agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Alışveriş > Fide, Fidan, Çelik, Saksılı Bitki, Kesme Çiçek, Kaktüs, Sukulent Satış
(https)

Reklam

Beğeni Düzeni9Beğeniler
  • 8 Gönderen Mutlu Kutlu
  • 1 Gönderen kartanesi9

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 29-11-2015, 19:55   #1
Ağaç Dostu.

Giriş Tarihi: 29-08-2008
Hoya, mum çiçeği satışı.

Elimde 64 çeşit ithal mum çiçeğim var, bazıları +8 derecenin altına düşen sıcaklıklarda hastalanıp ölen hassas türler olduğu için onları geçen kış kaybettim. Şimdi elimde olanlar epeyce dayanıklı ve dirençli türler.

Boy olarak:

Küçük boy yeni üretim, çelikten köklendirilmiş 2-4 yapraktan oluşan köklü ve canlı mum çiçeği. Sürgüne geçmiş sağlıklı hoyalardan seçip gönderiyoruz.

Orta boy: yeni üretim ve yeni temin edilen hoyaların 10-30 cm arası boylara gelmiş hali. Mümkün olduğunca 30 cm den daha büyük hoyalardan seçip göndermeye gayret ediyoruz.

Büyük boy: Tomucuklanma başlamış veya tomurcuklanması kolay olacak 50-150 cm arası boylarda ki hoyalarımız. Mümkün olduğunca tomurcuklananlardan seçip gönderiyoruz.

XL en büyük boy: Tam dolgun, iyi beslenmiş ve bol çiçek açabilecek hoyalarımız, Kolleksiyon hoyalarımızdan desek daha doğru olur. Fiyat olarak en pahalılarıdır.

BESLENMELERİ için küçük, orta boy, büyük boy ve xl hoyalarını gönderirken kargo paketi içerisine 2 defa kullanımlık mini paketler içerisinde yavaş salınımlı 4 ay boyunca bitkinizi besleyen akıllı gübresini de hediye olarak göndereceğim.

Kod: mum01a Mum çiçeği (Hoya carnosa Crinkle) Yeni üretim, 2-4 yaprak köklü fide olarak. 10 tl

kod: mum08a Kokulu mum çiçeği (Hoya verticillata) Yeni üretim, 2-4 yaprak köklü fide olarak. 20 tl

kod: mum21a Mum çiçeği (Hoya cv. chouke) Yeni üretim, 2-4 yaprak köklü fide olarak. 25 tl

kod: mum23a Mum çiçeği (Hoya carnosa Crinkle 8) Yeni üretim, 2-4 yaprak köklü fide olarak. 25 tl

kod: mum24a Mum çiçeği (Hoya tricolor) Yeni üretim, 2-4 yaprak köklü fide olarak. 15 tl

kod: mum27a Kokulu mum çiçeği (Hoya australis) Yeni üretim, 2-4 yaprak köklü fide olarak. 25 tl

kod: mum30a Kokulu mum çiçeği (Hoya carnosa ''Krimson Queen'') Yeni üretim, 2-4 yaprak köklü fide olarak. 30 tl

kod: mum31a Kokulu mum çiçeği (Hoya dasyantha) Yeni üretim, 2-4 yaprak köklü fide olarak. 35 tl

kod: mum35a Kokulu mum çiçeği (Hoya globulosa) Yeni üretim, 2-4 yaprak köklü fide olarak. 35 tl

kod: mum39a mum çiçeği (Hoya longifolia) Yeni üretim, 2-4 yaprak köklü fide olarak. 30 tl

kod: mum41a mum çiçeği (Hoya meliflua ssp. Fraterna ) Yeni üretim, 2-4 yaprak köklü fide olarak. 35 tl

kod: mum44a Yoğun kokulu mum çiçeği (Hoya nummularioides) Yeni üretim, 2-4 yaprak köklü fide olarak. 25 tl

kod: mum46a Kokulu mum çiçeği (Hoya pubicalyx ''Red Button'') Yeni üretim, 2-4 yaprak köklü fide olarak. 25 tl

kod: mum47a Kokulu mum çiçeği (+Hoya pubicalyx ''Royal Hawaiian Purple'') Yeni üretim, 2-4 yaprak köklü fide olarak. 25 tl

kod: mum55a Yoğun kokulu mum çiçeği (Hoya sp. (RB-Mini) EPC-199 very attractive compact small leaves) Yeni üretim, 2-4 yaprak köklü fide olarak. 35 tl

kod: mum63a Kokulu mum çiçeği (Hoya Bella)Yeni üretim, 2-4 yaprak köklü fide olarak. 25 tl

Diğer çiçek ve meyve fidanları almak isterseniz www.tropiksera.com/Anasayfa internet sitemizi ziyaret edebilir, buradan sipariş verebilirsiniz.

Sipariş için yapmanız gerekenler:

1. Almak istediğiniz bitki ile ilgili bilgileri okuyunuz, yetiştirebileceğinizden ve verim alabileceğinizden eminseniz, almayı düşündüğünüz bitkilerin toplam ücretini aşağıdaki banka hesap numaramıza havale yapmalısınız veya posta çek hesabımıza yatırmanız gerekiyor.

2. Aşağıda belirtilen telefon numaralarımızı aramak suretiyle, sipariş listenizi, isim ve adres bilgilerinizi, mümkünse cep tlf numaranızı (kargonuz size en yakın kargo şubesine ulaştığında sms mesaj gelmesi için gerekli) bildirmelisiniz. Bu işlemi aşağıda belirttiğimiz e-mail adresimize e- mail göndererek veya msn messenger'dan online yazmaklada siparişinizi bize bildirebilirsiniz. Buradan özel mesaj ile siparişiniz ve kargo bilgilerinizi gönderebilirsiniz.

3. Size siparişiniz hangi zaman ulaşabileceğine dair bilgi verebiliriz.

Siparişinizi kargo için hazırlarken, en güzel bitkilerden oluşmasına önem veririz, tomurcuklu, çiçekli veya meyveli göndermek önceliğimizdir.

Müşterilerimizin bir çoğunun bizim hakkımızdaki düşüncesi, umduklarından daha güzel bir bitkiyle karşılaştıkları şeklinde olmuştur.

Kargo gönderilerimizi, anlaşmamız olan Aras kargo ile gönderiyoruz. Kargonuz size %60 indirimli olarak ulaşıyor, siparişi aldığınızda kargo ücretini siz ödüyorsunuz kargo elemanlarına.

E-mail :

antalya_grup@hotmail.com

Banka ve posta çek hesap bilgilerimiz:

Finansbank (Antalya)
Aksu şubesi (şube kod:01209 )
Hesap no: 61378254
Hesap sahibi: Mutlu Kutlu

İban no: TR74 0011 1000 0000 0061 3782 54

Posta çek hesabımız:

Posta çek no: 5350248

Hesap sahibi: Mutlu Kutlu
Yazmanız yeterlidir.

Antalya tropiksera adres:

Demirciler köyü, Aşuruf mevkii
Serik - Antalya

Cep tlf: 0532 285 07 43

Siparişlerinizde kargo teslimat için, adres bilgilerini gönderdiğinizde. Fatura kesebilmemiz için vergiye kayıtlı mükellefseniz vergi daireniz ve vergi numaranızı bildirmenizi rica ederiz.

Vergi mükellefi değilseniz, nüfus cüzdanlarındaki tc kimlik numaranızı göndermeniz gerekmektedir.

Belirtilen fiyatlara KDV dahildir.

Eklenen Resimler

Düzenleyen Mutlu Kutlu : 22-01-2016 saat 14:29
Mutlu Kutlu Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 15-12-2017, 21:38   #2
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 13-11-2017
Halen satış yapıyor musunuz?

emineelma beğendi.
kartanesi9 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 04-05-2018, 14:43   #3
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 02-04-2018
halen satış yapıyor musunuz?

M ERAL L Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 12-11-2018, 23:57   #4
Ağaçsever

Yaprak Güzeli's Avatar

Giriş Tarihi: 20-05-2014
Hala satış yapıyor musunuz?

Yaprak Güzeli Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 08-12-2018, 19:53   #5
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 08-12-2018
tohum satışı yapıyor muusunz?

tahsin06 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 11-02-2019, 14:35   #6
Yeni Üye

Halen satış yapıyormusunuz?

Eski 11-02-2019, 15:36   #7
Ağaç Dostu

Selma_321's Avatar

Giriş Tarihi: 15-03-2016
Sayın meral, kendi siteleri var, ordan yapıyorlardır. Tropik sera. Com

Selma_321 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 15-02-2019, 13:21   #8
Yeni Üye

Teşekkür ederim

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Kapalı
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 14:49.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2019