agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Doğaya ve Yaşamınıza Sahip Çıkın > Daha İyi Bir Yaşam İçin > Fuar, Toplantı, Eğitim, Kampanya, Yarışma
(https)

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 20-12-2009, 06:25   #31
Ağaç Dostu

HAKAN_O's Avatar

Giriş Tarihi: 12-06-2006
Fuardan resımler

Ceple ancak bukadar

Eklenen Resimler

HAKAN_O Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 20-12-2009, 06:31   #32
Ağaç Dostu

HAKAN_O's Avatar

Fuar2

Gecen senekı fuar daha guzeldı, en azından daha cok fıdancı ve tohumcular vardı .
Bu senekı buyuk üreticiler için .
Küçük çifçiyi düşünen yok ki kardeşim :d
AMA YİNEDE ASMA FİDESİ ALDIM VE BİR DE YAYÇEP İN CDLERİNİ ALDIM

Eklenen Resimler

Düzenleyen HAKAN_O : 20-12-2009 saat 06:32 Neden: EKLEME
Eski 21-12-2009, 09:41   #33
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 04-02-2008
Dün tüyapın düzenlediği tarım fuarına yeni üye arkadaşımız delimaviolsun'la beraber son gününde giderek, başta sıvı ve enzim gübe reyonlarında b5a, MOG ve solucan gübresinden özütlenen FERBANAT L stanlarını dolşarak son gelişmeler hakında bilgiler toplamanın yanıda üyelerimizden Selahaddin yılmaz hocayla da tanışma imkanı bulduk, b5a yetkililerinden Hüseyin ovak beylede yakından tanışma imkanlarımız oldu.

MOG stantlarını ziyeretlerimizde mog yetkilileride ziyaretlerimize gereken ilgiyi gösterek bahçelerimizdeki sorunlara dikkat çekerek konuştuğumuz konulardan şeftali ağaçlarında görülen yaprak kıvırcıklığına (Klok hastalığı) gidermede ürünlerinin başarılardan bahsederek uygulamada bulunmamız için hediye mukabilinde sunumları oldular kendilerine buradanda teşekkürü borç bilirim.

Bu kurulan fuarların ağaçlar net üyelerinin birbirilerini tanımak için gerçekten yararlar sağlamaktadır.

epsody Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 22-12-2009, 08:16   #34
Ağaç Dostu

Vildan Sönmez's Avatar

Giriş Tarihi: 01-08-2005
Galeri: 1126
Sayın epsody,son gün biz de oradaydık. Enez'e götürmek üzere iki elma ve biri terasa iki de siyah üzüm fidesi aldım. Kökleri kuru gibiydi hemen ektim.
Tarım makineleri ağırlıklı fuarda dikkatimi çeken bir de mini sera satan bir firma oldu. Koçtaş' ta 170 liraya satılan mini seralar 65 Tl idi ve değişik ebatlarda modelleri de vardı.

Vildan Sönmez Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 22-12-2009, 09:43   #35
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 04-02-2008
Vildan hanım, keşke haber verseydiniz de sizinlede buluşarak tanışmak isterdim, halbuki forumlarda konu başlığı açılmış arkadaşlarla orada görüşüyorduk, sizler dehep bahçe sohpetlerinden çıkıp forumlarda neler olup bittiğine bakmıyorsunuz.

Fuarlar bizim bulşmamıza bir imkan oluşturmakta bundan faydalanarak bir birimizi yakından tanışmamaza olanak sağlıyor ben her fuarda 3-5 arkadaşımı yakında tanıma imkanı elde ediyorum.

Ben bu sene sıvı ve enzim gübre stantlarını dolaşıp buralardan yararlana imkanları elde ettim, arkadaşlarımızla da yerinde sohpetlerimiz oldu.

epsody Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 22-12-2009, 11:27   #36
Ağaç Dostu

Vildan Sönmez's Avatar

Giriş Tarihi: 01-08-2005
Galeri: 1126
O başlığı farkettim de Perşembe günü buluşmaktan bahsediliyordu, çalıştığım için takip etmedim.

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi epsody Mesajı Göster
Vildan hanım, keşke haber verseydiniz de sizinlede buluşarak tanışmak isterdim, halbuki forumlarda konu başlığı açılmış arkadaşlarla orada görüşüyorduk, sizler dehep bahçe sohpetlerinden çıkıp forumlarda neler olup bittiğine bakmıyorsunuz.

Vildan Sönmez Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 06-12-2010, 14:32   #37
Ağaç Dostu

HAKAN_O's Avatar

16.aralık.2010 tarım furaı tuyap beylıkduzunde bılgınıze

Eski 13-12-2010, 22:33   #38
Ağaç Dostu

Acarextt03's Avatar

Giriş Tarihi: 28-01-2009
Galeri: 7
E-davetiyemi aldım...

Acarextt03 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 20-12-2010, 10:30   #39
Ağaç Dostu

Oğuz Karsan's Avatar

Giriş Tarihi: 04-12-2006
Galeri: 181
Merhaba.

Son gün, yani dün saat 10.00 da fuara gidebildim. Yağmurlu olduğu için katılımın fazla olmayacağını düşünüyordum. Saat 12.00' ye doğru koridorlar yürünmez hale geldi.

Başka fuarlar da vardı. Spor ve su fuarı da iyiydi. İlk LPG'li Traktörü de inceledim. Biraz ilgilenince kaç çeşit traktör imal edildiğine şaşırdım. Neredeyse her iş için ayrı traktör üretilmiş. Tabi yine çiftçimizin en çok dikkatini çekenler tarım aletleri değil, Güzel mankenler oldu.

Diğer fuarları da gezdim. En çok ilgimi çeken rüzgar ve güneş enerjisi ile ilgili bölüm oldu. İngiliz, İspanyol ve Fransız menşeli koyunların katılmasına rağmen yerli ırklarımızdan hiçbirinin katılmamış olmasına ise üzüldüm.

8 salonun hepsini gezdim. Fuar alanı düzenli ve temizdi. Fidancılar neredeyse yok denecek kadar az sayıdaydı. Silahların sergilendiği otobüs de ilginçti. Su ile ilgili salonda ise arıtma cihazları ağırlıktaydı. Havalandırma ve ısıtma mükemmeldi. Büfelerde ise simit ve poğaça satılmamasını yadırgadım.

Otopark fırsatçılığı ise had safhaya ulaşmış. Başka alternatifinizin olmadığını bildiklerinden 10.TL. alıyorlar.

Saygılar

Oğuz Karsan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 06:16.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024