agaclar.net

agaclar.net (http://www.agaclar.net/forum/)
-   Eğitim Çalışmaları (http://www.agaclar.net/forum/egitim-calismalari/)
-   -   Ev Bitkilerinde Sorunlar ve Çözümleri, İzmir (5 Mayıs 2013) (http://www.agaclar.net/forum/egitim-calismalari/31357.htm)

FatihBahce 24-04-2013 16:26

Ev Bitkilerinde Sorunlar ve Çözümleri, İzmir (5 Mayıs 2013)

3 Eklenti(ler)
Ziraat Yüksek Mühendisi Mine Pakkaner ;

- Ev Bitkilerinde Problemlerin Sebepleri ve Çözümleri
- Ev Yapımı Bitki Koruma İlaçları

konularında eğitim verecektir.

Ücretsiz eğitimimize bütün üyelerimizi bekleriz.

Eğitimden sonra dileyen üyelerimiz bitki, çelik, tohum paylaşımı yapacaktır.

Fuara 26 Ağustos kapısından girdikten sonra sola doğru 150 metre ileride.

Tarih: 5 Mayıs 2013 Pazar

Saat: 11:00- 13:00

FatihBahce 30-04-2013 16:49

Salonun kapasitesi 220 kişi. Facebookta 25 kişi gelirim, 35 kişi belki demiş. Mine Pakkaner'in sunacağı, son derece faydalı bu eğitime daha fazla katılım rica ediyoruz.

menekşecibaba 02-05-2013 07:34

Bu toplantı gerçekten kaçırılmaması gereken ,hepimizi yakından ilgilendiren önemli bir toplantı .Ben çok istememe rağmen gelemeyeceğim inşallah video dan da izleme imkanımız olur.

FatihBahce 02-05-2013 07:58

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi menekşecibaba (Mesaj 1147911)
Bu toplantı gerçekten kaçırılmaması gereken ,hepimizi yakından ilgilendiren önemli bir toplantı .Ben çok istememe rağmen gelemeyeceğim inşallah video dan da izleme imkanımız olur.

Videosunu yayınlama garantisi yok. Nisan ayında yapılan toplantının videosunu halen yayınlayamadım :)
Katılımın daha fazla olmasını dilerim.

selcuk44 04-05-2013 11:16

Ben de çok katılmak istiyorum bu sefer İzmir'deyim şüphesiz çok faydalı bir toplantı olacak ve üye kardeşlerim' le hasret gidereceğim için yarını iple çekiyorum

Mine Pakkaner 04-05-2013 16:13

Yarın görüşmek üzere Selçuk Bey, gözlerimiz önceki toplantılarda sizi hep aradı. :)

FatihBahce 05-05-2013 14:53

5 Eklenti(ler)
Son derece bilgilendirici ve başarılı bir sunum yapan ve sorularımızı cevaplayan Mine Pakkaner'e, çeşitli tohumların paylaşımını yapan Mavikartal ve adeneium çeliklerini dağıtan selcuk44'e teşekkür ederim. Bugünkü sunumun videosu yok. Sadece az miktarda çektiğim resimler var.

Eklenti 399810

Eklenti 399811

Eklenti 399812

Eklenti 399813

Eklenti 399814
Adem Erhan, mavikartal, İzmirli, FerdaBahce, Mine Pakkaner

selcuk44 05-05-2013 14:58

Sayın Mine hanım, nazik mesajınız için teşekkür ederim ,

Saygılarımla,

Selçuk Numanoğlu,

selcuk44 05-05-2013 15:16

Bu gün saat 11 de başlıyan toplantımızda vakit nasıl geçti hiç anlamadım,Sayın Mine Pakkaner hanım ev bitkleri zararlıları ve hastalıkları ve tedavi metodları ile ilgili engin deneyimlerini ve bilgilerini müthiş bir sunum tekniği ile bizlere aktardı ki iki saate yakın oturduğum yerde hiç kımıldamadan (hareketli bir yaratılışım olduğu halde) dinledim ve evimdeki crassula gollum ve adenium larımın tedavileri ile ilgili ev ilaçlarını hemen yapmağa başladım bile .

Fakat getirdiğim adenium çeliklerinden üye kardeşlerime dağıtmaktan kendisine alamıyan Sayın Mime hanıma kırmızı renkli olduğunu umduğum büyük bir çelik adenium mu saksılı olarak bir dahaki toplantımızda(umarım en kısa zamanda olur yani yaz başlamadan)kendisine takdim edeceğim .

Fatih bey de her zamanki nazik ve dost canlısı tavırlarıyla organizasyonu büyük bir başarı ile sürdürdü ve resimler çekti (ben olmasam da resimlerde yine de) kendisine yardımları için çok teşekkür ederim

Karşıyaka'ya arabası ile beni getiren ve yol boyunca çok zevkli sohbetler yaptığımız makina mühendisi (inşaallah ismini doğru hatırlıyorumdur yanlış ise lütfen düzeltsin yoksa çok utanacağım )Sayın Celal bey ve sayın eşine de ayrıca teşekkür ederim,

Selçuk Numanoğlu

FatihBahce 05-05-2013 20:27

5 Eklenti(ler)
Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi selcuk44 (Mesaj 1149465)
Fatih bey de her zamanki nazik ve dost canlısı tavırlarıyla organizasyonu büyük bir başarı ile sürdürdü ve resimler çekti (ben olmasam da resimlerde yine de) kendisine yardımları için çok teşekkür ederim

Selçuk bey, siz de çok naziksiniz teşekkür ederim. Önceki toplantıda dedeni tanıyorum dediğinizde sizi sormuştum aileme. Severlermiş sizi. Karşıyaka'nın asil insanlarından biri olduğunuzu öğrendim. Sizi görüşürken değil de bir ara sadece enseden çekebilmişim. Çekimini yapamadığın cihan_as gibi diğer arkadaşlarım da kusura bakmasın.

Eklenti 400018

Eklenti 400019

Eklenti 400021

Eklenti 400029

Eklenti 400032

Mine Pakkaner 05-05-2013 23:05

Fatih Bey yine güzel bir organizasyona imza attı. Kendisine teşekkür ederiz. Buharika pazar gününün 2 saatini bizimle olmaya ayıran tüm dostlara içten teşekkürler. Şahane mavi kelebeğime, sujok tohum terapide kullanacağım elma çekirdeklerine çok sevindim, teşekkür ederim, ince düşünceli üyelerimize minnettarım. Selçuk Bey adenium için şimdiden çok sevinçliyim :) . Bana ulaşana dek becerikli ellerinizde daha da güzel gelişeceklerdir. Umarım izleyenler verdiğim bilgilerden faydalanmıştır. Katılım azdı, belki sonbahar veya kışa tekrarlarız...

selcuk44 06-05-2013 10:43

Fatih bey ben ve ailem için yazdıklarınız için çok teşekkür ederim Dedeniz'in de ellerinden öperim ve tanımadığım halde kendisini çok seviyor ve sayıyorum. Hürmetlerimi kendisine bildirir misiniz.

Resimler için söylediklerim de latife idi ancak toplantımızın tadı damağımda kaldı inşallah daha nice toplantılarda daha geniş bir katılımda buluşmak üzere.

sarıaltıngül 12-05-2013 15:58

Sevgili arkadaşlar yediğiniz içtiğiniz sizlere bal şeker olsun, bilgileri çok merak ediyorum. Videosu nerede? Bulamadım. :-(

Gülbahçe 25-05-2013 00:19

Bu siteye zaman zaman bitkilerle ilgili merak ettiklerim olduğunda giriyordum, ama aktif olmaya karar vereli az bir zaman oldu, yeni üye oldum ne yazık ki. Keşke bu eğitimden daha önceden haberim olsaymış :( Gerçekten çok üzüldüm. İnşallah yakın zamanda tekrar eğitim olur, değerli bilgiler edinme ve diğer çiçek dostlarıyla da tanışma fırsatı bulurum. Ayrıca eğitimin videosu ya da eğitimde kullanan slayt buraya yüklenir de faydalanabiliriz.

Nautilus Cycad 01-06-2013 16:03

Bende Gülbahçe hanima katiliyor en kisa zamanda görüşmek dileklerimle diyorum...

aydınercan 08-09-2013 17:19

Eğitimlere bende katılmak isterdim fakat siteyle hünüz çok yeni tanıştım ve ilerki eğitimleri nasıl takip edeceğimi bilmiyorum yardımcı olur musunuz. Bu arada site ve buraya yazan insanlar çok güzel herkezden kendim adıma teşekkür ederim.sitede emeği geçen herkese.

FatihBahce 08-09-2013 18:37

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi aydınercan (Mesaj 1197225)
Eğitimlere bende katılmak isterdim fakat siteyle hünüz çok yeni tanıştım ve ilerki eğitimleri nasıl takip edeceğimi bilmiyorum yardımcı olur musunuz. Bu arada site ve buraya yazan insanlar çok güzel herkezden kendim adıma teşekkür ederim.sitede emeği geçen herkese.

Yakında bu eğitimin tekrarı olabilir . Tarihi belli olduğunda buradan duyurusunu yapacağız.
Görüşmek dileği ile.

Berk2 09-09-2013 09:44

Ben İzmir'de ikâmet ediyorum,, eğitimlere ben de iştirak etmek isterim,, duyurularınızı bekliyoruz,, teşekkürler,, sevgiler...

hanımeli 18-02-2014 17:28

Sn Mine pakkaner bu senede izmir e gelip seminer verecekmisiniz acaba,katılmayı çok isterim.

malina 24-02-2014 17:48

Ev Bitkilerinde Sorunlar ve Çözümleri, İzmir (2014)

Mesajları taşıdım, her eğitim, yeni başlık altında :)
Katılmak isteyenler yukarıda linke kullanıcı adını yazabilir...

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 02:36.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024