agaclar.net

agaclar.net (http://www.agaclar.net/forum/)
-   Evde Topraksız Tarım Uygulamaları (http://www.agaclar.net/forum/evde-topraksiz-tarim-uygulamalari/)
-   -   Sin / Durgun su kültürü çalışması (http://www.agaclar.net/forum/evde-topraksiz-tarim-uygulamalari/8039.htm)

envor 24-03-2009 22:36

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi sin (Mesaj 373865)
Arkadaşlar pazartesi inşallah balkondaki bahçemin resimlerini ekliyecegim limonumunda resimleri eklerim daha yaşıyor :)ayrıca bu sene durgun su degilde Hydrophonik deniyecegim akvaryumda yapacagım onunda resmini çekerim eklerim

saygılar SİN

Yarım saat sonra Çarşamba günü sayılıyor, Pazartesi günü resim yükleneceğini yazmışsınız sayın sin, bu forumun bir ciddiyeti var, lütfen verdiğiniz sözleri tutunuz. Bana kötü örnek olmayınız vs. vs.

Dip not :
Ayrıca istediğin kadar fide yollarım, benim web sitemi yaparsan!

sin 25-03-2009 08:19

Allah seni bildigibi yapsın envor :) :) resimler hava muhalefeti nedeniyle çekilemedi ama haklısın yazdıysak eklememiz lazım bu seferlik affedin fidelere gelince maşallah satmıyorsun gerçekten :) :) sadece wep sitesi istiyorsun ne kadar kanaatkar bir insansın imrendim şimdi :) şuan kaç fide vardı elinde hesaplarıma göre 2000 kadar fide yollasan yeterli biran önce site ismini seç hemen yapalım :) bende hemen bi tarla buluyum :) 2000 fide balkona sıgmaz

envor 25-03-2009 20:02

2000 fide, 3000 fide, neyse fidesi veririz:D:D

sin 26-03-2009 07:20

Sen essahtan yollıyacan fideyi heralde ben nereye ekiyim o kadar fideyi bana meslek degiştirteceksin kariyerimle oynuyorsun :)

Kudret Tezel 07-04-2009 22:39

Sevgili SİN ne sordunda söylemedim. EC metre olayında benide atladınız diyorsun öyle şey yaparmıyım.EC metrenin resimlerini görmedinmi. ile 6 ms /cm ölçen bir EC mere yaptım.Kullanan arkadaşlarım memnun olduklarını söylüyorlar. Bu konu hakkında kullananlardan bilgi alman daha doğru olur. İstersen sanada yollarım.

sin 08-04-2009 19:04

Kudret amca mesajlarda bu ec metre ile ilgili bir bilgi bulamadım sadece sudamı ölçüm yapıyor topraktada işe yarıyormu bide fiyatı ile ilgili bilgi verirseniz 1 tane isteyebilirim saygılar

sin 25-04-2009 15:00

Selamlar arkadaşlar

5 Eklenti(ler)
Bu sezon bitkilerimi suda yapamıyacagım aslında akvaryumda yapacaktım ama sonradan fırsat bulamıyacagımı anladım ama saksıda yetiştirmeye devam ****** yinede kudret amcadan geçen sene aldıgım ve bir miktarı kalan besinide kullanmak için bir saksı da perlit de yetiştirmeye karar verdim malum insanda hastalık gibi bişey oluyo bi türlü besinlerden vazgeçemiyorum :D neyse ben şu an evde kurdugum bahçemi şöyle sizlerle bir paylaşıyım istedim ve fotograflarını çektim envor un nazarı degmez inşallah :D

sin 25-04-2009 15:06

5 Eklenti(ler)
RR lerim çok şükür tomurcukları gösterdi inşallah domateslerinide görürüm :D

sin 25-04-2009 15:08

Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar. Sayın Envor benim kadar acımasız yorum yapmazsın diye umut ve ümit ediyorum :) :)

Alan Parsons 25-04-2009 19:11

Uzun saksılarda sanırım 4 tane fide var, sık olmamışmı sayın Sin,
Ben de aynı hatayı yapmıştım da:)

envor 25-04-2009 20:31

Alıntı:

Envor benim kadar acımasız yorum yapmazsın diye umut ve ümit ediyorum

Sayın Sin, ellerinize sağlık çok güzeller. Sizi tebrik ediyorum, harikasınız, bravo :)))))

sin 27-04-2009 10:13

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi Alan Parsons (Mesaj 407110)
Uzun saksılarda sanırım 4 tane fide var, sık olmamışmı sayın Sin,
Ben de aynı hatayı yapmıştım da:)

Onlar sık oldu ora geçici yerleri yakında onları başka saksılara ayıracagım

sin 27-04-2009 10:18

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi envor (Mesaj 407173)
Sayın Sin, ellerinize sağlık çok güzeller. Sizi tebrik ediyorum, harikasınız, bravo :)))))

Sayın Envor bu yorum olmadı size yakıştıramadım böyle hiç keyifli olmuyor :D biraz eleştir hatalarımı söyle takıl bana ya:D bana takıl hayatını yaşa gerçekten yorum bekliyorum böyle kurtulamazsın senin kitap a resim çıkarmı burdan telif hakkı da istemiyorum

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 22:10.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024