agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Agaclar.net Kullanıcı Hizmetleri > İçimizden Biri
(https)

Beğeni Düzeni19Beğeniler

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 03-01-2009, 04:09   #61
Ağaç Dostu

Assassin's Avatar

Giriş Tarihi: 08-11-2008
Mutlu Yıllar

Sevgili Adalet Ablacığım,
Bu siteyle tanışıklığım henüz çok taze.. Bu kısa süre içinde gördüğüm bir şey var; site içinde açılmış neredeyse hemen her konuda -çarpıcı ve yürekten gelen mesajlar içeren- sımsıcak katılımınız... Öyle ki bu sıcaklık, kış uykusundaki bir bitkiyi uyandırıp tomurcuklar açtıran bahar güneşi misali okuyanların da gönüllerinde tomurcuklar açtırıyor...
Ben; iyi bir okuyucu olmakla beraber, katılım gösterme noktasında pek de iyi olduğumu sanmıyorum. Ancak, hazır fırsatı da yakalamışken, bu kısa zamanda sizinle ilgili yüreğimde ve aklımda oluşan kanaatimi sunayım istedim..

Sunmak deyince aklıma geldi Aşağıda sunduğum nadide Clematisleri kabul buyurunuz ablacığım

Yeni yılın, tüm yeşil dostlarına ve onların dostluklarına iyilikler ve güzellikler getirmesi dileklerimle ellerinizden öpüyorum

Eklenen Resimler

Assassin Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 03-01-2009, 08:09   #62
Ağaç Dostu

Adalet Yağcı's Avatar

Giriş Tarihi: 25-06-2008
Galeri: 260
Sevgili Assassin;

Sabahın bu saatinde oturup bana mesaj yazmışsınız, sözcükleriniz öyle güzel ve anlamlı ki, yazdıklarınıza karşılık teşekkürler az gelir.

İnsanlara kendini iyi hissettirecek sözler söylemeyi severim, onların yüreğinde oluşturduğum sevgi ışığına hayran olurum, ancak görüyorum ki, siz bunu da aşıp geçmişsiniz.

Sabah kalkıp mesajınızı okuduğumda bütün günüme yetecek kadar ışık aldım mesajınızdan, sağ olun var olun.

Clematisler için çok teşekkürler ederim, The President en sevdiğim türü, iki tane diktim bahçeme, sizin gönderdiğinizle üç oldu

Sevgi ve muhabbetle...

Adalet Yağcı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 03-01-2009, 17:57   #63
Ağaç Dostu

Assassin's Avatar

Giriş Tarihi: 08-11-2008
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Adalet Yağcı Mesajı Göster
Sevgili Assassin;

....
İnsanlara kendini iyi hissettirecek sözler söylemeyi severim, onların yüreğinde oluşturduğum sevgi ışığına hayran olurum....

Sevgili Adalet Ablacığım,

Bu davranışınız, günümüz toplumunda hergün binbir sorunla uğraşan insanlar için o kadar önemli bir hareket ki bilemezsiniz..

Yeri gelir; tek bir güzel söz, yürekten söylenen tek bir kelime karşınızdaki insanın beyninde ve yüreğinde öyle depremler meydana getirir ki

Çok basmakalıp bir söz olacak ama, inanın sizin için yazdıklarım iltifat değil; bir hakkın teslimidir sadece..

Dost yüreklerde tomurcuklar açtıran sözlerinizi esirgemeyin bizlerden

Sağlıcakla ve sevgiyle kalın

Assassin Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 04-02-2009, 13:10   #64
Ağaç Dostu

nisan0671's Avatar

Giriş Tarihi: 18-06-2008
Galeri: 1
Canım ablam,
Burayı biraz geç farkettim.Kusura bakma lütfen.
Seni forumda hayali olarak tanıdım. Burayı okuyunca daha da bir benimsedim, sevdim. Ah bir sen bir de Güler ablam, ikiniz de hayalimde tonton, Sevgili Adile Naşit misali çiçeklere "Ah benim kuzucuklarım, kızlarım, nasılsınız bugün? Suyun mu bitti güzelim? Dur senin toprağını havalandırayım." diye koşturan hepsini öpüp koklayan bir elinde çapa bir elinde su kabı dolaşan iki hanım beliriyor Bana gönderdiğin ayçiçeği gülünü özenle saklıyorum. İnşallah Martta dikeceğim. İyi ki bu sitede senin gibi birini tanıma fırsatım oldu. İnşallah bir gün yolum düşer de seninle görüşürüm. Kızın Yağmur'a eşine torununa sevgi ve selamlarımı yolla.
Her zaman hayatın böyle güzel, mutlu sağlıklı ve yemyeşil olur. Sevgiyle kal. Gülcan

Name:  clematis.jpg
Views: 6412
Size:  55.0 KB

nisan0671 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 04-02-2009, 13:49   #65
Ağaç Dostu

Adalet Yağcı's Avatar

Sevgili Gülcan,
Günler sonra sayfadaki mesajını okumak öyle iyi geldiki anlatamam.
Yüzümde beliren kocaman gülümsemeyi görmeni isterdim.

Bu gün ben de forumdaki herkesi hayali olarak tanıyorum, bir kaç kişi hariç, onlarıda toplantı fotoğraflarından tanıma fırsatım oldu.

Birbirimizi hayal ederken bir gün karşı karşıya geldiğimizde neler hissederiz çok merak ediyorum, sevgili Adile Naşit benzetmene bayıldım, isimler de çağrıştırıyor değilmi.

Aynen söylediğin gibi, sabahtan akşama, elimde sulama kabı ile kuzucuklarımın hatırını soruyorum, günümün yarısı onları sevmekle geçiyor.

Sevgili Gülcan, ben de sizin gibi değerli dostlarla dünyamı zenginleştirmekten çok mutluyum, hepinizi tek tek tanımak, kucaklamak istiyorum.

Selamlarını yerine ileteceğim, onların adına aldım kabul ettim(böyle denir değlmi?)

Daha pek çok güzellikleri paylaşmayı diliyorum, bu sonbaharda hepinizi mutlu edecek kadar çeşitli tohumlarım olacak inşaallah.

Son olarak, aman Tanrım!!!Clematis...hem de tam aradığım renk, ooof...of.. nereden bulacağım şimdi bu Clematisi
Sevgi ve muhabbetle...

Eski 04-02-2009, 14:07   #66
Ağaç Dostu

nisan0671's Avatar

Giriş Tarihi: 18-06-2008
Galeri: 1
Yok ablacığım böyle olmayacak. Ben bu evi değiştirip (giriş kat) en azından balkonlu (bahçeliyi hayal edemiyorum.Kısmet belki emekli olunca) bir ev alalım diye eşimin başını yemeye başladım. Bu zamanda borç yapılmaz diyor.
Clematisleri sende ve Güler ablamda tanıdım. Gerçekten çok hoş çok güzeller. Bu rengi nerden bulacağım diyorsun ama sen bulursun, bulursuuun. Bu site sayesinde hepimiz güzel şeyler bulduk. Gül çelikleri de bir hallolsaydı keşke..

Sevgiler kucak dolusu öpücükler sana.

nisan0671 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 06-02-2009, 11:43   #67
Ağaç Dostu

Lalezar78's Avatar

Giriş Tarihi: 01-04-2008
Galeri: 9
Sevgili Adalet Hanım, sizi tanımak çok güzel. Ne çok seveniniz var, kıskanmamak elde değil. Sevgilerimi sunuyorum. Clematisler öpsün sizi.

Lalezar78 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 06-02-2009, 15:25   #68
Ağaç Dostu

Adalet Yağcı's Avatar

Sevgili Lalezar78;
Günler sonra hâlâ sayfama yazan dostlarımı görmek gerçekten çok güzel, sevdiğim bir söz var, "Seviyorsanız, seviliyorsunuz demektir"

Bu sitede olmaktan ve sizleri tanımaktan ben de çok mutluyum.
Clematismi??? hiç bir itirazım olamaz, istedikleri kadar öpebilirler

Eski 06-02-2009, 15:41   #69
Ağaç Dostu.

bahtiyar02's Avatar

Giriş Tarihi: 14-09-2006
Galeri: 3
sevgili Adalet hanım, sizi daha yakından tanıdığıma çok memnun oldum.
yeni bahçenizde bol çeşitli güzellikleri tüm sevdiklerinizle birlikte yaşamanızı dilerim
saygılar

bahtiyar02 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 06-02-2009, 15:46   #70
Ağaç Dostu

Adalet Yağcı's Avatar

Bahtiyar bey;
Çok teşekkürler efendim.
Sizlerin sayesinde bir şeyler öğreniyorum, artık daha bilinçli çalışmalar yapıyorum.
Dileyen herkese güzel bahçeler temenni ediyorum.
Sevgiler...

Eski 06-02-2009, 19:29   #71
Ağaç Dostu

Cumhur Tonba's Avatar

Giriş Tarihi: 07-07-2008
Galeri: 80
Name:  images.jpg
Views: 301
Size:  7.0 KB
Alıntı:
Sayın Cumhur Tonba;

Çok hoşsunuz valla, "nazar etme ne olur çalış senin de olur" desem
İnanırmısınız. Hiç kıskanmıyorum ve sizinle gurur duyuyorum. Ben fazla birşey yazmadım. Zira gerek kalmadı. Arkadaşlarımız herşeyi yazmış. Beş dakika sonra ufak bir bölüm ekleyeceğim. Dilerim her şey gönlünüzün dilediği gibi olur.

Dert içinde sevinci bul da yaşa;
Haksız düzende haklı ol da yaşa;
Sonu nasıl olsa yokluk dünyanın,
Varından yoğundan kurtul da yaşa.

Ömer Hayyam

Cumhur Tonba Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 12-02-2009, 10:15   #72
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 11-02-2009
merhaba ağaçdostu ailesi bu gun ikinci günüm.
Aılşmaya sitenizi çözmeye keşfetmek için bilğisayarla bir bütün oldum hangi sayfayı çevirsem,başka bilgi hangi sayfaya dönsem mesaj nasıl gönderirim endişesi,az kaldı ha gayret yardımlarınızla mesajlarınızla keşfedim bende aranıza olacağım görüşmek ümidi ile

eyinasçiçekçilk Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 12-02-2009, 11:08   #73
Ağaç Dostu

Adalet Yağcı's Avatar

Hoş geldiniz...

Sevgili Eyinasçiçekçilik,

Önce sitemize hoş geldiniz, burada bir süre sonra doğru yerde olduğunuzu anlayacaksınız.
Anlaşılan doğru yerde olmanıza rağmen doğru başlıkları bulamıyorsunuz bu konuda bütün üyelerimiz ve ben size yardımcı olmak isteriz.

Mesajlarınızı kaybetmemek için, mesaj yazdığınız konuya abone olmanızı tavsiye ederim, bunun için, yazdığınız başlığın üst sağ köşesindeki 'Konu araçları' bölümünü tıklayıp, orada 'Konuya abone ol' bölümünü seçerseniz mesajlarınızı kaybetmez, ilgi duyduğunuz başlıkları daha kolay takip edersiniz.

Başkaca yardıma ihtiyaç duyduğunuz bir şey olursa arkadaşlarımız size seve seve yardım edeceklerdir.

Küçük ama önemli bir hatırlatma; Bu forumda Türkçenin doğru kullanımı ve imla kurallarına çok dikkat ediyoruz, lütfen şu sayfayı da bir ziyaret edin.
Sevgiler.

Eski 12-02-2009, 12:02   #74
Ağaç Dostu

Sebahattin Sargın's Avatar

Giriş Tarihi: 16-12-2006
Galeri: 345
Sevgili Adalet Hanım;

Bende bu bölüme yani bakanlardanım

Sizi ilk geldiğiniz günden beri izliyorum. Bir aile büyüğümüz gibi yazdığınız yazılarınız ile bütün üyelerimizin sevgi ve saygısını kazandınız...

Sizi tanığımıza çok memnun oldum, hayat boyu gülümsemeniz dileği ile...

Sevgiler

Sebahattin Sargın Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 12-02-2009, 14:26   #75
Ağaç Dostu

Adalet Yağcı's Avatar

Sevgili Sebo;
Ben de diğer dostlarınız gibi size bir süredir Sebo diye sesleniyorum.
Benim yaşımdaki insanların çoğu beni takdir ederler, sağolsunlar, ama sizin gibi gençlerin de takdirini kazanabilmek benim için son derece değerli.

Burada sizlerle birlikte olmaktan dolayı çok mutluyum.
Yaşınıza rağmen olgun mesajlarınızı ben de ilgi ile takip ediyorum, siz sitemizin 'Sevgili Sebo' susunuz.
Bu sene başladığınız yüksek öğreniminizde ben de size başarılar diliyorum, öpüyorum yanaklarınızdan.

Eski 12-02-2009, 14:43   #76
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 01-08-2008
Sevgili Adalet Yağcı,

Sizi yakından tanımak çok mutlu etti. Sizin yaşınızda olup kabuğuna çekilmiş çok insanlar tanıyorum. Hayattan bıkmış hiç bir amacı olmayan.

Sizi takdirle karşılıyorum. Bir şeyler yapabilmek bir amaç uğruna öğrenebilmek ne mutlu.
Siz burada çoğu kişiye örnek oluyorsunuz.

İYİKİ VARSINIZ.

tropikana Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 12-02-2009, 14:43   #77
Ağaç Dostu

Sebahattin Sargın's Avatar

Giriş Tarihi: 16-12-2006
Galeri: 345
Beğeniniz ve güzel sözleriniz için çok teşekkür ederim, bu yaz kısmet olursa Mersin seyahatim olacak. Çok değerli bir öğretmenimi ziyaret geleceğiz inşallah, sizinle de görüşme imkanımız olur küçük bir agaclar.net toplantısı yapmış oluruz

Sevgiler

Sebahattin Sargın Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 12-02-2009, 14:55   #78
Ağaç Dostu

Adalet Yağcı's Avatar

Sevgili Tropikana;
Nazik sözleriniz için çok teşekkürler, hiç de mütevazı olmayacağım
Hepimizin en çok ihtiyaç duyduğumuz şey 'sevmek ve sevilmek' olmalı, bu kadar güzel dostlar edinebilmek, bu kadar güzel övgü dolu sözcükler duymak hangimizin hoşuna gitmez

Yaş konusu gerçekten ilginç, bu sene 4 Nisanda 59 bitecek,(Ağaçlar Net le aynı gün doğmuşuz) şaka gibi, hiç kendimi 60 yaşında gibi hissetmiyorum, daha öğreneceğim ve yapacağım çok şey var.
Siz güzel dostlarım sayesinde her zaman genç ve dinç olacağım.
Tüm güzellikleri paylaşmak dileği ile.

Eski 12-02-2009, 14:57   #79
Ağaç Dostu

Adalet Yağcı's Avatar

Sevgili Sebo;

Dilerim görüşebiliriz, yazlarımı yayla evimde geçiriyorum, geleceğiniz günü bilirsem Mersin'e inerim, sizleri tanımaktan büyük keyif duyarım.

Eski 12-08-2009, 10:40   #80
Ağaç Dostu

mavincan's Avatar

Giriş Tarihi: 03-08-2009
Galeri: 5
Değerli Adalet Hanım; Önünüzde saygıyla eğiliyorum.
Kendinizi tanıttığınız yazıdaki içtenlik, duygularınızı ifade edişiniz... Nasıl söylesem İNSAN GİBİ İNSAN oluşunuz herkese örnek olmalı.
Tanıtım yazınızı okumadan önce sizin bir akademisyen olduğunuz izlenimine kapılmıştım. Beni şok ettiniz. Meğer siz hayat üniversitesinde profösörmüşsünüz.
Sizi tanımaktan onur duyuyorum. İyi ki varsınız. İyi ki sizi tanımışım.
Aramızda kilometreler olsa da dostluk listemde 1. sırada yeriniz.
Sağlıkla, mutlulukla, neşeyle kalın.

Sizi daha yakından tanıyınca Mavi Tüy'den şu iki dörtlük geldi aklıma yazmadan geçemiyeceğim.

Senin gerçek aileni
kenetleyen bağ, kanbağ
değil, birbirinizin yaşantısına
duyduğunuz saygı ve mutluluktur.

Bir ailenin üyeleri
çok seyrek olarak
aynı çatı altında büyürler.

Sizinle aynı aileden olmak çok güzel, sevgilerimle.

mavincan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 12-08-2009, 10:51   #81
Kaybettik

sevim.K's Avatar

Giriş Tarihi: 11-12-2008
Galeri: 6
Adalet Hanımcım merhaba; nasıl kaçırmışım bu sayfayı. İyi ki varsınız. iyiki buradasınız. iyi ki Adalet Hanımcığımsınız. Hep bizimle olun, sevgiler

sevim.K Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 12-08-2009, 10:58   #82
Ağaç Dostu

Adalet Yağcı's Avatar

Sevgili Mavincan;
Aylar sonra bu başlığı bulup beni yücelten sözler yazmışsınız, onur duydum.
Değerli olanı ancak ondan daha değerli olanlar takdir edebilir, verdiğiniz değere layık olabilmek için tüm ruhum ve sevgimle buradayım, hep sizlerle hep sevgi içinde.
Güzel sözleriniz için teşekkürler ediyorum, sevgi ve muhabbetle.

Eski 12-08-2009, 11:17   #83
Ağaç Dostu

berduray's Avatar

Giriş Tarihi: 15-04-2007
Galeri: 72
Burada sevgi dolu bir insan tanıdığım için, mutluyum...

Herşey gönlünüzce olsun, ailenizle birlikte sağlıklı, sıhhatli, mutlu, huzurlu bol yeşilli, çiçekler kadar renkli bir ömür dilerim.

berduray Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 12-08-2009, 11:38   #84
Ağaç Dostu

mavincan's Avatar

Giriş Tarihi: 03-08-2009
Galeri: 5
Alıntı:
Sevgili Mavincan;
Aylar sonra bu başlığı bulup beni yücelten sözler yazmışsınız, onur duydum.
Değerli olanı ancak ondan daha değerli olanlar takdir edebilir, verdiğiniz değere layık olabilmek için tüm ruhum ve sevgimle buradayım, hep sizlerle hep sevgi içinde.
Güzel sözleriniz için teşekkürler ediyorum, sevgi ve muhabbetle.
Adalet hanımcığım söylediklerim hissettiklerimin yanında inanın yetersiz kalıyor.
şu anda aklıma geldi verdiğiniz cevaplar arasında inatçı olduğunuzdan bahsetmiş, yanlış hatırlamıyorsam, iyi mi kötümü bilmem gibi bir ifade kullanmışsınız, ya da ben öyle algılamışım. İnadın böylesine can kurban. Hep doğrularımızda inatçı olsak keşke ve dahi yanlışlarımızı kabul edip düzeltmekte.
Sevgi ve muhabbetimiz daim olsun. Sağlıcakla kalın.

mavincan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 12-08-2009, 12:13   #85
Ağaç Dostu

mehtap051's Avatar

Giriş Tarihi: 23-08-2007
Sevgili Adalet Abla senin sayfanı zevkle okudum.Okuma azmini,çiçek sevgini ve hayata bakışnı ne güzel anlatmışsın.Sana ailenle,bahçenle,çiçeklerinle bir ömürboyu mutluluklar dilerim.Ağaçlar.net siteside hepimize çok şeyler kattı dediğiniz gibi.

mehtap051 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 12-08-2009, 12:35   #86
Ağaç Dostu

Adalet Yağcı's Avatar

Sevgili Berduray, güzel dilekleriniz için binlerce teşekkür, burada sizlerle sevgiyi paylaşıyorum, ışığınız hiç eksilmesin, sizlerle olmaktan büyük mutluluk duyuyorum.

Sevgili Mehtap051, ben de bu siteye çok şey borçluyum, iyi ki bu siteyi bulmuşum, yoksa sizin gibi güzel insanları nasıl tanırdım?
Benim annem de Bor'lu idi, hemşehriyiz yani
Güzel dilekleriniz hepimize olsun, sevgiler.

Eski 12-08-2009, 19:55   #87
Ağaç Dostu

mehtap051's Avatar

Giriş Tarihi: 23-08-2007
Adalet Abla bende Bor'luyum.Ne büyük bir tesadüf.

mehtap051 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 12-08-2009, 21:23   #88
Ağaç Dostu

ozbey's Avatar

Giriş Tarihi: 25-07-2007
Galeri: 20
adalet hanım,sizi azminizden dolayı tebrik ederim,bu duruşunuz ve azminizle kimbilir kaç kişiyi pozitif etkilediniz ve hayatlarına güzel bir şeyler kattınız,
elinize ve yüreğinize sağlık.
ben mersin'liyim..ama orada yaşamıyorum.her sene aileme gelmeye çalışıyorum.bir dahaki gelişimde sizi ziyaret etmek isterim.

ozbey Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 13-08-2009, 13:37   #89
Ağaç Dostu

Adalet Yağcı's Avatar

Sevgili Nisan, nasıl oldu ise mesajınıza cevap yazmamışım, geç farkettiğim için özürlerimi kabul edin lütfen.
İnşallah, bu sitede duygularını deneyimlerini, bitki ve tohumlarını paylaşan herkesin güzel bir bahçesi olur.

Ayçiçeği gülünüz açmıştır çoktan, baktıkça beni hatırlarsınız, ben de clematisinize baktıkça sizi anarım

Eski 13-08-2009, 13:41   #90
Ağaç Dostu

Adalet Yağcı's Avatar

Sevgili Sevim.K, sizin de mesajınızı çok sonra gördüm, gecikme için kusura bakmayın ne olur.
Burada sizler gibi yakın dostlar bulduğum için ben de çok mutluyum Sevim hanımcığım.
Saygılar sevgiler hepinize benden olsun.

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 00:28.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024