agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Agaclar.net Kullanıcı Hizmetleri > İçimizden Biri
(https)

Beğeni Düzeni69Beğeniler
  • 8 Gönderen malina
  • 3 Gönderen Sevgi Durul
  • 2 Gönderen akçabardak
  • 5 Gönderen loveforlife
  • 1 Gönderen gülenmelek
  • 2 Gönderen akçabardak
  • 1 Gönderen loveforlife
  • 2 Gönderen akçabardak
  • 3 Gönderen Cumhur Tonba
  • 3 Gönderen akçabardak
  • 2 Gönderen Güler
  • 3 Gönderen akçabardak
  • 2 Gönderen sonkez
  • 1 Gönderen akçabardak
  • 2 Gönderen Bunenenem
  • 2 Gönderen aleydi
  • 4 Gönderen akçabardak
  • 5 Gönderen YeniGine
  • 5 Gönderen -Doğadan-
  • 3 Gönderen akçabardak
  • 3 Gönderen akçabardak
  • 1 Gönderen evdeçiçek
  • 3 Gönderen akçabardak
  • 2 Gönderen eneskrky
  • 1 Gönderen akçabardak

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 02-09-2013, 20:30   #1
agaclar.net

malina's Avatar

Giriş Tarihi: 04-04-2004
Galeri: 88
akçabardak

Agaclar.net'e geliş maceranız nasıl oldu?
Kızım sürekli bahsediyordu Ağaçlar Net diye. “Anne, bitkilerle ilgili çok güzel bir forum” diyordu. Bir gün beni de üye yaptı. Zamanla kızıma sora sonra forumu kullanmasını da öğrendim. Bir girdim bir daha da çıkamıyorum. Burada olmaktan son derece mutluyum.

Burada neler öğrendiniz?
Bilmediğim bir çok şeyi burada öğrendim. Bildiğimi zannettiğim bir çok bilginin düzeltmesini de bu forumdan sağladım.

Diğer üyeler sizden neler öğrendi?
Emin olduğum konularda , doğru bildiklerimi paylaşarak, kişileri yönlendirmeye çalışıyorum.

Sizi tanıyalım
1954 Bulgaristan doğumluyum. Bir oğlum ve bir kızım var.
1978 de Türkiye’ye geldik.
Çalışma hayatımın ardından emekli olduktan sonra bir yazlık aldık ve buraya yerleştik. Yaz kış artık yazlıkta kalıyoruz. Bahçedeki bitkilerim ve forum, şu anda en büyük hobim.

Zamanınızın ne kadarını bitkilere ayırıyorsunuz?
Emekli olduğum ve çocuklarım da büyüdüğü için boş vaktim çok. Fırsat bulduğum her anı bitkilerime ayırabiliyorum.

Agaclar.net'te "şu da olsaydı" ya da "olmasaydı iyi olurdu" diyebileceğiniz neler var?
Gördüğüm kadarı ile tüm bilgiler benim için yeterli. Düzen olarak da, olsaydı ya da olmasaydı dediğim hiçbir şey yok. Forum düzeninden ve barındırdığı bilgilerden son derece memnunum.

Diğer üyelere ne tür önerileriniz olabilir?
Tek önerim olabilir; karşılıklı saygı !

Bitkilerle ilgilenmek sizi nasıl etkiliyor? En çok ilgilendiğiniz türler hangileri?
Tabi ki pozitif yönde etkiliyor. Onlarla ilgilenince, büyüyüp, gelişip çoğaldıklarını ve çiçek açtıklarını gördükçe çok mutlu oluyorum. Yaşam enerjim daha da çoğalıyor. Ayırdetmeden tüm bitkileri seviyorum.

Bitkilerle ilgilenirken yaşadığınız en ilgi çekici, trajik ya da komik olay hangisi?
Seradan aldığım bir bitkinin yanında şimdiye kadar görmediğim, değişik bir bitki çıkmaya başladı. Gözüme çok hoş göründü ve ayrı bir saksıya alıp özenle yetiştirmeye başladım. Adını bilmediğim için forumda sordum ve gelen cevap ile şok oldum. Meğer o bitki Oronbaş imiş.

Foruma katıldıktan sonra ileriye dönük planlarınızda değişiklikler oldu mu?
Olmadı çünkü yapabileceğimin en iyisini yapıp bir yazlık almıştım ve onun bahçesi ile yetinmek durumundayım. Bir arsa alıp daha detaylı ve çeşitli bitki yetiştirmek ister miydim ? Aslında evet. Ama gücüm de artık yeterli değil zaten. Hem maddi hem fiziksel olarak. Şu andaki durumumdan memnunum.

Agaclar.net toplantılarına katılıyor musunuz? Gözlemlerinizi yazar mısınız?
Şu ana kadar kısmet olmadı. Ama fırsat bulursam katılmak isterim.

Bitkilerle ilgili yararlandığınız ve önereceğiniz kitaplar hangileri?
Yok. Çünkü; genelde internette aradığım her bilgiyi buluyorum. Kaynak olarak kitap alma isteği şimdiye kadar hissetmedim.

Doğa ve çevre ile ilişkisini örnek aldığınız ya da örnek diye gösterebileceğiniz insanlar var mı?
Tek tanıdığım ve çok da sevdiğim Hayrettin Karaca var.

Üye olduğunuz diğer forumlar hangileri? Agaclar.net'i onlardan ayıran özellikler ne?
Başka forumlara üyeliğim yok.

Bitkilerle ilgili mesleki bir eğitim aldınız mı? Almak ister misiniz?
Almadım ve şu anda almak istemiyorum. Takıldığım, bilmediğim bilgileri forumda ve internette çok rahat bulabiliyorum.

Zamanınızın ne kadarını ağaçlar.net'e ayırıyorsunuz?
Bahçemden ve ev işlerinden arta kalan zamanlarda, fırsat bulduğum her an foruma katılıyorum.

Bitkilerden başka ilgilendiğiniz neler var?
El işi yapmayı çok seviyorum. Beni dinlerdiğini düşünüyorum.

Bitki, tohum, çelik paylaşımlarına katıldınız mı? Neler düşünüyorsunuz?
Bir kere katıldım ve tohum gönderdim.

Gönüllüsü olduğunuz Sivil Toplum Örgütleri var mı? Hangileri?
Maalesef yok.

Doğa ve çevre konularında yapılan protestolara aktif olarak katılır mısınız, katılmak gerekir mi?
Hayır katılmıyorum ama katılmak gerektiğini düşünüyorum.

TV ve radyoda bu konuları işleyen programları yeterli buluyor musunuz, nasıl olmalı?
Tabi ki yeterli bulmuyorum. Televizyonda izlediğim 1 kanal var, Bereket TV. Ama bir süre sonra o da program tekrarı yapmaya başlıyor. Yeterli bulmasam da hiç yoktan iyidir diyorum yine de.

Hobi bahçeleri hakkında neler düşünüyorsunuz?
Hiçbir fikrim yok ve ilgilenmedim.

Hepsinden sadece birer tane yazın: En sevdiğiniz;
Ağaç: Kiraz
Çiçek: Kardelen
Kitap: Şifalı Bitkiler kitapları
Şarkı: Annem şarkısı (Zeki Müren)
Müzik grubu/Müzik sanatçısı: Zeki Müren
Ressam: -
Şair: -
Film: Eski Türk filmlerinin hepsi
Web sitesi: Ağaçlar Net

malina Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 02-09-2013, 22:29   #2
Ağaç Dostu

Sevgi Durul's Avatar

Giriş Tarihi: 02-08-2009
Galeri: 765
Sevgili akçabardak, sizi bahçenizdeki güzel bitkileriniz ve yazılarınızla tanımıştık. Şimdi de bizlere, tanıtım yazınızla biraz daha yakından tanıma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederim.

Size sevdiklerinizle birlikte, sağlıklı ve huzurlu bir yaşam dilerim.

Sevgi Durul Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 02-09-2013, 23:52   #3
Ağaç Dostu

akçabardak's Avatar

Giriş Tarihi: 21-03-2012
Sevgili SDurul, güzel sözleriniz ve dilekleriniz için çok teşekkür ediyorum. Ne mutlu bana ki,
Ağaçlar nette sizlerle birlikte olmak.
Siz değerli arkadaşlarımdan burada çok şeyler öğrendim ve öğrenmeye de devam edeceğim,
iyi ki buradayım.
Tekrar teşekkürler, selam ve sevgiler.

Sevgi Durul ve Jakin beğendi.
akçabardak Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 03-09-2013, 09:41   #4
Ağaç Dostu

loveforlife's Avatar

Giriş Tarihi: 21-05-2012
Galeri: 2
Sevgili Akçabardak,

İçten ve samimi anlatımınızla sizi daha yakından tanımak gerçekten çok güzel. Bize de ne mutlu ki, Ağaçlar.net'te bizimle birliktesiniz. Beraberliğimizin daha çok uzun yıllar boyu sürmesini dilerim.

Bu arada hemşehriliğimiz de varmış sizinle. Benim ailem de Bulgaristan göçmeni... Ne güzel değil mi, agaclar.net ne kadar çok noktada kesiştiriyor yollarımızı!

Evinizde, bahçenizin bol bereketinin keyfini sevdiklerinizle beraber doya doya çıkartacağınız; sağlıklı ve huzurlu bir ömür dilerim...

loveforlife Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 03-09-2013, 12:40   #5
Ağaç Dostu

gülenmelek's Avatar

Giriş Tarihi: 16-04-2007
Anne ben seni tanıyorum zaten

Jakin beğendi.
gülenmelek Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 03-09-2013, 14:50   #6
Ağaç Dostu

akçabardak's Avatar

Sevgili loveforlife,

Çok içten ve bütün samimiyetimle yazıyorum, sizi ilk gün tanıdığımdan buyana size karşı bir sıcaklık hissettim, o sevecenli yüzünüz yüreğiniz, tatlı dilli kişiliğiniz beni size karşı daha da yakınlaştırdı, sebebini bir türlü anlayamamıştım, hep içimden derdim ki her halde Bursa'lı olduğundan, Bursa'yı çok seviyorum çünki oğlum da orada yaşadığı için bütün bu sıcaklığınızı ona bağlıyordum.
Amaaa... şimdi sebebini daha iyi anladım. Ağaçlar net'te sizinle bir hemşeri olarak tanışmak
ta kaderimizde varmış.
Şu kaderin işine bakın nerden nereye, şimdi bir okadar daha mutlu oldum sizleri tanıdıktan sonra.
Bitkileriniz, muhabbet kuşlarınız, ördekleriniz, civcivleriniz, pisicikleriniz ve en çok ta Fincan hanım, ve diğer sayamadıklarımla tanıdım ben sizi.
İyi ki varssınız, yüzünüzden gülücükler hiç eksik olmasın dilerim, hep mutlu kalın, sağlıkla kalın, neşheyle kalın.

Ayrıca benim için iyi dilekleriniz için de çok içten teşekkürlerimi sunuyorum. Sevgiler.

loveforlife ve Jakin beğendi.
Eski 03-09-2013, 21:25   #7
Ağaç Dostu

loveforlife's Avatar

Giriş Tarihi: 21-05-2012
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi akçabardak Mesajı Göster
Sevgili loveforlife,

Çok içten ve bütün samimiyetimle yazıyorum, sizi ilk gün tanıdığımdan buyana size karşı bir sıcaklık hissettim, o sevecenli yüzünüz yüreğiniz, tatlı dilli kişiliğiniz beni size karşı daha da yakınlaştırdı, sebebini bir türlü anlayamamıştım, hep içimden derdim ki her halde Bursa'lı olduğundan, Bursa'yı çok seviyorum çünki oğlum da orada yaşadığı için bütün bu sıcaklığınızı ona bağlıyordum.
Amaaa... şimdi sebebini daha iyi anladım. Ağaçlar net'te sizinle bir hemşeri olarak tanışmak
ta kaderimizde varmış.
Şu kaderin işine bakın nerden nereye, şimdi bir okadar daha mutlu oldum sizleri tanıdıktan sonra.
Bitkileriniz, muhabbet kuşlarınız, ördekleriniz, civcivleriniz, pisicikleriniz ve en çok ta Fincan hanım, ve diğer sayamadıklarımla tanıdım ben sizi.
İyi ki varssınız, yüzünüzden gülücükler hiç eksik olmasın dilerim, hep mutlu kalın, sağlıkla kalın, neşheyle kalın.

Ayrıca benim için iyi dilekleriniz için de çok içten teşekkürlerimi sunuyorum. Sevgiler.
O halde Bursa'ya geldiğinizde mutlaka görüşmek isterim Ablacığım...

Jakin beğendi.
loveforlife Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 03-09-2013, 21:47   #8
Ağaç Dostu

akçabardak's Avatar

Memnuniyetle canım.

Eski 04-09-2013, 01:19   #9
Ağaç Dostu

Cumhur Tonba's Avatar

Giriş Tarihi: 08-07-2008
Galeri: 80
Saytın akçabardak. Merhaba, selamlar, saygılar.

Bahçenizde(Yazlığınızda) güzel günler geçirmenizi diliyorum. Dediğiniz gibi, inanlar elinde olanla mutlu olmasını bilmeli. Şu anda sizin yerinizde olmak isteyen binlerce kişi vardır. Yazlık, deniz dalgaları, bahçe. Güzel şeyler.

Cumhur Tonba Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 04-09-2013, 10:12   #10
Ağaç Dostu

akçabardak's Avatar

Sayın Cumhur Tonba, merhaba,

Güzel sözleriniz ve dilekleriniz için çok teşekkür ediyorum. Evet benim yerimde olmak isteyen sizin de dediğiniz gibi mutlaka çoktur, ben hep derim Allah herkese gönlünce
nasip etsin, çok şükür bu günkü halimize, bir karış toprak ta olsa değerlendirmek gerekiyor
bence. Saygılar

Eski 04-09-2013, 20:51   #11
Moderatör

Güler's Avatar

Giriş Tarihi: 26-04-2007
Galeri: 103
Sayın akçabardak, tanıtım yazınızı ancak okuyabildim. Bu sıralar siteye sık sık girmeye vakit bulamıyorum.

Yazınız ile sizi daha iyi tanımanın verdiği keyif bir başka, hem teşekkür ederim hem de hayatınızın güzelliklerle dolu dolu geçmesini dilerim.

Güzel bahçenizi takip etmek de beni ayrıca mutlu etmekte, her şey gönlünüzce olsun.

Güler Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 05-09-2013, 09:40   #12
Ağaç Dostu

akçabardak's Avatar

Merhaba Güler hanım,

Güzel sözleriniz ve iyi dilekleriniz için çok teşekkür ediyorum, tanıtım yazımda kendimi biraz da olsa ifade edebildiysem ne mutlu bana.

Ağaçlar net'te ve sizler değerli arkadaşlarımla birlikte olmaktan çok mutluyum, bir çok şeyleri ben burada öğrendim, hele de sizin o güzel anlatımlarınız bizlere çok şeyler kattı doğrusu, o yüzden size ayrıca teşekkür ederim.

Herşey gönlünüzce, eşinizin sebzeleri, sizin bitkileriniz bol olsun, sağlıkla, huzurla,sevgiyle kalın.
Bahçenizi takip etmeye ve sizlerden örnek almaya devam edeceğim. Saygılar

Güler, loveforlife ve Jakin beğendi.
Eski 05-09-2013, 11:35   #13
Ağaç Dostu

sonkez's Avatar

Giriş Tarihi: 28-12-2010
Bende bir Balıkesirli olarak sizi tanıdığıma çok memnun oldum..Herşey dilediğiniz gibi olsun..Sıhhat ve huzur içinde yaşayın inşallah....

akçabardak ve Jakin beğendi.
sonkez Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 05-09-2013, 12:04   #14
Ağaç Dostu

akçabardak's Avatar

Teşekkür ederim sevgili sonkez.
Bende sizleri tanıdığıma memnun oldum, size de başarılar dilerim. Sevgiler

Jakin beğendi.
Eski 01-11-2013, 19:27   #15
Ağaçsever

Bunenenem's Avatar

Giriş Tarihi: 30-05-2013
Balıkesirde halam oturuyor Altınolukta Belki tanıyorsunuzdur

Bunenenem Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 09-09-2015, 22:27   #16
Ağaç Dostu

aleydi's Avatar

Giriş Tarihi: 21-03-2013
Foruma ilk girdiğimde bana ilk hoş geldini siz söylemiştiniz ablacım. Sonrasında mesajlarınızla beni hep motive ettiniz. İyi ki varsınız, siz dostlarla bu forum çok güzel.

Jakin ve -Doğadan- beğendi.
aleydi Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 09-09-2015, 23:55   #17
Ağaç Dostu

akçabardak's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi aleydi Mesajı Göster
Foruma ilk girdiğimde bana ilk hoş geldini siz söylemiştiniz ablacım. Sonrasında mesajlarınızla beni hep motive ettiniz. İyi ki varsınız, siz dostlarla bu forum çok güzel.
Sevgili aleydi güzel sözlerin ve içten dileklerin için çok teşekkür ederim. Ne mutlu bana ki ben de sizleri tanıdım, iyi ki buradasınız, iyi ki geldiniz tekrar hoş geldiniz iyi ki Ağaçlar Nettesiniz, sizlere mesajlarımla da olsa katkıda bulunup motive edebilmem beni ayrıca mutlu etti.

O güzel bahçeniz daima yeşil, renga renklerle dolsun taşsın, sağlıkla, neşheyle, mutlulukla, sevgiyle, bereketi bol, her şey gönlünüzce olsun dileklerimle.

Ha unutmadan, size ilk hoş geldiniz diyen ben olmuşum, hiç farkında bile değilim, o da bana kısmet olmuş ne mutlu bana... Sevgiler

aleydi, efeege, Jakin ve 1 kişi beğendi.
Eski 10-09-2015, 00:38   #18
Ağaç Dostu

YeniGine's Avatar

Giriş Tarihi: 09-05-2012
Sevgili akçabardak'ım; seni ve bahçe sayfanı paylaştığın videolarınla sevdiğim. Zamanla daha bir alışkanlık, merak, yorum, istekler ve tabi bol bol sorular.
İyi ki bu ailedeyiz, birlikteyiz (Maşallah diyeyim de). İnşallah daha uzun yıllar ekesin, dikesin, hasadını toplayasın, ben sıkışınca hemen yine sana sorayım.
Herşey gönlünce olsun inşallah!..

YeniGine Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 10-09-2015, 01:17   #19
Ağaç Dostu

-Doğadan-'s Avatar

Giriş Tarihi: 15-08-2015
Ben birkaç üyenin sayfalarındaki mesajları ve sizin sayfanızsaki birkaç mesajı okuma fırsatı buldum. sizi gayet iyi tanıdığımı düşünüyorum..İyi ki tanımışım iyi ki üye olmuşum . Sayfa da gördüğüm kadarı ile diğer üyelerde sizi seviyor mesajlarınızı takipteyim

-Doğadan- Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 10-09-2015, 21:27   #20
Ağaç Dostu

akçabardak's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi YeniGine Mesajı Göster
Sevgili akçabardak'ım; seni ve bahçe sayfanı paylaştığın videolarınla sevdiğim. Zamanla daha bir alışkanlık, merak, yorum, istekler ve tabi bol bol sorular.
İyi ki bu ailedeyiz, birlikteyiz (Maşallah diyeyim de). İnşallah daha uzun yıllar ekesin, dikesin, hasadını toplayasın, ben sıkışınca hemen yine sana sorayım.
Herşey gönlünce olsun inşallah!..

Sevgili YeniGinem, güzel yorumların için çok ama çok teşekkür ediyorum, elimden geldiğince her zaman yardımcı olmaya her an hazırım, dediğin gibi iyi ki bu ailedeyiz, birlikteyiz.

Bu ailede olmak bizlere çok şeyler kattı, hep derim bir çok şeyi bildiğimi sandığım hep yalnış olduğunu öğrendim, o yüzden benim bildiklerim ve burada öğrendiklerimle mümkün olduğunca yardımcı olmaya çalışacağım.

Bu sene sende de epey ilerlemeler kaydettiğini gözlemledim, en başta sebzelerin domates, biberlerin hatta turşuların, o domatesi biberi dalından koparmak, tadına bakmak nasıl bir duygu olduğunu anlama şansını verdin kendine sana da kocaman bir maşallah, umarım bundan sonra daha da güzel sebzeler yetiştirirsin, hepimiz sorarak, öğrenerek bu günlere geldik. Sevgilerimle.

YeniGine, efeege ve Jakin beğendi.
Eski 10-09-2015, 21:44   #21
Ağaç Dostu

akçabardak's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi -Doğadan- Mesajı Göster
Ben birkaç üyenin sayfalarındaki mesajları ve sizin sayfanızsaki birkaç mesajı okuma fırsatı buldum. sizi gayet iyi tanıdığımı düşünüyorum..İyi ki tanımışım iyi ki üye olmuşum . Sayfa da gördüğüm kadarı ile diğer üyelerde sizi seviyor mesajlarınızı takipteyim
Sayın doğadan hoş geldiniz.Beni tanıdığınızı düşündüğünüz için çok teşekkür ediyorum, çok memnun oldum. Ben de sizi tanıdığıma çok memnun oldum, buraya üye olmakla bir doğa sever olarak en doğrusunu yaptığınızı düşünüyorum.

Bu aile bizlere çok şeyler öğretiyor, sevenlerimiz dostlarımız sağ olsunlar, mesajlarımı takip etmenize ayrıca teşekkür ediyorum, kolay gelsin, her şey gönlünüzce olmasını dilerim. Saygılarımla

Eski 11-09-2015, 09:30   #22
Ağaç Dostu

evdeçiçek's Avatar

Giriş Tarihi: 12-07-2013
Sayın akçabardak;

Kaktüs sayfanızı büyük bir zevkle takip ediyorum. İyi ki kızınız sizi bizlerle buluşturmuş. Sizi birazda olsun tanıdığıma sevindim. Umarım en kısa zamanda bir toplantı olur sizde bu toplantıya gelirsiniz.

Saygılarımla ...

Jakin beğendi.
evdeçiçek Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 11-09-2015, 21:04   #23
Ağaç Dostu

akçabardak's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi evdeçiçek Mesajı Göster
Sayın akçabardak;

Kaktüs sayfanızı büyük bir zevkle takip ediyorum. İyi ki kızınız sizi bizlerle buluşturmuş. Sizi birazda olsun tanıdığıma sevindim. Umarım en kısa zamanda bir toplantı olur sizde bu toplantıya gelirsiniz.

Saygılarımla ...

Merhaba sayın evdeçiçek, Kaktüs sayfamı takip etmeniz beni mutlu etti, onları ben de çok sevdim. Evet kızımın sayesinde ben buradayım ve sizlerleyim, ben de sizleri tanıdığıma çok memnun oldum.

Toplantı için kısmet artık, sizlerle yüz yüze görüşüp tanışmak elbette ki ben de çok isterim. Saygılarımla

Eski 18-09-2015, 18:56   #24
Ağaç Dostu

eneskrky's Avatar

Giriş Tarihi: 21-08-2014
Sevgili akçabardak ablacım :
Bitkilerini yaptıklarını yazılarını severek okuyorum ve bundan zevk duyuyorum .Sayende bilgilendiğim konularda oluyor .Mesajlarındaki içtenliği ve sevecenlikten bahsetmiyorum bile çok değerli bir insansın
-Seninle ilk sanırım Kanayankapler hakkında konuşmuştuk hatılıyorum senin sayende o bitkiyi edindim bunu asla unutmam
Sana çok teşekkrüler bahçe sayfama uğrayım ara sıra yorumlarınla beni mutlu ediyorsun iyiki burdasın abla

eneskrky Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 18-09-2015, 21:47   #25
Ağaç Dostu

akçabardak's Avatar

Çok teşekkür ediyorum eneskrky'ciğim. O sımsıcak samimi, içten yorumunla beni çok mutlu ettin benim için sen de çok değerli bir insansın hele de senin gibi gencecik bir doğa seven birisi olarak kader bizi bu ailede buluşturdu iyi ki sen de buradasın, buradayız.

Evet dediğin gibi ilk Kanayan Kalpler hakkında konuşmuştuk hiç unutur muyum elimden geldiğince küçük büyük ayırt etmeden seve seve yardımcı olmaya çalışıyorum. Sende edindiğinde senin adına çok sevinmiştim.

Yorumlarıma gelince benim bildiklerimle ve burada bu kocaman ailede öğrendiklerimle seve seve yardımcı olmak bana mutluluk veriyor, bildiğim konularda ve benim gözlemlediklerimde her zaman yardımcı olmaya hazırım.

eneskrky beğendi.

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 11:37.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024