agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Hastalık ve Zararlılar > Genel bitki koruma
(https)

Beğeni Düzeni81Beğeniler

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 05-12-2014, 23:42   #61
agaclar.net

MeyveliTepe's Avatar

Giriş Tarihi: 22-03-2007
Son zamanlarda etrafa kopyala yapıştır yapılan metni biraz değiştirmişler, "biyolojik fungusit demeye başlamışlar. Bir fungusitin biyolojik olması için benim bildiğim içinde funguslara karşı canlı yaratık bulundurması gerekir. Söz gelimi T.harzanium, bacillus subtilis gibi organizmalar dünya literatüründe biyolojik fungusittir.

Safranlı ve A_NOMAD beğendi.
MeyveliTepe Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 07-12-2014, 14:13   #62
-

Giriş Tarihi: 01-12-2014
Sn, MeyveliTepe
Size gereken cevaplarları verdiğimi düşünüyorum, yasal evraklarımızıdaa yukarıda ekledim sanırım esgeçtiniz. ısrarla görmezden gelmeye devam ediyorsunuz. Tekrar ediyorum, Biz özel ve sahada başarılı olmuş, insanlarımıza fayda sağlayan ürünler yapıyor ve sürekli üzerine koymaya çaba harcıyoruz. Birileri üretmeye çalışırken diğer taraftan birileri de çıkıp aynen sizin yaptığınız gibi çamur olacaktır, bu bizi şaşırtan bir davranış şeklide değil. Biz işimizi yapıp üretelim siz boş ve faydasız konuşmaya devam edin. Biz ısrarla zehire karşıyız dedikçe siz rahatsız olacaksınız olun lütfen.
Arkadaşım bu ürün ihracata başladı neyin peşindesin anlamadımki. O kadar çamur yaptınya! git bi dış ticaret mevzuatlarını bir araştır. Hollandaya senin bu inanmadığın ürün nasıl oluyorda gönderilip Elin avrupalısından alıcı buluyor.. Türk tarımı seni gibi dinazor zihniyetler nedeniyle ilerlemediği gibi geri kalıyor.
TESCİL BELGESİ

atlantisbiyo Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 07-12-2014, 15:47   #63
agaclar.net

MeyveliTepe's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi atlantisbiyo Mesajı Göster
Sn, MeyveliTepe
Size gereken cevaplarları verdiğimi düşünüyorum, yasal evraklarımızıdaa yukarıda ekledim sanırım esgeçtiniz. ısrarla görmezden gelmeye devam ediyorsunuz. Tekrar ediyorum, Biz özel ve sahada başarılı olmuş, insanlarımıza fayda sağlayan ürünler yapıyor ve sürekli üzerine koymaya çaba harcıyoruz. Birileri üretmeye çalışırken diğer taraftan birileri de çıkıp aynen sizin yaptığınız gibi çamur olacaktır, bu bizi şaşırtan bir davranış şeklide değil. Biz işimizi yapıp üretelim siz boş ve faydasız konuşmaya devam edin. Biz ısrarla zehire karşıyız dedikçe siz rahatsız olacaksınız olun lütfen.
Arkadaşım bu ürün ihracata başladı neyin peşindesin anlamadımki. O kadar çamur yaptınya! git bi dış ticaret mevzuatlarını bir araştır. Hollandaya senin bu inanmadığın ürün nasıl oluyorda gönderilip Elin avrupalısından alıcı buluyor.. Türk tarımı seni gibi dinazor zihniyetler nedeniyle ilerlemediği gibi geri kalıyor.
TESCİL BELGESİ
Linkini verdiğiniz tescil belgesi aynen üzerinde de yazılı olduğu üzere, içeriğinde "sıvı deniz yosunu" olarak beyan edilmiş bir toprak düzenleyici ve gübreler sınıfına ait tescildir.

Önceki mesajlara bakarsanız tam da bunu söylüyorum zaten. Siz, görünüşe göre devletten hasbelkader sıvı deniz yosunu gübresi için bir tescil almışsınız.

Sonra da insanları aptal yerine koyarak, insanlar altındaki damgaya bakıp "breh breh nasıl da resmiymiş" desinler diye bunu gösteriyorsunuz. Üstelik, bir çok mesajda yosun gübresi tescili ile Bitki Koruma Ürünü, Aktivatör gibi şeylerin satılamayacağını, onların dahil olduğu koskoca başka bir mevzuat olduğunu defalarca kere yazmama rağmen.

Dahası, ürününüz ile ilgili kopyala yapıştır yaptığınız yazıda bu şişenin içinde alginik asit de vardır demiyorsunuz. Oysa tüm deniz yosunu gübrelerinde alginik asit bulunur. Bu durumda şişede deniz yosunu ile ilgili bir şey olmaması lazım. O zaman sattığınız şey deniz yosunu da değil. Şayet öyle ise gösterdiğiniz tescil belgesi nedir?

Böyle yapmakla, devleti ve insanları yanıltmaya çalışıyorsunuz.

Bu forumda ve başka bir çok sosyal medyada onu yapar, bunu yapar diye bir metin yayınlıyorsunuz. Bir kere siz kimsiniz? Şirketiniz kimdir, Ticaret Sicilde kayıtlı iletişim bilgileri nedir? Şirketinizin sorumlu ve yetkili bir kişisi misiniz? Bunlar tescil belgeniz ve sağda solda yayınladığınız metin ile beraber KKGM'ye sorduğumuzda gerekli olacak şeylerdir.

Eski 18-07-2021, 12:26   #64
agaclar.net

MeyveliTepe's Avatar

Biraz önce bir üye bu başlıktaki bir mesajımı beğenmiş, beğeni uyarısını görünce, neymiş diye gelip baktım. Çok zaman geçmiş, tamamen unutmuşum. Başlığı baştan sona okuyup hatırladım.

Sonra geçen 8 sene zarfında, bu devrim yaratan muhteşem ürün ne olmuş diye düşündüm.

O zamanlar militanca savunanlar da olmuş ama göründüğü kadarıyla vatandaşı kandırıp parasını almaya yönelik bir vur-kaç operasyonu, nitelikli dolandırıcılık durumu olduğu ortada.

Yok olmuş

emreomurca ve bakidilek beğendi.

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 11:44.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024