agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Agaclar.net Kullanıcı Hizmetleri > İçimizden Biri
(https)

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 16-02-2011, 14:35   #61
Ağaç Dostu

limon's Avatar

Giriş Tarihi: 14-03-2007
Galeri: 637
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi furkan yıldız Mesajı Göster
Limon ablacım seni tanıdığıma çok memnun oldum. Üye adı Limon ama Mandalina gibi tatlı ablamız. Bahçenden ve paylaştığın resimlerden öğrenmeye devam ettiğim tüm bilgiler için çok teşekkür ediyorum. Sağlık ve mutlulukla kalmanı dilerim ablacım
Sevgili Furkan, yazını şimdi gördüğüm için cevabım da geç oldu, kusuruma bakma olur mu? Limon, mandalina demişsin ya bahçemde yetiştirebilmeyi en çok istediğim meyve ağaçlarından ikisi de. Sıcaktan hiç hazzetmesek te sırf turunçgil ağaçları ve Begonviller için ileride güneye doğru gitmenin hayalini kuruyoruz. Bir süredir nadastayım ama yakında bitki ve bahçe deneyimlerimi yeniden paylaşmaya başlayacağım. Sevgili kardeşim, ben de sana sağlıklar, mutluluklar dilerim. Babanı fazla eleştirip kızdırma emi...

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi Tura Mesajı Göster
Sizi tanıyor olmak ne kadar güzel. O güzelim bahçenizde eşiniz ve çocuğunuzla birlikte mutluluğunuz daim olsun
Sn. Tura, ne güzel bir yazı yazmışsınız, çok teşekkür ederim. Ben de size sağlıklar ve mutluluklar diliyorum, umarım bahçe isteğiniz kısa zamanda gerçekleşir. Sevgiler.

Bu arada ilkokul öğretmenim Aksaray'lıydı. Harika bir insan ve harika bir öğretmendi. Her akşam okuldan çıktığımızda öğretmenlerle beraber aynı otobüse binerdik. Benim boyum otobüsün düğmesine uzamadığından, ineceğim durağa yaklaştığımızda öğretmenim düğmeye basardı. Bir gün öğretmen arkadaşlarıyla koyu bir sohbete dalmışlardı, çekindim söylemeye, düğmeye basmayı bir deneyeyim bakayım dedim. Bir de ne göreyim? Düğmeye rahat uzanıyorum, meğer geçen zaman içinde boyum uzamış. Sesizce indim otobüsten.
Ertesi gün dersin başında öğretmenimiz büyümeyle ilgili bir konuşma yapıyor ama benden bahsettiğini anlamıyorum. Beni unuttu zannederken meğer karşıdan fark ettirmeden gözetliyormuş. Boyumun uzadığını tüm sınıf arkadaşlarımın alkışlarıyla, yanaklarım kızararak kutlamıştık. Aksaray'ı görünce 30 yıl önceye gittim

limon Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 17-02-2011, 15:12   #62
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 09-06-2008
Galeri: 2
Sizi gerilere götürdüm öyle mi? O'nu hatırlıyor olmanız ne güzel.

Tura Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 16:00.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024