agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Agaclar.net Kullanıcı Hizmetleri > İçimizden Biri
(https)

Beğeni Düzeni7Beğeniler

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 26-12-2010, 00:15   #61
Ağaç Dostu

Orhan Özbilgiç's Avatar

Giriş Tarihi: 12-04-2008
Galeri: 83
Sevgili ayazkentli;
Sizi kayınpederinizle birlikte başladığınız bahçe kurma çalışmalarınızla tanıdım. Bergama' da son derece bakir bir yöredeki çabalarınızı ilgiyle okumuş ve takdir etmiştim.

Bana ilişkin şu son mesajınız,deyim yerindeyse, beni kelebekler gibi uçurdu. Sağolun, varolun. İnkar edemem, sevilmek, beğenilmek çok güzel..Dilerim, sizin bana tattırdığınız duyguları, bir ömür boyu sizede başkaları tattırır.

Herşey gönlünüzce olsun.

Orhan Özbilgiç Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 26-12-2010, 10:35   #62
Ağaç Dostu

uzman16's Avatar

Giriş Tarihi: 10-10-2007
Galeri: 119
Orhan Bey,

Çok yorum yazmıyorum ama bahçeniz takip ettiğim bahçelerden.

Sizi buradaki yazılarınızla tanıyordum. Bana yolladığınız kısmet ağacı, sırnaşık sarmaşık ve erguvan tohumları gönderimi sırasında telefonla yaptığımız konuşmalara dayanarak, sizin İstanbul Beyefendisi denilen insanlardan olduğunuzu düşünüyorum.

Ne mutlu bizlere ki her şeyin yozlaştığı günümüzde sizin gibi değerli insanların varlığına tanık oluyoruz.

İyi ki buradasınız.

uzman16 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 26-12-2010, 13:36   #63
Ağaç Dostu

Orhan Özbilgiç's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi uzman16 Mesajı Göster
Orhan Bey,

Çok yorum yazmıyorum ama bahçeniz takip ettiğim bahçelerden.

Sizi buradaki yazılarınızla tanıyordum. Bana yolladığınız kısmet ağacı, sırnaşık sarmaşık ve erguvan tohumları gönderimi sırasında telefonla yaptığımız konuşmalara dayanarak, sizin İstanbul Beyefendisi denilen insanlardan olduğunuzu düşünüyorum.

Ne mutlu bizlere ki her şeyin yozlaştığı günümüzde sizin gibi değerli insanların varlığına tanık oluyoruz.

İyi ki buradasınız.
Sevgili uzman16;
Siz ve buradaki birçok üyelerimizin çoğunluğuda, son derece düzgün insanlarsınız. Ya da benim yüzyüze görüşme şansını elde ettiğim üyelermiz, hep kişilikleri oturmuş, nerede nasıl davranacağını bilen kişilerdi.

Siz sevgili dostlarımın beni yüceltmesi tabiiki çok hoşuma gidiyor. Ama zaman zaman bu övgüler beni baskılıyor. Sosyal yaşamımda bazen, özellikle özel günlerimizde gah, çocuklaşıyor. Gah, savruklaşıyor. Gah kurtlarımı döküyorum. Kısacası yaşamın tadını çıkarmaya bakıyorum.
Ama ölçüyü kaçırmamaya gayret göstererek.
Saygılarımla.

Eski 29-12-2010, 13:07   #64
Ağaç Dostu

dağ çiği's Avatar

Giriş Tarihi: 26-03-2009
Sevgili öğretmenim, sizin gibi değerli,sevgi dolu ,samimi gönlü bol bir insanı tanıdığım için çok mutluyum.O güzel bahçenizde eşiniz çocuklarınızla, uzuzn uzun yıllar mutluluka huzurla yaşarsınız inşallah.

dağ çiği Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 29-12-2010, 20:46   #65
Ağaç Dostu

Orhan Özbilgiç's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi dağ çiği Mesajı Göster
Sevgili öğretmenim, sizin gibi değerli,sevgi dolu ,samimi gönlü bol bir insanı tanıdığım için çok mutluyum.O güzel bahçenizde eşiniz çocuklarınızla, uzuzn uzun yıllar mutluluka huzurla yaşarsınız inşallah.
Sevgili dağ çiği;
Bende sizi tanıdığım için çok mutlu oldum. Bir kez daha bunu söylemiştim, adınız geçtiğinde, gözlerimin önüne hemen bir çukur ve içinde bir küp, ve de küpün yanında tüm doğallığınızla, siz geliyorsunuz.
Ayrıca; köpeğinizin üstünde yatan kediniz de, unutamıyacağım kareler. Sevgi dolu bir insan olduğunuz, köpeğiniz ve kedinize kazandırdığınız bu muhabbetten belli.
Siz ve sevgili eşinize, sevgi dolu dünyanızda, hep güzel günler görmenizi diliyorum.

Eski 29-12-2010, 22:31   #66
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 16-05-2007
Orhan bey!

Mesajlarınızı büyük bir zevk ve dikkatle takip edenlerdenim. Sizi yakından tanıma fırsatımız oldu teşekkürler.

Saygıyla.

cemal.S Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 30-12-2010, 07:11   #67
Ağaç Dostu

Orhan Özbilgiç's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi cemal.S Mesajı Göster
Orhan bey!

Mesajlarınızı büyük bir zevk ve dikkatle takip edenlerdenim. Sizi yakından tanıma fırsatımız oldu teşekkürler.

Saygıyla.
Cemal bey;
Bende,Yalova' ya, Süs Bitkileri Fuarı' na geldiğimde tanımıştım sizi ve sevgili eşinizi. Yalova dışından gelen herkese olduğu gibi, bana da muazzam bir ilgi göstermiştiniz. Sizin bu sıcaklığınızı hiç unutamam.
Sağolun.
Saygılarımla.

Eski 01-01-2011, 19:55   #68
Ağaç Dostu

Oğuzhan's Avatar

Giriş Tarihi: 23-07-2006
Sevgili Orhan Özbilgiç Sizi ve muhteşem bahçenizi tanımaktan çok mutlu oldum,eşiniz ve size bahçenizdeki tüm bitkilerinizle huzur dolu mutlu bir yaşam diliyorum.Hayırlı Seneler.

Oğuzhan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 01-01-2011, 20:31   #69
Ağaç Dostu

Orhan Özbilgiç's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Oğuzhan Mesajı Göster
Sevgili Orhan Özbilgiç Sizi ve muhteşem bahçenizi tanımaktan çok mutlu oldum,eşiniz ve size bahçenizdeki tüm bitkilerinizle huzur dolu mutlu bir yaşam diliyorum.Hayırlı Seneler.

Oğuzhan Bey;

Çok teşekkürederim. Adınızı birçok konu başlığında görüyordum. Bitkiler konusunda son derece deneyimli biri olduğunuzu farkettim. Hatta bu gün son olarak, Madagaskar Yasemini konusundada birikimlerinizi paylaştığınızı gördüm.

Bu nedenle, sizi tanımaktan bende onur duydum. Tekrar teşekkürederim.

Eski 01-01-2011, 23:08   #70
Ağaç Dostu

Oğuzhan's Avatar

Giriş Tarihi: 23-07-2006
Onlarla yaşarken belli bir zaman sonra onları anlıyorsunuz.Onlarla büyüyor nefes alıyorsunuz.Umarım hayatlarımızda her zaman yer alırlar.
Teşekkürler.

Oğuzhan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 02-01-2011, 10:32   #71
Ağaç Dostu

Orhan Özbilgiç's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Oğuzhan Mesajı Göster
Onlarla yaşarken belli bir zaman sonra onları anlıyorsunuz.Onlarla büyüyor nefes alıyorsunuz.Umarım hayatlarımızda her zaman yer alırlar.
Teşekkürler.
Çok güzel tanımlamışsınız. Tebrik ederim.

Eski 30-01-2011, 15:18   #72
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 09-06-2008
Galeri: 2
Sayın Orhan Özbilgiç

Sizin özelinize sıkılararak göndermiş olduğum selluka tohumu isteğime yazdığız cevap da ne kadar sevgi dolu ve ne kadar güzel bir insan olduğunuzun farkına varmıştım.
Tanıtım yazınız ve bunu dışında formdaki çeşitli zamanlarda belirtiğiniz görüşleriniz; ağaçlar net topluluğunun değerini yükseltmektedir. Siz ve sizin gibi değerler ile form arkadaşlığı yapanın gururunu yaşıyorum efendim.
Hürmetlerimi sunarım.

Düzenleyen Tura : 30-01-2011 saat 16:32 Neden: imla
Tura Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 30-01-2011, 21:28   #73
Ağaç Dostu

Orhan Özbilgiç's Avatar

Sayın Tura;
Bana, beni anlatan güzel sözlerinizle, gururumu okşadığınızı itiraf etmeliyim. Ne mutlu bana..Sizler tarafından beğenilmek çok ama çok güzel.
Sağlık ve mutluluk içinde, çok yaşayın.

Eski 01-02-2011, 14:51   #74
Yeni Üye

shadowmanist's Avatar

Giriş Tarihi: 26-01-2011
açıkçası ne yazısını ne de profiline baktım. sadece bahçesine bakmak onu tanıma isteğini aşıladı bana. zaten doğayı, yeşili, bitkiyi seven insan tanınmayı hakeden insandır.

shadowmanist Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 01-02-2011, 19:02   #75
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 02-01-2010
Sayın Orhan bey sizi tanıdığım için mutluyum. Tanıdık bir arkadaşımızın duygu ve düşüncelerini burdan okumak paylaşmak daha da mutlu ediyor. Sizin gibi değerli insanlardan daha çok bilgiler edineceğimizi ümit ediyorum. Sağlıkla sevgiyle kalın....

fatma sunay Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 02-02-2011, 04:16   #76
Ağaç Dostu

Orhan Özbilgiç's Avatar

Sevgili shadovmanist;

Teşekkür ederim.
Hepimiz doğa dostu hatta aşığı değil miyiz? Birbirimize kolayca kaynaştıran, sizin benim için sıraladığınız o güzel vasıflar işte.
Burada olduğunuza göre, demekki;
Sizde bizdensiniz. Hoşgeldiniz!

Eski 02-02-2011, 04:31   #77
Ağaç Dostu

Orhan Özbilgiç's Avatar

Sevgili Fatma Sunay;

Çoğu kez bunu tekrarlıyorum. Galiba önemli olan, sosyal yaşamda da, doğru yerde, doğru insanlarla birlikte olmak. Agaclar.net çatısı bize bu imkanı sağladı.

Durum böyle olunca, dostluklar daha bir huzur verici, daha bir yaşanası oluyor...
Bende sizi tanımaktan ötürü çok mutluyum. Herşey gönlünüzce olsun.

Eski 02-02-2011, 05:07   #78
Ağaç Dostu

yaprak 92's Avatar

Giriş Tarihi: 21-01-2009
şimdi sitede dolaştım.ve bir kez daha ne iyi etmişim de bu siteye üye olmuşum,Bu güzel insanları kimini sanal ortamda kimini katılabildiğim toplantılarda tanımışım dedim.
Sn.Orhan Bey,sizi tanıdığıma mennun oldum.Sağlıklı,mutlu,huzurlu güzel bir ömür diliyorum.

yaprak 92 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 02-02-2011, 05:25   #79
Ağaç Dostu

Orhan Özbilgiç's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi yaprak 92 Mesajı Göster
şimdi sitede dolaştım.ve bir kez daha ne iyi etmişim de bu siteye üye olmuşum,Bu güzel insanları kimini sanal ortamda kimini katılabildiğim toplantılarda tanımışım dedim.
Sn.Orhan Bey,sizi tanıdığıma mennun oldum.Sağlıklı,mutlu,huzurlu güzel bir ömür diliyorum.
Sevgili yaprak 92,
Size katılıyorum. Hiçbir karşılık gözetmeksizin, sadece doğa sevgisi gibi, son derece soylu ve düzeyli bir tutkunun peşindeki insanlarla birlikte olmak çok keyifli. Bende sizi tanıdığım için çok mutluyum.
İyiki varsınız. Sağlık ve mutluluk içinde yaşayın.

Eski 22-04-2012, 23:01   #80
Ağaç Dostu

serkan_istanbul's Avatar

Giriş Tarihi: 14-10-2010
Sitede sık sık dolaştığım bahçelerden biri sizinki. SİZE SAĞLIK MUTLULUK VE HAYALLERİNİZDEKİ BAHÇEYİ DİLİYORUM. SEVGİLER.

serkan_istanbul Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 16:50.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024