agaclar.net

agaclar.net (http://www.agaclar.net/forum/)
-   Fuar, Toplantı, Eğitim, Kampanya, Yarışma (http://www.agaclar.net/forum/fuar-toplanti-egitim-kampanya-yarisma/)
-   -   Flower Show (27-30 Kasım 2014) (http://www.agaclar.net/forum/fuar-toplanti-egitim-kampanya-yarisma/35671.htm)

ismail157 16-10-2014 16:09

Flower Show (27-30 Kasım 2014)

Merhaba,
27-30 Kasım 2014 tarihleri arasında flowershow var elinde davetiye olan var ise 2 tane paylaşabilirse çok makbule geçer.

Flower Show Turkey

YeniBON 22-10-2014 22:15

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi ismail157 (Mesaj 1325376)
Merhaba,
27-30 Kasım 2014 tarihleri arasında flowershow var elinde davetiye olan var ise 2 tane paylaşabilirse çok makbule geçer.

Flower Show Turkey

Siteye bakmadım ama, baktığınızda elektronik ortamda ücretsiz davetiye alındığını sanıyorum.

Eser İlhan 23-10-2014 18:44

Siteyi biraz inceledim, internet üzerinden elektronik bilet uygulaması sanırım yok..

evdeçiçek 24-10-2014 08:20

Ben geçen yılki fuar için, düzenleyen firmaya mail atıp davetiye istemiştim. Onlarda sağolsunlar, VIP davetiye göndermişlerdi. Bugün yine mail attım. Umarım dönerler.

Güler 24-10-2014 08:52

Mine Hanım'a soralım bu sene katılacaklar mı, eğer katılırlarsa davetiyeleri oradan temin edebiliriz.

OSMAN45 24-10-2014 11:25

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi Güler (Mesaj 1327461)
Mine Hanım'a soralım bu sene katılacaklar mı.

Evet Mine hanımın katılımı beni davetiyenin dışında da ilgilendiriyor. Umarım katılır ve yenileyeceğim sebze adaları için yardımlarını alırım. Geçen seneden fazlası ile memnun kaldım.

Nevzat 24-10-2014 18:48

Daha fuar gününe çok var, ben yine arkadaştan alabilirim sanırım, ayrıca Mine hm. katılırsa daha çok toprak alacağım.

Güler 24-10-2014 19:10

Nevzat Bey davetiye alabilirseniz bana da iki tane ayırabilir misiniz?

OSMAN45 24-10-2014 22:45

Davetiye

Geçen yıl telefon ederek davetiye talep ettiğimde 40 adet göndermişlerdi. Bugün de e.mail gönderip talep ettim. Bakalım.

YeniBON 24-10-2014 23:59

Ücretsiz ziyaretçi davetiyesi.

Fuarla ilgili siteye girdim. " Online Ziyaretçi Davetiyesi " sekmesi var. Bir kaç sefer denedim, karşıma hiç bir şey çıkmadı.

Firmaya sitede ki durumu ve bizim gibi hobi amaçlı ziyaretçilerin katılmak istediğini yazdım.

Şimdi cevabı bekleyeceğiz. Bol çiçekli günler.

Nevzat 25-10-2014 07:49

Tabii Güler hm.

bursaci 29-10-2014 10:00

Davetiye

Merhaba arkadaşlar

davetiye konusunda yardım edebilirseniz çok sevinirim

şimdiden teşekkür ler

tturt 29-10-2014 10:15

Arkadaşlar elime bir miktar davetiye ulaştı. Sevgili Güler ablama kargo ile yarın göndereceğim. Elindeki davetiye nispetinde sizlere mutlaka yardımcı olacaktır.

bursaci 29-10-2014 10:52

merhaba tturt paylaşımınız için teşekkürler bir davetiye düşerse ne mutlu bana ..

YeniBON 31-10-2014 12:14

Fuar Davetiyesi

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi YeniBON (Mesaj 1327646)
Fuarla ilgili siteye girdim. " Online Ziyaretçi Davetiyesi " sekmesi var. Bir kaç sefer denedim, karşıma hiç bir şey çıkmadı.

Firmaya sitede ki durumu ve bizim gibi hobi amaçlı ziyaretçilerin katılmak istediğini yazdım.

Şimdi cevabı bekleyeceğiz. Bol çiçekli günler.

Arkadaşlar fuarı düzenleyen firmadan olumlu cevap geldi.:D İstediğimiz davetiye sayısını soruyor. Bildiğiniz üzere daha önce tturt bir miktar davetiye almış ve Güler hanıma göndermişti.

Fuar zamanına da çok var. Bence kasım ayı ortasına kadar isteklileri tespit edip ona göre davetiye istemek, gelecek davetiyeleri de Güler hanıma göndermek doğru olur diye düşünüyorum. Bu konuda talepleri almak ve davetiyeleri dağıtmak konusunda en pratik uygulama konusunda sizlerin düşüncelerinizi yazmanızı istiyorum.

bursaci 31-10-2014 13:11

merhaba sayın YeniBON Bence liste oluşturalım çıkan adet kadar davetiye talep edilir

1 Nihat Vardar Davetiye Adedi 2 (mümkün olursa )

pembefil 31-10-2014 15:57

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi YeniBON (Mesaj 1329732)
Arkadaşlar fuarı düzenleyen firmadan olumlu cevap geldi.:D İstediğimiz davetiye sayısını soruyor. Bildiğiniz üzere daha önce tturt bir miktar davetiye almış ve Güler hanıma göndermişti.

Fuar zamanına da çok var. Bence kasım ayı ortasına kadar isteklileri tespit edip ona göre davetiye istemek, gelecek davetiyeleri de Güler hanıma göndermek doğru olur diye düşünüyorum. Bu konuda talepleri almak ve davetiyeleri dağıtmak konusunda en pratik uygulama konusunda sizlerin düşüncelerinizi yazmanızı istiyorum.

Banada banada davetiye lütfen.

Güler 31-10-2014 19:00

Arkadaşımız tturt bana 40 adet davetiye yollayacağını söylemişti, henüz elime geçmedi. Bana 4 adet lazım.
Diğer davetiyeleri de ben toplayabilirim, ancak fuar kapısında en geç saat 11.00 e kadar beklerim. O saate kadar gelenler benden davetiyelerini alabilirler, aksi takdirde ben de içeri girip dolaşacağım için fazla beklemem.

Daha evvel elden almak isteyenler olursa tespit edilen bir yerde örneğin Profilo alış veriş merkezinde belirlediğimiz bir günde buluşabiliriz.

Bir de beraberce gideceksek günü belirleyelim. 29 cumartesi uygun mu?

YeniBON 31-10-2014 20:12

Çiçek Fuarı Davetiye listesi.

Arkadaşlar Çiçek Fuarına katılmak ve davetiye almak isteyen arkadaşlar için aşağıdaki basit şartlarını belirttiğim uygulamanın herkes için kolay, zahmetsiz ve ucuz olduğunu gördüğümden liste tespiti için çalışmayı başlatıyorum.

1-) Fuara katılmak isteyen üyelerimiz kullanıcı adlarını ve yanına parantez içinde istedikleri davetiye sayısını bu mesajın altına sıra numarası koyarak yazacak.

2-) Bu işlemden sonra üyemiz kullanıcı, gerçek ad-soyadı, telefon numarası ve adresi özel mesajla bana gönderecek.

3-) Talepler Kasım 16'sına kadar devam edecek.

4-) Ben de gelen talepler doğrultusunda düzenleyen firmadan davetiyeleri isteyeceğim.

5-) Davetiyelerin bana gelmesinden sonra, isteklilere istedikleri miktar davetiyeyi yaklaşık 2,50.- TL kargo bedelini ( PTT KARGO, kitap olarak aklımda kalan en düşük rakam )kendileri ödemek şartıyla göndereceğim.

Bu şekilde İstanbul içi ve dışından fuara katılacak arkadaşlar hiç vakit, para kaybetmeden davetiye sahibi olacaklar.

Bu çalışmalar sonrası içinde, istekte bulunup davetiye gönderdiğim arkadaşlar kargoyu almaz, geri gönderirlerse isimlerini de burada paylaşacağım.

Aslında Tohum Paylaşım Etkinliği gibi. Saygıdeğer MeyveliTepe'nin de bu konuda ki yorumlarını bekliyorum.

bursaci 03-11-2014 09:32

Merhaba Sayın YeniBON

kullanıcı adı (bursacı) davetiye sayısı 2

evdeçiçek 03-11-2014 10:08

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi Güler (Mesaj 1329872)
Arkadaşımız tturt bana 40 adet davetiye yollayacağını söylemişti, henüz elime geçmedi. Bana 4 adet lazım.
Diğer davetiyeleri de ben toplayabilirim, ancak fuar kapısında en geç saat 11.00 e kadar beklerim. O saate kadar gelenler benden davetiyelerini alabilirler, aksi takdirde ben de içeri girip dolaşacağım için fazla beklemem.

Daha evvel elden almak isteyenler olursa tespit edilen bir yerde örneğin Profilo alış veriş merkezinde belirlediğimiz bir günde buluşabiliriz.

Bir de beraberce gideceksek günü belirleyelim. 29 cumartesi uygun mu?

Sn. Güler Hanım;

Cumartesi değilde pazar gitsek daha iyi olmaz mı? Cumartesi günü satış yapılmıyor. Ama pazar son gün olduğu için beğendiğimiz bitkileri satın alabiliriz, diye düşünüyorum. Ama ben yinede sizlere uyarım.

evdeçiçek 03-11-2014 10:32

Fuar düzenleyen firmadan bana 6 adet davetiye geldi. Birini kendime ayırıyorum. Diğer 5 adedini paylaşabilirim. İsteyen arkadaşlara Sürat kargo ile gönderirim.

Güler 03-11-2014 11:11

Sevgili evde çiçek haklısın satış son günü oluyor ama o zaman da standların çoğu bozulmuş olduğundan güzel güzel gezemiyoruz sergiyi.
Sergi perşembe- pazar günleri arası.
Çalışan arkadaşlarımız olduğundan diye cumartesi demiştim ama yine de çoğunluk ne ister bilmiyorum.

evdeçiçek 03-11-2014 11:15

Evet çoğunluğa uyalım o zaman.

loveforlife 03-11-2014 11:22

Ben de gelmek istiyorum.... ;)

Güler 03-11-2014 12:03

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi loveforlife (Mesaj 1330678)
Ben de gelmek istiyorum.... ;)

Buyrun gelin. ;)

YeniBON 03-11-2014 18:28

çiçek fuarı davetiye talep listesi

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi YeniBON (Mesaj 1329894)
Arkadaşlar Çiçek Fuarına katılmak ve davetiye almak isteyen arkadaşlar için aşağıdaki basit şartlarını belirttiğim uygulamanın herkes için kolay, zahmetsiz ve ucuz olduğunu gördüğümden liste tespiti için çalışmayı başlatıyorum.

1-) Fuara katılmak isteyen üyelerimiz kullanıcı adlarını ve yanına parantez içinde istedikleri davetiye sayısını bu mesajın altına sıra numarası koyarak yazacak.

2-) Bu işlemden sonra üyemiz kullanıcı, gerçek ad-soyadı, telefon numarası ve adresi özel mesajla bana gönderecek.

3-) Talepler Kasım 16'sına kadar devam edecek.

4-) Ben de gelen talepler doğrultusunda düzenleyen firmadan davetiyeleri isteyeceğim.

5-) Davetiyelerin bana gelmesinden sonra, isteklilere istedikleri miktar davetiyeyi yaklaşık 2,50.- TL kargo bedelini ( PTT KARGO, kitap olarak aklımda kalan en düşük rakam )kendileri ödemek şartıyla göndereceğim.

Bu şekilde İstanbul içi ve dışından fuara katılacak arkadaşlar hiç vakit, para kaybetmeden davetiye sahibi olacaklar.

Bu çalışmalar sonrası içinde, istekte bulunup davetiye gönderdiğim arkadaşlar kargoyu almaz, geri gönderirlerse isimlerini de burada paylaşacağım.

Aslında Tohum Paylaşım Etkinliği gibi. Saygıdeğer MeyveliTepe'nin de bu konuda ki yorumlarını bekliyorum.

ÇİÇEK FUARI İÇİN DAVETİYE İSTEYENLER LİSTESİ

1-) pembefil (4 Adet)
2-) bursaci ( 2 Adet )

ilksenozturk 04-11-2014 07:08

1-) pembefil ( İstediği miktarı belirtmemiş)
2-) bursaci ( 2 Adet )
3-) ilksenozturk ( 4 adet)

ismail157 04-11-2014 07:32

2-) bursaci ( 2 Adet )
4-) ismail157 (2 Adet)

pembefil 04-11-2014 09:06

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi ismail157 (Mesaj 1330864)

2-) bursaci ( 2 Adet )
4-) ismail157 (2 Adet)

Merhaba,
4kişilik davetiye rica ediyorum. Adres bilgileri mi mesajınıza cevaben yazmıştım.
Çok teşekkürler.Saygılar.

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 20:00.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024