agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Agaclar.net Çalışmaları, Projeleri, Etkinlikleri > Eğitim Çalışmaları
(https)

Beğeni Düzeni181Beğeniler

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 25-04-2013, 09:44   #31
Ağaç Dostu

Giriş Tarihi: 28-05-2007
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi menekşecibaba Mesajı Göster
Efendim bizler Bornova çiçekliköy den Mustafa Bey , Mete Tiren , M.Dural , İstanbul dan Ömer Bey ile arka sıralarda haşarılık yaparken Ayşe Hoca içimizden gözüne kestirdiği Ömer Bey i yanına çağırarak 3- 4 dakika gözümüzün önünde adeta işkence yaptı. Elindeki esrarengiz kalemiyle Ömer Bey in elindeki gizli noktaları bularak kıvrandır dı , iyileştim , turp gibiyim ,bırakın gideyim demesine rağmen elinden kurtulamadı ama hayrettir ki seke seke gittiği hoca nın yanından iyileşmiş olarak neredeyse koşa koşa geldi.
Bizim gruba öyle bir gözdağı verdi ki bir daha toplantının sonuna kadar içimizden tıs çıkmadı.
Toplantı güzeldi , hava güzeldi , arkadaşlık güzeldi. Konusuna vakıf , uzman , sempatik Ayşe Hoca vücudumuzla barışık ,sevgi ve sağlık lı yaşamanın formüllerini , şifrelerini bizlere vermeye çalıştı. Gözümüzün önünde bazı arkadaşlarımızın sağlık sorunlarını hafifletti.En küçük doğa dostumuz En küçük ağaç ve ailesiyle ,Sarıaltıngül Hanımefendiyle tanıştık, Mügem Hanımın özel hediyelerini aldık tüm dostlar sağolsun.
Pazar günleri aksatmamaya çalıştığım yürüyüş ümü gerçekleştirmek amacıyla Fuar dan Yeşilyurt taki evime doğru yola çıktım . Fuar ın içi yollar cıvıl cıvıl insanlarla doluydu , güneşin baharın tadını bir günde çıkarmak ister gibi sanki bütün evler boşalmıştı . Sahil yolunda Konak istikametini geçmiştim ki deniz ile Mustafa Kemal bulvarı arasında çimlere oturup hem biraz dinlenip hem de denizi temaşa etmek istemiştim. Efendim oturmamla beraber arkamdaki yoldan hızla virajı alamayan bir arabanın üzerime doğru süratle gelişini görmem bir oldu , kurtuluşum yoktu ki Allah tan yolla aramdaki çelik bariyerler havalanan arabayı 2 metre kadar ötemde tutarak beni bu dünyada tutmayı başardı. Bir gün öncede Son durak 4 filmini seyretmiştim.. Arabadakilere yardım ettikten sonra arkama bile bakmadan hızlı bir yürüyüşle kazasız belasız eve gelmeyi başarabildim.
Çok geçmiş olsun. Allah kazalardan, belalardan korusun. Eşinize, çocuklarınıza ve sevdiklerinize sizi bağışlasın.Size daha çok ihtiyacımız var. Türkiye'de kaç tane menekşecibaba var?

sarıaltıngül Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 25-04-2013, 15:48   #32
Ağaç Dostu

menekşecibaba's Avatar

Giriş Tarihi: 07-01-2011
Galeri: 24
Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi mügem Mesajı Göster
Sayın menekşecibaba çok büyük geçmiş olsun.Allah sizi sevdiklerinize bağışlamış.Yürüyüş mesafeniz epey uzunmuş.Ben hala İzmir yorgunluğunu atamadım.
Bu arada sizden yaprak istedim ama sahip olamadım.Sanırım çocuklarım masada unutmuşlar.
Tekrar geçmiş olsun,saygılar.
Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim . Olacak olur. Ne gelirse Mevla dan.
Mügem Hanım menekşe yapraklarını bir dahaki toplantıda telafi ederiz. Yürüyüşlerim için de bir pazar günüm var , yürüyebildiğim kadar yürüyorum tek sporum Genellikle sahil bulvarından engelliler parkı ve özdilek son durak .. Müsait olanlara tavsiye ederim.

mügem beğendi.
menekşecibaba Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 26-04-2013, 12:19   #33
Ağaç Dostu

mügem's Avatar

Giriş Tarihi: 12-12-2012
Galeri: 39
Arkadaşlar size dağıttığım asterler böyle açacaklar.
Name:  P9250173.jpg
Views: 290
Size:  63.9 KB
Bende fotoğrafı olmadığı için sayın YeniGine'nin bu fotoğrafını kullandım.Umarım yanlış birşey yapmamışımdır.Yarım saattir uğraştığım halde link vermeyi başaramadım.Herhalde birgün öğrenirim.Saygılar.

Hülya beğendi.
mügem Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 21:13.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024