agaclar.net

agaclar.net (http://www.agaclar.net/forum/)
-   El Yapımı Ürünler, Hobilerimiz (http://www.agaclar.net/forum/el-yapimi-urunler-hobilerimiz/)
-   -   Farklı ev dekorları (http://www.agaclar.net/forum/el-yapimi-urunler-hobilerimiz/38730.htm)

sevgihoca 20-01-2016 22:31

Farklı ev dekorları

3 Eklenti(ler)
Değerli bir arkadaşımın salonundan görüntüler.Eskiciden aldığı eşyaları kendi zevkine göre değerlendirmiş.Farklı bir görünüm kazandırmış salonuna.

sevgihoca 20-01-2016 22:35

4 Eklenti(ler)
Vitrin ve içindeki örtüler Antepişi.

sevgihoca 20-01-2016 22:40

4 Eklenti(ler)
Sandalyelerin,masanın eskitmeleri ve kumaş kaplamaları arkadaşıma ait.

sevgihoca 20-01-2016 22:45

4 Eklenti(ler)
Devam edelim.Lamba şişeleriyle avizeyi yine kendi yapmış.Şişeler buzlukta bekletilip çok kolay bir şekilde kesiliyormuş.

sevgihoca 20-01-2016 22:50

3 Eklenti(ler)
Mutfak örtüsü, takı organizeri ve güzel tabaklar.

duy-gu 21-01-2016 09:36

Hepsi çok güzel... Bu arkadaşınız size sehpa boyayan arkadaşınız sanırım. Evi maşallah cevher doluymuş :) Son fotoğrafla da bizi bitirdiniz :)

Mücevher Çalısı 21-01-2016 10:18

Hepsi birbirinden güzel Sevgili Sevgihoca. Ağırlık eskitmeden yana sanırım, yer döşemesi bile düşünülmüş ayrıca kelebekli sehpa çok şık görünüyor;) Arkadaşınız kaç zamandır bu hobiyle uğraşıyor, çok iyi işler çıkmış hatta hobi olmaktan çıkmış gibi:cool:

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi sevgihoca (Mesaj 1434602)
...Lamba şişeleriyle avizeyi yine kendi yapmış.Şişeler buzlukta bekletilip çok kolay bir şekilde kesiliyormuş.

O şişeler cam mı? Kesilmesinin tekniği varmış okuduğum kadarıyla, plastik değil gibi:confused:

Ayrıca arkadaşınızı da üye yapabilirsiniz. Güzel bir konu açıp bize bu güzelliklerin nasıl doğduğu hakkında bilgi verebilir. Ne dersiniz, iyi olmaz mı?

sevgihoca 21-01-2016 12:14

Sevgili Duygu ,güzel yakaladın,sehpamı boyamıştı.Bu arkadaşım,dikişi çok bilmese de o kadar farklı şeyler diker ki anlatamam.Tarzdır diktikleri.Evdeki mobilyaları annesine vermiş,bu eşyaları da çok ucuza eskiciden alıp farklı bir dekorasyon oluşturmuş.Kesinlikle birileri tarafından keşfedilmesi lazım.Şimdi benim gardolabımı boyamaya niyetlendik.Ben de öğrenmek istiyorum.

sevgihoca 21-01-2016 12:22

Sevgili Mücevher Çalısı,arkadaşım birkaç yıldan beri böyle şeylerle uğraşıyor,kursa da gitmedi.Şişeleri buzlukta dondurup öyle şekillendiriyormuş.Sanatçı ruhu var kızda.Tabii ki söylerim kendisine,güzel bir sayfa açabilir,çok da iyi olur.

sevgihoca 21-01-2016 12:25

Duygucuğum,son resim buraya gelirseniz hemen gerçekleştirebiliriz.

celalim01 23-02-2016 13:48

Bu sayfayı yeni gördüm. Orada bulunan ürünlerin hepsini biliyorum. Çok güzel olmuş. Uzun yıllar o bölgede bulunduğumdan. Bizim bölgede de aynı benzeri ürünler olduğundan biliyorum.Belirli zamanlarda ahşap boyama ile uğraştım.

Şu sıralar boya işlerinden uzak durmaktayım. Su bazlı boyalar hariç sağlık nedeniyle yaklaşamıyorum. Yoksa güzel bir uğraş ,kendi düşüncelerini ,emeğini yansıtıyorsun. Benim orada yaşadığım evin avize,lamba ve benzeri ürünleri ahşap şekillendirmeler ve metal aksamlardan oluşmaktaydı.

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 19:03.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024