agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Agaclar.net Kullanıcı Hizmetleri > İçimizden Biri
(https)

Beğeni Düzeni163Beğeniler

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 18-03-2009, 13:53   #31
agaclar.net

MeyveliTepe's Avatar

Giriş Tarihi: 22-03-2007
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi feriha Mesajı Göster
Meyvelitepeyi ilk günden beri izliyorum, deneyimlerinizden faydalanıyorum, çoğu kez imreniyorum..

En çok kurutulmuş cennet hurmasının tadını merak ediyorum.

Yasemin tütünlerin kokusunu bu yaz duyacağız inşallah..

Eh felsefi yazılarda girdi blog takipteydi şimdi tam oldu

Umarım yaşamı sadeleştirme çabalarınızı paylaşmanızla bizde sizinle birlikte sadeleşmeye basit yaşamaya başlarız.

Sayın Meyvelitepe iyi ki varsınız, paylaşımlarınıza teşekkür ederiz.
Sn.Feriha, çok teşekkürler.
Meyvelitepe'de bugüne kadar pek çok yazı yayınladık. İnşallah daha da çok olacak. Bizi en çok sevindiren şeylerden birisi, yazdıklamızın bir şekilde başkalarının işine yaramış olması. Bazen, tesadüfen de olsa bunu anladığımızda çocuklar gibi seviniyoruz.

Not: Özel mesaj ile adresinizi gönderirseniz kurutulmuş hurmalardan tadmanız için gönderebilirim.

MeyveliTepe Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 18-03-2009, 13:55   #32
agaclar.net

MeyveliTepe's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Sûz-i Dilârâ Mesajı Göster
Sizi tanımaktan büyük memnuniyet duydum. Yazdıklarınızdan ve verilen bağlantıdaki metinlerden anlayabildiğim kadarıyla özel bir insan olmalısınız.
Sn.Sûz-i Dilârâ, beni utandırdınız teşekkür ederim. belki de tek özelliğim, artık alalade bir insan olduğumu anlamış olmamdır

Eski 18-03-2009, 14:20   #33
agaclar.net

MeyveliTepe's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi TuruncuHis Mesajı Göster
Sayın Meyvelitepe,

Forumda sanıyorum kompostla ilgili bir yazınızdan hareketle blogunuzu bulup, okumuştum. Hayran kaldığım şey, doğanın bir parçası olma farkındalığınız olmuştu.
Sizi bir kez daha bu bölüm sayesinde hatırlamak, biraz da tanımak fırsatı bulduğuma sevindim.

Keyfiniz daim olsun...
Sn.TuruncuHis, çok teşekkürler. Sağlam mantığınız ile pek çok yeni konuyu paylaşacağımıza inanıyorum.

Eski 18-03-2009, 14:21   #34
agaclar.net

MeyveliTepe's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi oğuz alper Mesajı Göster
Sn.Meyvelitepe ; Canı gönülden tebrik ediyorum.Meyvelitepe de ağız tadıyla bir ömür geçirmeniz dileğiyle.Sevgiler
Sn.Oğuz Alper, teşekkür ediyorum. Size ve Bionem'e başarılar diliyorum.

Eski 18-03-2009, 14:29   #35
agaclar.net

MeyveliTepe's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi seleste Mesajı Göster
Sayın Meyvelitepe,

Blogunuzdan gene bu forumda haberim olmuş, imrenilecek ve örnek gösterilecek bir hikaye gibi hevesle okumuştum. Sizin hikayeniz bir kaçıştan çok bir keşif hikayesine benziyor. Yaşam, burda'dır ve şimdi'dir. Başka türlü bir yaşam mümkündür. Yaşamı bir yazgı, bir dayatma ve herkes için aynı standardda ele almak istemeyen herkes için işte harika bir yaşamı keşif hikayesi.

Meyvelitepe'de, size ve eşinize yeni keşifler, yeni başarılar ve hep sağlık ve mutluluklar diliyorum.
Sn.Seleste, çok teşekkürler. Haklısınız, kaçıştan çok keşif. Onun için de çok eğlenceli. Yaşam bizlere verilmiş birer armağan. Onu bizler yönetmeli, yönlendirmeliyiz. Bunun için çokça sistemin de dışına çıkabilmek gerekir.

Küçücük bahçenizde görülesi güzellikler yaratmışsınız. Siz de keşfediyorsunuz bu anlamda

Eski 18-03-2009, 18:46   #36
Ağaç Dostu

nazlı06's Avatar

Giriş Tarihi: 27-05-2007
Sn. meyvelitepe, sizi eşimle birlikte samanlı su zeytini sayesinde tanıdık.Şu an adım adım takip ediyoruz. Meyvelitepe'ye kaçış süreciniz bize ışık tuttu.
Meyvelitepe'de size ve eşinize başarılar diliyorum. Uğraşınız çok güzel. Birşey itiraf ediyorum şimdiye kadar hiç kimsenin aklına gelmemiştir hurmaları tek tek soyup asıp onları kurutmak. Azminizden dolayı size ve eşinize teşekkür ediyorum.

i.sunaz beğendi.
nazlı06 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 18-03-2009, 21:06   #37
Moderatör

Güler's Avatar

Giriş Tarihi: 26-04-2007
Galeri: 103
Sayın MeyveliTepe!
Hem İçimizden Biri başlığındaki yazınızı hem de Çılgın Kalabalıktan Uzak başlığını, sindire sindire ve keyifle okudum.
Sizi ve eşinizi kutlarım, cennetiniz Meyveli Tepe'de sağlıklı, mutlu ve başarılı günler dilerim.
Yazınızın Huzur bölümünde; Küpe çiçeğinizin ölmediğini hatta gözlerin canlanmaya başladığını gördüğünüzdeki heyecan, kamelyanın tomurcuklarını okşamanız, bana hiç de yabancı gelmedi.
Ben de zaman zaman, bahçemdeki gülleri iki avucumun arasına alır, koklar ve öperim.
Zeytin toplarken, aynı pozisyonda çalışmaktan vücudunuzun ağrıması da bana yabancı gelmedi. Hatta zaman zaman,kendi kendinize sorduğunuz '' bu akıllılık mı'' düşüncesi de.
Benim köyümdeki komşular da bana deli gözüyle bakıyor, yaptıklarım için ''hiç mi işin yok da bu kadar uğraşıyorsun'' diyorlar. Ama bilmiyorlarki ben bütün bunlardan ne kadar zevk alıyor, mutlu oluyorum.
Hurmalar hakkındaki yazınız bana ve eşime çok enteresan geldi. Ben de hurmayı çok severim ve bu sene sizin usulu denemek istiyorum.
Hurma bahsinde size karşı kendimi halâ ezik hissediyorum. Bu konudaki yanlış anlamam büyük bir talihsizlik olmuştu, gerçi telâfi etme yoluna hemen gitmiştim ama başarabildim mi bilemiyorum.
Yolunuz düşerse, Manyas'a bekleriz. Güllü kameriyede size çay ikram etmekten büyük zevk alacağım.
Başarılarınızın devamını bütün kalbimle dilerim.

Güler Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 18-03-2009, 21:22   #38
agaclar.net

MeyveliTepe's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Oğuzhan Mesajı Göster
Sevgili Meyvelitepe,
Aramızda olmanız çok güzel.Herşey gönlünüzce olsun.Blogunuza şöyle bir göz atayım dedim.Ordaki su içindeki eve hasta oldum.Manzara da süper.Ve bu yazıda çok güzel .

"İnsanlar su üzerinde ya da havada yürümenin bir mucize olduğunu düşünür. Oysa bana göre gerçek mucize ne su üzerinde ne de havada yürümektir; gerçek mucize yeryüzünde yürümektir. Her gün hiç farkına bile varmadığımız bir mucizeyle içiçe yaşıyoruz: masmavi bir gökyüzü, bembeyaz bulutlar, yemyeşil yapraklar, bir çocuğun meraklı, kara gözleri - Hepsi birer mucize." Thich Nhat Hanh
Sevgili Oğuzhan, teşekkür ederim. İnsanlar kendileri, biribirleri ve doğa ile kavga etmeyi bıraksalar mucizeleri görecekler. Bu arada o filmi izlemeni tavziye ederim.

Eski 18-03-2009, 21:29   #39
agaclar.net

MeyveliTepe's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Lilium Mesajı Göster
Sayın meyvelitepe,

Sizlerden öğrenmiş olduğum hurma kurutmasını denedim, mükemmel harika bir şey oldu, tadı damağım da kaldı, hurmayı pek sevmediğim için ekmemiştim, hemen iki tane alıp ektim, harika bir şey herkeze tavsiye ederim.

Sizleri tanımak sizlerle ağaçlar nette olmak çok güzel, iyi ki buradasınız.

sevgilerimle..
Sn.Lilium, benim de zambaklar konusunda sizden öğreneceğim çok şey var. Beyaz zambak en sevdiğim çiçekler arasında. Muhteşem kokularıyla insanın ruh halini değiştirirler.

Eski 18-03-2009, 22:03   #40
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 19-06-2008
Galeri: 25
Sayın MeyveliTepe, Sade ve samimi bir paylaşımda bulunmuşsunuz. Tarımsal konulardaki azim ve gayretinizi kutluyorum. Sevdiklerinizle birlikte güzel bir yaşam diliyorum.

Emine Aktaş Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 18-03-2009, 22:10   #41
agaclar.net

MeyveliTepe's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Baldaş Mesajı Göster
Merhaba Meyvelitepe

1- Türkçeyi doğru kullanımınızla
2- Düşüncelerinizi ifade ediş biçiminiz ve yazılarınızın düşünce zenginliği ve derinliğiye
3- Mantığınızın sağlamlığıyla sizi hemen farketmiştik...Blogunuzdan yeni haberdar oldum. Zannediyorum daha çok meyve ağaçları bölümündesiniz.
Başardıklarınız karşısında saygı duyup deneyimlerinizden yararlanmaktan başka ne yapabiliriz ki ? Size ve ailenize Meyvelitepede mutlu bir ömür dileriz
Sn.Baldaş, teşekkür ediyorum.
Türkçe konusu ilginçtir. Hakim olduğum bir dil olmakla birlikte kendi yazılarımı genellikle pek beğenmem. Mahkeme ilamına benzetirim çoğu zaman. Zaten Meyvelitepe'deki yazıların güzel olanlarını eşim, pratik ve pragmatik olanlarını ben yazarız Bir de, nedense ikide bir Sn.Malina ile takışırız Türkçe konusunda. Kullandığım Türkçe ve imla sebebiyle değil de, Türkçe hakkında zaman zaman ve ucundan kıyısından açık ettiğim görüşlerim sebebiyle Dilin yaşayan bir organizma olduğuna ve sahibinin elinde (dilinde demeliydim belki de) güçlü bir araç olduğuna inanırım. Bir uslubu olan yazım şekline bayılırım. Buna en güzel örneklerden biri de dolambaçsız, kıvrak, rahat, her zaman tam onikiden vuran isabetiyle sizin Türkçeniz sanırım.

Eski 18-03-2009, 22:32   #42
agaclar.net

MeyveliTepe's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Nurbahar Mesajı Göster
Sn. MeyveliTepe, büyük bir cesaretle başladığınız ikinci hayatınızın çok uzun, sağlıklı, verimli, sevdiklerinizle beraber olmasnı dilerim. Bunlar olunca mutluluk zaten olacak.

İkinci hayatımın gerçeğe dönüşmesinden ümidimi kestiğimde, "Meyvelitepe" ile cesaret kazanacağım.
Sn.Nurbahar, çok teşekkür ediyorum. Sizin bahçeniz de (duvar şanssızlığına rağmen) ilham veriyor. Meyvelitepe'deki çiçek bahçesini geçen yaz biçimlendirmeye başladık. İstediğimiz gibi olması için daha bir kaç yılı var. Bahçenizi anlatırken bir yazıda her şey biribirine girdi demişsiniz. İşte, bizim de yapmak istediğimiz tam da öyle

Eski 18-03-2009, 22:44   #43
Ağaç Dostu

nariçi's Avatar

Giriş Tarihi: 28-09-2008
Galeri: 8
Meyveli tepe projesi konusunu daha dikkatli okudum, hayırlı olsun. Önceden büyümüş ağaçların olduğu belli, ama kendiniz dikip büyütürseniz, daha bir önem ve anlamı oluyor. Bahçenizde salıklı ve mutlu bir yaşam dilerim.

nariçi Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 18-03-2009, 22:49   #44
agaclar.net

MeyveliTepe's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi yeşil yaprak Mesajı Göster
Sn. Meyvelitepe,
Sitenizi ilgi ile takip ediyorum. Sayenizde, başarılı bir kompost çalışmam oldu.
Huzur başlıklı yazınızı, çok beğendim.
Masal Ev'de, sevdiklerinizle birlikte, mutlu bir yaşam dilerim.Saygılarımla...

(Denizakvaryumu'nun yorumuna, bir anlam veremedim)
Sn.Yeşil Yaprak, güzel sözleriniz için teşekkür ederim. Kompost çalışmanıza katkıda bulunmuş olmak da ayrıca mutluluk verici. Denizakvaryumu, önceki yazışmalarımız sebebiyle latife etmiş sadece

Eski 18-03-2009, 22:56   #45
agaclar.net

MeyveliTepe's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi kuyucu Mesajı Göster
Sayın Meyvelitepe,
Sizi ilk defa ortak ilgi alanımız olan Üvez ağacı dolayısıyla tanıyorum. Sitenizi de takip ediyorum. Gerçekten çok takdir edilmeye değer yazılar. Bir gün tanışmak dileğiyle.
iyi günler
Sn.Kuyucu, teşekkür ederim. Umarım bir gün tanışırız.

Üvez benim için hala gizemini koruyan, çok sevdiğim ve saygı duyduğum bir ağaç. Geçen yıl bin zorlukla çimlendirdiğim bir kaç küçük fidanın üzerine titriyorum.

Eski 18-03-2009, 23:06   #46
agaclar.net

MeyveliTepe's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi feridun usta Mesajı Göster
Sayın Meyvelitepe,
evimin yapımından sonra eksiklerimin başında köy fırını yapmak geliyordu, internette ki aramam da köy fırını-1 yazınızı okuyunca bilgi paylaşmak bu olmalı dedim, o gün bu gündür blogunuzdaki ve güzide sitemiz agaçlar.net deki çok değerli yazılarınızı takip ediyorum, iyi ki varsınız.
Her şey gönlünüzce olsun.
Feridun bey, fırını yaptınız mı? Yaptıysanız fırın kardeşliğine bekliyorum. Yapmadıysanız tam zamanı

Eski 18-03-2009, 23:09   #47
agaclar.net

MeyveliTepe's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi lerdemir Mesajı Göster
Sevgili Meyvelitepe'nin blogunun e-posta abonelerindenim.

Güncelleme yapıldıkça haberdar ediliyor ve "yine ne güzellikler var acaba?" diye açıp okuyorum fırsat buldukça.

Onunla ilgili olarak aklıma ilk gelen özellikler: Meyvelitepe aktivist; akıl adamı, sağduyulu, aile babası, gönülden paylaşımcı.

Aldığı yolu gıpta ve mutlulukla takip ederken, kendisinin de planlarıma teşvik edici bir biçimde yaklaşımını unutamam.

Bize bu konuda rehber olan bir iki uygulamacıdan biri o.

Daha önce belirttiğim gibi: "Gıpta ve mutlulukla takipteyim..."
Sevgili lerdemir, teşekkür ederim, beni utandırıyorsun
Bu arada sekoya fidanı saksısında kartlaşmadan sizin bahçeyi alsak diyorum

Eski 18-03-2009, 23:21   #48
agaclar.net

MeyveliTepe's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi nazlı06 Mesajı Göster
Sn. meyvelitepe, sizi eşimle birlikte samanlı su zeytini sayesinde tanıdık.Şu an adım adım takip ediyoruz. Meyvelitepe'ye kaçış süreciniz bize ışık tuttu.
Meyvelitepe'de size ve eşinize başarılar diliyorum. Uğraşınız çok güzel. Birşey itiraf ediyorum şimdiye kadar hiç kimsenin aklına gelmemiştir hurmaları tek tek soyup asıp onları kurutmak. Azminizden dolayı size ve eşinize teşekkür ediyorum.
Sn.Nazlı06, güzel sözleriniz için teşekkür ederim. Siz de şehirden kaçışı gerçekleştirenlerdensiniz Hurma kurutmayı biz de japonlardan öğrenmiştik. Samanlı zeytininin bilinmiyor olmasında çok hayret etmiştim bu kadar güzel bir cins neden bilinmez diye. Sanırım bir anlamda Karamürsel'e özel bir cins. Aslında anladığım ve kabul ettiğim bir şey de Rumların gerçekten zeytini çok iyi tanıdıkları oldu. Karamürsel'in iki cinsi olan samanlı ve Karamürsel-Su ağaçlarını öyle yerlere dikmişler ki, kesinlikle rastgele değil. Sizin fidanları merakla takip edeceğim.

Eski 19-03-2009, 00:01   #49
agaclar.net

MeyveliTepe's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Güler Mesajı Göster
Sayın MeyveliTepe!
Hem İçimizden Biri başlığındaki yazınızı hem de Çılgın Kalabalıktan Uzak başlığını, sindire sindire ve keyifle okudum.
Sizi ve eşinizi kutlarım, cennetiniz Meyveli Tepe'de sağlıklı, mutlu ve başarılı günler dilerim.
Güler hanım, güzel sözleriniz iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Bir bakıma sizin izinizden gidip, sizin senelerce önce yaptıklarınızı yapmaya çalışıyoruz. Sizin de söylediğiniz gibi, bir tohumun, bir kuru dalın canlanması, bundan bir bitki, ağaç oluşması, bunu ellerimizle, gönlümüz ve sevgimizle yapmamız her yorgunluğa değer.

Köylerde yaşamakta olan komşularımız çokça kanıksamışlar doğanın ve yaşamın mucizelerini. Fakat ilginçtir, oturup konuştuğunuzda, sohbet ettiğinizde farkına varanlar oluyor, tekrar düşünüyorlar.

İnşallah, sizleri ve bahçenizi ziyaret etmekten zevk duyarız. Gerek tanıttığınız bahçeniz, gerek paylaştığınız deneyimleriniz bize ışık tutuyor.

Eski 19-03-2009, 00:03   #50
agaclar.net

MeyveliTepe's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Emine Aktaş Mesajı Göster
Sayın MeyveliTepe, Sade ve samimi bir paylaşımda bulunmuşsunuz. Tarımsal konulardaki azim ve gayretinizi kutluyorum. Sevdiklerinizle birlikte güzel bir yaşam diliyorum.
Sn.Emine Aktaş, çok teşekkür ediyorum. Sizlerin paylaşımlarınız sayesinde biz de öğreniyoruz.

Eski 19-03-2009, 00:06   #51
agaclar.net

MeyveliTepe's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi nariçi Mesajı Göster
Meyveli tepe projesi konusunu daha dikkatli okudum, hayırlı olsun. Önceden büyümüş ağaçların olduğu belli, ama kendiniz dikip büyütürseniz, daha bir önem ve anlamı oluyor. Bahçenizde salıklı ve mutlu bir yaşam dilerim.
Sn.Nariçi, çok teşekkürler. Yeni ağaç dikecek yerimiz kalmadı gibi. Büyüsünler diye uğraşıyoruz artık

Eski 19-03-2009, 10:25   #52
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 20-09-2006
Galeri: 1
Az daha sabır; bir kaç hafta kaldı hayırlısı ile.

Olacak bahçe, olacak...

Haber vereceğim

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi MeyveliTepe Mesajı Göster
Sevgili lerdemir, teşekkür ederim, beni utandırıyorsun
Bu arada sekoya fidanı saksısında kartlaşmadan sizin bahçeyi alsak diyorum

lerdemir Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 19-03-2009, 15:13   #53
Ağaç Dostu

Baobab's Avatar

Giriş Tarihi: 23-06-2008
Sn Meyvelitepe;

Dün Blog'da yazdıklarınıza şöyle bir göz atayım dedim ve o kadar kendimi kaptırdım ki, hala her satırını büyük bir zevkle, sindire sindire okumakla meşgulüm.

Bizlere vermekte olduğunuz son derece pratik bilgilerin yanısıra -aslında onlardan daha çok- , başka ve daha güzel bir hayatın olabileceğini gösteren örnek projenize hayran kalmakla meşgulüm.

Gerek bütün sürecin nasıl anlaşılması/kavranması gerektiğini yansıtan felsefi ve edebi söyleminiz, gerekse fiili uygulamanızla bunu göstermiş olmanız eminim şehir hayatına ve günlük çekişmelerin kıskacına sıkışmış benim dışımda pek çok doğa severe de ilham verecektir.

Küçük saksılarda, daracık balkonlarda yaşatmaya çalıştığımız alternatif bir hayat özlemini güzel uygulamalarınızla fiilen gerçekleştirmiş olmanızın bizlere verdiği ümit ve cesaret, emin olun dünyayı ve hayatımız güzelleştirmekte çok önemli bir işlev görmekte.

Saygı ve sevgilerimle..

Baobab Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 19-03-2009, 19:50   #54
agaclar.net

MeyveliTepe's Avatar

Sn.Baobab, teşekkür ederim. Yapmaya çalıştığımız şeyi çok güzel özetlemişsiniz. İnanıyorum ki, o küçük saksılarda açan çiçekler, filizlenen tohumlar, görenler için zor zamanlarda bile umudun ve başka bir boyutun ışığı olacaklar.

Eski 19-03-2009, 19:56   #55
Ağaç Dostu

nariçi's Avatar

Giriş Tarihi: 28-09-2008
Galeri: 8
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi MeyveliTepe Mesajı Göster
Sn.Nariçi, çok teşekkürler. Yeni ağaç dikecek yerimiz kalmadı gibi. Büyüsünler diye uğraşıyoruz artık
İçinde sizin diktikleriniz varsa gereği yerine gelir.

nariçi Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 19-03-2009, 20:26   #56
agaclar.net

MeyveliTepe's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi nariçi Mesajı Göster
İçinde sizin diktikleriniz varsa gereği yerine gelir.
Evet Sn.Nariçi, 400 civarında fidan da ben diktim. Buna yeni diktiğim 20 likapa ve serada fidan haline gelen üvezler, iki goji fidanı, mümkünse bu yıl yapacağım yüzlerce yeni goji dahil değil. Geçen yıl iki sekoya dikmiştim zaten. Seradaki sekoyaları ne yazık ki bahçeme dikemiyeceğim artık zira 10 yıl sonra ne olduğu tecrübeyle sabit

Eski 23-03-2009, 22:11   #57
Ağaç Dostu

zenfree's Avatar

Giriş Tarihi: 20-03-2007
Galeri: 341
Sevgili MeyveliTepe, sizi tanıdığıma memnun oldum. Ne zaman zeytin görsem sizi hatırlıyorum diyebilirim. Blog yazılarınızı da ilgiyle takip ediyorum. Sevgiler.

zenfree Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 05-09-2009, 23:56   #58
Ağaç Dostu

Sonja Varol's Avatar

Giriş Tarihi: 13-03-2007
Meyvelitepe ailesini, uzaktan cok uzaklardan takip edenlerdenim. Doga, bitkiler ve kedilerimizle uzakta da olsak bir dünya yarattik kendimize. Tek dilegimiz birkac yil icinde emeklilik yillarimizda siz Meyvelitepe sakinleri gibi bir yasami hayal etmekteyiz. Buradaki bag evimizi, bahcemizi tabiiki oraya tasiyamayacagimizdan, sizin gibi bir yolu izleyerek, meyveli ve kedili tepe insa etmek tek hayalimiz. Blogunuzu ve yazilarinizi, özellikle de Firin Kardesligi ilgi alanimda.
Meyvelitepede uzun yillar doga ile icice, sebze ve meyvelerinizle, artan deneyimlerinizle hepimize örnek olacaksiniz. Takipteyiz...
Sonsuz basari ve mutluluk dileklerimizle selam ve sevgiler cok uzaklardan...

Sonja Varol Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 06-09-2009, 21:23   #59
Ağaç Dostu.

bahtiyar02's Avatar

Giriş Tarihi: 14-09-2006
Galeri: 3
Sevgili MeyveliTepe... Tüm hayallerinizin ve isteklerinizin gerçekleşmesi dileğiyle,
sizi tanıdığıma memnun oldum.Adıyaman'dan saygılar

bahtiyar02 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 06-09-2009, 22:09   #60
Ağaç Dostu

akcan67's Avatar

Giriş Tarihi: 02-04-2009
Sn Meyvelitepe

Bir insanın toprağa ve bitkilere gösteriği sevgi ve alaka ancak bu kadar olabilir.Tabi ki sonuç mükemmel.Bu formum da sizden öğreneceğimiz çok şeyler olduğunu biliyorum.

Hani derler ya ,doğruları yapamasan da doğruları yapanların yanın da ol.Bu yüzden önceden olduğu gibi şimdi de yazılarınızı dikkatle takip edeceğim.Saygılarımla

akcan67 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 12:16.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024