agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Agaclar.net Kullanıcı Hizmetleri > İçimizden Biri
(https)

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 07-11-2008, 16:06   #31
Ağaç Dostu

Kiraz's Avatar

Giriş Tarihi: 13-02-2008
Galeri: 73
Teşekkürler Caucasus, çok şükür bir avuç toprağım var, gün batımını ve yıldızları da güzel seyredebiliyorum, darısı isteyenlerin başına...
Artık komşu bahçelerde meyve yok, en fazla komşumla çelik ve tohum alışverişi yapabiliyoruz

Kiraz Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 07-11-2008, 17:34   #32
Ağaç Dostu

caucasus's Avatar

Giriş Tarihi: 15-01-2006
Galeri: 787
Yaşadığımız şu zamanlar da çelik ve tohum değişimi yapabilecek komşu bulabiliyorsanız ne mutlu size, çok şanslısınız.

caucasus Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 07-11-2008, 17:55   #33
Ağaç Dostu

Kiraz's Avatar

Giriş Tarihi: 13-02-2008
Galeri: 73
Evet çok şanslıyım; hep birbirimizi elimizde tırmıkla, çapayla bahçede görüyoruz, o çiçek, bu böcek diye bir tur atıyoruz, kahvelerimizi beraber içip sohbet ediyoruz, dertleşiyoruz, gülüyoruz sonra işe devam ediyoruz. Bahçe ilaç ve gübrelerini, bazı ekipmanı ortak kullanıyoruz, hatta aldığımız tohumları bile paylaşıyoruz.

Bazı özel günlerde (Dünya kadınlar günü, anneler günü, yılbaşı, bayramlar,...) komşum görmeden bahçe masasının üzerine bir saksı çiçek koyuyorum, perdeyi açınca sürprizim onu çok mutlu ediyor.

Yani güzel bir bahçe isterken, bu dileğin yanında iyi anlaşabileceğiniz komşu da istemek şart bence

Yeni taşındığımda başka komşular da gelmişti, üstelik ellerinde sardunyalarla. Evet çok şanslıyım

Kiraz Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 08-11-2008, 09:30   #34
Ağaç Dostu

caucasus's Avatar

Giriş Tarihi: 15-01-2006
Galeri: 787
Sizin bu anlattıklarınız bizim köylerimiz de bile yaşanmıyor. Bir de istanbul gibi büyük bir şehirde bu kadar tatlı, güzel bir komşuluk, arkadaşlık ilişkisi kurabilmek zannedersem hekese nasip olmaz. Yaşadığımız apartmanlar da bile kimse birbirini tanımazken.
Bahçeniz bereketli, arkadaşlıklarınız sohbetli olsun. Ağzınızın tadının bozulmaması dileğiyle.

caucasus Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 08-03-2011, 20:44   #35
Ağaç Dostu

Sevgi Durul's Avatar

Giriş Tarihi: 02-08-2009
Galeri: 765
Sevgili Kiraz, sizi forumlardan ve güzel bahçenizden tanıyordum. Şimdi de tesadüfen tanıtım yazınızı gördüm. Samimi anlatımınızla, sizi tanımak güzeldi. Size ailenizle birlikte sağlıklı, mutlu yıllar diliyorum. Sevgiler...

Sevgi Durul Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 01:54.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024