agaclar.net

agaclar.net (http://www.agaclar.net/forum/)
-   Doğasever, İnsansever, Hayvansever Web Siteleri (http://www.agaclar.net/forum/dogasever-insansever-hayvansever-web-siteleri/)
-   -   İnstagram’da takip edilesi hesaplar (http://www.agaclar.net/forum/dogasever-insansever-hayvansever-web-siteleri/41851.htm)

Ozlem A 15-01-2018 20:46

İnstagram’da takip edilesi hesaplar

Burada beni tanıyanların bazılarının bildiği gibi, epeyce sonradan girmiş olduğum mutfak konusu beni çok cezbetti. Arayı kapatmak için sık sık denemeler yapıp fotoğraflamaya başladım. Etrafta arkadaşlar bunları paylaşmam gerektiğine bir süre sonra beni ikna ettiler.

Birkaç yıldır beğendiğim işleri, bazen tarifi ile birlikte instagramda @maya.kitchen adı ile paylaşmaya başladım.

Sürpriz bu yılın başında geldi. Ünlü şef ve yemek kitabı yazarı Aydan Üstkanat Star gazetesindeki köşesinde, instagram hesabımı 2017’nin en iyi 9 instagram hesabından (yemekle ilgilenen sosyal medya hesapları) biri olarak seçti.

Sanal alemin en iyileri - Aydan STKANAT

Sevgili Güler Abla ve Sevgili malina’ya bu haberi verince her ikisi de mutfak bölümü moderatörü olarak forumda bu haberi paylaşmamı önerdiler..

Hatta malina zaten sanal alemde beğendiğimiz Youtube hesaplarını paylaşabileceğimiz bir başlık açmayı düşünmekteymiş. Böylece bu başlık doğdu.

Takip kolaylığı ve konuyu dağıtmamak adına sayı olarak 3 hesap önerisi düşündük.

Beğendiğiniz ve takip edilmesini tavsiye edeceğiniz 3 instagram hesabını kategorisi ile birlikte buraya yazabilirsiniz. Neden beğendiğinize dair bir kaç cümle yazmayı kesinlikle unutmayın :)

İnstagramda hesabı olanlar, belirli bir konuda düzenli paylaşım yapıyorlarsa buraya kendi hesaplarını da yazabilirler.

kelebek çalısı 26-01-2018 09:56

Instagram kullanıcıları için bir hesaptan bahsetmek istiyorum @bizimbuyukchallengeimiz

Ben yeni yılın başlarında haberdar oldum ve okumaya motivasyon anlamında çok başarılı buldum. İlgilenenler göz atabilir. Ben sayfanın challenge ini ve kendiminkini oluşturmaya başladım bile. Challenge in 600 sayfadan uzun bir kitabı okuyun maddesine göre bir kitabı okuyarak başladım. Alıp okuyamadığım bir kitaptı.Böyle senelik kitap listesi oluşturmak bence okuma için harika motivasyon ve hedef oluşturuyor. Bu aralar kitabı yarıladım.

Rita Monaldi ve Francesco Sorti - "IMPRIMATUR"

Güler 28-01-2018 13:23

" @maya.kitchen
Özlem Arıkan, artık bankacılık yapmıyor, beş yıl öncesine kadar doğru düzgün mutfağa da girmemiş. Oğluna sağlıklı yiyecek yedirmek adına başladığı bu serüven, onu adeta fethettmiş. Özellikle ekşimayalı ekmek ve vegan tatlılar başta olmak üzere glütensiz ürünler üzerine denemeler yapıyor."

gurur duydum, başarılarının devamını dilerim.

sernur 28-01-2018 13:31

Benim seyahatle ilgili takip ettiğim bazı hesaplar var,Rotasız seyyah Orçun Dalarslan güzel paylaşımları ve fotoğrafları var çok beğeniyorum,biz evde yokuz bunlardan ikisi.

sernur 28-01-2018 13:34

Mutfakta ise ekmek konusunda @maya.kitchen Özlem hanıma çok teşekkürler yeni çok şey öğrendim kendisinden.

Ozlem A 30-01-2018 16:44

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi Güler (Mesaj 1529436)
" @maya.kitchen
Özlem Arıkan, artık bankacılık yapmıyor, beş yıl öncesine kadar doğru düzgün mutfağa da girmemiş. Oğluna sağlıklı yiyecek yedirmek adına başladığı bu serüven, onu adeta fethettmiş. Özellikle ekşimayalı ekmek ve vegan tatlılar başta olmak üzere glütensiz ürünler üzerine denemeler yapıyor."

gurur duydum, başarılarının devamını dilerim.

Çok teşekkür ederim Güler Abla , sevgiler :)

Ozlem A 30-01-2018 16:45

Alıntı:

Orijinal Mesaj Sahibi sernur (Mesaj 1529438)
Mutfakta ise ekmek konusunda @maya.kitchen Özlem hanıma çok teşekkürler yeni çok şey öğrendim kendisinden.

Sağolun Sayın Sernur, instagram arkadaşlığımız benim için de çok değerli. Sevgilerimle :)

toptanci 01-05-2019 22:28

İnstagram değil ama Twitter üzerinden güzel fotoğraf yayınları yapan bir hesap önerebilirim: https://twitter.com/EskiTurkiyeFoto
Adından da anlaşılacağı gibi hesap üzerinde ülkemizin eski fotoğrafları yayınlanmaktadır.

Bu hesapta yer alan fotoları indirmek kolay olsa da bazen Twitter video indirme de gerekebiliyor. Bu tip durumlarda da belli başlı sitelerden kolay bir şekilde bu işlem yapılabiliyor.

g.c. 02-05-2019 07:33

• Yerel yetiştiriciliğe destek veren İrem Çağıl ve onun çevre literatüründeki temel eserleri türkçeye çevirmek amacıyla kurduğu sineksekiz. @sineksekiz @iremcagil
  • Ağaçlar.net kullanıcısı olarak takibi zorunlu hesap :) @meyvelitepe
  • Ağaçlar.net kullanıcısı olarak takibi zorunlu ikinci hesap @sehirli_bahcivan
  • Yine ağaçlar.net vasıtasıyla öğrenmiş olduğum, ekofeminizim ve hayat üzerine keyifli paylaşımları olan Şule Seda AY @sulesedaay
  • Sevgili bahçe arkadaşım Musa Gündoğan'ın hesabı olan @musa_gundogan
  • Sayın Gökhan Erdinç'in harika paylaşımlarda bulunduğu @her_sey_bahceden
  • Bahçe yaşantısını evlerimize kadar taşıyan sevgili Resul Gür'ün @rslgur hesabı
  • Son dönemde takibe başladığım Ali Ekber Yıldırım'ın @tarimyazari hesabı
  • Pratik yemek tariflerinin paylaşıldığı @buzzfeedtasty
  • İzmir'li dövme sanatçısı(hakikaten dövmeci değil sanatçı) @emrahyilmazartstudio
  • Birde homini gırtlak karı kocanın çoğunlukla Ege'den lezzet duraklarını paylaştığı @bugunbiraradayiz

Takibinden keyif aldığım hesaplar.

pumpum 12-11-2019 11:11

hayvansever bir veterinerin sayfası
@dr.evanantin

https://instagram.com/dr.evanantin?igshid=z96uo42toxse

ahmeter 17-11-2019 04:57

1 Eklenti(ler)
Bakabilirsiniz

Kaktüsbahçesi 19-11-2019 00:06

İyitarım yapanlardan.. doğal tarım çiftlik ürünleri, keçi peyniri, ekmek..@leylanınevi
www.leylaninevi.com

bursakolay 22-10-2021 10:02

Bursa'da peyzaj işleriniz için tecrübeli ve güvenilir bir usta arıyorsanız, en kısa sürede profesyonel hizmet almanız için işinin ehli bahçıvanları sizlerle bir araya getiriyoruz. Rutin bahçe bakımlarınızı yaptırabileceğiniz, ayrıca çit bakımı ve boya işleriniz için pek çok profesyonele anında ulaşabilirsiniz.

İnstagram'dan "bursakolay" yazarak bizi takip edebilirsiniz.

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 08:00.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024