agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Agaclar.net Kullanıcı Hizmetleri > İçimizden Biri
(https)

Beğeni Düzeni21Beğeniler

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 30-01-2012, 17:36   #1
agaclar.net

malina's Avatar

Giriş Tarihi: 04-04-2004
Galeri: 88
Kamelyavadisi

Agaclar.net'e geliş maceranız nasıl oldu?
Bir gün arama motorundan kamelya hakkında bilgiler toplarken bir anda jendimi ağaçlar.net te buldum. Kaydımı yaptırım üye oldum.

Burada neler öğrendiniz?
Hem kendi ihtiyacım olan kamelya hakkındaki bilgiler, hem de üretim hakkında tedaylı bilgiler edindim. Bunun yanında diğer çiçekleri ve özelliklerini de tanıma fırsatım oldu.

Diğer üyeler sizden neler öğrendi?
Kamelya hakkında bildiklerimi forumdaki arkadaşlarla paylaşıyorum. Üretimi ve tarla düzeni hakkında bildiklerimi paylaşıyorum.

Sizi tanıyalım
İsmim Derviş İSMAİL
Öğretmenim, branşım sınıf öğretmenliğidir. Yurdun çeşitli yörelerinde öğretmenlik yaptım. Şu anda İl AR-GE de projeler koordinasyon biriminde görev yapmaktayım.

Zamanınızın ne kadarını bitkilere ayırıyorsunuz?
Bitkilerle zamanım genelde hafta sonlarında oluyor. Mesai saatlerinde işindeyim.

Agaclar.net'te "şu da olsaydı" ya da "olmasaydı iyi olurdu" diyebileceğiniz neler var?
Şu an için ağaçlar.net’ten memnunum. Her istediğim soruya yanıt bulabiliyorum.

Diğer üyelere ne tür önerileriniz olabilir?
Ben ve benim gibiler her ne kadar bitki yetiştirmede hevesliysek te forumda bitkilerle ilgili uzman arkadaşların olduğunu biliyorum. Belli konular hakkında bildiklerini daha sıklıkla bizimle paylaşma imkanları olursa çok daha mutlu olacağım.

Bitkilerle ilgilenmek sizi nasıl etkiliyor? En çok ilgilendiğiniz türler hangileri?
Bitkilerle beraber olduğumda, tüm haftanın yorgunluğunu üzerimden atıyorum. Toprakla çalışmak bana huzur veriyor. Ben yöremize yetişmesi açısından daha iyi olduğunu düşündüğüm kamelya(camelia) ile ilgileniyorum.

Bitkilerle ilgilenirken yaşadığınız en ilgi çekici, trajik ya da komik olay hangisi?
Çay bahçemin çaylarını koparıp yerine kamelya dikmem çevremde büyük yankılara sebep olmuştur. Kamelya bahçeme yeni fideler dikmiştim. Aradan fazla bir zaman geçmeden sel olayıyla karşılaştık. Fidelerimin büyük bir bölümü sele gitti. Yılmadım. Tedbirlerini alarak yoluma devam ettim.

Foruma katıldıktan sonra ileriye dönük planlarınızda değişiklikler oldu mu?
Forumdaki üyelerimizden gelen olumlu tepkiler, bu işin daha da önemi olduğunu anladım. Yaptığım çalışmaları bilimsel yapmaya başladım. Günün birinde yöremizde neden kamelya yetiştiriciliği yaygınlaşmasın diye hayallerim vardı. Şimdi bunu gerçekleştirebileceğim şuuruna vardım.

Agaclar.net toplantılarına katılıyor musunuz? Gözlemlerinizi yazar mısınız?
Ağaçlar.nette zaman zaman toplantıların olduğunu takip ediyorum. Çalışan olmam ve yöremizin uzak olması beni engelliyor. Tek arzum bu toplantılara katılabilmek. Günün birinde katılırım diye hayal ediyorum.

Bitkilerle ilgili yararlandığınız ve önereceğiniz kitaplar hangileri?
Bu konuda sağlıklı bilgi verecek düzeyde değilim. Özür dilerim.

Doğa ve çevre ile ilişkisini örnek aldığınız ya da örnek diye gösterebileceğiniz insanlar var mı?
TEMA vakfi bu çok güzel örnektir. Forumda bazı üyelerimizin notlarından anladığım kadarıyla çoğu arkadaş doğa ve çevre dostudur.

Üye olduğunuz diğer forumlar hangileri? Agaclar.net'i onlardan ayıran özellikler ne?
Bizimbahce.net forumunda üyeyim. Ordaki arkadaşlıklar çok güzel . Ağaçlar.nette daha kapsamlı bilgiler bulabiliyorum.

Bitkilerle ilgili mesleki bir eğitim aldınız mı? Almak ister misiniz?
Bitkilerle ilgili herhangi bir mesleki bilgi almadım. Kitaplardan, internetten ve yakın dostlarımdan bilgi alabiliyorum.

Zamanınızın ne kadarını agaclar.net'e ayırıyorsunuz?
Ağaçlar.nette günün her saatinde ara ara girip bakınıyorum. Bir sorunu çözmek için de özellikle girip araştırma yapıyorum.

Bitkilerden başka ilgilendiğiniz neler var?
Mesleğim olan öğretmenliğin her alanında yeni gelişmeleri takip etmeyi seviyorum.

Bitki, tohum, çelik paylaşımlarına katıldınız mı? Neler düşünüyorsunuz?
Bitki, tohum ve çelik paylaşımına katıldım. Gerçekten güzel bir duygu. Hele gönderdiğin çelikler veya bitkiler görsel olarak forumda paylaşılıyorsa insan daha da mutlu oluyor.

Forumdaki hangi üyeler sizi olumlu yönde etkiliyor, neden?
İşinin uzmanı olan arkadaşların bilgilerini okuyorum. Amatörce bahçe ve balkon düzenlemesi yapan üyelerin çalışmalarını takip ettikçe çok mutlu oluyorum. Her üyemiz farklı güzellikleri bizlerle paylaşıyor.

Gönüllüsü olduğunuz Sivil Toplum Örgütleri var mı? Hangileri?
Yoktur.

Doğa ve çevre konularında yapılan protestolara aktif olarak katılır mısınız, katılmak gerekir mi?
Katılmam.

TV ve radyoda bu konuları işleyen programları yeterli buluyor musunuz, nasıl olmalı?
Çevre duyarlılığını işleyen programlar yeterli olmadığını savunuyorum. Ne zaman ki çevre tahribata uğruyor, işte o zaman biz hasiyetleşiyoruz. Bazen de iş işten geçmiş oluyor.

Hobi bahçeleri hakkında neler düşünüyorsunuz?
İmkanlar elverdiği sürece her insanın hobi bahçesi olmalı diyorum. Betonlar arasında yaşanan bir yaşam bizlerden bazı değerleri alıp götürebiliyor.

Hepsinden sadece birer tane yazın: En sevdiğiniz;
ağaç: Çam
çiçek: Kamelya
kitap: İnce Memet
şarkı: Halk müziği
müzik grubu/müzik sanatçısı:
ressam:
şair:
film:
web sitesi: kamelyavadisi.com

malina Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 30-01-2012, 18:26   #2
Ağaç Dostu

Adalet Yağcı's Avatar

Giriş Tarihi: 25-06-2008
Galeri: 260
Sevgili Kamelyavadisi,
Buradaki tanıtım yazınızı okuyuncaya kadar sizi, özellikle kamelya yetiştiren bir sera sahibi sanıyordum
Öğretmenliğinizin yanında bitki yetiştiriciliği ile de uğraşmanız çok hoş, hem de bunu üç beş saksı ile değil çok geniş alanlarda yapıyorsunuz, alkışı hak ediyorsunuz

Sizi yakından tanıdığım için sevindim, tüm çalışmalarınızın başarılı olmasını diliyorum.
Sevgiler.

kamelyavadisi beğendi.
Adalet Yağcı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 30-01-2012, 19:13   #3
Ağaç Dostu

kamelyavadisi's Avatar

Giriş Tarihi: 02-03-2010
Teşekkür

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Adalet Yağcı Mesajı Göster
Sevgili Kamelyavadisi,
Buradaki tanıtım yazınızı okuyuncaya kadar sizi, özellikle kamelya yetiştiren bir sera sahibi sanıyordum
Öğretmenliğinizin yanında bitki yetiştiriciliği ile de uğraşmanız çok hoş, hem de bunu üç beş saksı ile değil çok geniş alanlarda yapıyorsunuz, alkışı hak ediyorsunuz

Sizi yakından tanıdığım için sevindim, tüm çalışmalarınızın başarılı olmasını diliyorum.
Sevgiler.
Sayın Adalet Hanım;
Sizi hem burada hem de bizimbahçede takip ediyorum. Gerçekten çalışmalarınız ve yorumlarınızla bizlere yeni yeni misyonlar katıyorsunuz. Siz ve sizin gibi doğa dostu arkadaşlarımızdan alkış almak beni çok mutlu etmiştir.
Gelecekte en büyük hedefim kamelyayı değil Türkiye'de, dünyada en iyi yetiştirebilmektir. Siz dostların olumlu yorumları bana güç verdiğini unutmayın.
Teşekkür ederim. Sağlıcakla kalınız.

kamelyavadisi Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 30-01-2012, 19:20   #4
Moderatör

Güler's Avatar

Giriş Tarihi: 26-04-2007
Galeri: 103
Sevgili kamelyavadisi, teşekkür ederim.

Kendi kaleminizden sizi tanımak çok güzel oldu. Ben de öğretmenliğinizi bilmiyordum.
Kamelyalarınızı sık sık seyrediyor ve özenle yaptıklarınızı okuyorum.
Sizinle beraber burada olmak, bilgi alışverişinde bulunmak çok güzel.

Her şeyin gönlünüzce olmasını dilerim.

kamelyavadisi beğendi.
Güler Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 30-01-2012, 19:46   #5
Ağaç Dostu

kamelyavadisi's Avatar

Teşekkür

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Güler Mesajı Göster
Sevgili kamelyavadisi, teşekkür ederim.

Kendi kaleminizden sizi tanımak çok güzel oldu. Ben de öğretmenliğinizi bilmiyordum.
Kamelyalarınızı sık sık seyrediyor ve özenle yaptıklarınızı okuyorum.
Sizinle beraber burada olmak, bilgi alışverişinde bulunmak çok güzel.

Her şeyin gönlünüzce olmasını dilerim.
Sayın Güler Hanım;
Ağaçlar.net in bu konu altında faaliyet göstermesi forum dostlarını daha yakından tanıma fırsatı bulmamıza olanak sağladı. Forumda yazılan her bilgi benim için değerlidir.
Sizin çalışmalarınızı da yakından takip ediyorum. İlginize özellikle teşekkür ederim.
Sağlıcakla kalınız.

Eski 30-01-2012, 20:00   #6
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 09-06-2008
Galeri: 2
Sayın Kamelyavadisi, sizi tanıdığıma sevindim.
Ben sizi tarım sektöründe bir yerde çalışıyor sanıyordum, Öğretmenliğiniz benim içinde süpriz oldu.
Yorum yapmamış olsam da, kamelyavadisi'ne bakıyor takip ediyorum.

Her eve bir kamelya, bizim eve 10 kamelya.

kamelyavadisi beğendi.
Tura Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 30-01-2012, 20:29   #7
Ağaç Dostu

kamelyavadisi's Avatar

Teşekkür

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Tura Mesajı Göster
Sayın Kamelyavadisi, sizi tanıdığıma sevindim.
Ben sizi tarım sektöründe bir yerde çalışıyor sanıyordum, Öğretmenliğiniz benim içinde süpriz oldu.
Yorum yapmamış olsam da, kamelyavadisi'ne bakıyor takip ediyorum.

Her eve bir kamelya, bizim eve 10 kamelya.
Sayın Tura;
Sizlerle tanışmak beni mutlu etti. Ben sınıf öğretmeniyim. Sırasıyla Adıyaman,Kütahya,Sivas ve Rize illerinde görev yaptım. Hafyasonu zamanımı değerlendirmek için kamelya yetiştirmeye karar verdim. Yaklaşık dört yıldır uğraş içindeyim. Siz dostların takip etmesi dahi beni hedefime bir adım daha götüreceğine inanıyorum.
Saygılar sunarım.....

Eski 31-01-2012, 00:11   #8
Ağaç Dostu

yener.T's Avatar

Giriş Tarihi: 26-03-2010
Galeri: 16
Sayın Öğretmenim burada da buluşmamızdan memnun oldum.Göndermiş olduğunuz kamelyaların akıbeti her nekadar güzel olmasa da bir tanesini yaşatmayı başardım. Buda sizden bir hatıra olarak balkonda bulunmakta. Selamlarımla.

kamelyavadisi beğendi.
yener.T Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 31-01-2012, 08:46   #9
Ağaç Dostu

Lonicera's Avatar

Giriş Tarihi: 20-03-2008
Sn Derviş bey, sizi daha da yakından tanıma fırsatı buldum. Çabalarınız ve sonuçları gerçekten takdire değer. İyi ki varsınız...

kamelyavadisi beğendi.
Lonicera Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 31-01-2012, 09:18   #10
Ağaç Dostu

kamelyavadisi's Avatar

Teşekkür

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi yener.T Mesajı Göster
Sayın Öğretmenim burada da buluşmamızdan memnun oldum.Göndermiş olduğunuz kamelyaların akıbeti her nekadar güzel olmasa da bir tanesini yaşatmayı başardım. Buda sizden bir hatıra olarak balkonda bulunmakta. Selamlarımla.
Ben de memnun oldum. Umarım kamelyanız sorunsuz büyür ve çiçeklenir.
Saygılarımla..

Eski 31-01-2012, 09:23   #11
Ağaç Dostu

kamelyavadisi's Avatar

Teşekkür

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Lonicera Mesajı Göster
Sn Derviş bey, sizi daha da yakından tanıma fırsatı buldum. Çabalarınız ve sonuçları gerçekten takdire değer. İyi ki varsınız...
Sizin kamelyaya verdiğiniz değeri, yetiştirdiğiniz fidelerle göstermiş oldunuz. Size de ayrıca teşekkür ediyorum.

Eski 31-01-2012, 14:09   #12
Ağaç Dostu

ayhat's Avatar

Giriş Tarihi: 30-11-2007
Sayın Kamelyavadisi küpelileriniz de muhteşem, sizi tanıdığıma çok memnun oldum, bende o toplantılara katılma hayaliyle yaşıyorum, birde sizler gibi üstün yetenekli arkadaşlarımızın seraları hayalerimin arasına katıldı, saygılar...

kamelyavadisi beğendi.
ayhat Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 31-01-2012, 15:56   #13
Ağaç Dostu

kamelyavadisi's Avatar

Teşekkür

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi ayhat Mesajı Göster
Sayın Kamelyavadisi küpelileriniz de muhteşem, sizi tanıdığıma çok memnun oldum, bende o toplantılara katılma hayaliyle yaşıyorum, birde sizler gibi üstün yetenekli arkadaşlarımızın seraları hayalerimin arasına katıldı, saygılar...
Küpeler az olduğu için özenle büyütmeye çalışıyorum. Şunu da belirtmem gerekirse hayal ettiğiniz gibi üstün yetenekli biri değilim. Sadece kamelya yetiştirme işine biraz araştırma yaparak kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Birde yöremizin havası, suyu ve toprağı kamelyaya uygun olduğu için şanslıyım.
Bu güzel duygularınız için teşekkür ederim.
Sağlıcakla kalınız.

Eski 31-01-2012, 18:37   #14
Kaybettik

sevim.K's Avatar

Giriş Tarihi: 11-12-2008
Galeri: 6
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi kamelyavadisi Mesajı Göster
Küpeler az olduğu için özenle büyütmeye çalışıyorum. Şunu da belirtmem gerekirse hayal ettiğiniz gibi üstün yetenekli biri değilim. Sadece kamelya yetiştirme işine biraz araştırma yaparak kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Birde yöremizin havası, suyu ve toprağı kamelyaya uygun olduğu için şanslıyım.
Bu güzel duygularınız için teşekkür ederim.
Sağlıcakla kalınız.
Derviş öğretmenim merhaba; sizi bu bölümde görmek çok güzel. Üstün yetenekli sözünü, işini çok seven, doğru yapan, kendini sürekli geliştirmeye, yetiştirmeye çalışan bir eğitimci ve doğa dostu olarak açalım. İtirazınız olmaz sanırım.

Tanışmamız her ne kadar tesadüf olsa da senelerdir eğitimci olarak yaptığınız çalışmaların takipçisiydim. Küpe çiçeklerinize bayıldım. Kamelya yetiştiriciliği konusunda da çok başarılı olacağınıza inanıyorum. Sevgi ve selamlarımla

kamelyavadisi beğendi.
sevim.K Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 01-02-2012, 18:12   #15
Ağaç Dostu

kamelyavadisi's Avatar

Teşekkür

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi sevim.K Mesajı Göster
Derviş öğretmenim merhaba; sizi bu bölümde görmek çok güzel. Üstün yetenekli sözünü, işini çok seven, doğru yapan, kendini sürekli geliştirmeye, yetiştirmeye çalışan bir eğitimci ve doğa dostu olarak açalım. İtirazınız olmaz sanırım.

Tanışmamız her ne kadar tesadüf olsa da senelerdir eğitimci olarak yaptığınız çalışmaların takipçisiydim. Küpe çiçeklerinize bayıldım. Kamelya yetiştiriciliği konusunda da çok başarılı olacağınıza inanıyorum. Sevgi ve selamlarımla
Sayın Sevim Öğretmenim;
Sayfamı ziyaret etmeniz beni mutlu etmiştir. Uğraşım, işimin en iyisini yapma çabasıdır. Bunda başarılı olabildiysem ne mutlu bana. Eğitim konusunda sizin de değerli fikirlerinizden faydalandım. Teşekkür ederim.

Eski 01-02-2012, 20:22   #16
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 02-01-2010
Sayın Kamelyavadisi
Sizi sizden tanımak çok güzeldi. Yılmadan bıkmadan kamelya yetiştirmek için verdiğiniz çabayı takdir ediyorum. Diğer arkadaşlar gibi ben de sizi sera sahibi biri olarak düşü
ndüm bu bölüm bu yüzden çok güzel. Arkadaşlarımızı daha iyi tanıyoruz.

Selamlar...

kamelyavadisi beğendi.
fatma sunay Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 02-02-2012, 20:04   #17
Ağaç Dostu

kamelyavadisi's Avatar

Teşekkür

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi fatma sunay Mesajı Göster
Sayın Kamelyavadisi
Sizi sizden tanımak çok güzeldi. Yılmadan bıkmadan kamelya yetiştirmek için verdiğiniz çabayı takdir ediyorum. Diğer arkadaşlar gibi ben de sizi sera sahibi biri olarak düşü
ndüm bu bölüm bu yüzden çok güzel. Arkadaşlarımızı daha iyi tanıyoruz.

Selamlar...
Elimden geldiğince en iyisini yapmaya çalışıyorum. Umarım hedefime ulaşırım.
Yorumunuz için teşekkür ederim.

Eski 16-02-2012, 09:11   #18
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 23-03-2011
Sevgili kamelya vadisi,
sizi yakından tanıma fırsatı bulduk çok teşekkürler.
İnsan isteyince birkaç iştede başarılı olabiliyor demekki, siz bunun en güzel örneklerindensiniz hocam, sizi kutlamak, tebrik etmek istiyorum hayatınız hep istediğiniz gibi,
sizi yormadan ğüzel olsun inşallah.

kamelyavadisi beğendi.
alcen Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 16-02-2012, 13:33   #19
Ağaç Dostu

kamelyavadisi's Avatar

Teşekkür

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi alcen Mesajı Göster
Sevgili kamelya vadisi,
sizi yakından tanıma fırsatı bulduk çok teşekkürler.
İnsan isteyince birkaç iştede başarılı olabiliyor demekki, siz bunun en güzel örneklerindensiniz hocam, sizi kutlamak, tebrik etmek istiyorum hayatınız hep istediğiniz gibi,
sizi yormadan ğüzel olsun inşallah.
O kadar çok boş zamanımız oluyor ki, bu boş zamanlarımızın planlamasını yaptığımızda çok güzel ürünler ortaya çıkabiliyor. Benim de yaptığım bunlardan biridir.
İlginize teşekkür ederim.

Eski 16-02-2012, 18:26   #20
Ağaç Dostu

mrduran's Avatar

Giriş Tarihi: 20-08-2011
Sayın Kamelyavadisi;

Sizleri tanımak çok güzel. Çevrenizi, içinde yaşadığınız, yaşattığınız ortamı ile birlikte çok samimi aksettirip bizi de samimi ortak kılmanız ne güzel efendim, teşekkürler.

Saygılarımla lütfen.

kamelyavadisi beğendi.
mrduran Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 17-02-2012, 09:49   #21
Ağaç Dostu

kamelyavadisi's Avatar

Teşekkür

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi mrduran Mesajı Göster
Sayın Kamelyavadisi;

Sizleri tanımak çok güzel. Çevrenizi, içinde yaşadığınız, yaşattığınız ortamı ile birlikte çok samimi aksettirip bizi de samimi ortak kılmanız ne güzel efendim, teşekkürler.

Saygılarımla lütfen.
Merhaba . Bende sizleri tanımaktan çok mutluyum. Yöremi ve yöremdeki farklılıkları dostlarla paylaşmak çok güzel. Teşekkür ediyorum.

Eski 17-02-2012, 12:54   #22
Ağaç Dostu

ahmeter's Avatar

Giriş Tarihi: 04-02-2008
Sayın Kamelyavadisi

Bahçenizi tekrar gezdim Tebrik eder Çalışmalarınızda başarılar dilerim
Titizliğiniz her resimde görülüyor Kolay gelsin İyi günler

kamelyavadisi beğendi.
ahmeter Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 17-02-2012, 13:29   #23
Ağaç Dostu

sakdag's Avatar

Giriş Tarihi: 26-09-2011
Galeri: 6
Yıllar önce, parkta bir ağacın üstünde pembe renkli bir çiçeğin fotoğrafını çekmiştim. Manolya sanıyordum ,ancak sayenizde kamelya olduğunu öğrendim, Sayın Kamelyavadisi teşekkürler.... Harika bir bitkiymiş...
Saygılarımla...

kamelyavadisi beğendi.
sakdag Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 17-02-2012, 14:17   #24
Ağaç Dostu

kamelyavadisi's Avatar

Teşekkür

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi ahmeter Mesajı Göster
Bahçenizi tekrar gezdim Tebrik eder Çalışmalarınızda başarılar dilerim
Titizliğiniz her resimde görülüyor Kolay gelsin İyi günler
Ahmeter Bey;
Bahçemi ziyaret etmeniz beni mutlu etmiştir. Sizlerden alınan tebrikler bizleri daha iyiye götürür. Elimden gelen yapmaya çalışıyorum.
Saygılar sunuyorum.

Eski 17-02-2012, 14:19   #25
Ağaç Dostu

kamelyavadisi's Avatar

Teşekkür

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi sakdag Mesajı Göster
Yıllar önce, parkta bir ağacın üstünde pembe renkli bir çiçeğin fotoğrafını çekmiştim. Manolya sanıyordum ,ancak sayenizde kamelya olduğunu öğrendim, Sayın Kamelyavadisi teşekkürler.... Harika bir bitkiymiş...
Saygılarımla...

Eklenti 269506
Evet güzel bir kamelya. İyi ki paylaştınız. Teşekkür ediyorum.

Sitemde kamelyanın bendeki tüm renkleri paylaşmaya çalışıyorum.

Eski 27-02-2012, 11:46   #26
Ağaç Dostu

kamelyavadisi's Avatar

kamelya Tarlası

kamelyavadisi'nde bazı görüntüleri güncelledim. Kamelya sevenler ziyaret edebilirler.

Eski 27-02-2012, 18:16   #27
Ağaç Dostu

ykolko's Avatar

Giriş Tarihi: 23-07-2010
Sevgili Kamelyavadisi,
Sayın hocam,sizin gibi azimli,doğa sever,gönlü zengin,insanlar aşırı şehirleşme,ekonomik zorluklar,betonlaşan ülkemde çok azaldılar, sizi tanıdığıma çok mutlu oldum, saygı ve selamlarımla.

kamelyavadisi beğendi.
ykolko Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 17-03-2012, 19:33   #28
Ağaç Dostu

kamelyavadisi's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi ykolko Mesajı Göster
Sevgili Kamelyavadisi,
Sayın hocam,sizin gibi azimli,doğa sever,gönlü zengin,insanlar aşırı şehirleşme,ekonomik zorluklar,betonlaşan ülkemde çok azaldılar, sizi tanıdığıma çok mutlu oldum, saygı ve selamlarımla.
Teşekkür ederim. Bizim uğraşımız emekliliğe hazırlık. Umarım başarabilirim.

Eski 18-03-2012, 10:19   #29
Ağaç Dostu

tener's Avatar

Giriş Tarihi: 29-03-2008
Bahçenizi , verdiğiniz linklerin hepsini tek tek dolaştım . Emek isteyen zevkli bir iş, çalışmalarınızda başarılar dilerim.

kamelyavadisi beğendi.
tener Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 18-03-2012, 11:34   #30
Ağaç Dostu

kamelyavadisi's Avatar

kamelya çiçeği

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi tener Mesajı Göster
Bahçenizi , verdiğiniz linklerin hepsini tek tek dolaştım . Emek isteyen zevkli bir iş, çalışmalarınızda başarılar dilerim.
Bahçemi beğendiğiniz bizleri mutlu etmiştir. Baharın gelmesiyle farklı güzellikler ortaya çıkacak. Teşekkür ederim.

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 21:59.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024