agaclar.net

Geri Dön   agaclar.net > Doğa ve yaşama dair her şey > Doğasever, İnsansever, Hayvansever Web Siteleri
(https)

Bookmark and Share Dış Bağlantılar Konu Araçları Mod Seç
Eski 23-01-2007, 12:53   #1
Ağaç Dostu

caucasus's Avatar

Giriş Tarihi: 15-01-2006
Galeri: 787
http://dogancay54.sitemynet.com

Buda benim sitem.Aslında bizim köyün resimlerini aktardığım bir site yinede ziyret ederseniz bklerim.

Bu adresi deneyelim

Düzenleyen nevsune : 11-03-2008 saat 08:41
caucasus Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 23-01-2007, 13:32   #2
Ağaç Dostu

turunç's Avatar

Giriş Tarihi: 15-10-2006
Galeri: 5
Sitenin adresinde bir yanlışlık mı var? Açılmadı..

turunç Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 23-01-2007, 13:35   #3
Ağaç Dostu

turunç's Avatar

Bu adresi deneyelim

Eski 23-01-2007, 13:40   #4
Ağaç Dostu

turunç's Avatar

Doğançay güzel bir yermiş. Çok beğendiğimi itiraf edeyim. Sitenizle ilgili küçük bir tavsiyem olacak. Resimlerin altındaki açıklayıcı bilgileri Türkçe' yi düzgün kullanarak yazsanız çok daha güzel olurdu. W yerine v kullanın mesela

Eski 23-01-2007, 14:13   #5
Ağaç Dostu

turunç's Avatar

Komşu sayılırız caucasus1. Bizde Adapazarı, Sakarya, Akçay köyündeniz. Sizden önce sağdayız. Adliye Köyüyle karşılıklı. Mermer fabrakaları Akçay deresini de bulandırmış. Eskiden bol balık bulunan derede artık balık bulmak imkansız. Yemyeşil örtüsüyle Sakarya Nehri' nin geçtiği heryer muhteşem.

Eski 24-01-2007, 09:21   #6
Ağaç Dostu

caucasus's Avatar

selam turunç

Alıntı:
Orijinal Mesaj Sahibi turunç Mesajı Göster
Komşu sayılırız caucasus1. Bizde Adapazarı, Sakarya, Akçay köyündeniz. Sizden önce sağdayız. Adliye Köyüyle karşılıklı. Mermer fabrakaları Akçay deresini de bulandırmış. Eskiden bol balık bulunan derede artık balık bulmak imkansız. Yemyeşil örtüsüyle Sakarya Nehri' nin geçtiği heryer muhteşem.
Haklısın komşu sayılırız ben akçayın nerede olduğunu biliyorum ama sizin oraya hiç gitmedim sitemin adresini tam olarak yazdım.Bu sitedeki resimlerin ( ağaçlar netteki ) bir kısmıda bizim köyde çekildi.Sitedeki w lerde haklısın inşallah en yakın sürede düzeltecem,ilgin için sağol.Sizin derede daha doğrusu yukarı kısımlarında alabalık vardı hala varmı bilgin varmı abimler alabalık tutmaya giderlerdi sizin oraya.Aslında güzel yurdumun heryeri ayrı güzel ama nedense kimse kıymetini bilmiyor.

Eski 26-01-2009, 15:56   #7
Ağaç Dostu

tenar's Avatar

Giriş Tarihi: 26-07-2007
Doğançay tren istasyonu değil midir beni peşinde koşturan onca zaman. Buradan tren geçer mi, gerçekten var mı böyle bir yer, yoksa sadece bir film seti mi, burası gerçekten istasyon mu, adı Fındıklı olmazdı ama öyleyse neredeydi....?

Bir reklamda görmüştüm. Neresi olduğunu bir kaç yıl sonra öğrenebildim. Fotoğraf eklemeyi bilemediğim için şimdi vakit de ayıramıyorum, siz bir şekilde mutlaka görün derim.

tenar Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla Başa Dön
Eski 28-01-2009, 19:00   #8
Ağaç Dostu

caucasus's Avatar

Sayın tenar bahsettiğiniz tren istasyonu benim Köyüm de bulunmakta ve her köy e gidişim de önünden geçiyorum. Aşşağeda ki linkte tam yeri ve resimlerini bulabilirsiniz. Resimlerin çoğu benim eklediklerim.

http://www.panoramio.com/photo/3121552

Tamamen tren istasyonu. Anadoluya giden trenlerin tamamı buraddan geçmek zorun da zira başka yolları yok. Bir zamanlar buradan geçen trenlerin hepsi bizim köyümüz de durup yolcu aldıktan sonra yollarına giderlerdi ancak zaman için de kara yolunun daha çok kullanılması yüzünden artık trenlerin hiç birisi durmaz oldu. Sadece trenler karşılıklı olarak geldikleri zaman birbirlerine yol veriyorlar dolayısıyla köy de sadece birkaç dakikalık duruş yapıyorlar.

Gönderme Kuralları
Yeni konu gönderemezsiniz
Konulara yanıt veremezsiniz
Ek dosya yükleyemezsiniz
Kendi gönderilerinizi düzenleyemezsiniz

BB code Açık
Smilies Açık
[IMG] Kodu Açık
HTML Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +2. Şu an saat: 15:24.
(Türkiye için GMT +2 seçilmelidir.)

Forum vBulletin Version 3.8.5 Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
agaclar.net © 2004 - 2024