agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Agaclar.net Kullanıcı Hizmetleri > İçimizden Biri
(https)

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 07-01-2009, 19:23   #31
Ağaç Dostu

zenfree's Avatar

Giriş Tarihi: 20-03-2007
Galeri: 341
Alıntı:
Çok seyrek olarak resim yaparım. El yapımı eşyalara ilgim var. Özellikle sepet denemelerim var fakat başarıya henüz ulaşamadım. Eski eşyaları zımparalar, boyar, verniklerim.
Bence daha çok zaman ayırlmalısın. Ama bizimle paylaşmayı unutma lüten.

Seni tanıdığıma çok memnun oldum. Sevgiler.

zenfree Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 08-01-2009, 19:46   #32
Ağaç Dostu

eylems's Avatar

Giriş Tarihi: 02-04-2008
Galeri: 58
Turco, sitede bana ilk tohumu siz göndermiştiniz. Bir sürü çeri domateslerim olmuştu sayenizde. Paylaşımınız ve yazınız için teşekkür ederim.
Zenfree, ben de sizi tanımış olmaktan memnunum. Safranbolu toplantısında hoş sohbetler edip, ne de güzel gözlemeler yemiştik. Bu yaz kurumuş buğday dalları ile sepet yapmaya çalışacağım başarırsam sizlerle de paylaşmak bana büyük zevk verir. Hatta yaşlı bir amca içi boşalan yağ tenekelerinden çekiçle kenarlarını ezerek vazo tarzı su kapları vb. leri yapıyordu. Bir hayal etsenize zeytinyağı tenekesi maşrapa olmuş, zeytin resimleri ortalanmış ve içinde bu zeytin dalı resmine uyumlu çiçekler. Bunu yapan amca çok yaşlı idi inşallah yaşıyordur.

eylems Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 08-01-2009, 20:18   #33
Ağaç Dostu

Selahattin Yılmaz's Avatar

Giriş Tarihi: 16-05-2006
Galeri: 15
En akıllı delilerimden birisidir kendisi, kendimden sonra ağaçların tepelerinden inmeyen bir onu gördüm şahsen

Selahattin Yılmaz Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 08-01-2009, 20:28   #34
Ağaç Dostu

eylems's Avatar

Şimdiler de akıllıyım hocam. Malum havalar soğudu dışarı çıkamıyorum. Ağaçların tepesi deyince armut ağacından düşüp kafamı kırdığım, kiraz topladığım kocaman kova ile aşağıya kolayca indiğim de oldu.

Eski 11-01-2009, 00:08   #35
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 02-06-2008
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Selahattin Yılmaz Mesajı Göster
En akıllı delilerimden birisidir kendisi, kendimden sonra ağaçların tepelerinden inmeyen bir onu gördüm şahsen
Evet bende şahidim. Yalova toplantısında tanışmıştık kendileri ile. Cemal abinin komşusunun ve Celal Beyin Bahçesindeki ağaçlara yaptıklarını görmeliydiniz.
İşin matrak tarafı bir yana Ağaçlar netin katkılı ve dost canlısı üyelerinden birisi ile tanıştığıma çok memnunum.

Doğal Doğa Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 11-01-2009, 01:04   #36
Ağaç Dostu

eylems's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Doğal Doğa Mesajı Göster
Evet bende şahidim. Yalova toplantısında tanışmıştık kendileri ile. Cemal abinin komşusunun ve Celal Beyin Bahçesindeki ağaçlara yaptıklarını görmeliydiniz.
İşin matrak tarafı bir yana Ağaçlar netin katkılı ve dost canlısı üyelerinden birisi ile tanıştığıma çok memnunum.
Sevgili Doğal Doğa, karanlıkta ağaçları görmemiz için ışığı siz tutuyordunuz değil mi? Hüseyin Bey'in hayali kaledeki maç anlatışını hala hatırlıyorum.

Eski 12-01-2009, 10:07   #37
Ağaç Dostu

Hüseyin Ovak's Avatar

Giriş Tarihi: 29-05-2008
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi eylems Mesajı Göster
Sevgili Doğal Doğa, karanlıkta ağaçları görmemiz için ışığı siz tutuyordunuz değil mi? Hüseyin Bey'in hayali kaledeki maç anlatışını hala hatırlıyorum.
Aslında içinizde (raporlu) en zır deli benim de,belli etmiyorum:

Sayın eylems; gerçekten sizi tanımak güzeldi...İyi ki varsın ağaçlar net...

Hüseyin Ovak Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 12-01-2009, 11:33   #38
Ağaç Dostu.

Giriş Tarihi: 29-08-2008
Agaclar.net üyesi iyi niyetli, dürüst arkadaşlarımızdan bir tanesi, tek farkı bence fazlaca hiperaktif olması

Tahmin ediyorumki, normal hayatındada iyilik olarak aklımıza gelen her türlü şeyide yapıyordur.

İnşaallah 3-5 dönüm kapalı seran olurda, bütün bitki çeşitlerine sahip olursun. Ama şunu peşinen söyleyeyim, senden esnaf (işletmeci) olmaz. Ürettiğin her şeyi sana maliyetine bakmadan, hediye olarak dağıtırsın)

Doğa ve canlı sevgisiyle dopdolu kocaman bir yüreğe sahip bir babadanda, böyle kocaman yürekli bir evladın doğması normal bir şey. Babanız vefat etmedi, dokunduğu her bitkinin dalında, çiçeğinde ve yaprağında yaşıyor. Faydalanan insanlar, börtü böcekler, kuşlar mutlaka bilinç altlarındanda olsa dua ediyorlardır. İyiki böyle bir insan dünyada vardı diye.

Sende iyiki varsın eylems.

Saygılarımla.

Mutlu Kutlu Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 12-01-2009, 12:42   #39
Ağaç Dostu

hocam100's Avatar

Giriş Tarihi: 06-10-2008
Eylem hanım çiçeklerle ilginize hayranım desem yanlış olmaz.Hayatta bu kadar koşuşturma sonrasında çiçeklerle bu kadar ilgili olmak takdire şayan bir durumdur.

hocam100 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 12-01-2009, 14:46   #40
Ağaç Dostu

eylems's Avatar

Sayın Hüseyin Ovak, Mutlu Kutlu, Hocam 100 yazılarınız beni çok mutlu etti teşekkür ederim. Sizlerde böylesine hoş intiba bırakabildimse ne mutlu bana.

Eski 28-03-2009, 16:06   #41
Ağaç Dostu

Passion's Avatar

Giriş Tarihi: 25-10-2007
Galeri: 21
Ben niye bu kadar geç gördüm bu tanıtım yazısını diye hayıflana hayıflana okudum hepsini. Eylem'ciğim kusuruma bakma olur mu bu kadar geç kaldığım için . Bu sitede tanımaktan mutlu olduğum arkadaşlarımdan birisin. Safranbolu toplantısı sayesinde seni daha yakından tanışmış olmaktan dolayı çok memnunum. Bitkiler dışında yaptığımız evren, Einstein ,fizik , biraz da metafizik konulu sohbetlerimiz de çok güzeldi ayrıca .

Yüreğinin güzelliği yüzüne vurmuş arkadaşım dilerim sera ile ilgili ve geleceğe yönelik bütün hayallerini gerçekleştirirsin.

En içten sevgilerimle..

Passion Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 28-03-2009, 22:06   #42
Ağaç Dostu

eylems's Avatar

Teşekkür ederim Passion. O güzellik sizin efendim

Eski 11-07-2009, 16:29   #43
Ağaç Dostu

Sebahattin Sargın's Avatar

Giriş Tarihi: 16-12-2006
Galeri: 345
Eylem abla son derece içten, sıcak kanlı ve güler yüzlü bir üyemizdir. Madagaskar yasemini özlememi gidermemi sağlayan kişdir aynı zamanda. İyi ki varsın eylem abla, bol çiçekli günler dilerim...

Sevgiler

Sebahattin Sargın Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 11-07-2009, 17:10   #44
Ağaç Dostu

eylems's Avatar

Sebahattin güzel yazıların için teşekkür ederim. Ne üzel işte stephanotisine baktıkça hep beni hatırlayacaksın.

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 08:47.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024