agaclar.net

agaclar.net (http://www.agaclar.net/forum/)
-   Fuar, Toplantı, Eğitim, Kampanya, Yarışma (http://www.agaclar.net/forum/fuar-toplanti-egitim-kampanya-yarisma/)
-   -   Karadenizin yöresel meyveleri masaya yatırılıyor (http://www.agaclar.net/forum/fuar-toplanti-egitim-kampanya-yarisma/26535.htm)

çavdaroğlu 07-03-2012 09:50

Karadenizin yöresel meyveleri masaya yatırılıyor. 16 MART 2012 -TRABZON

1 Eklenti(ler)
Ziraat Mühendisleri Odası Trabzon Şubesi "YÖRESEL MEYVELER PANELİ" düzenliyor. 16 Mart Cuma günü saat 14.00 YER: TRABZON TİCARET BORSASI
Karayemiş, Likapa, Mavi yemiş, İzabella (kokulu) üzüm ve yöresel üzümsü meyveler, fındık-ceviz ve yöresel sebzeler koruma, yetiştiricilik, işleme-değerlendirme ve pazarlama konularını tartışacağız.

Tüm ağaçlar.net üyelerini ve bitki dostlarını aramızda görmekten onur duyacağız. Panel sonunda yöresel ürünlerin ikramı da olacaktır. Saygılar...

Yahya ÇAVDAR
TMMOB
Ziraat Mühendisleri Odası
Trabzon Şube Başkanı

Safranlı 07-03-2012 10:08

Yöresel hazinelerin bu şekilde bilinirliliğini artırmak ve bilinçlendirmek için yapılan çalışmalara sükranlarımızı sunuyoruz
özellikle kokulu üzüm den endüştriyel ürünler üretilebilir

mrduran 07-03-2012 22:12

Bir şükran da benden efendim.

Uyandıranlara, ezelden uyanık olanlara ve de uyananlara.

Bu istim ile 50 sene inşallah tam yol gideriz.

50 sene sonra da, şu anda uyuyanlar uyanır ve 500 senede onlardan tam gaz....

Saygılarımla lütfen.

seyyah53 07-03-2012 22:30

Sn.Cavdar Merhaba...

Bir Rizeli olarak bende izabelle kokulu uzum yetistiriyorum ayni zamanda bazi arastirmalrim oldu...

Uzakta oldugumuzdan dolayi panele katilamayacagiz...

Hocamizin uzum hakkinda yapacagi sunumun yazili dokumani olursa bana gondermeniz mumkun olabilirmi acaba?

Tesekkurler

yesilgiresun 07-03-2012 22:39

Karadeniz-in meyvesi,sebzesi cok cesittir,saymakla bitmez.böyle bir organizasyonu büyük sehirlerde degilde kendi bölgesinde yapan,emegi gecen herkese hürmetlerimi sunar,basarilar dilerim

çavdaroğlu 11-03-2012 21:39

yöresel meyveler paneli

Sayın seyyah53,

Ziraat Mühendisleri Odası Rize şubesindeki arkadaşlarımız panale katılım sağlayacaklar. Onlarla irtibat kurarsanız sizlere yardımcı olacaklardır. Muhammet PERTEK Rize Şube Başkanımızdır.
Ayrıca panelist hocalarımızdan yazılı metin talep etmeyi planlıyoruz dolayısıyla eğer tüm sunumların yazılı metinlerini toparlayabalirsek basılı bir kaynak oluşturabileceğiz. Panele katılımınızı dileriz.
ilginize teşekkür eder saygılar sunarım...

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi seyyah53 (Mesaj 922087)
Sn.Cavdar Merhaba...

Bir Rizeli olarak bende izabelle kokulu uzum yetistiriyorum ayni zamanda bazi arastirmalrim oldu...

Uzakta oldugumuzdan dolayi panele katilamayacagiz...

Hocamizin uzum hakkinda yapacagi sunumun yazili dokumani olursa bana gondermeniz mumkun olabilirmi acaba?

Tesekkurler

çavdaroğlu 11-03-2012 21:49

Tüm dostlara hitaben...

Sayın dostlar... Bildiğiniz üzere yöresel meyve ve sebzelerimizi 2 saatlik bir panele sığdırmak elbetteki imkansız, belki de sadece Karayemişi günlerce konuşabiliriz ancak yorum yapan arkadaşlarımızın ifade ettiği gibi ZMO Trabzon Şubesi olarak,farkındalık oluşturmak, yöresel meyve ve sebzeleri kamuoyunun gündemine taşımak bile bizce önemlidir. Ben de sizlere yorumlarınız için teşekkür eder, panelimizi onurlandırmanızı diler saygılar sunarım..

seyyah53 11-03-2012 23:15

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi çavdaroğlu (Mesaj 923911)
Sayın seyyah53,

Ziraat Mühendisleri Odası Rize şubesindeki arkadaşlarımız panale katılım sağlayacaklar. Onlarla irtibat kurarsanız sizlere yardımcı olacaklardır. Muhammet PERTEK Rize Şube Başkanımızdır.
Ayrıca panelist hocalarımızdan yazılı metin talep etmeyi planlıyoruz dolayısıyla eğer tüm sunumların yazılı metinlerini toparlayabalirsek basılı bir kaynak oluşturabileceğiz. Panele katılımınızı dileriz.
ilginize teşekkür eder saygılar sunarım...

Tesekkur ederim islerim dolayisi ile canakkaleyedeyim...katilmam mumkun gibi gozukmuyor ..ilginiz icin biz tesekkur ederiz

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 22:58.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024