   #25
Ağaç Dostu

Oğuzhan's Avatar

Sevgili Envor ,
Teşekkür ederim.Ben sizi tanıdığım için memnunum.Hatta sizle bir ara alışveriş bile yapcaktım.Ama malesef bahçe olmadığı için vazgeçmiştim.Valla yer evde kalmadı.

Eski 10-06-2008, 10:44   #26
Ağaç Dostu

Oğuzhan's Avatar

Sevgili Özhan,
Teşekkür ederim.Hiç balkon ve salonun halini hiç sorma.Evdekiler yakında beni atacaklar.Herbir camın önünde bir canlı var.Balkon ful.Sulamayı bile zor yapıyorum.Ama ne yaparsın delilik işte.Dün bir dolu bir yağmur yağdı.Cam önündeki Likapalar ve limonum telef oldu.Meyveler vardı.Hepsi gitmiş.
Ayrıca imdadıma yetiştiğin için teşekkür ederim.Kükürt çok iyi geldi.Sağol kardeşim.Selamlar .Sevgiler

Eski 10-06-2008, 10:53   #27
Ağaç Dostu

Oğuzhan's Avatar

Sevgili Güler Ablam ,
Güzel dileklerin için teşekkür ederim.Ben herzaman burdayım.Sayende değişik bitkilerim oldu.Hiç üşenmedin zahmetlere girip gönderdin.Bir itirafta bulunayım.Aleoveram yavrular vermeye başladı.Çok güzel büyüyor.İsmin şifa dağıtan Güler koydum.Çarkıfelek te yaşıyor.Daha çiçek açmadı.Hasekiyi kaybettim.Üzgünüm.Ayrıca Kitap içinde tekrar teşekkür ederim.Ben sizi seviyorum.Selamlar Sevgiler. Herşey güzel yüreğiniz gibi olsun.

Eski 10-06-2008, 11:13   #28
Moderatör

Güler's Avatar

Giriş Tarihi: 26-04-2007
Galeri: 103
En kısa zamanda yeni bir haseki göndereceğim.

Güler Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 10-06-2008, 12:50   #29
Ağaç Dostu

Oğuzhan's Avatar

Teşekkür Ederim.Bahçenizde daha mutlu olur.Eğer nasip olurda bir bahçem olursa o zaman alırım.

Eski 10-06-2008, 15:02   #30
Ağaç Dostu

uzman16's Avatar

Giriş Tarihi: 10-10-2007
Galeri: 119
Sevgili Oğuzhan,

Sizi tanımak güzel. Umarım gelecekte sizin bahçenizi de hayranlıkla izleriz.
Herşey gönlünüzce olsun.

uzman16 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 22:55.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024