agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Agaclar.net Kullanıcı Hizmetleri > İçimizden Biri
(https)

Beğeni Düzeni5Beğeniler

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 23-12-2011, 15:22   #31
Ağaç Dostu

Fatoş's Avatar

Giriş Tarihi: 19-12-2009
Galeri: 120
Sevgili Orhan hocam, bu güzel sözleriniz ve değerlendirmeleriniz için çok teşekkür ederim. Telefonda sizlerle görüştüğümde eski dostlarımla görüştüğümü hissediyor ve seviniyorum. Sizlerle sanal ve telefonla tanışmış olmak da çok güzel.

Bende sizlerle, ailecek görüşme imkanı olmasını çok isterim. Sizleri İzmir'e beklerim. Selam ve saygılarımla.

Fatoş Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 24-12-2011, 20:56   #32
Ağaç Dostu

Sevgi Durul's Avatar

Giriş Tarihi: 02-08-2009
Galeri: 765
Can arkadaşım, seni forumlardan, güzel bahçenden, vefalı, dost canlısı ve paylaşımcı kişiliğin ile zaten tanıyordum. Sıkılmadan okuduğum tanıtım yazın ile, daha bir yakından tanıma imkanı bulduğum için mutlu oldum.

Yazmakta bu kadar geç kalmazdım, biliyorsun hem evde değildim hem de hastaydım. Şimdi de yazıyorum gönderemeden bağlantı gidiyor. Umarım bu üçüncü mesaj sorunsuz gider. Bu arada genç anneanneyi tebrik ederim.

Güzel arkadaşım; Hayatın boyunca hep sağlıklı, mutlu ve hep dost kal... Sevgiyle kal... Hoşça kal...

Sevgi Durul Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 24-12-2011, 21:43   #33
Ağaç Dostu

loveflower's Avatar

Giriş Tarihi: 27-03-2011
Sevgili Fatoş Hanım

Sizi yazılarınızdan, mesajlarımızdan tanıyorum. Atölyenizi, kızlarınızı, evinizi, zevkli bahçenizi tanıyorum ama kendinizi ne güzel ifade etmişsiniz, tam da hayalimde canlandırdığım gibi asaletiniz.
Sanki sizi şahsen de tanıyormuşum gibi hissediyorum. Bu yakınlığın sebebi atalarımızdan gelen akrabalığın ( ) payı olsa da en çok sizin payınız var.

İnşallah en kısa zamanda Kozak yaylasına yerleşirsiniz.

Sevgi ve güzellikler aksın gelsin size

loveflower Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 27-12-2011, 09:16   #34
Ağaç Dostu

ayhat's Avatar

Giriş Tarihi: 30-11-2007
Fatoş ablacım düğün hayırlı olsun, bebeğide hayırlısıyla kucağınıza alırsınız inşallah, Analı babalı, sevdikleriyle büyüsün inşallah, sen bu tatlı telaşeyi çok rahat atlatırsın eminim. Kızlara selamlar.

ayhat Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 27-12-2011, 12:18   #35
Ağaç Dostu

Fatoş's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi SDurul Mesajı Göster
Can arkadaşım, seni forumlardan, güzel bahçenden, vefalı, dost canlısı ve paylaşımcı kişiliğin ile zaten tanıyordum. Sıkılmadan okuduğum tanıtım yazın ile, daha bir yakından tanıma imkanı bulduğum için mutlu oldum.

Yazmakta bu kadar geç kalmazdım, biliyorsun hem evde değildim hem de hastaydım. Şimdi de yazıyorum gönderemeden bağlantı gidiyor. Umarım bu üçüncü mesaj sorunsuz gider. Bu arada genç anneanneyi tebrik ederim.

Güzel arkadaşım; Hayatın boyunca hep sağlıklı, mutlu ve hep dost kal... Sevgiyle kal... Hoşça kal...
Canım, teşekkür ederim yazını hemen cevaplayamadığım için bana gönül koyma. Çeyiz sandıklarını açmış düzenleme yaparken herşeyi ortada bırakıp bir kaç günlüğüne yurt dışındaki çocukluk arkadaşımı ziyarete gidip geldim. Tabii bu dağınık evde kalan eşimde çıldırdı Bense daha sakin bir şekilde işlerime devam edeceğim Biraz uzakta kalınca ne yapacağımı daha iyi planlıyorum.

Sevgi'ciğim, ismi gibi sevgi dolu arkadaşım, o güzel dileklerin hepimiz için geçerli olur canım, geçmiş olsun. Sevgi ve selamlarımla.

Eski 27-12-2011, 12:40   #36
Ağaç Dostu

Fatoş's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi loveflower Mesajı Göster
Sevgili Fatoş Hanım

Sizi yazılarınızdan, mesajlarımızdan tanıyorum. Atölyenizi, kızlarınızı, evinizi, zevkli bahçenizi tanıyorum ama kendinizi ne güzel ifade etmişsiniz, tam da hayalimde canlandırdığım gibi asaletiniz.
Sanki sizi şahsen de tanıyormuşum gibi hissediyorum. Bu yakınlığın sebebi atalarımızdan gelen akrabalığın ( ) payı olsa da en çok sizin payınız var.

İnşallah en kısa zamanda Kozak yaylasına yerleşirsiniz.

Sevgi ve güzellikler aksın gelsin size
Sevgili Loveflower, sevgi çiçeği, seçmiş olduğun nicten, mesajlarından seninde yüreğinin sevgi dolu olduğunu biliyorum. Bu güzel mesajın için çok teşekkür ederim. Evet, biz akrabayız, bunun için seni bulduğumdan dolayı çok mutluyum.
Bütün mutlulukların seninle birlikte olmasını canı gönülden diliyorum.
Sevgiyle kal canım.

Eski 27-12-2011, 12:48   #37
Ağaç Dostu

Fatoş's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi ayhat Mesajı Göster
Fatoş ablacım düğün hayırlı olsun, bebeğide hayırlısıyla kucağınıza alırsınız inşallah, Analı babalı, sevdikleriyle büyüsün inşallah, sen bu tatlı telaşeyi çok rahat atlatırsın eminim. Kızlara selamlar.
Sevgili Ayhat'cığım, çok teşekkür ederim, hayırlısıyla bebeğimizi kucağımıza alıp birde düğün telaşesini atlatık mı o zaman rahat edeceğim. Bizden de sana sevgi ve selamlar...

Eski 03-02-2012, 19:42   #38
Ağaçsever

Yunakoc's Avatar

Giriş Tarihi: 24-03-2009
Sevgili Fatoş hanım:

Bu gün agaçlar.net de tesadüfen sizin ve o naif anlatımlarınızla karşılaştım.
İzmir üyesi olarak bende Aksu köy enstitüsü (Antalya) mezunu bir Anne ve
Babanın 3. en küçük oğulları yım. Annem hayatta (83) fakat babamı 1999 da
kaybettik. Mine hanımın toplantılarında belki tanışmışız dır fakat uzun süredir iş yoğunluğumdan ve yurt dışına da gidip geldiğimden toplantılara katılamıyorum.

Şu anda da İran da bulunuyorum.Hafta ya İzmir e gelip döneceğim. Sanat yönü
ağır basan bir meslekten geliyorsunuz; sanatın kötü tarafı sonunda insanı doğa tutkunu haline getirmesi. Baba nız hayat tamı, atölye niz hala faaliyet temi merak
ettim.
Ben Balçova da teleferik semtinde oturuyorum.Mayıs ayı ortalarında İzmir de
olmayı umuyorum sizinle tanışmak ve atölye nizi de ziyaret etmek isterim.

Saygılarımla
Yunu Naci KOÇ Tebriz / İRAN

Yunakoc Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 18-03-2012, 15:43   #39
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 18-03-2012
bu güzeldi..

iaznob Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 18-03-2012, 15:45   #40
Yeni Üye

burda yeniyim ama beğendim cidiyim (:

Eski 18-03-2012, 15:46   #41
Yeni Üye

vakit bulduça geleceğim

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 08:23.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024