agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Üretim, Bakım, Düzenleme, Temel Malzemeler > Fidan ve Fide, Bitki Üretim (Tohum Çimlenme/Çelik/Aşı)
(https)

Reklam

Beğeni Düzeni24Beğeniler

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 20-07-2017, 12:17   #181
Ağaç Dostu

aydemiraydın's Avatar

Giriş Tarihi: 28-02-2015
Safa tarım firmasının unifruit ( naftalin asit) bitki gelişim düzenleyicisi var. fiyatı ucuz. ayrıca İNPOWER adlı ilacınada bi göz atın.

aydemiraydın Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 27-08-2017, 16:28   #182
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 19-06-2016
Toz köklendirme hormonu

IBA içerikli, çeliklere genel olarak uygulayabileceğim bir köklendirme hormonunu nasıl bulabilirim? İnternette ya hiç yok ya da varsa bile her çiçek için ayrıdır vs yazıyor. Maksadım toz halinde uzun süre muhafaza etmek, atıyorum güzel bir ağaç/bitki gördüğümde büyük bahçeme, küçük bahçeme ya da balkonuma çelik alarak dikebilmek. Sıvı olanlar da olur aslında ama onların hemen kullanılması lazım sanırım. Benim maksadım elimde dursun. Misal çınar çeliği ekeceğim bağ evine 5-6 tane, ya da balkonuma 2 ay sonra işaretlediğim güzel güllerden çelik ekeceğim ortak bir şey olsun istiyorum. Bilimsel midir isteğim? Var mıdır böyle bir toz? internet ya da kişisel sipariş herşeye açığım

bunyaminmd Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 16-09-2017, 10:57   #183
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 27-06-2016
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi bunyaminmd Mesajı Göster
IBA içerikli, çeliklere genel olarak uygulayabileceğim bir köklendirme hormonunu nasıl bulabilirim? İnternette ya hiç yok ya da varsa bile her çiçek için ayrıdır vs yazıyor. Maksadım toz halinde uzun süre muhafaza etmek, atıyorum güzel bir ağaç/bitki gördüğümde büyük bahçeme, küçük bahçeme ya da balkonuma çelik alarak dikebilmek. Sıvı olanlar da olur aslında ama onların hemen kullanılması lazım sanırım. Benim maksadım elimde dursun. Misal çınar çeliği ekeceğim bağ evine 5-6 tane, ya da balkonuma 2 ay sonra işaretlediğim güzel güllerden çelik ekeceğim ortak bir şey olsun istiyorum. Bilimsel midir isteğim? Var mıdır böyle bir toz? internet ya da kişisel sipariş herşeye açığım
Bu sorunun cevabını bende merak ediyorum.

zynlsnl Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 06-10-2017, 02:14   #184
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 12-12-2007
Merhabalar, indor butirik asit piyasada genelde 5 gr olarak satılmaktave oldukça pahalı.Acaba gramajı daha az bulunabilir mi, ya da elinde fazla olan varsa satmak ister mi ve son olarak ona en yakın ama uygun fiyatlı alternatif öneriniz var mıdır?
Şimdiden teşekkür ederin.

ccanann Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 06-10-2017, 15:46   #185
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 11-02-2007
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi ccanann Mesajı Göster
Merhabalar, indor butirik asit piyasada genelde 5 gr olarak satılmaktave oldukça pahalı.Acaba gramajı daha az bulunabilir mi, ya da elinde fazla olan varsa satmak ister mi ve son olarak ona en yakın ama uygun fiyatlı alternatif öneriniz var mıdır?
Cansa Kimya'nın ürünü olan Racine kullanın. http://www.cansakimya.com.tr/bgd_sti...lar/racine.jpg bağlantısında içerik bilgisi ve ne oranda seyrelterek kullanılacağına ilişkin bilgi var. İçeriğinde, oksin olan naftalen asetik asit ve yine bitki gelişim düzenleyici olarak satılan Atonik karışımı var. Cansa Racine Bitki Gelişim Düzenleyici 250ml Fiyatı satışı yapılıyor ve 65 TL.

Doku_Kültürcü Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 09-10-2017, 07:57   #186
Yeni Üye

Alıntı:
merhaba,
benzer soruların cevaplarını bende merak ediyorum ama anlaşılan çok karşılıkları yokki bayadır tatmin edici bir cevap bulamadım.
forum kurallarına uygunmu bilemiyorum ama bir kaç kişi bu ürünü ortak alıp paylaşabiliriz böylellikle hem ekonomik olur hemde işimiz görülür.
bu yöntemle başka bir forumda bir alışveriş yaptım memnum kaldım.
gönüllü var ise 1-2 kişi ile birlikte bu ürünü almaya hazırım.

Eski 10-10-2017, 22:36   #187
Yeni Üye

Giriş Tarihi: 12-12-2007
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi zynlsnl Mesajı Göster
merhaba,
benzer soruların cevaplarını bende merak ediyorum ama anlaşılan çok karşılıkları yokki bayadır tatmin edici bir cevap bulamadım.
forum kurallarına uygunmu bilemiyorum ama bir kaç kişi bu ürünü ortak alıp paylaşabiliriz böylellikle hem ekonomik olur hemde işimiz görülür.
bu yöntemle başka bir forumda bir alışveriş yaptım memnum kaldım.
gönüllü var ise 1-2 kişi ile birlikte bu ürünü almaya hazırım.
Merhaba, eğer forum kurallarına aykırı değilse birlikte almak fikrine katılıyorum. Nasıl iletişime geçebileceğimiz hakkında bilginiz var mı ya da bilgi verebilecek olan?

ccanann Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 11-10-2017, 07:16   #188
Yeni Üye

Alıntı:
Merhaba, eğer forum kurallarına aykırı değilse birlikte almak fikrine katılıyorum. Nasıl iletişime geçebileceğimiz hakkında bilginiz var mı ya da bilgi verebilecek olan?
Merhaba,
iletişim bilgilerimi özel mesaj olarak iletiyorum, başka katılmak isteyen olmaz 2 kişi alıp bölüşürüz.

Eski 12-10-2017, 14:21   #189
agaclar.net

malina's Avatar

Giriş Tarihi: 03-04-2004
Galeri: 90
Forumun tümüne göz atmadığınızı düşünüp ilgili bölümü buraya yazıyorum..
Alıntı:
Ortak Siparişler
Bu bölüm, bir ürünün tek başına alınmasındansa, ortaklaşa satın alınması daha mantıklı ve ekonomik olur fikrinden hareketle açılmıştır ve bu amaç için kullanılmalıdır.
Daha sonra burada yazılmaması gereken mesajları kaldıracağım.

malina Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 12-10-2017, 18:01   #190
Yeni Üye

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi malina Mesajı Göster
Forumun tümüne göz atmadığınızı düşünüp ilgili bölümü buraya yazıyorum..

Daha sonra burada yazılmaması gereken mesajları kaldıracağım.
Bilgilendirme için teşekkürler, şimdi sizden duydum bu forum başlığını
Ordan devam ederim.
Selam

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 02:03.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2017