agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Doğaya ve Yaşamınıza Sahip Çıkın > Daha İyi Bir Yaşam İçin > Fuar, Toplantı, Eğitim, Kampanya, Yarışma
(https)

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 10-05-2011, 21:37   #1
Ağaç Dostu

egetropical's Avatar

Giriş Tarihi: 07-06-2007
İzmir Organik Tarım Fuarı (12-15 Mayıs 2011)

Bu fuar çok sağlıklı

Organik sektörünün buluşması olarak nitelendirilen ve bu sene ikincisi düzenlenen Ekoloji İzmir Fuarı 12 Mayıs'ta başlayacak

Organik sektörünün İzmir buluşması olarak nitelendirilen "Ekoloji İzmir 2011-İzmir Organik Ürünler Fuarı" 12 Mayıs Perşembe günü İzmir Uluslararası Fuar Alanı'nda başlayacak. İZFAŞ, ASDF Fuarcılık ve Ekolojik Tarım Organizasyonu Derneği'nin (ETO) işbirliği ile İzmir'de ikinci kez organize edilen Ekoloji İzmir Fuarı sektörün buluşma noktası olacak. Yerli, yabancı pek çok katılımcı ve ziyaretçiyi bir araya getirecek olan fuar, 147 firmanın katılımıyla 7 bin metrekarelik alanda 4 gün sürecek. Ekoloji İzmir 2011 Fuarı'nda sadece organik sertifikalı ürünler sergilenecek. Fuarda giyim eşyalarından bebek ürünlerine, kozmetikten gıdaya kadar geniş bir ürün yelpazesi yer alacak.
Ekoloji İzmir 2011-İzmir Organik Ürünler Fuarı'na paralel olarak düzenlenecek uluslararası konferansta uzmanlar, üreticiler, akademisyenler ve sektörün diğer temsilcileri bir araya gelerek sorunları ele alacak ve organik sektörünün geleceğine ışık tutacak. 13 ve 14 Mayıs tarihlerinde yapılacak konferansta, "Beslenme ve Sağlığımız Açısından Organik", "Organik Sektörde Tüketici Beklentileri", "Organik Hayvancılık", "Organik Sektör ve Türkiye'de Yürütülen Önemli Projeler", "Ekolojik Semt Pazarları", "GDO'ların Ekolojik Tarım ve Ekolojik Yaşama Etkileri", "Uluslararası Organik Pazar ve Avrupa Birliği Uyum Faaliyetleri", "Gıda Dışı Ürünlerde (Kozmetik, Tekstil) Standartlar ve Uygulamalar" gibi konu başlıkları ele alınacak. Fuara Almanya, Romanya, Rusya, Türki Cumhuriyetleri, İran, Ürdün, Suudi Arabistan, Lübnan ve KKTC başta olmak üzere pek çok ülkeden alıcıların gelmesinin beklendiği belirtildi.

"Organik tarımın başkentiyiz"
İzmir'in organik tarımın başkenti olduğunu söyleyen İZFAŞ Genel Müdürü Doğan İşleyen, İzmir'in ihracat ve istihdam potansiyeli yüksek sektörlerine yönelik profesyonel ihtisas fuarları düzenlediklerini dile getirdi. İşleyen, "Ekoloji İzmir Fuarı'nda Türk organik ürünlerini dış pazarlara açmak ve iç piyasadaki tüketim miktarlarını da artırmak önceliklerimiz arasında yer alıyor. Avrupa'nın önemli organik ürün alıcılarından oluşan heyetler fuarımızı ziyaret edecek. Ekoloji İzmir'in bu yıl da başarıyla gerçekleşeceğine inanıyorum" dedi.

http://www.yeniasir.com.tr/Ekonomi/2...r-cok-saglikli

egetropical Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 10-05-2011, 21:42   #2
Ağaç Dostu

egetropical's Avatar

Çok sağlıklı fuara tüm agaçlar.net dostlarını bekliyoruz.
Bu yıl organik Giant poha beryy (iri altın çilek) ve goji fidanları (L.barbarum ve NQ.1 ) Sidem organik standında tanıtımı yapılacaktır.
Not : 15 mayıs günü (fuarın son günü) satış yapılacatır.
egetropical

Fuar ile ilgili geniş bilgi: www.ecolgyizmir.com

Eski 11-05-2011, 11:54   #3
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 24-11-2010
2.ekolojik fuarı sadece profesyonel katılımcılara açıktır. amatörlere veya tüketicilere kapalı bir fuardır.
sayın egetropikal'in, her şartta fuara girmeye başaran ağaçlar.net üyelerine iyi bir indirim yapacağına da inanıyorum.
saygılar

mavikartal5 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 11-05-2011, 12:27   #4
Ağaç Dostu

egetropical's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi mavikartal5 Mesajı Göster
2.ekolojik fuarı sadece profesyonel katılımcılara açıktır. amatörlere veya tüketicilere kapalı bir fuardır.
sayın egetropikal'in, her şartta fuara girmeye başaran ağaçlar.net üyelerine iyi bir indirim yapacağına da inanıyorum.
saygılar
Fuara ziyaretci olarak herkes katılabilir. bir sınırlama yok. ancak ürün tanıtım amacıyla stand kiralamak isteyenlere, sadece organik belgesi olanlar izin veriliyor. (Sidem organik farklı bir şirket ben bu firmaya organik fide ve fidan yetiştirdim. )

Eski 17-05-2011, 13:47   #5
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 24-11-2010
gittim, gezdim, gördüm ama egetropical'i bulamadım. eve geldim, sidem standını görünce üzüldüm. en azından bir ziyaret ederdim sizi.
neyse, bu arada karaot tohum derneği ile karşılaştım. en az 10 tür tohum edindim. sanırım sadece 7 tanesi de su kabağı.
seneye görüşmek üzere

mavikartal5 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 17-05-2011, 21:17   #6
Ağaç Dostu

egetropical's Avatar

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi mavikartal5 Mesajı Göster
gittim, gezdim, gördüm ama egetropical'i bulamadım. eve geldim, sidem standını görünce üzüldüm. en azından bir ziyaret ederdim sizi.
neyse, bu arada karaot tohum derneği ile karşılaştım. en az 10 tür tohum edindim. sanırım sadece 7 tanesi de su kabağı.
seneye görüşmek üzere

merhaba, bende üzüldüm şimdi. seneye yine sidem organik, belkide egetropical olarak katılacağım. seneyi beklemeden de görüşmek dileği ile.

Etiketler
fuar, organik fuar, organik tarım

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 21:42.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024