agaclar.net

agaclar.net (http://www.agaclar.net/forum/)
-   Fuar, Toplantı, Eğitim, Kampanya, Yarışma (http://www.agaclar.net/forum/fuar-toplanti-egitim-kampanya-yarisma/)
-   -   10. Flower Show İstanbul Eurasia Plant Fair (22 - 24 Kasım 2018) (http://www.agaclar.net/forum/fuar-toplanti-egitim-kampanya-yarisma/42413.htm)

Flower_Show_Ist 27-08-2018 10:08

10. Flower Show İstanbul Eurasia Plant Fair (22 - 24 Kasım 2018)
 
Değerli Ağaçlar.Net üyeleri,

22 - 24 Kasım 2018 tarihleri arasında 10. kez kapılarını açacak olan Flower Show İstanbul - Eurasia Plant Fair de (Uluslar Arası İstanbul Süs Bitkileri, Peyzaj ve Yan Sanayileri İhtisas Fuarı) sizleri yeniden aramızda görmekten memnuniyet duyacağız.

Fuar ziyaretlerinizi kolaylaştırabilmek için online kayıt sistemi açılmıştır. Bu sayede hazır barkodlu yaka kartınızı temin edebilecek ve fuara geldiğinizde danışmalara uğramadan, doğrudan turnikelerden geçebileceksiniz. Basılı davetiye teminine gerek kalmadan, ücretsiz olarak formu doldurmanız ve form sonunda ekrana çıkacak olan yaka kartınızı yazdırıp yanınızda getirmeniz yeterli olacaktır. Yaka kartınız fuar boyu geçerlidir.

Flower Show İstanbul'u ziyaret etmeyi düşünürseniz lütfen bu linkten Online Ziyaretçi Kayıt Formunu doldurunuz.

İhtiyaç duyabileceğiniz bilgiler için websitemizi ziyaret edebilir ya da info@cyffuar.com.tr adresine talebinizi iletebilirsiniz.

İlginiz ve ziyaretiniz için şimdiden teşekkür eder, keyifli bir fuar geçirmenizi dileriz.

Flower_Show_Ist 05-11-2018 00:39

Panel ve Konferans Programları Hakkında
 
Değerli Ağaçlar.Net üyeleri,

Flower Show İstanbul fuarımız sırasında, mesleki gelişime, üretime ve ticarete katkı sağlayabilecek konularda düzenlediğimiz panel ve konferanslarımıza katılımınızdan memnuniyet duyacağız. Sektörümüzün tüm paydaşlarınca katılım sağlanılacak ve değinilmemiş konulara değinilecek olan bu panel ve konferanslarımıza katılımlar ücretsizdir.

Panel Programı Sayfamızda detaylı biçimde sunulmuş olan programlarımız sayesinde sizlerin ve sektörümüzün gelişimine, bir arada ortak girişimler de bulunabilmesine katkı sağlayabileceğimiz inancıyla, katılımlarınız için şimdiden teşekkür ederiz.


Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 13:25.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2021