agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Doğaya ve Yaşamınıza Sahip Çıkın > Daha İyi Bir Yaşam İçin > Fuar, Toplantı, Eğitim, Kampanya, Yarışma
(https)

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 25-03-2005, 10:49   #1
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 25-07-2004
Galeri: 270
Ekoloji İstanbul Fuarı Dolmabahçe'de başladı

ADSF Fuarcılık tarafından düzenlenen "4. Uluslararası Organik Ürünler ve Çevre Fuarı - Ekoloji İstanbul 2005", Dolmabahçe Kültür Merkezi'nde açıldı.
Fuarın açılışında konuşan eski TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve Bahçeşehir Üniversitesi öğretim görevlisi Ediz Hun, fuarda, kimyasallardan arındırılmış, sadece güneş enerjisi ve biyosentezle elde edilmiş ürünlerin sunulduğunu kaydetti. Çevrenin, hem yaşamın hem de üretimin kaynağı olduğunu, öte yandan bunun sınırını da teşkil ettiğini söyleyen Hun, "O halde onu, itinayla korumamız lazım. Çünkü, kalkınmanın içinde üretim, tüketimin içinde de kirlilik söz konusu. Sürdürülebilir kalkınma kavramı günümüzde sürdürülebilir yaşam kavramına dönüştürülmüştür. Sağlıklı, sürdürülebilir bir yaşam için sağlıklı bir beslenme, diyet uygulamamız gerekmektedir. Sağlıklı gençler yetiştirmek istiyorsak, doğal gıdaların seçiminde azami itinayı göstermemiz lazım." dedi. Ediz Hun ve beraberindekiler, konuşmaların ardından fuarın açılışını gerçekleştirdi. Açılışta, Akasya Koleji öğrencileri de atık ürünlerden yapılmış ritim aletleriyle şarkılar seslendirdi. Fuar, 27 Mart'a kadar açık kalacak.
Mükremin Albayrak - İstanbul

Kaynak: http://www.zaman.com.tr

backyard Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 06:06.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024